Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:03

LOGOUT.hu

Oakley kisokos - hasznos leírás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) lajo válasza Janesz (#1847) üzenetére


lajo
senior tag

Szal ha nem is ott vettem bmegyek, meglesik hogy nem a netről rendeltem-e 7000ft-ért, és 2500 ért adnak másikat? Újat? Papírok nélkül?

[Szerkesztve]

(#1852) lajo válasza lajo (#1851) üzenetére


lajo
senior tag

Érthetőbben: Van egy szemüvegem, eredeti, de nincs meg semmi papírja. Bemegyek abba a boltba, és 2500 forintért kapok egy újat? ( csak abban a boltban van ez? vagy minden oakley forgalmazónál? :F )

Előre is kösz

(#1853) Integra válasza lajo (#1852) üzenetére


Integra
titán

egy évre kapsz érte garanciát

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1854) Janesz válasza Integra (#1853) üzenetére


Janesz
őstag

nem úgy van ahogy mondod..
mostmár úgy van,hogy ha veszel egy szemcsit a boltban akkor kapsz rá 1 év garit ami a gyári hibákra vonatkozik...tehát elvileg ha ráülsz arra nem...de ez csak elrettentés..ugyanúgy kicserélik 2500ft-ért a keretet mint eddig csak kb 3éve annyi változott,hogy régen ha bevitted a már nem garis szemcsidet és vettél rá 2500ft-ért 1év garit (tehát ha a további 1évben történt valami a szemcsivel akkor már nem kellett 2500-at fizetned..) most meg úgy van,hogy bemész a szemcsivel,kicserélik 2500-ért a keretet (a lencsét nem..de mivel a switch esetében a lencse nem cserélhető így annál új szemcsit adnak) ...de ha másnap van vele megint valami gond akkor megint 2500ft!!!

régen jobb volt de azért sztem most is korrektek!!

(#1855) Janesz válasza lajo (#1852) üzenetére


Janesz
őstag

csak az Andrássy-n foglalkoznak garanciális ügyintézéssel..

(#1856) Integra válasza Janesz (#1854) üzenetére


Integra
titán

életemben egyszer éltem a garanciával, azonnal cserélték is a szemüveg szárát, én még a régit tudtam:) nem nagyon ülök rá a szemcsóimra:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1857) Integra


Integra
titán

mondjuk az vicc, hogy a sima zippzárós tok 4500 pénz.....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1858) X@b3e válasza Integra (#1856) üzenetére


X@b3e
addikt

El is felejtettem ide beoffolni, hogy lecseréltem a Splice-om Julietre Fire Iridum lencsével.
Most már májer vagyok :)

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#1859) lajo válasza Janesz (#1854) üzenetére


lajo
senior tag

Na, nem akarok értetlen lenni, de akkor: a szemüveg régi, a paírja nincs meg. Beviszem a boltba és 2500ft lerakása után egy újat kapok. CSak azért mert nekem Pestig nagyon sokat kell utaznom. Ja és mit mondjak, mi a baj vele? VAgy mert SWitch kicserélik? Amúgy kopott is pár helyen.

Esetleg egy tel számot, vagy linket tudnátok adni?

És minden segítséget kösz csak még ezt mondjátok meg :R :))


Ez tök jó hogy adnak újat :DD

(#1860) lajo


lajo
senior tag

Ez az Andrássy-i út 7.? Mert akkor megtaláltam. De az előzőekre még légyszi akkor szóljatok valamit aztán többet nem kérdezgetek.

(#1861) joe69 válasza Integra (#1857) üzenetére


joe69
senior tag

eleg massziv, jo kis tok az.
inkabb kipengetem minthogy vmi tortenjen a szemuvel

(#1862) joe69 válasza Janesz (#1854) üzenetére


joe69
senior tag

ha nincs gyari hiba akkor nem hiszem hogy ujat adnanak

(#1863) lajo válasza joe69 (#1862) üzenetére


lajo
senior tag

De a kopás az gyári hiba vagy nem? :F

(#1864) joe69 válasza lajo (#1863) üzenetére


joe69
senior tag

minden kopik hasznalat utjan, szoval szerintem nem
de majd jon Janesz es megmondja a frankot, o jartasabb ebben a kerdesben

(#1865) X@b3e válasza lajo (#1863) üzenetére


X@b3e
addikt

Azért, mert kopott, nem fogják kicserélni.

Más:Lencsetisztításnál észrevettem, hogy az egyik picit mozog. Alatta van egy csavar. Ha azt meghúznám, akkor rendbejönne a téma? A másik meg, hogy elég speckó kinézete van, vigyem inkább be, hogy a szakemberek húzzanak rajta?

