Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) Fade_Away


Fade_Away
őstag

Square Wire 2.0 spring hingehez kemény tokot valaki tud ajánlani legutobb ráültem és azért azt annyira nemszereti....

(#602) Apophis válasza Fade_Away (#600) üzenetére


Apophis
őstag

Hol volt itt flame, kérlek idézd! A ''szar'' mint látod idézőjelben van, írhattam volna ''relatíve gyenge minőségű''-t, csak nincs erre időm...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#603) Fade_Away válasza Apophis (#599) üzenetére


Fade_Away
őstag

érdekes, hogy a szemüvegekkel foglalkozó szaklapok, felmérések Amerikában Európában, a repülős újságok nagy tesztjei ált mindig az Oakleyeket hozzák ki az egyik legjobbaknak.

Hja a minőséget meg kell fizetni.....

(OZC ramjaid mennyivel tudnak majd többet mint az én 20efts 512mb hardcore 500mhz Kingmaxjaim? (540mhz a végük dualban 3,4,4,8al) Csak szeretnélek megkímélni a pénzkidobástól..... :DD )


[Szerkesztve]

(#604) joe69 válasza Apophis (#598) üzenetére


joe69
senior tag

szerintem is jobb ha nem tudom:D
meg eletedben nem fogtal a kezedben oakleyt, akkaor minek irsz olyanokat, hogy evente ujat kell venni-->tudatlansag, unintelligencia(en nem a hulye pontokban merem)
erdekes modon en meg egyetlenegy emberrol sem hallottam, aki a szemuveg megvetele utan azt mondta volna hogy nem erte meg...

''Az én sima szemüvegemre is 20kért raktak karcmentes réteget, el tudod képzelni, mennyit ér''-erdekes, ''sima'' szemuvegre bezzeg szorod a penzt

a 25k-s szar oakleyban ugyanaz a lencse van mint a 90k-sban

megalapozatlanok az erveid, csak annyi a problemam, bar jobb is hogy nem vagy tagja ''kis'' csapatunknak;)

[Szerkesztve]

(#605) Apophis válasza Fade_Away (#603) üzenetére


Apophis
őstag

Megkérdőjeleztem én a minőségét??? Tudom, mennyien preferálják, ez privát vélemény, de nem vagyok repülős. Ha sokat snowboardoznék pl., akkor én is vennék egyet.

(Annyival, hogy élettartam garanciás, párban és kézzel tesztelt elég sok platformon, szebb, és sztem többet fog bírni. Mellesleg olcsó húsnak hí a leve, és ilyen téren nem befolyásol néhűny fórumos hozzászólás.Ha tényleg nem jó, akkor meg visszaviszem, és hogy örüljetek, veszek A-Datát... :)) )

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#606) joe69 válasza Fade_Away (#601) üzenetére


joe69
senior tag

nekem is ugyaolyan szemum van, en vettem hozza fem tokot

(#607) joe69 válasza Fade_Away (#601) üzenetére


joe69
senior tag


ez eleg strapabiro:)
ennek van rx-es verzioja, amit olcsobban adnak, pedig csak annyi a kulonbseg, hogy a szurke O jel nincs rajta

(#608) Apophis válasza joe69 (#604) üzenetére


Apophis
őstag

Szomszédomnak is az van, tudom milyen. Sima szemüvegre persze, hogy adok ki pénzt, mert muszály hordanom. A szomszédomnál maradva, a 118kért vett Oakley-ja fél év után olyan szinten karcos lett, hogy zavaró volt, garancia nuku...
Hidd el, nem dobálozok kijelentésekkel! Kétlem, hogy 80k-t kérnek a keretért, nem aranyból van... Diszkóba való az ilyen szemüveg, mutogatni. Ha te a minőségért önmagáért veszed(elenyésző kisebbség...) akkor vedd úgy, hogy nem szóltam! Ha kell, mondjuk mert ''repülős'' vagy, akkor sem szóltam! Ha ezek egyike se, na AKKOR szóltam! :)
Senki nem fogja ezt mondani: Ejj, megvettem 70k-ért az Oakleyt, és mekkora sz@r, vazze!

