Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#63) Bagoly válasza tildy (#62) üzenetére


Bagoly
senior tag

Én úgy gondolom, hogy igenis helye van a külön topiknak, mert nem fedik teljesen egymás témáit a topikok. Ott ugye egy konkrét probléma megoldásáról van szó, ez pedig általánosságban szól a témáról. A másik topikban egyértelműen hibás lett volna ezen topik első hozzászólását írni, ugyanis a topik címe valószínűleg sokunkat megtévesztett volna és nem olvashattuk volna el egymás tapasztalatait a macskatartás általános oldaláról.
Úgy érzem, hogy pl. a ''hova menjek nyaralni'' topik mellett is tökéletesen elfér a fent nevezett Norvégiás topikod, pedig azok témái is (ugyebár mind a kettő utazásról szól) részben fedik egymást, ill. azt sem hiszem, hogy azok közvetlenül a számítástechnika világába tartoznának.

A lakásban történő macskatartásról bizony eltérő véleményt formálunk. Az egyik legnagyobb keresztem, hogy nem engedhetem meg a macskáimnak az önálló csatangolást a külvilágban, ugyanis ehez szükséges lenne megbíznom abban a társadalomban, ahol a szomszédok közötti viták egyetlen lehetséges lezárásának néhány természetesen magas inteligenciával megáldott ember sokszor azt látja, ha mérget ad be a másik macskájának. Legyek bár elítélve érte, de az én értékrendemben előrébb álló macskám életét pedig nem fogom egy általam nem sokra becsült fajtámbéli jóakaratának kitenni.

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.