Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#951) adamsX


adamsX
aktív tag

Hol tudok venni psp tartót kocsiba?

(#952) Roxeus válasza adamsX (#951) üzenetére


Roxeus
tag

Sajnos én még nem láttam ilyesmit... De.. Miért is kellene egy ilyen? Ok autós mobiltelefon tartó azért kell, hogy ha hívnak kihangosítod, vagy könnyen hozzáférsz, és felveszed. De egy ötletem van, hogy miért kellene neked autóba psp tartó ---> filmnézésre :F ?
Elvileg jó 5let, csak hogy oldod meg a hangosítást :U ?

Vagy ha nem ez, érdekelne, hogy pontosan miért is kell egy ilyen neked... :DD

(#953) Tiber válasza Roxeus (#952) üzenetére


Tiber
csendes tag

A hangosítással mi a baj. Jack dugót bedugod a PSP-be aztán had szóljon. Ugye nem tévesztett meg az hogy a fülhalgató melett van a táviráynító érintkezője? Én vettem a nagy Piros boltban egy kazettás, Jackdugós cuccot kb 1500ft-ért és már hónapok óta azt használom. Ha valakinek kifinomultabb a hallása, kivezethet egy madzagot a kocsi hifiből.

Hogy miért kell valakinek kocsiba tartó ?

1) Látni akarja mit hallgat, és nem akar mindig lehajolgatni.
2) Hátra szereli fel, hogy kis családja nézzen filmet.
3) Előrelátó, és már készül a decemberben megjelenő GPS kiegészítőre.


u.i: Ha valakinek nincs mondni valója, ne írkáljon csak azért hogy pár hét alatt kvázi-tag legyen. ;)

(#954) Roxeus válasza Tiber (#953) üzenetére


Roxeus
tag

Egyrészt érdekelne, hogy Ő mit akar vele kezdeni, mert lehet hogy még a hasznunkra lehet. Ok, filmnézés... de ezen kívül lehet még más is, amire nem gondoltál....

u.i.: nem is tudom, kettőnk közül kinek nincs mondanivalója... :((

(#955) adamsX válasza Roxeus (#954) üzenetére


adamsX
aktív tag

Amit az ezelőtti hsz.-ban írtak az mind igaz. Készülök a decemberi gps-re, hogy már csak bele kelljen rakni ne akkor keressek tartót hozzá. Meg szeretnék zenét és filmet hallgatni is.

(#956) Tiber válasza adamsX (#955) üzenetére


Tiber
csendes tag

Biztos hogy létezik után gyártott (Nem Sony tartó), mert az amazonon [link]
és az ebay-en találtam [link]
Megrendelheted.

Ha nem bízol a postában, akkor körbe nézhetsz PDA-s boltokban, hátha van olyan tartó, ami jó a PSPhez, bár az nem 100%. Valószínüleg a Sony is kiad majd ilyen cuccot. Nem hiszem hogy kihagyna egy ilyen piaci rést ;)

(#957) adamsX válasza Tiber (#956) üzenetére


adamsX
aktív tag

Ezt leküldik magyarországra is?

(#958) Tiber válasza adamsX (#957) üzenetére


Tiber
csendes tag

Én nem próbáltam még. Azt tudom ,hogy a lik-sang.com bárhova küld és az árban benne van a szállítás. [link]
Azt tudom, hogy sok konzolbolt innen rendel ;)

(#959) bLaCkDoGoNe válasza Tiber (#958) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lik-sang-ból én is rendeltem már, megjött szépen és rendben minden, alaposan becsolmagolva.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#960) adamsX válasza bLaCkDoGoNe (#959) üzenetére


adamsX
aktív tag

Mondjuk ott egy autós tartó 3300 forint akkor mennyibe lesz a postaköltség?
Ja igen meg mennyi idő míg lejön?

[Szerkesztve]

(#961) Tiber válasza adamsX (#960) üzenetére


Tiber
csendes tag

Ha végig nyomogatod a Tovább és OK gombokat a rendelésben az jön ki, hogy
GLOBAL PRIORITY $9 és 5-14 nap, AIRMAIL $13 és 7-30 nap, EMS $34 és 3-4 nap és van még DHL és UPS de az sokkal több.

Lehet hogy megérné megvárni mire itthon is lesz.

(#962) kavicssli


kavicssli
addikt

Sikerült haver PSP én ''hálóba'' futtatni a DEF JAM et! Hát mit ne mondjak nagyon Brutális és iszonyat jó! Ja és 1.5 mindkét gép! :)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#963) Ghard


Ghard
őstag

Valaki tudja hogy a psp infra portján hogy lehet adatot fogadni pl egy telefonról??? (ha lehet...)

