Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#651) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#650) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem hívhatnánk, hanem az is.
TV-tuner egyelőre nincs, de kétlem ha nem csinálna valaki hozzá idővel.

Amúgy reméltem LocoRoco után elkezdik, ha nem is tömegesével, de időnként demokat kiadni, de semmi azóta :(

(#652) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#651) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem van egy olyan összeesküvés-elméletem, hogy azt a demót azért adták csak ki, hogy minél többen frissítsenek a legújabb FW-re. Aki pedig nem frissített, az vígan játszhat már a teljes verzióval is akár, de már a 2.71-es FW emulálása is megoldott.

Szívás azoknak, akik frissítettek.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#653) Hellfrost


Hellfrost
csendes tag

Üdvözlet!

Volna egy kis problémánk. Barátom rendelkezik egy psp-vel, és megvan neki a Wipeout Pure nevű játék. Ehhez léteznek internetes kiegészítések, pályák hajók, stb, amik un pack-ok formájában érhetőek el, ezeket a psp-n megfelelő helyre kell bemásolni(savedata könyvtár) És elvileg megy. Na nekünk ez sehogy sem akar menni, van valakinek ötlete hogy is működnek ezek? Csinált már ilyet valaki? Örülnénk ha tudnátok segíteni, előre is kösz.

(#654) Boyfish


Boyfish
senior tag

sziasztok lenne egy kérdésem, PSP-n milyen formátumú filmet lehet nézni?
a képet nem lehet kivezetni tv-re ugye?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#655) bLaCkDoGoNe válasza Boyfish (#654) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

MPEG4-et támogat gyárilag, ha van házi programok futtatására lehetőség, akkor DiVX, Xvid is lehet, akár felirattal is.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#656) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Mennyi manapsag itthon egy PSP?

(#657) bullseye válasza Beerwolf (#656) üzenetére


bullseye
addikt

milyne pack? új/használt? stb... talán 45-70 közöttre tenném ezektől függően...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#658) Beerwolf válasza bullseye (#657) üzenetére


Beerwolf
senior tag

Sima alap pack, ujonnan, és amugy gyorsan csokken az ara?


Bocs az ekezetekert :)

(#659) eM'82


eM'82
addikt

üdv,

tegnap óta boldog tulaja vagyok egy 2.5-ös FW-el rendelkező (nem TA082-es!) GigaPack-os PSP-nek.
az ára újonnan 57eFt volt. sztem megérte.

1
Olvastam egy-két fórumon, hogy végre van végleges verziója a 2.5-ös downgradernek....
Elolvastam a how-2-t, de igazából egy dologgal nem vagyok teljesen tisztában:
- GTA:LCS mentett állása is elég v. a teljes játék kell a downgrade-hez?

2
Alapértelmezés szerint a saját formátumát ill. az MPEG video-kat tudja lejátszani a psp... feliratokat lehet a psp-video ''alá'' szerkeszteni, vagy inkább virtualdub-al égessem bele?

3
Még egy kérdés:
- BPesten tud vki ingyenes hotspot-ot? (Elég hülyén néznék ki ahogy megyek a városban psp-re szegezett fejjel, állandóan ''újra létesítve'' a kapcsolatot:) )

(#660) Tiber válasza eM'82 (#659) üzenetére


Tiber
csendes tag

1. Igen a downgrade-hez kell a játék is. Anélkül az csak egy haszontalan fájl. Viszont ha nem szeretnéd megvenni a játékot, vannak boltok ahol pénzért megcsinálják neked a piszkos munkát, sőt megmutatják pl. hogy megy a Devhook stb...

2. Ha tudsz majd homebrew-t futtatni, akkor lesz lehetőséged más videó lejátszót futtatni. Lásd: pár hozzászólással ezelőtt.

