Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#701) zsulboy válasza Kanczy (#700) üzenetére


zsulboy
senior tag

Miért nem veszel egy Wifi routert??Akkor otthon bárhol netezhetsz! :DDD

(#702) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Szevasztok! Most tervezem egy psp megvételét! Nem is igazán a játékok miatt hanem a videó és zenehallgatás miatt! Először egy olcsóbb használt notebook-on gondolkodtam, de igazság szerint filmek, videók nézegetésére kell meg mp3 hallgatásra és nekem túl körülményes egy ilyen bumburnyák gépet magammal cipelni, ráadásul hamar lemerül és ki sem használnám a többi lehetőséget egy notebook-ban. Akkor jött a pda ötlete amit már majdnem megvettem, de aztán olvastam a psp-ről egy cikket és abban mindent megtaláltam amire nekem szükségem van! Most már csak az a kérdésem hol érdemes megvenni! A hülye azért nem vagyok üzletekben szinte minden drágább, oda biztos nem megyek! Sony márkaboltban? Ja és az a firmware frissétés vagy visszabutítás bonyolult művelet vagy nem nagy ügy?

(#703) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Ja még valami! Filmeket milyen minőségben játszik le? Nem akadozik meg hasonlók? És az mp3 milyen minőségben szól? Van olyan mint egy minőségibb mp3 lejátszó?

(#704) bLaCkDoGoNe válasza Runner_fxr (#703) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Videóból csak MPEG4-et eszik, zenelejátszásra nem ez a legalkalmasabb kütyü (a hangja nem közelíti meg egy minőségi MP3 lejátszóét, a tárkapacitása erősen korlátozott (főleg, ha filmezni is akarsz rajta)).

Azok a funkciók, amikre Te használnád, azok másodlagosak, ez egy játékgép.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#705) Madn!ght


Madn!ght
addikt

jeah! Boldog psp tulaj vok :D
Kepzeljetek, itt gorcsoltem hogy mikor tudok Pestre feljutni melo mellett, hogy 59ert meg tudjam venni. Zahony mellol kicsit necc azert idoben megjarni... Talaltam egy Nyiregyhazi oldalt ahol 73-ert arultak a giga packot. Erre olvasom, hogy van egy olyan lehetoseg, ha elkuldom egy konkurens oldal cimet ahol olcsobban van ugyanaza termek, akkor tesznek egy korrektebb arajanlatot. Mondom miert ne, irtam, k*nzolstudio.hu-> psp giga pack: 59 brutto.
masnap visszairnak, hogy a fenti termek nalunk is elerhetö 59900ft-ert! :D:D:D
Most sikerult elszabadulnom melo mellett.
Elso benyomasra valami iszonyat korrekt kis cucc!
Ja, es najon örülök :))
Na szep napot mindenkinek!

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#706) Cathfaern válasza Runner_fxr (#703) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Amit te szeretnél, arra egy PDA alkalmasabb.

(#707) Runner_fxr válasza bLaCkDoGoNe (#704) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Tisztában vagyok vele, hogy másodlagosak! Mivel ez egy játék gép én is tudom! Nyilván azért is gondoltam a megvételére! Máskülönben valamilyen hordozható media lejátszót választanék!
Tudom hogy vannak ilyenek is! De gondoltam, ha már ilyen profi kis cucc akkor szép a hangja és a képe meg evidens hogy csak szép lehet! A tárkapacitás nem gond, nagyon olcsón, nagyker ár alatt tudok memory stick pro duo-t! Giga pack hoz jár egy 1gb-os + még veszek 2 db 2gb-ost! Az úgy már egész kellemes!

(#708) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Megnéztem a játékkínálatot hozzá, nem rossz!

(#709) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Megnéztem a játékkínálatot hozzá, nem rossz! Sörözés mellett a haverokkal milyen partikat lehet nyomni, pl nfs rivals al! Mindenki nyomkodja azokat a hülye telefonokat és mutogatják itt nekem nézd milyen komoly játék van rajta, a haveromnak van egy p900 as sonyericson, 45 ért vette! Igazából ő is videók miatt meg hogy tudjon játszani is vele! De neki fontos volt a kamera is! Ha előhúzom a psp-t a legközelebbi sörözésnél beszarnak hogy ezen milyen játékok vannak! Szóval azért nekem a játékok sem éppen mellékesek, de tény hogy sokat néznék rajta videót is és mp3-at is hallgatnék rajta! Túl drágának tartom a pda-t pláne a telefon funkciósat, a hordozható media lejátszók árai is elég magasak! És azzal nem lehet játszani!

