Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) joe69 válasza _Volkovy_ (#97) üzenetére


joe69
senior tag

ime ket velemeny, amikkel en is egyetertek(volt mar fire lencses szemum)

''I really, really, really don't like these lenses. They are very dark and tint everything a murky green/brown. The mirror coating looks cool from the outside, but tends to scratch very easily. They cost more too''

''It's a bad lens and too noticeable. When I wore this lens in Twenty I had noticed color shifts from the outer edges of the lenses to the center. It seemed to shift form a green to almost a warm brown.''

ja es ezek nem csak sima csokak, hanem gyujtok velemenyei,akiknek szinte az osszes kaphato oakley megfordult a kezukben

(#102) _Volkovy_ válasza joe69 (#101) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Jó,de pont ez a bajom.
Hogy olyanok írták ezt,akiknek mindenféle Oakley megfordult a kezük között.
Nekem meg eddig a 10€-s szemüvegem volt a csúcs.
De hallgatok rád/rátok,nem is merném kétségbevonni a hozzáértésedet..
Akkor mit vegyek olyan 30-35k körül,ha Oakley-t akarok?

(#103) joe69 válasza _Volkovy_ (#102) üzenetére


joe69
senior tag

de ugyanannyi penzbe kerul a tobbi lencse is, nem dragabb, es akkor mar legyen tokeletes nem?:D

(#104) _Volkovy_ válasza joe69 (#103) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ugyanez a szemüveg,a black iridium lencsével milyen?:)

[Szerkesztve]

(#105) joe69 válasza _Volkovy_ (#102) üzenetére


joe69
senior tag

van sokfele jo lencse, a sima black iridium, az ice, emerald, ruby
igazabol a tobbi lencserol rosszat meg nem nagyot hallottam...
ha szeretnel emelt kontrasztot, akkor a titanium iridium a legjobb valasztas, mert bar emelt k-u, de eleg sotet a szikrazo napsuteshez is

(#106) joe69 válasza _Volkovy_ (#104) üzenetére


joe69
senior tag

sira, de ha feltunobbet szeretnel, mint ahogy a fire is az, akkor ruby, emerald

(#107) _Volkovy_ válasza joe69 (#106) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Én itt a mofo.hu-n nem látom ezeket :D

(#108) joe69 válasza _Volkovy_ (#107) üzenetére


joe69
senior tag

en most csak lencsekrol beszelek, mindjart megnezem hogy half jacketbe mi mehet bele...

(#109) joe69 válasza joe69 (#108) üzenetére


joe69
senior tag

half jacketbol en a titanium iridiumos valtozat vagy a sima black iridium mellett dontenek. A XX ne all jol neked?a jet black/ruby iridium abbol nagyon utos!

(#110) _Volkovy_ válasza joe69 (#109) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igazság szerint nem tudom hogy áll nekem :)
Tényleg nagyon jól néz ki.
És 37-ért annyira nem is elérhetetlen a dolog.

(#111) joe69 válasza _Volkovy_ (#110) üzenetére


joe69
senior tag

hat akkor irany a bolt, probalj fel minel tobbet, akkor kiderul mi all neked jol es mi kevesbe

(#112) _Volkovy_ válasza joe69 (#111) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Irány a bolt,oké,de hol van olyan bolt ahol Oakley van nagy választékban?:)

(#113) joe69 válasza _Volkovy_ (#112) üzenetére


joe69
senior tag

andrassy ut 7(deak feloli oldalhoz kozel), itt van a legnagyobb valasztek mo-n

(#114) _Volkovy_ válasza joe69 (#113) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Köszi..
Majd ha arrafelé járok,beugrom egy kis nézelődésre.

(#115) Janesz válasza joe69 (#113) üzenetére


Janesz
őstag

elköltöztek a köcsögög???először thán k. u. aztán horváth utca most meg már andrássy??? akkor oda kell vinnem gariztatni a lencsémet??

(#116) Janesz válasza tr00p3r (#44) üzenetére


Janesz
őstag

szerintem semmiképp se fire lencséset vegyél ha érzékeny a szemed hanem vagy ice(kék)vagy emerald(zöld)vagy black lencsével vedd meg mert ha megnézed a szemcsihez kapott kis papírkán a fire asszem 22% fényt enged át....meg már volt nekem is és elég ratyi...a legjobb lencse amúgy vagy az emerald vagy a ruby..csak a rubyt mire megtakarítod...meg azt nem is lehet kapni minden tipusba..szal a best!!!emerald!!

(#117) koxx


koxx
MODERÁTOR

Ez a szemüveg is nagyon ütősen néz ki sztem csak kicsit sok érte a ~38k.



[Szerkesztve]

(#118) _Volkovy_ válasza koxx (#117) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igen,ezt mondta itt a kollega is.Tényleg fasza.
Lassan kezdhetek spórolni.

(#119) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Most láttam O'Grady-t nyilatkozni,asszem nem lesz nehéz kitalálni,milyen szemüveg volt rajta.