3. van több Hot Spot kereső a neten. Például:
[link]
[link]

(#661) eM'82 válasza Tiber (#660) üzenetére


eM'82
addikt

a video-ra miután elolvastam a magyar-nyelvűt (sikerült letölteni) rájöttem én is, de azért kösz. (olcsó húsnak alapon volt, mivel azt nem találtam a giga-packban (francia meg német az volt, gyanítom, hogy ezért is volt olcsóbb; más forrás:) de legális! ), ezért talán megbocsájtható nekem a kérdés)

a HotSpot-ért ezer hála!

tudnál mondani pár ''downgrade-elő'' boltot? kerestem a google-al, de csak véletlenül bukkantam rá egyre: ConsoleCorner.

még egy kérdés, ez a devhook-os szórakozgatás mennyire tesz ''jót'' a PSP-nek? csak azért kérdem, mert ahogy olvastam, ha a 2.6-os fw-re állítom hogy menyjen egy játék, akkor kifagyhat... hát ez gondolom nem nagyon szerencsés...

(#662) bLaCkDoGoNe válasza eM'82 (#661) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hehe, a ''legalitás'' majd akkor derül ki, ha valamilyen garancia-gondod akad.
Amikor a Sony majd elhajt a vérbe, a bolt meg hosszú hetekig lenyeli a PSP-det (kiutazik külföldre, szervíz, majd visszautazik). :D

DH-tól szinte biztos, hogy semmi baja nem lesz a PSP-dnek. Kifagy, akkor újraindítod. Elvileg a flashbe nem ír semmit, tehát semmi visszafordíthatatlan dolog nem történik vele.

SZERK: Ja, és megjelent a 2.8-as FW, semmi egetrengető újdonságot nem tartalmaz szerintem. [link]

[Szerkesztve]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#663) eM'82 válasza bLaCkDoGoNe (#662) üzenetére


eM'82
addikt

a lényeg hogy ne akadjon gondom vele:)

(#664) Cathfaern válasza bLaCkDoGoNe (#662) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Úgylátom igazad lett, ezekkel a demokkal akarják kikényszeríteni a usereket, hogy frissítsenek...ilyenkor örülök, hogy nem vágtam bele a homebrew-be, így lelkiismeretfurdalás nélkül frissíthetek :) Bár egyelőre hagyom, nem szeretek japán nyelvű játékkal játszani.

(#665) Type-R válasza Cathfaern (#664) üzenetére


Type-R
őstag

Ez az új demo engem ne hoz lázba, viszont a LocoRoco egész jó lett.

Majd ha ősszel jön a PS1-es emu, akkor fogoknak talán többen frissíteni.

(#666) bLaCkDoGoNe válasza Cathfaern (#664) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

pspupdates.com-on olvastam, hogy még egy ''nyereményjátékot'' is szerveztek a LocoRoco demója köré. Olyan fantasztikus nyeremények várnak a pályát jól teljesítőkre, mint letölthető hangok és háttérképek. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#667) bullseye válasza Type-R (#665) üzenetére


bullseye
addikt

PS1? Finális Fantáziával??? ott rohad otthon majd a teljes sorozat, soha nem jut időm elkezdeni... talánmost végre...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#668) Type-R válasza bullseye (#667) üzenetére


Type-R
őstag

jaja, PS1-es játékokat lehet majd futtatni PSP-n, már csak az a kérdés, hogy azokat a játékokat újra meg kell e vanni amik már meg vannak, vagy valahogy majd fel lehet rakni e őket PSP-re. Bár szerintem az elöbbi, lénytelen leszel újra megvenni a játékokat, ha akarsz velük játszani PSP-n.

(#669) Cathfaern válasza Type-R (#668) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kétlem, hogy meg kéne újra venni. Ugyanis senki nem adna ki rájuk pénzt szerintem.

(#670) Type-R válasza Cathfaern (#669) üzenetére


Type-R
őstag

Természetesen nem full áronm de pár dollárt biztos kérnek értük, hisz azután ki venne új játékot, ha az egész PS1-es játékok ingyen elérhetők lennének.

Ha jól tudom a Wii esetében is elérhetők lesznek a régi játékok, és majd azokért is kell fizetni.

