Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) Apophis válasza _az (#649) üzenetére


Apophis
őstag

Azt a szemüveget muszály hordanom, és nem akarom havonta cseréltetni a lencsét, így olcsóbb. A 9800 pronál csak azért említettem, hogy mindenki lássa:nem vágtam fel vele. Úgy tűnik, minden második szavamat félreolvasod, nem érted( egyáltalán tudsz olvasni? :) ), aztán flamelsz itt nekem, és olynnal vádolsz, amit nem csináltam... :((
A keményítést is cak azért mondtam, hogy lássátok:nem ér semmit! Az Oakley, vagy más cég sem rakhat rá drágábbat, ha egyáltalán rak, de sztem arra a műgyanta szarra nem is lehet, önmagában meg nem sok karcot bír... :)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#652) _az válasza joe69 (#650) üzenetére


_az
senior tag

joe: tudsz valami online árlistát, ami monnyuk magyar, vagy osztrák, vagy ilyesmi??? ebben az időben nincs nagy kedvem rohangálni...

az

(#653) Apophis válasza Boyfish (#646) üzenetére


Apophis
őstag

Kérdésedre: igen, nem érted... :)

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#655) Boyfish válasza joe69 (#650) üzenetére


Boyfish
senior tag

És hol van a neten valami árlista, hogy mi mennyi forint?

''Ráadásul a videókarikhoz nyitotta...'' - by Mr Gambit

(#657) joe69 válasza Boyfish (#655) üzenetére


joe69
senior tag

mofo.hu

(#659) _az válasza joe69 (#657) üzenetére


_az
senior tag

esetleg azon kívül? (szvsz az az oldal elég tré... nem sokat frissítenek)

az

(#660) joe69


joe69
senior tag

aki mostantol off-ol, az megrovastol tarthat!!:(((

(#661) _az válasza joe69 (#660) üzenetére


_az
senior tag

nem is offolok :D

az

(#662) joe69 válasza _az (#659) üzenetére


joe69
senior tag

a szemuvegek arai fenn vannak, ami uj dolog kijott azt probald besaccolni a dollar arak alapjan

meg egy #661 es balhe lesz, ez a poen egyszer elment, tobbszor nem!

[Szerkesztve]

(#664) _az válasza joe69 (#662) üzenetére


_az
senior tag

a hivatalos oldalon nincsenek fenn az árak dollárban sem...

661 nem jó poén? :D

szerk: Dzsó, offolt! Üsd a fejét!!!! :D (amúgyis pont engem fikáz, mikor itt én vagyok az, akinek nincs óklija, sőt valszeg nem is lesz, szal lécci védj meg... :D)

[Szerkesztve]

szerk2: apo: amúgyis csak vicceltem a flémeléssel vaze :D

[Szerkesztve]

az

(#665) joe69 válasza _az (#664) üzenetére


joe69
senior tag

mar hogy ne lennenek fenn az arak??www.oakley.com

(#666) _az válasza joe69 (#665) üzenetére


_az
senior tag

rx-eseknek nincs fent... ''not available'' online...

az

(#667) lesaux


lesaux
veterán

A következőnél ban lesz.

(#675) Integra válasza _az (#594) üzenetére


Integra
titán

többet nem, de az andrássy úti boltban az egyik eladó látszerész, ő ért nagyon hozzá, de asszem valahol 16rugó körül van ez a lencse (párja), de lehet hogy tök rossz az ár amit mondtam:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#676) Integra


Integra
titán

mi ez az Apophis flame????

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#677) Shim válasza Integra (#584) üzenetére


Shim
őstag

kösz! ez tényleg segített. gondoltam, ha ilyen drága egy ilyen oakley lencse akkor minimum beleforrasztják vagy vmi nehogy elvedd a hasznukat :) a lencsém meg még csiszolatlan, tehát semmi gáz. már csak egy használt keretet kell találnom.

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#678) nofene válasza Integra (#675) üzenetére


nofene
aktív tag

Üdv!

A www.mofo.hu-n találtam, rx o-wire keretet és bizony egyből beleszerettem:
namost a mofo-n azt írják, hogy az ára 55k + ha a lencse az a 16k amit mondtál akkor olyan 70-75ből ki lesz a szemüm ami nem sokkal több annál a 60k-nál amivel eredetileg számoltam (magyarul belefér), szóval holnap utánna is nézek és remélem meg is tudom rendelni! (Már csak imádkozom, hogy rajtam is jól álljon ne csak a képen legyen ilyen jó :D)

Van valakinek tapasztalata az adott kerettel?