(#120) koxx


koxx
MODERÁTOR

Nézelődtem egy kicsit ebayen nézzétek miket találtam

Ezeket a régi szemcsiket ~8$-ért árulják.(biztos lesz drágább is)





Ez az ára miatt volt érdekes 405$




[Szerkesztve]

(#121) joe69 válasza Janesz (#115) üzenetére


joe69
senior tag

ne kocsogozz ha lehetne!!barcsak minden markat olyan jol prezentalnanak Mo-on, mint a mofo az oakley-t...
es nem koltoztek el, a szerviz a horvath utcaban van tovabbra is, egy uj markabolt nyilt az andrassy uton

(#122) joe69 válasza koxx (#117) üzenetére


joe69
senior tag

errol beszeltem, ez a Twenty ruby lencsevel

(#123) Janesz válasza joe69 (#121) üzenetére


Janesz
őstag

jóvanna!! te úgylátom az elvakult rajongók táborába tartozol...bármi rosszat mondanak a márkáról az neked késdöfés.ha nem vetted volna észre csak poénnak szántam..:).amúgy annyira nagyon nem kell elájulni ettől az oakley-től..hidd el..az egyetlen dolog ami megfogott eddig benne az a garanciális feltétel volt! de mostmár az sem olyan mint régen..eddig én is azzal érveltem valakinek aki fikázta az árát,hogy ha ráülsz mondjuk egy ray ben-re akkor mehetsz a sunyiba vagy az optikushoz,hogy visszahajtogassa neked..az oakleynél pedig ott a gari! na ez szép és jó is volt de mostmár ha ráülök és eltörik és nem a gyártó hibája akkor becsubiráztam a kárikaramellát!
szal ennyit az oakley-ről!!
az egyetlen dolog ami még mellettük áll az az ,hogy qrva jól néznek ki és mást fel sem vennék...



[Szerkesztve]

(#124) Janesz válasza koxx (#117) üzenetére


Janesz
őstag

nekem van ilyen szemcsim..
ez a lencse a legjobb!!!! csak qrva nehéz megtakarítani ha koszos lesz..csak ide oda kened rajta a koszt! de a BEST

(#125) joe69 válasza Janesz (#123) üzenetére


joe69
senior tag

a garival kapcsolatban annyit fuznek hozza, hogy ha raulnel, es a keret eltorne, akkor most is el tudnad intezni, hogy gariban megcsinaljak...eladofuggo a dolog

(#126) Balli válasza joe69 (#125) üzenetére


Balli
őstag

Na megvettem az első oakley-omat. Egy Valve Silver, Fire Irid lencséjűt. Az öröm napokig meg is volt, egész addig amíg a topic-ban nem olbvastam egyik hozzászólásodat, hogy a fire lencse egy szar:O
Az andrásy úton vettem a szemüt ép fekete és e között vacilláltam, de a barátnőm rábeszélt hogy ez jobban áll, egyébként nekem is ez jobban tetszett. Az eladót (aki egyébként tök rendes volt) direkt kétszer is megkérdeztem, hogy a két lencse között van különbség? ''Nincs számottevő mind a kettő ugyanolyan jó''
Akkor ezt most jól megszívtam?
:O:O:O:O:O

Athens 2004

(#127) joe69 válasza Balli (#126) üzenetére


joe69
senior tag

dehogyis, nem kell parazni:)
senki sem allitotta, hogy szar, mindosszesen annyit hoztam fel negativumkent, hogy nem adja vissza a realis szineket, illetve eleg konnyen karcolodik(ezt odafigyelessel elkerulheted).
optikai tisztasaga, uv szurese stb. ennek is ugyanolyan, mint a tobbi lencsenek
GRATULA A SZEMUHOZ:C:C

(#128) joe69 válasza Balli (#126) üzenetére


joe69
senior tag

ja es szerintem ha meg gyorsan visszavinned, hogy a masik jobban tetszik, akkor kicserelnek...

(#129) Balli válasza joe69 (#128) üzenetére


Balli
őstag

Kicserélnék? Hétfőn vettem. Lenne rá remény?
Az a baj, hogy most vidéken vagyok 2,5 óra lenne az út Pestre:(
De ha biztosra tudnám, hogy kicserélnék akkor felmennék, de nem hiszem hogy cserélnék.

Athens 2004

(#130) joe69 válasza Balli (#129) üzenetére


joe69
senior tag

hol vetted?

(#131) joe69


joe69
senior tag

akkor elsirod a banatod telefonon, aztan megmondjak...de minel elobb telefonalj, mondjuk holnap
szvsz ha neked a fire lencses tetszik, akkor ne varialj, jo az is:D

(#132) Balli válasza joe69 (#131) üzenetére


Balli
őstag

Nem is variálok nekem az tetszik és kész, az kell. Engem egyáltalán nem is zavar a lencséje ez ilyen tipusú és kész. Ha nem ovastam volna el a kritikát akkor a mai napig azt hinném, hogy ez a világ lencséje. Jó az nincs vele semmi baj..