A tok egész szép! (Mennyi? 70k? Biztos lepattan róla a golyó! :):):) )

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#609) joe69 válasza Apophis (#608) üzenetére


joe69
senior tag

ja hat szorri, vigyazni kell az ertekekre!
nem letezik olyan hogy karcallo lencse:( De az oakley egy jo ideig meg erre is garanciat vallalt, amig ra nem jottek hogy ez igy nem allapot

a tok 6e, sot ha usa-ban veszed akkor 25$

Aki a 30e-s szemut vette sem mondja hogy penzkidobas, uggetlenul attol hogy megvan e meg egyaltalan a szemu

[Szerkesztve]

(#610) Fade_Away válasza Apophis (#605) üzenetére


Fade_Away
őstag

kingamx is élettartam garis :P
és a KM HC TSOPos széria nagyon szépis bár ez izlések és pofonok....
(OK OZC kromozottja ha aztveszed tuti szebb csak anyit én nemnézegetem a ramokat.) :)

Na és az a +20mhz mennyit fog dobni a gépeden? Olcsó húsnak híg a leve a napszemüvegekre is vonatkozik vagycsak a ramra? Na akkor fanatikus vagy egy picit te is?
Itt meg sokan a napszemüvegben akarják a legjobbat, picit fanatikusan is....


Na jó abbahagytam, kell menni porszívózni meg szigorlatra tanulni....

(#611) Apophis válasza joe69 (#609) üzenetére


Apophis
őstag

Mennyi garanciát? Szomszédom nagyot szívott vele. Persze ha gyémánttal esel neki, akkor minden (majdnem) karcolódik, de van ennél jobb karcmentesítés is. Persze akkor már nm lenne ilyen ''szuper'' rugalmas a lencs, hogy mindenféle golyókat csak úgy leszórjon magáról...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#612) Apophis válasza Fade_Away (#610) üzenetére


Apophis
őstag

Ha párhuzamot vonsz, 1GB OCZ RAM 150k lenne, nem 60...
A szemüvegek csak szubjektív módszerekkel osztályozhatók, leszámítva pl. a felület Mohs-keménységét stb.
Igen, tuti szebb az OCZ, nyugodt lehetsz.
+20- nál több lesz az, de azért nem csak a MHz számít.Biztosabban fogja venni a nagy órajelet és feszt.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#613) joe69 válasza Apophis (#611) üzenetére


joe69
senior tag

a karcolason kivul mindenre gari ''eletfogytig'' (1 eig ingyen, aztan 2500Ft szervizdij fuggetlenul a hibara)

es az a ram 2 ev mulva mennyibe kerul ujonnan?a felebe kb.
az oakley viszont 2 ev mulva is ugyanannyiba kerul:P

[Szerkesztve]

(#614) Apophis válasza joe69 (#613) üzenetére


Apophis
őstag

Mire? Kettétörik? Valószínű... És ha igen, mi lesz? Adnak egy másikat? Vagy ''meghegesztik''? És ha átüti a golyó? Remélem, valakinek szétmegy az egész, és leakaszt a cégtől 100k-t egy ''csereszemüveg'' képében... Bár nem hinném, hogy ez előfordulna..

Bocs a sok MODért, de úgy tűnik, a bilentyűzetem kezdi megadni magát...

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#615) Apophis válasza joe69 (#613) üzenetére


Apophis
őstag

Most ne egy lapon tárgyljuk ezeket... Enyhén gyors az értékvesztés számtech körökben. Nem ugyanaz. De én nem fektetnék Oakleyba, inkább aranyba vagy részvénybe! :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#616) Fade_Away válasza Apophis (#612) üzenetére


Fade_Away
őstag

ubazz nemtudtam, hogy a 150.000fts ozct veszed.... aztsetudtam EUban kapható már..... Ezaz amelyiknek 3.5V adható max?uhh kiváncsi vagyok az akár +60mhzt is tud majd enyémhez képest.... :)
Na ki a fanatikus?

