Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#172) tildy válasza Den (#171) üzenetére


tildy
nagyúr

Abból, hogy úgy tűnik van egy szem háziállat, amelyhez ennyire ragaszkodnak, és városiasan gondolkodik.Én. pl. nem tartanék egy panelben kutyát, macskát stb.Nem oda való.Az ott lakó embereknek viszont sajna nincs más lehetőségük lekötni a figyelmüket, vagy bármi, így marad az egy szem háziállat, a család szemefénye.Az ilyen emberek szerint a macskát folyamatosan oltatni kell, vizsgálatra vinni, stb.Amolyan ''steril'' élet.
Ezt veszem ki abból is, hogy jaj szegény macs, akármi történik vele az utcán.
Den talán pont te írtad egy másik topicban:Permészetes kiválasztódás, az ember csak végszükség esetén avatkozzon be a természetbe.Mint mondtam, kaptunk kenőcsőt, a doki szerint is megmarad a macs, ha kenegetjüka lábát, és figyelünk rá, max kicsit biccegni fog.De én innét kintről semmit nem tudoka cicáról, hugom tudna többet mondani.

Jahm ezenkívűl van egy dalmatánk, még 2 macs (3 volt, de az egyik 15 évesen , nem olyan régen, eltávozott...), egy papagáj, egy galamb.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Macska topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.