(#679) Integra válasza nofene (#678) üzenetére


Integra
titán

ezért menj el az andrássy úti boltba, mert ott minden létező keretet megtalálsz és felpróbálhatsz:)
én egy barna O5 RX-et néztem ki, 55 rugó, és kifutó darab, remélem még lesz belőle, mire lesz annyi félrerakott zsém...
mivel elég penge fejem van, így nálam alapból kihullik a legtöbb RX keret:)
ráadásul az ezüst nekem nem áll jól, az arany sem az az arany amilyen a mostani szemüvegem, hanem fényesebb, csillogóbb, giccsesebb arany lett, és nem tetszik az sem.
de ez a barna rulz

már az ókli oldalon sincsen fent:(

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#680) joe69 válasza nofene (#678) üzenetére


joe69
senior tag

itt is szetnezhetsz:
Bővebben: link

(#681) Integra


Integra
titán

az újabb őrület:)
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#682) joe69 válasza Integra (#681) üzenetére


joe69
senior tag

nekem annyira nem tetszik, maga az otlet sem:(
nem vagyok annyira osszenove az mp3 lejatszommal hogy az legyen az egyetlen vagyam hogy beleintegraljak(!:DD) a napszemumbe
az ararol meg ne is beszeljunk, ugye a 256mb a minimum lenne manapsag, az meg tobb mint 100e...
bar mostanaban ugy latszik elszallos arakra kell szamitani, a romeo II. is 400$ lesz, jut eszembe februartol lehet majd kapni hivatalosan!
a thump pedig kinezetre is ronda, lencsevel felhajtva meg vegkepp

(#683) Integra válasza joe69 (#682) üzenetére


Integra
titán

én sportnál eleve veszélyesnek tartom a zenét, megbolondítja az ember egyensúlyérzékét

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#684) nofene válasza Integra (#679) üzenetére


nofene
aktív tag

Persze, hogy elnézek! Sőt ott is akarom megvenni, csak kellett valami kiindulási alap, hogy tudjam mégis mennyi pénzzel számoljak a keretre és ez lett az említett weblap! Mellesleg szerintem én is maradok a Carl Zeiss lencséimnél (nyilván újaknál amit majd az új keretbe csiszoltatok bele), de a Zeiss termékekkel nagyon-nagyon megvagyok elégedve!
(Basszus, minél többet írok ebbe a topikba és gondolkozom, hogy milyen megoldás kéne egyre inkább azt érzem, hogy 100k :Y alatt nem úszom meg ezt a szemüvegvásárlást, de remélem legalább 7 évre letudom a dolgot)

joe69: köszi a linket! Ezen is találtam 1-2 nagyon király szemcsit csak éppen az árakat nem tudom, de sebaj, holnap Andrássy u. 7 alatt kezdek aztán kiválasztok valami fincsi szemüt!

Volt már itt valaki aki használtan vett szemüvegkeretet vagy napszemüt? Mert én valahogy nem tudom elképzelni, hogy használtan vegyem, mert hardware-t ok, de ruhát vagy szemüveget? Azok olyan személyes holmik. Jó tudom sokan nem engedhetik meg maguknak, és végülis itt a kérdés lényege: Jobban megéri akár használtan is egy Oakley keret 30kért mint annyiért egy vadonás új de kevésbé neves szemüveg?

(#685) Shim


Shim
őstag

azért figyelitek a thump milyen embereken van :DDD Thump - dedicated to skinheads and pimps :P olyan szinten ronda ez a cucc, mint az overthetop. arról se hittem volna, h vki megveszi, két napra rá láttam egyet Kőszegen egy kigyúrt kopasz emberkén :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#686) joe69 válasza nofene (#684) üzenetére


joe69
senior tag

a boltban mindegyik arat megmondjak:)

(#687) Integra válasza nofene (#684) üzenetére


Integra
titán

pont ez a látszerész srác mondta, hogy a zeiss felett eljár az idő, ezért sem ők szállítanak az óklinak, hanem ez a japó cég. azt mondta hogy a zeiss a nevéből él, de technikailag lemaradt. (nem mint ha nem lenne jó).
hogy technikailag miben jobbak már náluk, ezt nemtom, nem értek hozzá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#688) Shim válasza nofene (#684) üzenetére