:F :F :F

(#967) ZeroCool


ZeroCool
csendes tag

Hello!

Valakit nem érdekel egy Fifa 06 és egy Need for Speed Most Wanted játék?

(#968) adamsX


adamsX
aktív tag

Van valakinek eladó Liberty City?

(#969) Roxeus válasza adamsX (#968) üzenetére


Roxeus
tag

Én is alig tudtam szerezni, de kis keresgetéssel biztos hogy találsz... :))

De talán itt több szerencsével jársz: [link]

(#970) adamsX válasza Roxeus (#969) üzenetére


adamsX
aktív tag

thnks

(#971) Roxeus


Roxeus
tag

Nem tudja vki, hogy a PSP GPS kiegészitő havidijas lesz-e vagy sem? Egyébként valószinű hogy igen, de mégis kb. mennyi az a havidij?

(#972) Cathfaern válasza Roxeus (#971) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nos, én semmilyen olyan GPS készülékről nem tudok, ami havidíjas lenne, így szerintem ez se lesz az (remélem nem kevered a GPRS-el...csak 1 betű különbség, de nagyon más)

Amúgy egy rekord loading PSP-n, érdemes végignézni, jókat lehet nevetni a srác kommentjein :D
[link]

(#973) Roxeus válasza Cathfaern (#972) üzenetére


Roxeus
tag

Magának a GPS helymeghatározásnak van havidija... És PSP-n miért lenne másképp? Vagy ez vmi sajátos megoldás alapján fog működni?

(#974) Roxeus válasza Cathfaern (#972) üzenetére


Roxeus
tag

LoL, megnéztem a videót, pff 6 és fél perc a játék elkezdéséig... :Y THQ a loadtime király!!! :DD :D

(#975) Cathfaern válasza Roxeus (#973) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem több ismerősöm is van, akik (pda, pna, ilyesmikhez) használnak GPS-t, de semmilyen havidíjat nem kell fizetniük :F

(#976) BossBoss


BossBoss
őstag

Hy!

Van valaki aki Vas negyében nyomja a PSP-t? Jah és persze ért a warez dolgokhoz?

(#977) zsulboy válasza Roxeus (#974) üzenetére


zsulboy
senior tag

Szerintem te ezt összekevered az autók GPS helymeghatározásával! :D
(de ott is azért kell fizetni ha ellopják,akkor tudd hogy hol az autód!!)

[Szerkesztve]

(#978) Roxeus válasza zsulboy (#977) üzenetére


Roxeus
tag

Ok, én abból indultam ki, hogy autóban a GPS helyzetmeghatározás szolgáltatás havidijas... Akkor PSP-n annyi lesz, hogy kell ez a GPS vevőegység + vmi térkép és lehet is csavarogni :D ?

(#979) kavicssli


kavicssli
addikt

Az OPEN SEASONt mindenkinek nagyon ajánlom mert iszonyat jó gém viszont a fifa 2007 megint gyailett... :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#980) Roxeus


Roxeus
tag

Valaki netezett már emulált frimware-rel? :U
Érdekelne, hogy nem csinál-e semmilyen tudat alatti updtate-ot, vagy valami más gonoszságot, ami árt a devhook-nak? ;]
Előre is köszi a helpet!!! :R

U.i.: amúgy milyen a bögésző billentyűzet nélkül? Milyen felbontásban hozza ki a weblapokat?

(#981) kavicssli válasza Roxeus (#980) üzenetére


kavicssli
addikt

Én 2.6 ra devhookoltam :DDD és ugy neteztem!Nem volt semmi baj vele nem csinált semilyen updatet!
Meglehet szokni a böngészőt max akkor gáz egy kicsit ha beirod a weblap cimet! Szerintem az eredetibe mert a psp be belehet állítani h.hogyan igazitsa a képhez!

Szerintem

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#982) moto-x


moto-x
csendes tag

Hali mindenkinek.
Most vettem egy psp t 2.x verziosat nem tom pontosan ha valaki tud játékokat rá megköszöném.Az adataim közöt van msn cim vegye fel velem a kapcsolatot.
Ja és még 1 kérdés miért nem mennek nekem a filmek pedig hozzá valo convertálot használtam a kártyán a helyet foglalja de nem jeleniti meg mi lehet e probléma.A segitséget elöre is köszi

csumi

(#983) moto-x válasza ZeroCool (#967) üzenetére


moto-x
csendes tag

Hali mit kérsz a most wanted ér?
msn cim gazsyika@hotmail.com

csumi

(#984) piqla


piqla
őstag

''Playstation Portable - PSP

PSP Value Pack (amerikai), dobozzal töltővel és minden egyébbel amit adtak hozzá. 1.5-üs firmware, eggyáltalán nem upgradeoltam még. magát a psp-t amerikai premierkor vettem, de mivel eltartott egy ideig amíg eljött ide, csak 1-2 hónappal késöbb bontottam ki. semmi baja nem volt, egyszer sem esett ki a kezemből, és tök újnak néz ki, attól eltérően hogy van rajta screen védő.