(#675) Type-R


Type-R
őstag

Ma kiakasztottam a Burnout Legendset, vagyis csak az hittem, miután sikerült az össze verseny, csak utána vettem észre, hogy vannak még a crash-ek is, csodálkoztam, hogy eddig miért nem volt. :B

(#676) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Na, végigolvastam az összes hozzászólást; asszem már majdnem mindent tudok. Remélem hamarosan Bp. közelbe kerülök és meg tudom venni ezt az aranyos kis kütyüt! :) Köszönöm mindenkinek a hasznos infokat! :R

/ui: egyébként ugyanugy jellemző a pixelhiba mostansag, mint anno mikor kijott a psp? /

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#683) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok, ha vkit érdekel van eladó angol nyelvű matrix2 és constantine umd filmem!

(#684) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

warezt töröltem :U

(#685) duncan21


duncan21
csendes tag

nah vettem egy japán standard packot ( fehér ) viszonylag olcsn, és 7 ha napon írok mailt pixelpara miatt visszacserélik. Vettem hozzá GTA-t is meg NBA-t.

ami problem lenne, hogy ugye ebbe nincsen semmilyen card, egy 32est valaki nem akarna eladni aki bővített? priv jöhet, kösz.

We weep for a bird's cry, but not for a fish's blood. Blessed are those with a voice. If the dolls also had voices, they would have screamed, ''I didn't want to become human.''

(#686) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

A pspupdates.com-ról egy kis infómorzsa a GTA:Vice City Stories-ról

- Lance Vance (ugye mindenki emlékszik rá? :) bátyját, Victort fogjuk megszemélyesíteni, aki egy 28 éves tengerészgyalogos
- a játék 1984-ben, 2 évvel a Vice City előtt fog játszódni
- jet-ski-kel nyomulhatunk a vízen
- élethűbb animációk
- Liberty City Storieshez hasonló multiplayer
- ''sokkal-sokkal'' nagyobb lesz, mint a Vice City (talán a bejárható terület?)
- néhány, a VC-ből ismerős épület még épülőfélben lesz
- új vagy megváltozott helyszínek és épületek is lesznek
- új fegyverek és járművek
- LEHET ÚSZNI!!!
- LEHET HELIKOPTERREL REPÜLNI!!!
- új időjárási effektek, köztük hurrikánnal
- a Vice City-ből megismert rádióállomások! ('80-as évek zenéje mindörökké!!! :D)
- jobb motorbicikli-kezelhetőség
- új elem a ''chunder-wheel'' (ez mi a búbánat lehet? talán óriáskerék), amit belső nézetben használhatunk
- távcső használata
- nagyszerű kirajzolási távolság, állítólag jobb, mint amilyen a VC volt PS2-őn (!!!) - durva lesz, ha igaz
- a VCS-hez képest az LCS ''béna elsőgenerációs PSP játék'' volt
- ha meghalunk vagy letartóztatnak, taxival visszamehetünk oda, ahol a küldetés kezdődött (ahol a küldetést megkaptuk)
- új karakteranimációk, amelyek mind a főbb szereplőket, mind a gyalogosokat emberszerűbbé varázsolják
- megnövelt számú gyalogos, jármű és tárgy
- megnövelt színpaletta, amely a naplementéknek/napfelkeltéknek szebb színeket és nagyobb realizmust kölcsönöz
- ''clumping'' csökkentése (amikor egy csoportban sok ugyanolyan karakter jelent meg)
- sok-sok belső tér

Ennyi így nagyjából... Ha mindezeket megcsinálják, akkor egy iszonyatosan durva PSP címmel leszünk gazdagabbak. További részletek, illetve a hír alapjául szolgáló 7 oldalas újságcikk scanjei itt találhatóak: [link]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#687) Remington válasza bLaCkDoGoNe (#686) üzenetére


Remington
őstag

Hú ez nagyon király játék lesz! :C Gépen is a VC a kedvencem mióta megjelent, azt a hangulatot nem tudja semmi visszaadni. :R Ahogy írtad is 80-as évek zenéje 4ever!! Kár h nincs PSP-m. :O Remélem ezt is kiadják egy idő után PS2-re mint a LCS-t mert olyanom van. ;] Btw én még a soundtracklistára leszek kíváncsi.