(#710) Madn!ght


Madn!ght
addikt

sracok: az termeszetes hogy marhara halkan szol fulessel?!
mod: jah, kiprobaltam a dj fulesemmel, az mar mindjart mas.... :D

[Szerkesztve]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#711) Madn!ght


Madn!ght
addikt

mar cask a tekken 5 hianyzik.... :D

[Szerkesztve]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#712) bullseye válasza Madn!ght (#710) üzenetére


bullseye
addikt

az applet beperelték, mert túl hangos a fülese...
valszeg ide vezethető vissza

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#713) bLaCkDoGoNe válasza bullseye (#712) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre átestek a ló másik oldalára, és adtak hozzá egy olyan fülest, hogy utazás közben lehetetlen használni a kütyüvel.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#714) Madn!ght válasza bullseye (#712) üzenetére


Madn!ght
addikt

ez a füles használhatatlan.... :(
szerk: milyet ajnlottok hozza, ami kenyelmes es eleg hangos is, mindamellett hogy ''szepen is szol''?

[Szerkesztve]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#715) Madn!ght


Madn!ght
addikt

mellesleg sikerült egy 2.0-s szoftverrel szereltet kifognom :)
más. Wlan netelőfizum van. Mondom kiproszalom a wifit. Beallitottam es müxik a net a pspn :D. Baromi lassu, meg dns hibakat dobalt, de azert eleg vicces volt, mikor betoltotte a prohardvert. Még szerencse hogy nincs mac filter az isp-mnél... :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#716) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Sziasztok!
Megvettem a psp-t! Nagyon tetszik a gép, és lenne egy két kérdésem! Leírták nekem egy papírra hogy milyen könyvtárakat kell létrehozni a memó kártyán ha videót akarok nézni vagy mp3-at akarok hallgatni! A video nál azt nem értem hogy a videó file egy adott nevű lehet M4v00001! namost ha több kis videót akarok rádobálni akkor folytatom M4v00002?! Még nem tudtam ezt a részét kipróbálni mert nem kaptam hozzá usb kábelt, value pack ot vettem + egy 2gb-os memókártyát!

(#717) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Na találtam rajta 2 pixel hibát! Az egyik mindig látszik, a másik csak fekete alapon!
Remélem kicserélik, mert ez így nem oké! Ennyi zséért legyen makulátlan!

(#718) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Sziasztok!
Nem szeretné valaki eladni nekem a demo lemezét?

(#719) jaaman


jaaman
tag

Hali!
Szeretnék a 2.01-es psp-re játékokat progikat felrakni.Valaki tudja a módját????? :F
Köszi

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#720) bLaCkDoGoNe válasza jaaman (#719) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, az első hsz-ben minden le van írva, amit erről tudnod kell.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#721) jaaman


jaaman
tag

Hali!
Nem tudom a 2.01 -es psp-t lebutítani !
Ha valaki leírná pontosan hogy kell vagy akár valahogy meg csinálná nekem meghálálnám! ;)
de tényleg ha valaki biztosra vágja én fizetek is érte.
köszi :Y

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#722) bullseye válasza jaaman (#721) üzenetére


bullseye
addikt

no és mennyit fizetsz?
aszongya kaphatok érte kb. 3 év börtönt, akkor a jelenlegi fizetésem 3 évre, + kényelmetlenség + védelmi pénz bent + a karrierem újraindítása mint nyilvántartott bűnöző
25M Ft/100.000 Euro felett beszélhetünk a dologról...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#723) jaaman válasza bullseye (#722) üzenetére


jaaman
tag

azért szerintem ez nem egészen így működik.
pl: te meg tudod csinálni, megcsinálod, én meghálálom, te örülsz és mindenki boldog!:)

[Szerkesztve]

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#724) bLaCkDoGoNe válasza jaaman (#723) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Kezdjük úgy, hogy még egyszer elolvasod az 1. hsz-t, utána az Alapelveket is, megérted amit olvastál, és mindenki boldog.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#725) zsulboy


zsulboy
senior tag

Az még nem bűn szerintem hogy 1.50 -es PSP-t szeretne!? :DDD

(#726) bullseye válasza zsulboy (#725) üzenetére


bullseye
addikt

az még nem. de ha felkér, hogy állítsam elő, 2.01-ből az már szigorúan értelmezve bűncselekményre való felbújtás is lehet... :Y

de mint írta: meg tudom csinálni, megcsinálom, ő meghálálja, én örülök és mindenki boldog! - pont ahogy a bérgyilkosság is műxik mifelénk... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#727) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Hi! Játszik valaki az underground rivals-al psp-n? Nekem folyamatosan balra húz a verda, nem tudom miért!? Mi lehet a gond? Valaki tudja?
köszi!

(#728) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Tudtok valami jó programot ajánlani amivel lehet mpg4-re konvertálni?!
Köszi!

(#729) zsulboy válasza bullseye (#726) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én csak arra akartam utalni hogy szerintem az ha nekem van egy 2.60-os PSP-m és arra 1.50 szeretnék rakni az még nem bűn,mert mind a kettő legális ''szoftver''.(persze hogy mit futtat 1.50 alatt az már más kérdés).Szerintem az ,hogy én nem tudom visszarakni az 1.50-et de Túró Rudolf igen és ő ezért kér némi ellenszolgáltatást,még ez se feltétlenül bűn.
Persze lehet hogy tévedek. :F

(#730) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Valaki tudna válaszolni a kérdéseimre? Köszi!

(#731) bLaCkDoGoNe válasza Runner_fxr (#730) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

MPEG4 kódoló: Én a PSP Video9-et használom (amikor használom).