Athens 2004

(#133) Balli válasza joe69 (#130) üzenetére


Balli
őstag

andrássy uton

[Szerkesztve]

Athens 2004

(#134) Balli válasza joe69 (#131) üzenetére


Balli
őstag

Láttad már, hogy mennyiért árulnak a harver piacon oakley-kat?

Athens 2004

(#135) Janesz válasza Balli (#134) üzenetére


Janesz
őstag

azok csak utánzatok....

(#136) Balli válasza Janesz (#135) üzenetére


Balli
őstag

Miből gondolod?
Egyébként szerintem is. Új, szinte nem is használt oakley-k féláron csak a mesében van.

Athens 2004

(#137) Balli


Balli
őstag

Egyik ismerősöm állitólag 80 körül vett egy oakley-t (még nem láttam), mely szemünek az oakley jel nem a száron van, hanem a lencse alatt. Az melyik modell lehet?

Athens 2004

(#138) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

ránézel valamire és megmondod eredeti vagy nem... kinézet,anyag... rögtön megmondható

szalszerintme nem lehet egyskönnyen becsapni az embereket.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#139) koxx válasza Janesz (#135) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet, de egy próbát megér legfeljebb nem veszem meg.

(#140) Balli válasza koxx (#139) üzenetére


Balli
őstag

Igy van. Csak mondjuk kár lenne hiába felutaznom Pestre ezért. Elmenne vele egy napom +vonat jegy:(

Athens 2004

(#141) Den válasza joe69 (#35) üzenetére


Den
veterán

Ha rámhallgatsz veszel valamit az ötödéért a többit meg vmi élrtelmeste költöd :)

Amúg a felső a legjobb.

www.simson4t.hu

(#142) joe69 válasza Den (#141) üzenetére


joe69
senior tag

mar 2 hete boldog tulaja vagyok a legalsonak:))

(#143) Den válasza joe69 (#142) üzenetére


Den
veterán

Jah, elfelejtettem lapozni :)

www.simson4t.hu

(#144) Janesz válasza Balli (#137) üzenetére


Janesz
őstag

az az oakley a racing jacket vagy a water jacket de azok ára 40k körül van...

(#145) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all Oakley fan :)

Szerintetek ezek közül melyik a legjobb? illetve milyen lencse a legjobb :F sry ha már leírtátok csak nem vettem észre :(


Na ők lennének : Zero .4 Squared
Minute
Zero
M Frame - Hybrid S
Zero .7
Racing Jacket
Splice

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#146) Janesz


Janesz
őstag

hát a lencsék küzül nagyon sok van (főleg a minute-ban)de én amit ajánlok:gold,emerald,ice,black,
a szemcsik közül pedig:splice,minute...végülis teljesen mindegy mert mindegyik nagyon jó...bemész pesten alurdy házban az x-factor bicajosboltba és felpróbálod mindet..aztán amelyik teccik megveszed...gondolom ezzel nagyon sokat segítettem:))

(#147) kíváncsi válasza Janesz (#146) üzenetére


kíváncsi
senior tag

:)

én úgy gondoltam, hogy úgy összeségében melyik a legjobb szal keret + lencse együttese ?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#148) rATdrAgOn válasza Janesz (#146) üzenetére


rATdrAgOn
senior tag

Oooo... nekem egy oregecske, isten tudja milyen gyartotol szarmazo Polaroid lencses szemcsim van (optikussal bemerettem, szerinte total korrekt. :)
Gyozzetek meg, hogy mennyivel jobb ennel egy Oakley. :)
Ja, ezt ~5 eve nyuzom es total meg vagyok vele elegedve. :)

Ha sikerul meggyoznotok akkor veszek egy ilyet, sot az elmebeteg francia automat lecserelem egy legujabb nemet, vagy japanra, elegetem az Amigaimat es csak intel processzoros szamitogepnek latszo targyat fogok hasznalni ;]

A pC vajommi?! A kindoz vajommi?! A szittyozium.hu jó. Amigát használok, commodoreos (c)(r)(tm)-al. Meg nextgent. Meg bármit. :D

(#149) Janesz válasza rATdrAgOn (#148) üzenetére


Janesz
őstag

nem akarlak se téged sem a szemcsidet megsérteni de sztem egy polaroid szemcsi kinézete nagyon komolytalan...meg azé is akin van..:) azzal tudnék érvelni,hogy a polaroidokat kb:háborús hadifoglyok (80-90év közöttiek) nem formatervezők álmodják meg..nevetséges formályuk van (az viszont igaz,hogy a polaroid lencsék mind polarizáltak)
kb:ennyi
ja és hogyha azt mondod ezek után,hogy a célnak megfelel arra én azt mondom,hogy ruhát is miért nem a románoktól vásárol az ember az is ellátná feladatát..:))

(#150) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Én vagy titant, vagy montoya designt szeretnék venni, de nem tudom milyen árba vannak ezek itthon (Olasz: 231euró a titan)

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.