Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hm, megjelent a Giga pack... A héten kénytelen leszek beszerezni... :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#202) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#201) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ez miben különbözil a VALUE PAck-tól??Csak abban hogy 1Gb-s MS van benne??

(#203) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#202) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Meg USB kábel, meg valami iszonyatosan gagyi műanyag ''állvány'' a PSP-hez.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#204) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#203) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ez nem sok,nem nagyon eröltette meg a SONY magát! :( :(((

(#205) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#204) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért, mit szeretnél még? Tíz centis kertitörpét lapáttal? :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#206) retros válasza bLaCkDoGoNe (#205) üzenetére


retros
tag

ajándék plüss Mariot :)
thx dog az infókat körülnézek

''Itt vagyok Lalikám, segítsek? Mennyier vagy túsz? Sőrhöz odaférsz?'' -

(#207) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#205) üzenetére


g@bo
nagyúr

10 centis törpét 20 centis....

amúgy eddig is volt usb kábel, v nem? nekem van, komoly 500 huf.... az álvány + lol.

amúgy érdemes beruházni 1 logitech gamegear v mi cuccra, igen hasznos..

(#208) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#207) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem tudom, hogy volt-e USB kábel a value pack-ben.
A kézikönyv szerint csak a giga packhoz jár a kábel, viszont a sóherek kispórolták belőle a csuklószíjat. Mármint gyárilag, nem a boltban lopták ki belőle... :D

Arra viszont felhívnám a figyelmet, hogy a giga packban levő PSP-k 2.01-es firmware-rel kerülnek forgalomba, aminek a feltörésére, downgradelésére jelenleg semmilyen ismert módszer nincs! Belefutottam én is, szívás. :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#209) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#208) üzenetére


g@bo
nagyúr

hát azt fellőheted majd 2.5-re, amire igérnek peccset...


közlöm veletem, 1 gb stick eladó! :Y

(#210) bLaCkDoGoNe válasza g@bo (#209) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért adod el?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#211) Kraptor


Kraptor
őstag

Én lehet, hogy eladom a PSpmet + Ridge Racer ha valkit érdekel. A gépnek nincs semmi baja egyedül hátul mozog egy kicsit az aksi fedél de ez elejétöl fogva mozog.

(#212) zsulboy válasza g@bo (#209) üzenetére


zsulboy
senior tag

Igérni igérnek,de mikorra lesz abból vlami.
Én pl 1x felraktam az 1.5 kipróbáltam egy két game-t,de némelyik olyan nagyon meg van kúrtitva hogy nem tetszett ugy.Meg ugye a GTA is csak 2.0 idul el,így marad a 2.0.

(#213) g@bo válasza bLaCkDoGoNe (#210) üzenetére


g@bo
nagyúr

éhezem.

(#214) g@bo válasza zsulboy (#212) üzenetére


g@bo
nagyúr

'' de némelyik olyan nagyon meg van kúrtitva ''

10-12-15000-ért lehet venni UMD-n, nem megkurtitva... :DD

(#215) zsulboy válasza g@bo (#214) üzenetére


zsulboy
senior tag

Ez így nem pontos,mert lehet kapni 5-10k között is UDM-n! :DD

Tényleg az ISO. cuccok elindulnak multiban??

(#216) g@bo válasza zsulboy (#215) üzenetére


g@bo
nagyúr

sajna elkelt az 1 gigás. :DDD

(#217) Shim


Shim
őstag

minap volt alkalmam kipróbálni a mm-ban a psp-t (RidgeRacer), és hát enyhén szólva lenyűgözött...
eddig szkeptikus voltam az ilyen hordozható kütyükkel szemben, de ez meggyőzött, le a kalappal!

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#218) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én megkaptam ma barátnőmtől a GTA-Liberty City Storiest karácsonyra (előlegben :D), hááááát nagyon kemény!
Simán hozza a PC-s szintet mind grafika, mind játékélmény tekintetében. (Persze nem hasonlítandó össze grafikailag a San Andreassal, de a Vice City szintjén van szerintem bőven.) Hangok, zenék a szokott magas színvonalúak. Az irányítás kb. 10 perc alatt megszokható, és utána remek. A töltési idők nem problémásak.
Összességében: baromi jó!!!
Minden PSP tulajnak kötelező vétel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#219) piqla válasza g@bo (#213) üzenetére


piqla
őstag

:C :C :C :C :C :C

Szereted az állatokat?

(#220) Sefter


Sefter
veterán

ma beléptem én is a PSP-sek táborába.... nagykerből behozat, itthon próba 11 ! pixelhiba :((( holnap nagykerbe visszavisz csre elintéz....
első benyomás:
Ridge Racert mellékelték hozzá, azzal játszottam 1 menetet...nem nagy szám játék így elsőre DE a gép tudása lenyűgözött ! gyönyörű grafika egy ekkora géptől magasan veri a PS1 -et...csere után ránézek jobban a gépre csak most ''picit'' morcos vagyok a pixel hibák miatt...

Psn ID: sefter_hun

(#221) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#220) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

11 pixel... Vazzeg... Nem tudom, mit bénázik a Sony ezekkel a szarokkal. 1280x1024 pixeles LCD monitorokra is simán adnak pixelhibamentesség-garit, ezt a csöppnyi, 480x272 pixeles kijelzőre meg nem tudják normálisan gyártani?

Amikor én vettem az enyémet, az elsőn 1 piros pixel volt, de még a boltban megnéztem, így egy másikat hoztam el, ami pixelhiba mentes.