NFS: Gőzöm nincs, lehet, hogy kicsit be van akadva az analóg kar. Körözz vele egy párszor, ha utána sem javul meg, akkor passzolok.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#732) bullseye válasza zsulboy (#729) üzenetére


bullseye
addikt

háááát, nem ilyen egyszerű, mert a gyártó/licensztulaj/stb Sony által jóváhagyott módon (pl. sima reset, sima overwrite, stb) nem tudsz visszaállítani 1.50-t. És az oka ennek nyilvánvalóan a kalózkodás elleni védelem. Vagyis az, hogy 1.50-t szretnél, offkorz nem bűn, de a konkrét visszaállítás már szerzői jogvédelmet szolgáló elektronikai megoldás semlegesítése, vagy mi a fütty. és valahol alul idézem is a konkrét jogszabályt, hogy miért ártalmas az egészségre...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#733) zsulboy válasza bullseye (#732) üzenetére


zsulboy
senior tag

OK! :R

(#734) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#731) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nekem is volt hogy akadt az analog kar (kicsit vadul nyomtam az Medievil-t anno!),ki is cseréltek valami pici alkatrészt anno gariba és utánna már jó lett,mert a tisztitás nem hozott kellő eredményt! :(

[Szerkesztve]

(#735) zsulboy válasza Runner_fxr (#728) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én a ImTOO PSP Video Converter-t használom.

(#736) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Sracok, mi a velemenyetek a LocationFree Base stationrol?
En nagyon gondolkodok egyen, csak az a gáz hogy kishazánkban nem kapható...:(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#737) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Fentebb emlitettem hogy sikerult beuzemelni a netet. Viszont baromira lassu. Percekig tolt be egy oldalt. Szoftverfrissites megoldaná?
Tnx elore is.

[Szerkesztve]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#738) zsulboy válasza Madn!ght (#737) üzenetére


zsulboy
senior tag

A szoftverfrissítés tuti nem oldja meg,ez ilyen lassú és kész!! ;]

(#739) Madn!ght válasza zsulboy (#738) üzenetére


Madn!ght
addikt

fasom tivan...:(
És az infra senem akar mukodni...

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#740) zsulboy válasza Madn!ght (#739) üzenetére


zsulboy
senior tag

Milyen infra??Wifi nem?? :F

(#741) bLaCkDoGoNe válasza zsulboy (#740) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Infra. Tudod, ott a tetején, az USB mellett balra.

Más. Egy új exploitnak köszönhetően ''Hello World'' homebrew már létezik 2.8-ra is.
(2.0-tól minden eddigi FW-en működő dologról van szó.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#742) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#741) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ideje volt :)

Amúgy van egy újabb demo, World Tour Soccer 2, még mindig 2.8-as firmware-re

(#743) jaaman válasza bLaCkDoGoNe (#741) üzenetére


jaaman
tag

Ennek örülök ;) (Hello World) ;]
Összekötöttük a wifivel és rátolta a 2.80-as firmware-t amikor a böngészőt nyitottuk meg.

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#744) jaaman


jaaman
tag

Kérdés:
Az nem infra ott a tetején? Mert ha az akkor ti tudtok telóról ráküldeni képeket?

''He who makes a beast of himself Gets rid of the pain Of being a man.''

(#745) bLaCkDoGoNe válasza jaaman (#744) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

#741? Telóról képet nem tudom.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#746) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Telefonról nem tudsz áttölteni.
Amúgy valaki próbálta az a foci programot? Mert nekem az elindulása helyett csak kikapcsol a gép.

(#747) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#746) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én 1.5-ön vagyok, úgyhogy nem tudtam kipróbálni (foci amúgy sem az érdeklődési köröm).

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#748) zsulboy válasza Cathfaern (#746) üzenetére


zsulboy
senior tag

Én leszedtem a World Tour Soccer 2 demot,egész jó az OLASZ-FRANCIA vb. döntöt lehet lejátszani vele.Semmi bajom nem volt eddig az elindítással. :(

(#749) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#741) üzenetére


zsulboy
senior tag

Az infráról nem is tudtam! :DDD :DDD

(#750) uffneked válasza bLaCkDoGoNe (#741) üzenetére


uffneked
aktív tag

Hi all, végig olvastam mind a 750 hozzászólást (3 napig tartott), és van havernak psp-je, azt odaaadta, hogy töltsek rá eztazt, mer nincs pc-je.
Zene, film, kép megy rá, és most hallottam ezt a hello world dolgot, namost lenne pár kérdésem...
2.01es firmware-es a gép, és nem feltétlen az illegális dolgokat akarom futtatni, inkább a free- és abandonware progikat... olvastam pspupdates.comon, és ott csak annyi van megadva, hogy azt az egy fájlt, stb, nem megyek bele... Láccólag egyszerű a dolog... Próbálta már valaki? És utána csak leszedem hozzá a progikat, és games mappába rakom, ugye?
Előre is köszönöm a válaszokat, és ha warezolás címén ki kell törölni, akkor előre is elnézést kérek...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.