(#617) joe69 válasza Apophis (#614) üzenetére


joe69
senior tag

igen, ha pl. a muanyag keret kettetorik(amihez eleg nagy erohatas kell), akkor kapsz egy ujat

de ezek olyan dolgok, amikre mar tobbszor valaszoltam a topikban:U

(#618) Apophis válasza Fade_Away (#616) üzenetére


Apophis
őstag

Jé!! Félreértelmezted! Olvasd el újra, 60-70 ért veszem az 1Gigát...
Ha még mindíg nem esik le, szólj bátran! :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#619) joe69 válasza Apophis (#615) üzenetére


joe69
senior tag

en sem belefektetem, hanem hasznalom, meghozza ugy hogy nem karcolom meg a lencsejet, nem torom el stb. ez egyebkent nem olyan nehez

(az en billem is csere targya lesz hamarosan, egyre tobb gomb hal be:()

(#620) _az


_az
senior tag

namost én nem látok nagy különbséget aközött, hogy valaki ókli szemügét vesz, vagy egy 6600gt-6800gt videókártyát... mind2 drága, mind2-t azok veszik,akik az adott hardver szerelmesei... innentől abba lehet hagyni a fikát...

és igenis olyan zsír dioptriás keretet, mint az ókli, nem nagyon látni... ha mégis, szóljatok...

szerk: sőt asszem sokaal ésszerűbb egy szép, jó, tartós dioptriás szemüveg a mindennapokra, mint valami csodakártya, amit úgyse használunk ki igazán...

[Szerkesztve]

az

(#621) Apophis válasza joe69 (#617) üzenetére


Apophis
őstag

Nem haragszol meg, ha nem olvasok most végig 600+ hozzászólást...
És nem varrják a nyakadba, hogy esetleg miattad tört el, nem az elégtelen minőség miatt??? Mert ha nem, akkor veszek egyet, és naponta szétvere, csődbe taszítva ezzel a céget, megszüntetve a topicot!!! :))

Látom nem érted a befektetéses poént, nem baj. Társad is félreértett egyet, az se baj, biztos én vagyok az unintelligens, mégha nem pontokban mérjük is... :)

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#622) joe69 válasza Apophis (#618) üzenetére


joe69
senior tag

jobb ha nem te kritizalsz engem, mivel abbol a 60e-bol mar egy fasza szemut lehetne venni.

az a ram viszont milyen teljesitmenynovekedest jelent a gepednek, egyaltalan kihasznalja azt valamilyen alkalmazasod, vagy csak a benchmarkra, meg a tudatra mesz, hogy milyen utos geped van

(#623) Apophis válasza _az (#620) üzenetére


Apophis
őstag

Szemüveg-fanatikusok tábora!!! Mellőzd ezt kérlek!
Egy új VGA-ban csöppet több az innováció, mint egy-egy új szemüvegben!

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#624) joe69 válasza _az (#620) üzenetére


joe69
senior tag

pont ezt irtam le az elobb:D

(#625) Apophis válasza joe69 (#622) üzenetére


Apophis
őstag

Azért veszek újat, mert a mostani szar, de mindegy.
Elég sokat fog érni, de ha ennyire érdekel, majd letesztelem! Nem a benchmarkra megyek, el se indulnak a VGA tuning miatt az Aquamark 3-at kivéve...

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#626) joe69 válasza Apophis (#623) üzenetére


joe69
senior tag

es mire hasznalod a vga-t??jatekra---->az aztan baromi racionalis cselekves, sokat epulsz tole:D

(#627) Apophis válasza joe69 (#626) üzenetére


Apophis
őstag

És te a szemütől??? Megvéd az UV-től, ejha! Én ezen az egész mai ''egészség-fitness-ez-jó-az-jó'' trenden csak kacagni tudok, de az emberek csak rájüönnek majd idővel, mekkora baromság...
A játék jó hobbi-és a szemüveg?

