Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) KMan válasza Janesz (#1899) üzenetére


KMan
őstag

rendben koszi megprobalom akkor a sracot. mint mar irtam nekem csak pol. lencse johet szoba. felvihom hatha van neki csak siman lencseje ha mas nem trukkozok vmit. csak aztan nehogy rajtam maradjon. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1902) KMan válasza KMan (#1901) üzenetére


KMan
őstag

na most hivtam fel teljesen korrekt arc, azt mondta nem lehetetlen es holnapra megnezi hogy hogy/smint/mennyiert es lehet hogy beveszi a lencseimet is.
remelem sikerul megegyeznunk:C

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1903) _az válasza KMan (#1902) üzenetére


_az
senior tag

ezt nem értem. megnéztem a hirdetését. új juliet 45k? ez reális? boltban kerek 80 :(((
vélemények?

az

(#1904) Integra válasza _az (#1903) üzenetére


Integra
titán

url?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1905) Janesz válasza lajo (#1900) üzenetére


Janesz
őstag

g30 vented lencse....
vented lencsében nem létezik túl sok (a lukacsos) van még vr28 black iridium...de annak nem ilyen kékes a foncsol a külsején mint ennek..

(#1906) _az válasza Integra (#1904) üzenetére


_az
senior tag

[link] :F

az

(#1907) Integra válasza _az (#1906) üzenetére


Integra
titán

háááááát, hogy ez hogy lesz ilyen olcsó.... :F

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1908) _az válasza Integra (#1907) üzenetére


_az
senior tag

nemtom... leesett a kamionról? ;]

ami azt illeti, ilyet lehet, hogy akár használtan is megéri venni? ha tényleg kibírja az atomtámadást is...
janesz, nincs egy fölös juliet kereted? lencsét csináltatnék bele, mer vak vok :D

az

(#1909) Integra válasza _az (#1908) üzenetére


Integra
titán

figy, te tudod
én 30ezerért vettem zsírújat, polarized lencsével, garival etc.
szóval ezek után ezek a használt 45 rugós árak nekem viccnek tűnnek:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1910) _az válasza Integra (#1909) üzenetére


_az
senior tag

de az nem juliet, nem xmetal :D
amúgy a fószer többi ajánlata is elég szép, csak a julietet mindíg megcsodálom... :U

az

(#1911) Integra válasza _az (#1910) üzenetére


Integra
titán

én is, de ennyi.
majd akkor gondolkodom xmetalon ha lesz végre normális keret design is.
addig meg élvezem a szemcsóm, meg hogy nem költöttem értelmetlenül vagyont rá, de a lencse a legjobb:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1912) Janesz válasza Integra (#1911) üzenetére


Janesz
őstag

45 rugós ár ne feledd egy 80rugós szemüvegre vonatkozik amire ha ráülsz nem hajlik karokába és nem is törik el...
sztem nagyon korrekt az ár és én ha szükségem lenne rá mindenképp megvenném...de lehet,hogy 30-ért venném meg inkább a használtat meg 17600ft-ért veszek bele olyan lencsét ami nekem tetszik és akkor 47-ből van 2 lencsével..és mivel a keretet nem tudod tönkretenni így csak amiatt nem érdemes 15-tel többet fizetni..

(#1913) KMan válasza KMan (#1902) üzenetére


KMan
őstag

hat nem sikerult megegyeznünk.. :(

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1914) Integra válasza Janesz (#1912) üzenetére


Integra
titán

persze, csak mondjuk nekem két szemcsó már luxus ebből..
inkább az rx keretem legyen titán, arra tényleg szükségem van.
a rugós szárúakkal viszont hadilábon állok, lazábbak mint a simák, ráadásul több rugós keretet láttam már szétesni pont a rugónál:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1915) X@b3e válasza _az (#1903) üzenetére


X@b3e
addikt

Én is ennyiből jöttem ki kb. (én beszámíttattam egy Splice-ot) és zsír új Júliám lett. Kintről a pocsolyán túlról származhatnak ezek.Ha egy megbízható O nepper érdekel, priviben tudok ajánlani, akitől én is vásároltam

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#1916) KMan válasza Integra (#1914) üzenetére


KMan
őstag

mint mar mondtam nekem rugos az optikai keretem es nekem nagyon jol bevalt. csak ajanlani tudom(amig kette nem torik.. :DDD )

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1917) KMan válasza X@b3e (#1915) üzenetére


KMan
őstag

nekem johet egy privi, hatha sikerul osszehoznom ezt a lencses dolgot.. :U koszi :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1918) lajo


lajo
senior tag

Miért van az, hogy alapos tisztítás után, ha átnézek a lencsén akkor olyan, mint ha ilyen apró kis pöttyök lennének rajta de nagyon kisik. Tuti nem kosz. Baj?