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#1866) lajo


lajo
senior tag

''Egyébként a festékes kopás tudtommal garanciális.''-- by KMan

Meg: ''a switch-et kivonták a forgalomból...és nem lesz túl sokáig gariscuccként sem...nálunk már a boltokból hívják vissza az összeset és raktározzák el gariba mert az oakley már nem is fog küldeni gariztatáshoz szemcsit (mert itt ugye a lencse bele van préselve a keretbe így egyben cserélik lencséstől az egészet..)
szar a bevonat a magnéziumon (kerámiabevonat van rajta egyébként) és kb 1 hónap után lekopik róla a bevonat és a magnézium a levegőn korrodálni kezd...''

Janesz írta ezt.


''de én switchre egy forintot nem költenék...kicseréltetném amíg van raktáron csereszemcsi és eladnám...'' ezt is Janesz írta de akkor hogy cseréltessem :F :F

Vagy mivan???? :F :F :F :U


az enyém így néz ki: [link]

[Szerkesztve]

(#1867) joe69 válasza lajo (#1866) üzenetére


joe69
senior tag

hmmm szepen malik le a magnezium bevonat:)

(#1868) lajo válasza joe69 (#1867) üzenetére


lajo
senior tag

Hát..nem tudom. Remélem jön Janesz és mindent elmond. :)

(#1869) Integra válasza joe69 (#1861) üzenetére


Integra
titán

tudom, volt nekem is, csak azt is kiloták az autóból a szemüvegemmel együtt...
most van ugyanolyan tokom, csak németországból, igaz, nem oakley, de kemény 3 euro volt:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1870) Janesz válasza joe69 (#1864) üzenetére


Janesz
őstag

cserélik a magnéziumot...
hisz a magnéziumot a korróziótól az a kerámia bevonat védi meg...ha az nincs rajta elkorrodál a picsába...amúgy nem értem mért kellett ezta kerámia bevonatot eröltetni annyira...szinterezhették volna és akkor nem lett volna vele gond soha..

na mindegy a tényállás az,hogy ha lekopik a bevonat a switch-ről akkor 2500ft-ért papírok nélkül is kapsz egy új szemcsit...feltéve ha még van az andrássyn...a múltkor amikor beszéltem a sráccal mondta,hogy a switch-ből már nem kapnak garis szállítmányt hanem annyi lesz belőle amennyit a boltokból vissza tudnak hívni..

és azért ez közel sem olyan gáz mint pl. a Romeo 1 esetében mert ott a kerettel soha nem lesz semmi gond csak ha nem flexeled szét..ott a lencse a gázos mert túl merev a keret és a lencsénél hajlik picit és a lencse bereped a csavaroknál....

(#1871) Janesz válasza lajo (#1868) üzenetére


Janesz
őstag

ne parázz már...ha nem bízol bennem hívd fel őket...mondd el,hogy ez a szitu ..
de mivel havewromét kb 1 hónapja vittem vissza és ugyanez volt vele a gond így gondolom a tiédet is cserélik..(neki még a szárak vége is lekopott)

(#1872) lajo válasza Janesz (#1871) üzenetére


lajo
senior tag

Nagyon kösz minden segítséget!!!!! Tök örülök! Holnap hívom őket aztán megyek is! :C :DD

UI.: és ha tegyük fel elfogyott akkor beszoptam a fa*szt? Vagy választahtok egy másikat a palettáról? vag ulyenről ne is álmodjak? :DD

*moderálva
A smiley hangulat kifejezésére használandó, nem sorminta készítésére, a fórum nem kifestőkönyv!
Bash

(#1876) joe69


joe69
senior tag

(#1879) Janesz válasza lajo (#1872) üzenetére


Janesz
őstag

ha elfogyott akkor beszoptad...de valszeg ha a tiédből nincs más szín minden bizonnyal van még..(pearl/fire ,vagy a fekete lencsés..)

(#1880) lajo válasza Janesz (#1879) üzenetére


lajo
senior tag

Meglássuk. A pearl/fire az kinézetre jön be, az ice lencse megmindenhogyan ugyértem belülről és kívülről is. :)) De lehet h elpasszolom, csak nem kapnék szerintem érte ''sokat''.LEgalábbis annyit nem hiszem hogy egy fasza kis water jacket kijöjjön belőle....meglássuk. :)

Az, hogy a mofo.hu-n csak az ice és a fire lencsés van fent az azt jelentheti, hogy csak azok vannak? :F Holnap minden kiderül... ;]



[Szerkesztve]

(#1881) lajo válasza lajo (#1880) üzenetére


lajo
senior tag

Felhívtam a hapsit, így hallásra tök rendes volt. Van még ice lencsés, és minden úgy van, ahogy Janesz elmondta. A héten megyek érte, holnap meg lefoglalom az eggyiket. :))

(#1882) Janesz válasza lajo (#1881) üzenetére


Janesz
őstag

látod..mondtam én... ;)

(#1883) lajo válasza Janesz (#1882) üzenetére


lajo
senior tag

Aha! És még1x kösz!