Többet nem javítom a helyesírási hibáimat! Szétment a biil.-em! Sorry!

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#628) _az válasza Apophis (#623) üzenetére


_az
senior tag

1. nem vagyok szemüveg fanatikus, nincs is óklim, csak tetszik és érdeklődök

2. mi az innováció egy 60-100 rongyos kártyában? Tervezés? Arra quadro és társai valók, nem ez a kategória. Mi marad? Játék-játék, felvágás a haverok előtt, hú a hálflájf2 80 fps-t nyomott 1600*1200-ban, meg csupa olyat bekapscoltam, amit észre se veszek, blablabla... amikor monnyuk egy hálflájf2 játszható egy 25000-es kártyával is tök jól... akkor ez mi, ha nem dedós felvágás???

3. Mellesleg akinek szemüveget kell hordania, annak szerintem fontos, hogy tiszta, éles képet kapjon, olyan kerete legyen, ami tetszik neki és bírja a strapát... elvégre a páciens egész nap hordja...


szerk: aki hobbyból hord szemüveget, na arról is van véleményem... ;] én azért hordom, mert kell...

[Szerkesztve]

az

(#629) Apophis válasza _az (#628) üzenetére


Apophis
őstag

Ha te nem veszel észre egy AA-t vagy AF-et, akkor ne gyere a PH!-ra! Megnézném a HL2-t a 20k-s kártyádon, gyönyörű lehet. Nem vágok fel semmivel, a VGA-mmal se tettem, pedig csúcskategória volt, amikor vettem.
Innováció: fejlesztett és több futószalag, shderek, jobb és több RAM, több ALU stb.
Pro-gamereknek meg kell a 120k-s kártya, és ők is csak egyre többem lesznek.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#630) Apophis válasza _az (#628) üzenetére


Apophis
őstag

Én az Oakley NAPSZEMÜVEGEKRŐL beszélek!!!

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#631) joe69 válasza Apophis (#627) üzenetére


joe69
senior tag

egyik sem racionalis, de te kezdted a dolgot hogy ennek mi ertelme stb.

(#632) Apophis válasza joe69 (#631) üzenetére


Apophis
őstag

Mi a tárgya a mondatnak? A játék-hobbi???
:F

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#633) _az válasza Apophis (#629) üzenetére


_az
senior tag

Te meg előbb mikorprocesszort programozni, addíg nem gyere a ph-ra... ;]
Nem tagadom, kipróbáltam már aa-t, de hagyjuk meg, hogy ha monnyuk 2-4szeres, onnatól a16szorost csak akkor különböztted meg, ha monnyuk 10 centiről pislogsz a monitorra... nem beszélve, hogy aa-val 800*600ban is zsír egy game, szal nem kell a 60-100 rongyos kártya...

és még mindíg ott tartunk, hogy az éleslátás többet ér a játszásnál, és egy játék nem a grafikától, meg erőforrásigényektől lesz jó... pl vice city számomra az utóbbi idők legjobb gaméja volt és zsírul ment erős beállításokal a 700-as duronomon 8500le radeonnal... de ez már másik téma...

namost a vidókártyára aszongyuk, hogy több futószalag, mer ezt olvassuk... a szemüvegre aszongyuk, unobtanium, titanium-ötvözet blablabla... egészében nem látok különbséget

illetve igen... egy szemüveg még mindíg többet ér, mint egy hálflájf...

