Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7001) horvathkrisz válasza Khaal (#6997) üzenetére


horvathkrisz
addikt

szerintem maximum 35 ezret ér és még jóindulatú voltam... ;)
50-et pofátlanság érte kérni! :W

(#7002) Khaal


Khaal
őstag

Akkor segítsetek, szerintetek mi mennyit ér? Én így gondolkoztam:
8gb m2: 7k
kemény tok: 2k
skype headset: 6k
ssx: 2k
a gép meg simán megér 33-at szerintem.
Nyitott vagyok a kritikára, de kicsit bővebben indokoljátok meg legyetek szívesek.

[ Szerkesztve ]

(#7003) MaTTeS válasza Khaal (#7002) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Szerintem 45-ért vidd el.

(#7004) psyho777


psyho777
tag

ha ennyire sokallod keress másikat!! van itt prohardveren nem is 1

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7005) Mazsika


Mazsika
őstag

szerintem ő árulja... nem venni akar! :D de a kieg árai ne úgy nézd mint a bolti árakat, azt nyugodtan el is felezheted.. szóval sz.tem még a 45 is sok, ha valaki slimet akar úgyis néz 25-30ért egy slimet és kész! nem a kinézete, meg a skype headset fog neki számítani és kiadni érte 20 ezerrrel többet! ;)

Dáccsika

(#7006) Psychonaut válasza Khaal (#7002) üzenetére


Psychonaut
addikt

Szerintem 43.000, de ez a max. Én csak azért adnék érte annyit, ha PSP-t akarnék venni, mert gyűjtő vagyok, és megér kis felárat a GoW gép. Másnak szerintem nem. Magánvélemény.

(#7007) Khaal


Khaal
őstag

Köszi a véleményeket, kicsit átírom a hirdetést.

(#7008) psyho777 válasza Mazsika (#7005) üzenetére


psyho777
tag

igazad volt..

ejj skype headset.. királyos.. megvenném.. ha nem cserélném el a slimemet:D sajna még csak 2 3 hete van meg.. de végigtoltam már vagy 6 játékot.. persze hogy meghúztak egy vizsgán... ez volt az első bukásom.. szóval erről ennyit:S pedig nagyon jó kis ketyere..

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7009) Khaal


Khaal
őstag

Nálam leült a kezdeti lelkesedés, ha játszani akarok, akkor általában inkább leülök a számítógép elé, buszon utazva is inkább csak zenét hallgatok. Ha többet bírna az akksija, vagy kényelmesebb lenne rajt a fogás akkor megtartanám, de már egy óra játék után is elfárad a kezem, valahogy nem lehet úgy megfogni a gépet, hogy kényelmes legyen és a játékokat is normálisan tudjam irányítani.

[ Szerkesztve ]

(#7010) psyho777 válasza Khaal (#7009) üzenetére


psyho777
tag

slimed van vagy fat?? nekem a slimtől csak este zsibbadt a kezem mirko fekve játszottam.. psp vel a hasamon... :D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7011) Mazsika válasza psyho777 (#7010) üzenetére


Mazsika
őstag

hason fekve nem jó csinálni semmit ilyet, nekem olvasni, laptopozni, psp-zni mindent csinálni elzsibbad a kezem! szóval nem a slim hibája! :D:D:D

Dáccsika

(#7012) psyho777 válasza Mazsika (#7011) üzenetére


psyho777
tag

jaja..nemis a psp hibájaknt irtam hanem a pózkénak:D fotelben az igazi.. ki mivel játszik mostanság??

én most szedtem le a free run nevü parkour jatákot.. nagoyn faja.. vannak még iylen játékok?? ki mit tud róla?

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7013) Psychonaut válasza psyho777 (#7012) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez az egy van ilyen jellegű. Esetleg Tony Hawk's játékok...

(#7014) psyho777 válasza Psychonaut (#7013) üzenetére


psyho777
tag

mirrors edge nem jött ki psp re?

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7015) Psychonaut válasza psyho777 (#7014) üzenetére


Psychonaut
addikt

Beletaláltál.

(#7016) horvathkrisz válasza Psychonaut (#7015) üzenetére


horvathkrisz
addikt

tényleg mit tudni róla?