(#1884) joe69


joe69
senior tag

utott-kopott switch-et veszek tizezerer:DDD

(#1885) joe69


joe69
senior tag

nehany ujdonsag felkerult a hivatalos oldalra
Ducati Gascan
[link]
Time Tank
[link]
Bade II
[link]

(#1886) lajo válasza joe69 (#1885) üzenetére


lajo
senior tag

A Blade II tetszik.

(#1887) lajo


lajo
senior tag

Ha egy szemcsi szárán ott van a felirat, hogy made in U.S.A és egy ce akkor az lehet kamu? vagy azokra azért nem teszik rá? :F

Holnap megyek a Switvh-ért. Nem kell valakinek? ;) :)) (tényleg aproneten szerintetek mennyit kapnék érte? ott van pár kretén... :U kerestem de nem sokat találtam :F Nos?)

[Szerkesztve]

(#1888) KMan válasza lajo (#1866) üzenetére


KMan
őstag

''Egyébként a festékes kopás tudtommal garanciális.''-- by KMan

Meg anno egy fekete Splice-al volt kavaras nalunk mert elkezdett kopni a felso ezustot bevonat es akkor ez garis eset volt, ezert irtam.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1889) lajo válasza KMan (#1888) üzenetére


lajo
senior tag

Jó kösz h írtál, most már mind1.

(#1890) lajo


lajo
senior tag

Na nem is kell eladással foglalkoznom mert a boltból egy Racin Jacketttel jöttem ki. Tök korrektek voltak! 40.000 ért beszámították így kértem hozzá egy fasza kemény tokot is és egy picit ráfizettem. :DD A keret kék, a lencse pedig hasonlít a rózsaszínűhöz, csak van rajta plusz egy fekete réteg, és ezért kevesebb fényt enged át. SZUUUPEEEEEEERRRR!!!!!! :))

(#1891) KMan


KMan
őstag

Sziasztok!

Lenne valakinek otlete arra hogy megis hogyan tudnam elpasszolni a Juliet lencseimet? :F
Eddig meghirdettem a mofon, az aproneten es a PH!-n. Felek azonban hogy nem fogom tudni vmi konnyen elpasszolni. Valami otlet? Meg azon is gondolkoztam hogy veszek neki egy keretet es megprobalom ugy, hagyha nagyobb esely lenne ra, mint igy siman csak a lencseket. Esetleg e-bay bar eddig meg soha sem vettem onnan semmit, plane nem adtam adtam el. E-bay-re pedig kene ilyen oakleys ''lencsedobozkatokocska'' vagy mi a rak, ami ugye nekem nincs, mivel jelenleg a keretemben vannak a lencsek. Ja replacement lens kit most jutottt eszembe. Esetleg kuncsorogjak egy olyat a Lab-bol? :F

Koszi ha tudtok vmi okosat! :R

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1892) _az válasza KMan (#1891) üzenetére


_az
senior tag

te... mennyi lehet egy juliet keret?:)

az

(#1893) lajo válasza Janesz (#1556) üzenetére


lajo
senior tag

Mosat néztem azt a linket és ahogy nézem az én kék keretembe is olyan lencse van. A csávó az andrássyn a műhelyben találta nem volt kiállítva. Majd csinálok róla képet már ha érdekel. Nekem nagyon bejön. Neked még megvan? :))

[Szerkesztve]

(#1894) Janesz válasza lajo (#1893) üzenetére


Janesz
őstag

megvan !

ezt el nem adom az biztos!!
pedig már nagyon sok helyről megkerestek (amcsiból,németországból,sőt még malayziából is) mailben,hogy adjam el... :Y

amúgy nem mondom,hogy annyira jól jártál a cserével ugyanis újonnan 62k a switch a racing jacket meg 38k...

én is imádom amúgy a racinget!! :R sztem az egyik legjobb szemcsi! bár sok embernek nem tetszik...de nekem igen úgyhogy bekaphatják!:D

(#1895) Janesz válasza KMan (#1891) üzenetére


Janesz
őstag

a LAB-be sincs doboza egyik lencsének sem..ugyanis így alaktrészként tudják behozni és így egyrészt egy szállítmányban több jön be másrészt így olcsóbb...
eladni nem egyszerű az biztos...még ha valami exkluzívabb szín lenne... :U
én most úgy döntöttem eladom a Ruby lencsémet (17k ha valakinek kell 29,9k a boltban és ez is új)

amúgy egy keret 62k a mofonál! szal nem az évszázad ötlete venni hozzá keretet!