Shim
őstag

sztem mindenképpen megéri használtan egy ókli. ruhatáram 3/4e használt :) csak jól meg kell nézni semmi baja és akkor jó lesz neked ;)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#689) joe69 válasza nofene (#684) üzenetére


joe69
senior tag

en mar 3 oakley napszemuveget adtam el a neten(ph!,hwsw), karcmentesen persze(vigyaztam rajuk)

(#690) nofene válasza Integra (#683) üzenetére


nofene
aktív tag

Nekem sem tetszik az ötlet, de alapvetően egyet értek Veled a veszélyeségét illetően! ( Csak elképzeltem amint épp 82 méteres magasságban mászom a sziklán a következő fogást keresve; mindeközben zenét hallgatni háááát... öngyilkosság.)

(#691) Integra válasza nofene (#690) üzenetére


Integra
titán

na speciel ez nekem nem jutott eszembe:)
ennél én földhöz ragadtabb vagyok:D
bicajozás közben mondjuk... mész a hegyen aztán egyszer csak úgy megnyalod az anyaföldet, hogy a szájsebész operálja ki a homokot meg a köveket a fogaid közül, de futás közben is léphetsz rosszul. tényleg hazavágja az egyensúlyérzéket

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#692) Shim


Shim
őstag



no comment. medusa for president! :) az a baj vele, hogy csak ezen a rohadt bábun néz ki jól, felvéve ocsmány ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#693) Integra válasza Shim (#692) üzenetére


Integra
titán

viszont reklámnak állat:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#694) nofene válasza Integra (#687) üzenetére


nofene
aktív tag

Integra: Nemtom igazából ki kéne próbálni ezt a japó céget és összevetni zeiss bácsiékkal. Mindenesetre én most meg vagyok velük elégedve, de hangsúlyozom nincs összehasonlítási alapom. Minden az áraktól függ.

Szerk: Nem vagy földhözragadt csak éppen nem mászol annyi ideje és annyi fanatizmussal sziklát, falat, (fát :DDD) mint én.

joe69: Persze meg mondják az árat de azért kíváncsi vagyok, hogy legalább nagyjából mire számítsak mert ha a normáluis keretek 100k-nál kezdődnek akkor nem is próbálkozom Oakleyval.

Persze, hogy vigyázol rá és úgy adsz túl rajta de akkor is kopik idővel és ez engem zavarna, mert ha rajtam kopik el és úgy cseréltetek gumitappancsot akkor is má mintha valaki máson kopna el. Nemtom én ilyen vagyok tőlem idegen ezeknek a cuccoknak a használtan vásárlása.

[Szerkesztve]

(#695) joe69 válasza Shim (#692) üzenetére


joe69
senior tag

erre lehet csatlakoztatni ezt:


es a ketto egyutt 750$:Y
na az mar tenyleg beteg aki ilyet vesz

[Szerkesztve]

(#696) joe69 válasza nofene (#694) üzenetére


joe69
senior tag

az mondjuk igaz hogy nalam masfel evnel tovabb nem volt egy szemuveg sem, szoval elegge zsir allapotban adtam el oket

(#697) Apophis válasza joe69 (#695) üzenetére


Apophis
őstag

Enyhe Predator-feeling...
Mennyibe fáj egy ilyen?
Ja bocs, már látom.... Aha.Jól néz ki, na de...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#698) _az válasza joe69 (#695) üzenetére


_az
senior tag

ööö izé... ez mire jó? mer én ilyet csak a hegylakó 2-ben a mumusokon láttam :D

az

(#699) _az válasza Integra (#675) üzenetére


_az
senior tag

16k egész jó ár lenne lencséért... persze vajon mennyire tiszta vele a látás??? a széleken vajon torzít?stbstbstb...

az

(#700) Integra válasza _az (#699) üzenetére


Integra
titán

szerinted ha az ókli szerződést kötött ezzel a japán céggel mint a hivatalos rx lencse szállítójukkal, hogy valami olcsóbb megoldás is legyen azoknak, akik nem tudnak maguknak 65-70 rugót kiperkálni eredeti ókli lencséért szar lenne?! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.