(#1919) Janesz válasza lajo (#1918) üzenetére


Janesz
őstag

felvéve látszik vagy ha átnézel rajta fényforrás felé fordítva?

mert már én is láttam olyan lencsét amin átnézve távolabbról lámpa felé fordítva sötétben (ilyenkor látni legjobban mindent!) akkor olyan mintha ilyen kis légbuborékok lennének benne...

(#1920) lajo válasza Janesz (#1919) üzenetére


lajo
senior tag

Ha átnézek rajta fény felé.

(#1921) KMan


KMan
őstag

Te Janesz hogyan kell a Julietbol kivenni/belerakni a lencsét? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1922) Integra válasza KMan (#1916) üzenetére


Integra
titán

akkor csak nekem van ilyen gnóm fejem, mert rólam lepotyog a legtöbb:)
jobban szeretem a hagyományos szárút, stabilabb.
az én búrámra legalábbis tuti:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1923) Janesz válasza KMan (#1921) üzenetére


Janesz
őstag

fogsz egy 6-os torx kulcsot kitekered a csavarokat a keret alján és vagy kiesik magától vagy kicsit széthúzod a keretet és a domború oldala felé nyomod...

de ha carbon színű kereted van akkor azok mind gyári hibások és ha szemből nézed akkor a jobboldali rész kicsit tágabb és ha meghúzod a csavart akkor is kotyog benne picit a lencse és ezért raknak alá ilyen optikusok által használt kis műanyag csíkot...szal ha szeded ki a lencsét figyelj rá oda ha az kiesik akkor azt tedd vissza majd különben lógni fog benne a lencse..(igényel némi kézügyességet!!)

(#1924) lajo


lajo
senior tag

[link]
ilyen a kicsike

(#1925) KMan válasza Janesz (#1923) üzenetére


KMan
őstag

fogsz egy 6-os torx kulcsot
mégis honnan? :F :DDD

ha carbon színű kereted van akkor azok mind gyári hibások
:Y az van, köszi. :D

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1926) lajo válasza KMan (#1925) üzenetére


lajo
senior tag

Kérj kölcsön szervízből vagy valahonnan. :)

(#1927) tr00p3r


tr00p3r
őstag

nem tudtok Budapesten olyan üzeltet ahol éppen még van GASCAN?? Polished black / Grey kivitel érdekel, 25.400.- Forintért. sajnos a LAB-ben nincs, és cask 2-3 hét múlva érkezik. nekem meg most van pénzem és félő, hogy elköltöm... :B szóval ha valaki tud BP-en eladó új GASCAN-t szóljon már lécci itt vagy priviben.
előre is köszi,
tr00p3r

(#1928) Janesz válasza tr00p3r (#1927) üzenetére


Janesz
őstag

a múltkor az europarkban a földszinten a spar mellett még volt..de ez kb nemtom mennyi ideje volt..épp akkor kérdezte itt valaki,hogy keresi de sehol sem talál..akkor írtam be neki,de azóta már lehet,hogy nincs meg...amúgy ilyen kis optikákat nézz meg mert azokon a helyeken eléggé be tudnak ragadni a cuccok..

(#1929) Janesz válasza KMan (#1925) üzenetére


Janesz
őstag

[link]
én is náluk vettem...asszem olyan 700-800ft körül volt és bondhus tehát az egyik legfaszább anyagból van...1500 környékén meg kapsz Beta-t a szervízben is olyat használnak..talán nem véletlenül.. :U
de az enyém L alakú és az nem túl szerencsés bár ezzel is meg lehet tépni úgy,hogy a végén ki kelljen fúrni a csavart mert elnyalódik.. :U erre sajnos már volt példa.. :O :DDD

(#1930) tr00p3r válasza Janesz (#1928) üzenetére


tr00p3r
őstag

köszi, megnézem ill. megkérdem. bár én tartom jellemzőnek, hogy az ilyen ks optikusoknál legyen Oakley. :B

(#1931) lajo válasza tr00p3r (#1927) üzenetére


lajo
senior tag

Láttam fehér gascant hát valami k*va jól néz ki... :)

(#1932) tr00p3r válasza lajo (#1931) üzenetére


tr00p3r
őstag

igen, jól néz ki. én is azon gondolkodom. az 3K-val drágább. nem vészes és a lencséje 8% kevesebb fényt enged be. de az sincs most a LAB-ben és az ismert O-forgalmazóknál.....

(#1933) lajo válasza tr00p3r (#1932) üzenetére


lajo
senior tag

Amit az andrássy-n láttam az mp3 lejátszós volt. Azoknál nem lehet válogtani a lencséket a keretbe? Nekem a RJ-be lehetett.

(#1934) tr00p3r válasza lajo (#1933) üzenetére


tr00p3r
őstag

hát akkor te igazából a Gascan-re alapuló Thump2-őt láttad. elvileg lehet kérni, azt hiszem felárért, hogy más lencsével kapd a ''kukkert''!