(#7017) Psychonaut válasza horvathkrisz (#7016) üzenetére


Psychonaut
addikt

Tudtommal tervben sem volt PSP-re.

(#7018) Mazsika


Mazsika
őstag

nem is volt tervezre konzolra!! egyebet nem kell tudni róla! :D

Dáccsika

(#7019) Psychonaut válasza Mazsika (#7018) üzenetére


Psychonaut
addikt

Dehogynem, kijött PS3-ra és X360-ra is.

(#7020) Mazsika válasza Psychonaut (#7019) üzenetére


Mazsika
őstag

igen? ezt nem is tudtam.. akkor mostmár mindenképp kell vegyek egy ps3-at! :D:D

Dáccsika

(#7021) psyho777 válasza Mazsika (#7020) üzenetére


psyho777
tag

vagy egy xboxot:D már az microfosos.. amugy ez a free run is elég jó parkour játék..
nekem bejött..

viszont a dave mirrát mennyire eltolták :(((

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7022) Mazsika válasza psyho777 (#7021) üzenetére


Mazsika
őstag

ááá inkább ps3 ha már a kettő között kell válasszak! :K

Dáccsika

(#7023) bullseye válasza Mazsika (#7020) üzenetére


bullseye
addikt

azért előbb próbáld ki valahol, mert amilyen j ó az ötlet, olyan sokaknak nem jött be hosszabb távon. viszont ahogy hallom bulémiásoknak ideális...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#7024) psyho777 válasza bullseye (#7023) üzenetére


psyho777
tag

inkább vegyünk ilyen izét.. billentyűzet és nintendó kari kell bele... és áhh nagy zsir...:D
attól nem lessz bulémiánk:D makx kifolyik a szemünk a barominagy pixelektől..:D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7025) had423


had423
aktív tag

a PSP kijelzőjét lehet cserélni?

(#7026) Mazsika válasza had423 (#7025) üzenetére


Mazsika
őstag

persze hogy lehet!

ja régen a nintendó volt a legnagyobb császár! lehet ki is nézek a piacra hogy lehet-e még kapni!? :D

Dáccsika

(#7027) psyho777 válasza had423 (#7025) üzenetére


psyho777
tag

lehet keress rá youtube on.. van fenn vagy 500 videó fat slim minden fennvan youtubeon:D

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7028) Mazsika válasza had423 (#7025) üzenetére


Mazsika
őstag

de szólj ha kell tudok külföldről ocslón szerezni!

Dáccsika

(#7029) psyho777


psyho777
tag

hát sajna búcsúznom kell tőletek.. holnap megválok psp slim emtől.:S nagy szomoruság ez nekem.. már csak az vigasztal hogy havernak is van psp je szóvalha már nagyon kileszek tikkadva játszok 1 et azon:D:D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7030) Mazsika válasza psyho777 (#7029) üzenetére


Mazsika
őstag

milyen megfontoásból adod el a gép? ha szabad érdeklődni!? :D

Dáccsika

(#7031) KraRe


KraRe
aktív tag

Sziaztok!!
Ma jött meg a psp-m örüljetek velem,most is itt kockulok :P

(#7032) psyho777 válasza Mazsika (#7030) üzenetére


psyho777
tag

állandóan azzal játszok.. kezdek kocka lenni.. nem jó sok időt elvesz az életemből nagyon jó kis játékszer csak nem ér annyit hogy a szabadidőm beleöljem:D egyébként imádható kis ketyere..

KraRe
-használd egészséggel.. esetleg ha kell link honnan lehet játékot szerezni nagyon olcsón (ingyér) irj privit..

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7033) horvathkrisz válasza KraRe (#7031) üzenetére


horvathkrisz
addikt

te vetted meg psyho-tól?

(#7034) KraRe válasza horvathkrisz (#7033) üzenetére


KraRe
aktív tag

Csáó! :N

(#7035) Mazsika válasza KraRe (#7031) üzenetére


Mazsika
őstag

üdv! használd egészséggel a ketyerét!! és írj ha valamiben segíthetünk!

Dáccsika

(#7036) ggf8600gts


ggf8600gts
tag

Sziasztok!