Egyébként meg a grafika hozza majd simán a PS2 színvonalát, ha majd kijönnek azok a játékok, amik teljes sebességén fogják hajtani a gépet (GT4Mobile, pl.), mivel most csak a teljesítményének 2/3-át nyújtja.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#222) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#218) üzenetére


zsulboy
senior tag

Grat a játékhoz,akkor már nem csak én vagyok GTA LC függő! :DD :DD
Ps2-es grafikát szerintem simán veri a játék!
Hány százalékon tartasz a játékban??

(#223) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#222) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Még csak 7%, sajna nem nagyon van időm játszani vele, de ha elkezdem nehéz abbahagyni. Teljesen mint a nagy tesók.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#224) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#221) üzenetére


Sefter
veterán

ps2-őt nem próbáltam soha csak a ps1-et meg x-box -ot, de örömmel néztem a szép grafikát :)
egyébként ezen már gyárilag rajta volt a 2.0 soft....
azért 11 pixel hibánál csak nem akadékoskodnak majd...

[Szerkesztve]

Psn ID: sefter_hun

(#225) Sefter


Sefter
veterán

kicserélték szó nélkül :)
most már én mentem érte és kipróbáltam (ennek nem nagyon örültek lévén nagykerben nem szokás próbálgatni....)
este megy rá az 1.50 soft ;] aztán kipróbálom pár játékkal...

Psn ID: sefter_hun

(#226) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#224) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jól jártál, az enyémen 2.01 van gyárilag, se downgradelni nem lehet, se semmi... :(((

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#227) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#226) üzenetére


Sefter
veterán

nem tudod, hol lehet olcsón használt játékokat venni? max 5k-ért vennék...

Psn ID: sefter_hun

(#228) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#227) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajna nem... :(

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#229) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#228) üzenetére


Sefter
veterán

kaptál külön garancia lapot a psp-hez vagy a számla = gar :F

Psn ID: sefter_hun

(#230) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#229) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Adtak garancialevelet. 576-ban vettem egyébként.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#231) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#230) üzenetére


Sefter
veterán

védőtokod van?
melyik a használhatóbb?
Logitech Playgear pocket vagy a Crystal protect case :F
[link]

Psn ID: sefter_hun

(#232) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#231) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Beszerzés alatt van a dolog, én Logitechet fogok venni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#233) Sefter


Sefter
veterán

japán/amerikai/ausztrál rip-eket érdemes tölteni vagy csak az europait tudom használni :F

Psn ID: sefter_hun

(#234) Sefter


Sefter
veterán

tegnap voltam a Kispesti 576-ban Logitech playgear Pocket 9990 Ft :Y
ma felhívtam a westendben levőt azt mondták 2990 Ft.... :U
odaküldtem ismerőst, nincs nekik raktáron de 5990 Ft az ára... :O
na OTT KÉNE ATOMOT ROBBANTANI

Psn ID: sefter_hun

(#235) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#234) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

MediaMarkt-okban 4990HUF és szokott lenni.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#236) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#235) üzenetére


Sefter
veterán

köszi :)
#233 -ról tudsz valamit :F

Psn ID: sefter_hun

(#237) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#235) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Azt hiszem, hogy a játékok nem régiókódosak, elvileg bármelyik jó lehet.

[link]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#238) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#237) üzenetére


Sefter
veterán

este kiderül :)

Psn ID: sefter_hun

(#239) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#238) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tapasztalatok?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#240) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#239) üzenetére


Sefter
veterán

még szopok a downgread-el... :(

Psn ID: sefter_hun

(#241) Sefter


Sefter
veterán

most lett kész...a leírás csak 98%-os....nagy kő esett le a szívemről :DDD
gabónak igaza volt, elég pöcsölős...

[Szerkesztve]

Psn ID: sefter_hun

(#242) Sefter válasza Sefter (#241) üzenetére


Sefter
veterán

így utólag belegondolva elég sok mindent nem említenek a leírásban :((( ....leírom majd a teljes folymatot és akinek kell elküldöm mail-ben, nehogy infarktust kapjon 1-2 ''kifelejtett'' dolog miatt :DDD

Psn ID: sefter_hun

(#243) Sefter


Sefter
veterán

mennek az amcsi/japán gamék is :)

Psn ID: sefter_hun

(#244) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A nemrég felfedezett GTA-LCS savegame exploitot kihasználva jó esély van arra, hogy hamarosan a 2.01 és afölötti firmware-jű PSP-ken is lehet majd hombreweket futtatni.
Azonban mivel ez az exploit csak user-modeban működik, ezért szinte biztos, hogy downgrader és kernel módot igénylő application-ök (pl. ISO loaderek) nem lesznek belőle.

Tetris már van 2.01-re: [link].

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#245) Sefter válasza Sefter (#242) üzenetére


Sefter
veterán

kész a kiegészítés, akinek kell elküldöm mail-ben az egészet...

Psn ID: sefter_hun

(#246) bLaCkDoGoNe válasza Sefter (#245) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jelentkezem! :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#247) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#246) üzenetére


Sefter
veterán

este küldöm :)

Psn ID: sefter_hun

(#248) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hátha valakit érdekel:

Igényfelmérés új Lumines PSP játékokra: [link].

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#249) Sefter válasza bLaCkDoGoNe (#246) üzenetére


Sefter
veterán

mail ment

Psn ID: sefter_hun

(#250) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#237) üzenetére


zsulboy
senior tag

De vannak régiókódok a játékokban,de az csak a multira érvényes.
Pl: az NHL nem láttam egymás az egyik USA a másik EU verzió volt!! :O

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.