Nem jó a link

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#688) bLaCkDoGoNe válasza Remington (#687) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem is a VC a kedvencem, nagyon várom ezt a részt...

A link jó, csak most nem működik a linkelt oldal... :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#689) bLaCkDoGoNe válasza bLaCkDoGoNe (#688) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mégsem jó a link, a helyes itt van: [link].

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#690) adalbert1 válasza bLaCkDoGoNe (#686) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha ez így lesz, nekem is szereznem kell majd egy psp-t, ugyanis a Vice City volt nekem is a kedvenc Gta epizódom, sajnos a San Andreas nyomába se érhet, pedig a zenéje annak is k*rva jó. De azért egy Tony Montana szintű karakterrel mégiscsak könnyebb azonosulni... :)

(#691) bLaCkDoGoNe válasza adalbert1 (#690) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Hát... Olvastad, amit írtam? Vince Vance inkább hasonlít CJ-re, mint Tommy Vercettire, ugyanis ő is néger. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#692) adalbert1 válasza bLaCkDoGoNe (#691) üzenetére


adalbert1
veterán

hehe... Bevalom őszintén, hogy csak nagyjából futottam át, amúgy semmi bajom nincs a feketékkel (a zenéjük is nagyon bejön), csak Scarface powa... ;]

(#693) Remington


Remington
őstag

Sztem nem az a lényeg h fekete vagy fehér hanem h milyen az öltözködése meg a stílusa mert az adja meg a feelinget.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#694) kavicssli


kavicssli
addikt

Sziasztok! Találtam egy cikket de nem nagyon értem aki megosztaná hogy hogyan is kell a win 95 felrakni azt nagyon megköszönném![link]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#695) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy az 1.5 firmware-val lehet internetezni, és ha igen, akkor meg tudja jeleníteni a flash-es cuccokat?Ja és hogy lehet billentyűzet nélkül netezni?

(#696) bLaCkDoGoNe válasza MAXIMIZE (#695) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Alapesetben nem lehet az 1.5 alatt netezni (nincs benne webböngésző).
Magasabb firmware emulálásával megoldható, és akkor flash-t is fog tudni.
DevHook témában keresgélj a neten.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#697) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Köszönöm a válaszodat.

Viszont így újabb kérdésem lenne hozzátok: Most szeretnék venni PSP-t, és ahol megvenném, ott azt mondták, hogy visszabutítják 1.5 firmware-ra ha szeretném, na igen a játékok szempontjából tényleg jó lenne de, viszont akkor nem tudok netezni pedig én pont ezért a két funkciójáért, szeretnék elsősorban PSP-t. Mi a megoldás ilyenkor? Mi tévő legyek? :F

(#698) bLaCkDoGoNe válasza MAXIMIZE (#697) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A DevHook segít a bajodon. Sajnos a fórum alapelveibe ütközik, hogy hosszabban írjak róla, de ha rákeresel a neten, hogy mi ez és miket lehet vele csinálni, akkor megtalálod a megoldást. Netezni egyébként nem egy nagy öröm PSP-n szerintem, a nehézkes szövegbevitel (mint a mobiloknál - egy gomb, több betű), a kissé problémás irányítás és a böngésző miatt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#699) zsulboy válasza bLaCkDoGoNe (#698) üzenetére


zsulboy
senior tag

Nekem semmi gondot nem okoz szöveget beírni,olyan mint az sms. :)

(#700) Kanczy válasza zsulboy (#699) üzenetére


Kanczy
veterán

nekem meg még mindig nincs net...majd egyszer ha nem leszek lusta,elviszem valahova :D

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Sony PSP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.