(#1896) KMan válasza Janesz (#1895) üzenetére


KMan
őstag

nem az évszázad ötlete venni hozzá keretet

persze nem vaci uj keretre gondoltam es foleg nem az Andrassy-rol. valami hasznalt keret vmelyik netes dilertol vagy e-bayrol es akkor el lehetne passzolni a szemcsit ugy hogy keret+lencse egyutt. Akarhogyis 10K-t legalabb szeretnek kapni a lencsekert, igaz 13K-ert hirdetgettem meg.

Bar ezutan a Switch-es eset utan ugylatszik mar megeri serult keretes szemuvegeket is venni bagoert. Csak a lencse legyen benne korrekt allapotban.
Vagy esetemben talan bejatszhato lenne egy serult Juliet keretet megvenni aztan visszavinni az Andrassyra a lencseimmel es kikonyorogni egy cseret, aztan a full uj szemcsot eladni... jujj gonosz mi? :D ;]

Janesz: teged meg mindig nem erdekel a lencsem? :DDD ja es ruby-bol ugy vettem eszre hogy nincs polarized, ez valoban igy van? :F akkor hol van a ruby a sima lencsek es a polarized kozott? Ha csere-be benne lennel, lehet hogy erdekelne (bar anno en szedultem Ruby-ban, es nekem foleg vezetesre kene a szemu, ezert is szeretnek pol. lencsekre valtani+nyaron a vizes dolgok miatt) ---> ha vegkepp nem viszik el. :U

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1897) Janesz válasza KMan (#1896) üzenetére


Janesz
őstag

sérült juliet keretet honnan szerzel? csak mert az nem tud megsérülni...csak ha készakarva teszed tönkre azt meg annyira nem díjazzák...
a juliet egyetlen gyenge pontja középen a szegecselés de azt meg ki tudják cserélni..juliet keretet csak akkor kapsz újat ha csókos vagy :U ...egyébként javítják...(mindent cserélni tudnak benne) és meg is értem őket egyébként...sérült oakley-t bagóért venni dolgot sokan csinálják üzletszerűen...de ők olyanokkal foglalkoznak amiben a lencse is ratyi és már nem éri meg az illetőnek cseréltetni...így eladja télleg bagóért az emberke meg beáztatja mindefélébe...de strapabírók nagyon ezek a bevonatok és csak akkor jönnek le ha télleg gyári hibásak azt meg cserélik...egyébként általában bukó egy karcos lencse.. :(

jah és ruby-ból nincs polarizált....ezen 2 réteg iridium van (1 belülről 1 kívülről és azért drágább sokkal mint a sima lencse...)

[Szerkesztve]

(#1898) KMan válasza Janesz (#1897) üzenetére


KMan
őstag

akkor a serult keretes dolog ugrott. Utananezek mennyibe lehet egy hasznalt juliet keret. amugy te mit javasolsz? :F

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#1899) Janesz válasza KMan (#1898) üzenetére


Janesz
őstag

én azt javaslom,hogy vegyél használtan egy julietet aminek tetszik a lencséje és a tiéddel add el..pl: van az apróneten egy arthur nevű arc és ő is ilyen seftes...néha szoktak nála lenni egész jó árban julietek...(pl. asszem most is hirdet 30-ért használt julietet)
amúgy meg túl sok tippem nincs..Ebayes eladás felejtős ugyanis nem tudnak neked fizetni..(paypal nem működik felénk csak mi tudunk vele fizetni) átutalás drága ők meg nem nagyon csippantják a betessszük a boritékba a pénzt oszt majd küldöd a cuccot témát..
egyszóval az ebayen nem fogod tudni eladni jó áron...márcsak azért sem mert 49$ újonnan.. :U

(#1900) lajo válasza Janesz (#1894) üzenetére


lajo
senior tag

csak úgy kérdeztem h megvan-e :)) nem m,egvenni akartam :)

Hát... nem kelett az eladással szarakodnom :B

És én is nagyon szeretem, nagyon király. A swutchnél sokkal jobb. :) Az milyen lencse ami neked a pirosban van? Mert sztem az enyém is olyan. Ha belenézel leginkább narancssárga, kívülről ha fekete vmi van mögötte akkor fekete, és elviuleg a rózsaszínhez képest + egy fekete réteg van rajta. :F De tök jóó :))

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Oakley topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.