(#1935) K1992 válasza lajo (#1933) üzenetére


K1992
csendes tag

Sziasztok!
Ha a Thump2-őt láttad abban lehet cserélni a lencséket és van több féle színben is.
Elvileg minden dobozban van egy rendes kért lencse és egy sima(jó nem annyira sima) átlátszó lencse, hogy ne kelljen abba hagynod a zenehalgatást, mikor bemész egy házba, vagy egy árnyékosabb helyre.
Elvileg az Oakleynál olyan lencséket akartak bele, amik fényre besötétednek, de azok a lencsék nem eléggé gyorsak.
Egyébként nekem is olyanom van az xs five-om-ban és eléggé jó... ;]

Csá: K1992

(#1936) K1992 válasza tr00p3r (#1927) üzenetére


K1992
csendes tag

Hát szerintem a LAB-ben most van, mert jött a tavaszi/nyári kollekcióval, legalábbis nekem az küldték el az árlistában.

Csá: K1992

(#1937) tr00p3r válasza K1992 (#1936) üzenetére


tr00p3r
őstag

szia Kevin,

rég láttalak errefelé. akkor ezekszerint elöbb érkezett meg a '06 spring/summer collection, mint ahogy az eladó srác tudta.... akkor mehetek érte. nemtod trim cap is jött? :B

(#1938) lajo


lajo
senior tag

Most már használtam sportolás közben is a szemcsim meg egy kcisit megszoktam és még mindíg tetszik. :))

(#1939) KMan válasza Janesz (#1929) üzenetére


KMan
őstag

Janesz! Privi ment.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1940) K1992 válasza tr00p3r (#1937) üzenetére


K1992
csendes tag

Nem biztos csak én úgy tudom, mert nekem már elküldték az árlistát. Trim caoről nem took semmit, mert csak a cipők és a szemüvegek árát kaptam meg... :(

Csá: K1992

(#1941) K1992 válasza lajo (#1938) üzenetére


K1992
csendes tag

Én is szoktam sportoláshoz használni a szemüm. Engem csak az az egy dolog zavar, hogyha izzadok, akkor rácseppen az üvegre és után na mekell állni letisztítani. :DDD

Csá: K1992

(#1942) lajo válasza K1992 (#1941) üzenetére


lajo
senior tag

Én szerencsére annyira nem vagyok izzadós de a gumiban a szárakon és az orrésznél nem cslódtam. Tiszta vizesen is a fejemen marad sprint közbe. :))

[Szerkesztve]

(#1943) K1992 válasza lajo (#1942) üzenetére


K1992
csendes tag

Ez azért van, mert úgy tervezték a száron lévő pántokat, hogy mikor izzadsz ill. vizes lesz akkor jobban tapadjon. Egyébként nekem is nagyon tetszik... :DD

Csá: K1992

(#1944) joe69


joe69
senior tag

mofon jelentkezett egy arc aki felajanlotta hogy osszedob egy normalis honlapot, remelem meggondoljak a dolgot az illetekesek:U

(#1945) Janesz válasza joe69 (#1944) üzenetére


Janesz
őstag

az jó lenne mert ez a mostani egy fos!! :U

(#1946) tr00p3r válasza Janesz (#1945) üzenetére


tr00p3r
őstag

na nem szépítgessük!!! :DD a fos ehhez képest flash-es weboldal... nem értem miért nem veszi át az ''anyalap'' dizájnját. ugyanaz a tartalom, magyarul. :F

[Szerkesztve]

(#1947) ypolito


ypolito
csendes tag

sziasztok, érdeklődnék hogy tud e valaki valamit erről a shop-ról: www.galaxybike.hu
elég olcsón adják a szemcsiket. vett már itt valaki valamit? Hivatalos bolti ár alatt vannak a cuccok kb 10-12e forinttal..

Abit AA8-Duramax, LGA775 3.0 P4, Abit Raedon X700 256, DDR2 533 1G Kingston, 4x 160 Samsung SATA, 420 W Codegen

(#1948) KMan válasza ypolito (#1947) üzenetére


KMan
őstag

csak annyit hogy csak lencsekkel nem foglalkoznak! :( bar nem ezt kerdezted, de ezt tudom :DDD

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1949) ypolito válasza KMan (#1948) üzenetére


ypolito
csendes tag

hát ez is több mint a semmi. :)
igazából egy dartboardot akarok. S ha megnézed az árát, igen csak ott visít 40e körül..
itt meg mindössze 27e UFF... azt mondja a srác hogy nem gagyi.. bár arra nem válaszolt hogy hogy tudja ily olcsón beszerezni :))))

Abit AA8-Duramax, LGA775 3.0 P4, Abit Raedon X700 256, DDR2 533 1G Kingston, 4x 160 Samsung SATA, 420 W Codegen

(#1950) koxx válasza ypolito (#1949) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Janesz is tudott jóval bolti ár alatt szerezni. Tényleg jók az árak galaxybike-on.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.