Hát karácsonyra én is megleptem magam egy Tekken 6 Bundle csomaggal....
Az ok a God of War Chains of Olympus, és az egyéb majd PSP-re megjelenő exkluzív címek...Pl. Metal gear Solid Peace Walker...
Tudom a Tekken 6 nem PSP exkluzív, de el lehet vele lenni a PSP-n. A God of War-t most vittem ki, az viszont jó volt.

Ha objektíven próbálom nézni, akkor a 49990 Ft-os alapár (a bundle 55k volt az MM-ben) kicsit sok a készülékért. Szerintem ez a konstrukció kb. 35k-t ér. Ha belegondolok, hogy 49990 FT-ért mondjuk már kapok egy Arcade XBOX 360-at is, akkor elgondolkodtató.

Nekem elsősorban a mobilitás miatt kellett, illetve az exkluzív címek miatt.
Tudtok ajánlani valami megbízható PSP konvertáló programot? Tudom a google a barátom, de itt a tapasztalatotokra vagyok kiváncsi... Ami nem vírusos, esetleg magyar nyelvű stb,stb. A válaszokat előre is köszönöm... :R

[ Szerkesztve ]

(#7037) psyho777 válasza ggf8600gts (#7036) üzenetére


psyho777
tag

neem az én pspm moszatka hoz került:D

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7038) psyho777 válasza ggf8600gts (#7036) üzenetére


psyho777
tag

"FLV_to_AVI_MPEG_WMV_3GP_MP4_iPod_Converter"

ha filmet akarsz konvertálni nekem ez jött be a legjobban de általában mindenki a
"PSP video 9" re esküszik..

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7039) Psychonaut válasza psyho777 (#7038) üzenetére


Psychonaut
addikt

A PSP Video 9 k*rva lassú.
Nekem ez jött be anno.

(#7040) psyho777 válasza Psychonaut (#7039) üzenetére


psyho777
tag

jah ez is elég jó de az flvs cucc azért jó ngyon mert nem csak psp re tud hanem telóra hd re dvd formátumba és Xvbox ra is?? :F :Y :C :C :C

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7041) MS74hu válasza Psychonaut (#7039) üzenetére


MS74hu
tag

Szia.köszi ezt a PSPVC progit. :R Fel is raktam a gépre. Én Allok video to psp convertert haszáltam konvertálásra,de ez ugynézki hogy gyorsabb.Elég 1xrü a kezelése,bár a részletes beállitásoknál kell-e állitani valamit vagy maradjon minden? És amugy ez ingyenes progi?

Lenovo Y700

(#7042) Mazsika


Mazsika
őstag

buék mindenkinek! én el is kezdem az ünnepelést! :D tegyétek le a psp-t és bulizni mindenkinek!!! :D na jók legyetek! :)

Dáccsika

(#7043) had423 válasza Mazsika (#7042) üzenetére


had423
aktív tag

én inkább psp-vel buliznék. :D buék

[ Szerkesztve ]

(#7044) Psychonaut válasza MS74hu (#7041) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ha megnézed a progi weblapját, kb 22-es betűmérettel van kiírva, hogy 100% free. ;)

BUÉK mindenkinek! :)

(#7045) MS74hu válasza Psychonaut (#7044) üzenetére


MS74hu
tag

Mercy és BUÉK! :R

Lenovo Y700

(#7046) psyho777


psyho777
tag

BÚÉK!!

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7047) psyho777 válasza psyho777 (#7046) üzenetére


psyho777
tag

ejj ejj ejj eltelt egy nap és semmi?? mindenki kockul.. v még józanodtok?? :D:D

[ Szerkesztve ]

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#7048) Mazsika válasza psyho777 (#7047) üzenetére


Mazsika
őstag

hát nem mondanám hogy teljesen 100-as vagyok :D:D:D szóval még józanodás van! :D

Dáccsika

(#7049) james001


james001
veterán

szasztok és BÚÉK!!
lenne egy kérdésem,nemtom mennyire hülyeség:azt hallottam van olyan progi psp-re ami viszi az AVI formátumú videót,ez igaz?meghát le is töltöttem vmi ilyesmit de nem indította el valszeg a firmware miatt.
a program neve egyébként PSP Media Player

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7050) Psychonaut válasza james001 (#7049) üzenetére


Psychonaut
addikt

Simán lehet igaz.
Milyen FW-d van, milyen hibaüzenetet dob, ha indítani akarod?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.