Játékok:
Death Jr.
Coded Arms
Metal Gear Ac!d

Filmek:
Pókember 2
Napoleon Dynamite

van még hozzá egy pár hónapos 1x használt logitech hangfal, dobozzal meg mindennel - garancia is van még rá.
+ 32mbos kari+64mbos kari

ez mind 120ezret ér és én 100ért adom. csere NEM érdekel
írj ha érdekel
''

Lol :Y (Mielott valaki irna; ez egy kivagott es bemasolt ajanlat.)

Szereted az állatokat?

(#985) tl-x


tl-x
őstag

A Ceramic (fehér) PSP-nek jobb a külseje mint a feketének? Kevésbé karcolódik és ujjlenyomatosodik? kijelzőjének a pexije karcmentes talán?

(#986) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#985) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem nem. Bár az lehet, hogy kevésbé látszik rajta az ujjlenyomat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#987) tl-x válasza bLaCkDoGoNe (#986) üzenetére


tl-x
őstag

Fólia nélkül ha vigyázok rá fog karcolódni a kijelző, ha puha törlő kendővel törölgetem?

(#988) bLaCkDoGoNe válasza tl-x (#987) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nagyon nem fog karcolódni, és az különben is csak az előlap. Ha nagyon elvásott, lehet rá venni másikat, a kijelző nem érintkezik a külvilággal.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#989) tl-x válasza bLaCkDoGoNe (#988) üzenetére


tl-x
őstag

Hol és mennyiért? Gondolom servizben cserélhető csak.

(#990) tl-x


tl-x
őstag

Van vkinek fehér psp-je? Hol lehet róla tesztet olvasni?

(#991) zsulboy válasza tl-x (#990) üzenetére


zsulboy
senior tag

Szerintem tesztet nem fogsz róla találni max képeket(mivel ua. mint a fekete!)! :DDD
Annyi elönye van hogy nem látszik az ujjlenyomat rajta,ennyi!
Nekem személy szerint nem tetszik,de izlések és pofonok!

(#992) tl-x válasza zsulboy (#991) üzenetére


tl-x
őstag

Nekem is jobban tetszik a fekete de ha az ujjlenyomtaok nem látszódnak rajta akkor az nagy elöny! Mert engem eléggé zavar a maszatos előlap! Karcolódni karcolódik nagyon a fekete?

(#993) zsulboy válasza tl-x (#992) üzenetére


zsulboy
senior tag

Miért karcolódna?Persze nem kell kulccsomó közé rakni! :Y :DDD
(nekem 1 éve van már meg és nincs rajta karc!)
Az ujjlenyomatok pedig engem még soha nem zavartak játék közben,utánna pedig le lehet törölni!Persze ha valaki mindig azt nézi!? :F
A kijelzőre pedig kell venni egy jobb fóliát és ezzel meg is van oldva a dolog!

[Szerkesztve]

(#994) tl-x válasza zsulboy (#993) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi. Te milyen fóliát használsz? Brando?

(#995) tl-x


tl-x
őstag

Fontos kérdés! Vett már vmi PSPt a KonzolStudióban, megbízhatóak? Új készülék szét van szerelve le van ragasztva a doboza? Honna tudom meg hogy nem bontották ki és próbálgatták már?

(#996) kavicssli


kavicssli
addikt

PSP ek mindenki nyomja a Killzone-t! Nagyon állat!Szerintem üti a GTA-t!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#997) zsulboy válasza tl-x (#994) üzenetére


zsulboy
senior tag

Már nem emlékszem a márkájára,de vékony és JÓ! :B

(#998) zsulboy válasza kavicssli (#996) üzenetére


zsulboy
senior tag

Meglessük!

(#999) tl-x


tl-x
őstag

Hasznal vmi Logitech Playgear pocket tokot hozzá? Belül bélelet vmivel?

(#1000) tl-x válasza zsulboy (#997) üzenetére


tl-x
őstag

1000! Köszi én valószinű Brandót veszek hozzá! :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.