[Szerkesztve]

az

(#634) joe69 válasza Apophis (#632) üzenetére


joe69
senior tag

ha megnezned hogy mire valaszolok akkor tudnad, egyebkent szemuveg es ultrabrutal hardver

es a off-ot MOST fejezzuk be plz

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#635) Apophis válasza _az (#633) üzenetére


Apophis
őstag

És azért kell a sok titán stb. hogy ott villogjon a fejeden, és ha direkt összegyűröd, akkor -jaj de jó!- visszaálljon eredeti alakjába? Gyerekjáték, mint a gyurma, csak drágább...
Igaz, hogy a 4X és 8X AF-t nehéz megkülönböztetni, de ha 4X-t tud egy kártya, akkor tudja a 8X-t is. Az AA 800X600 ba ronda, manapság 1024-nél lejjebb játszani bűn, és még 1280-ban is érdemas felrakni az élsimítást...
Vice City nem volt meg. A mai Oakley cuccok túlhaladott eszközök, csak azért fejéesztik, hogy az ipar fentmaradjon...

Joey: akkor most te nézd meg újra pls, mire is válaszolsz!

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#636) _az válasza Apophis (#635) üzenetére


_az
senior tag

és azért kell a +pipeline, hogy a q3 400fps helyett 500-al menjen, ugye...

ne érts félre, az ókli drága és pont. de a videókártya is drága és valszeg kevesebb értelme van...

nekem volt már néhány szemüvegem, volt olyan, ami szimplán szétesett, hiába vigyáztam rá(fúrt keret), a mostani műanyag, menőmanó, szimplán rátágult a fejemre és túl drága(márkás) volt ahhoz, hogy ezt megtegye... vissazállíttattuk, de megint rámtágult...

és a másik oldalról nézve annyi szart adnak rohadt drágán, hogy az ókli hozzájuk képest megéri, pláne ha már csak fele igaz annak, amit írnak róla... a titán pedig jól jön, ha véletlenül elesel, véletlenül leejted, pofán vágnak, stb...

ki mire költsön? summa summarum:

KINEK MI A HOBBYJA...

az

(#637) joe69 válasza _az (#636) üzenetére


joe69
senior tag

kb. errol van szo, ha megis valamit meg szeretnetek meg beszelni, azt az OFF topikban plz

(#639) Apophis válasza _az (#636) üzenetére


Apophis
őstag

Írtam egy oldalt, erre véletlenül kitöröltem... :O:O:O
Nem írom le újra! Kell a +100 FPS
Nem kell a napszemüveg.
Majd holnap leírom, most megyek CS:S-t tolni. Hali.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#642) Boyfish


Boyfish
senior tag

hi srácok hol találok neten Magyarországon kapható Oakley-k katalógusát?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#643) Apophis válasza Boyfish (#642) üzenetére


Apophis
őstag

Az aranyozott vagy a platinum special edition kell? 20k-ért kiküldik postán, vagy személyesen 18k, a platinum SE 50/46k.
Neten napi 3$, platinum pagenél 10$ befizetése után.

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#646) Boyfish válasza Apophis (#643) üzenetére


Boyfish
senior tag

nem értem a választ?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#648) Apophis


Apophis
őstag

Miért, a 9800 pro nem nagy szám.
Kis kecskeszakáll, jóvan na, jóvan!( a kutyámmal beszélek így...) A sznob mindíg tagadja hogy az, teszed ezt te is ergo...


[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#649) _az válasza Apophis (#648) üzenetére


_az
senior tag

de amikor vetted az volt! te montad! te vagy a sznob! írkálod itt, hogy 20k-ér tetettél keményítést a lencsédre meg mittomén...

de akkor közelítsük más szögből a témát! csináltatnék szemüveget. milyen márkanevet/boltot/helyet/akármit ajánlasz füstölgőpofa?

(csak azér akarok utánanézni az óklinak is mer elsőre jól néz ki, életemben fel nem próbáltam még, ismétlem, pontos árakat SEM tudok, vaze)

[Szerkesztve]

az

(#650) joe69 válasza Boyfish (#642) üzenetére


joe69
senior tag

napszemuvegbol gyakorlatilag mindent meg lehet kapni ami az oakley.com-on fenn van

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.