Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) Gordiann


Gordiann
őstag

Természetesen nem rendeltem meg. Természetesen visszament 20/21k-re az ára a 8400-nak.
Még a Dream-nél van 14.400-ért.
Most megpróbálom innen. De ugye "az árváltozás jogát fenntartjuk" miatt nem 100%-os a dolog.

(#752) Gordiann


Gordiann
őstag

Most egy kérdés eszembe jutott: Ezekkel a multikkal lehet pl memoriakártyára, vagy belső memoriába, vagy valahogy scannelni? Olvastam az epson 7400-nál hogy valahogy lehet. Kifejtené nekem vki?

(#753) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, h Bp-en hol tudnék venni jó áron az MP210-eshez utángyártott patronokat?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#754) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok! A Canon MP610 és az MP630 közül melyiket ajánlanátok inkább és miért?

(#755) szeva000 válasza Piotrus (#754) üzenetére


szeva000
addikt

MP610:)
Még a régebbi chipeket használja,sokkal olcsóbban tudsz szerezni beletintát,patront.Könnyen resetelhető is a chip,ha töltöd a patront....

(#756) Piotrus válasza szeva000 (#755) üzenetére


Piotrus
tag

Köszi szépen!

A tintán való megtakarításon kívül, pl. a nyomtatás ,szekennelés, másolás minőségében van különbség? Árban hasonló kategória és a MP610-et nehezebb beszerezni olcsón (olcsóbban).

[ Szerkesztve ]

(#757) chron


chron
tag

Sziasztok.Multi gépre szeretnék beruházni.A lényeg hogy olcsó legyen bele a patron,vagy után lehessen tölteni.Tehát gazdaságos legyen.fényképek nyomtatására használnám.A keret 15 max 20000ft.Canon mp 520-at ajánlottátok itt a fórumon.Lenne pár kérdésem. 1.lehet ezt a tipust valahol még újonan kapni? 2. Ha nem akkor mit ajánlanátok,és hol kaphatom meg a legolcsóbban? Előre is köszi a választ mindenkinek :R

(#758) Gordiann


Gordiann
őstag

Töröm itt magam, hogy nincs sehol már 14k-ért epson dx8400....azt nem láttam, hogy létezik olyan, hogy dx8450 :D
Ez bezzeg egy Edigital-ban is van. 14.900-ért.
Nem nagyon tudom, hogy mi a különbség a kettő között, de láttam, hogy az 50-esbe is jó az utángyártott patron. Szóval holnap megyek is érte.
De mondjuk elég furi hogy semmit nem találok a különbségről. Valamit javítottak rajta esetleg?! :F Nemtom.

chron: én úgy tudom, hogy ebben a kategóriában messze a legjobb az 520, meg az 540. De ugye utóbbiba nincs olcsó festék.
Az én kinézettem is elég jó, de szines nyomtatásban nem olvastam róla olyan szépeket.
Esetleg vannak a Brother-ek. Azok fogalmam sincs, hogy mennyire okosak szines nyomtatásnál. A többi gyártó új készülékeihez ilyen árban sztem nincs utángyártott patron. Szóval ha tudsz, szerezz 520-ast, ha nem akkor 8450-es epson, vagy vmi brother.

[ Szerkesztve ]

(#759) chron válasza Gordiann (#758) üzenetére


chron
tag

Köszönöm szépen igy fogok tenni :R

(#760) tototos válasza Gordiann (#758) üzenetére


tototos
őstag

Annyi a különbség hogy az egyik kék a másik fekete :DD Nem is értem miért vannak árban ilyen különbségek. :F

(#761) Thunderbc válasza Kellögem (#650) üzenetére


Thunderbc
csendes tag

A Canon MP-sorozat (540, 630, stb. JA ÉS 520 MÁR NINCS a piacon sehol sajnos) elég jó, viszont nem találsz hozzá utángyártott patront, és sajna az utántöltés sem lehetséges egyenlőre. Eredeti patron meg drága. No marad az Epson amihez van utángyártott patron dögivel. Én egy Epson DX 4850-et rendeltem. Az Extreme Digitalnál egész ocsó volt, +ingyenes házhozszállítás. Sajna még tesómnál van, szal véleményt nem tudok írni, de majd fogok. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#762) #41635072 válasza Thunderbc (#761) üzenetére


#41635072
törölt tag

Az Epson DX4850-nek köze sincs a Canon MP520/540/630-hoz...

(#763) Gordiann válasza #41635072 (#762) üzenetére


Gordiann
őstag

Akárhogy is, de ennyiért nagyon jó, és olcsó. :R
(DX 8450)

Én is megvettem, nagyon tetszik. A scannelése nagyon gyors. Nem ccd-s, csak sík, de ahoz képest sztem nem rossz. Nyomtatás is elég gyors normál minőségeknél. Fotónyomtatásban vannak kétségeim, láttam már jobbat is, de nekem csak szöveg (+ esetleg kisebb illusztrációk) nyomtatásához kellett. Arra tökéletes. Szóval nem bántam meg.

Üdv

(#764) #41635072 válasza Gordiann (#763) üzenetére


#41635072
törölt tag

Na jó csak nem kéne összehasonlítani vagy egy kalap alá veni őket.
Kinek mi a jó, nekem pl korántsem lenne elég.

(#765) atesss


atesss
addikt

Üdv !
Anyámnak keresnék multifunkciós készüléket, ami tud faxolni is, tehát "4 az 1-ben".

Nemrég láttam a PH tesztet, ahol egy 35 ezres Samsung szines lézert teszteltek, és utána írta valaki a fórumban, hogy egy kifutó modellt vett "outletben" 25e-ért !
Úgytünik én eléggé lemaradtam ebben, amikor utoljűára néztem még 60e volt a legolcsóbb szines lézer is.

Ebbe belegondolva az FF lézerek ára jócskán lemehetett, így szerintem inkább lézeres multifunkciósat néznék. Azoknak az ára hogy alakul ?
Én elsősorban HP-ban vagy Canon-ban gondolkodnék, de anyám nézett egy Epson DX9400F-et az Office Depot-ban, Epsonról mik a tapasztalatok ? Mert én így név alapján nem vagyok túl bizakodó...

Igazából nagy mennyiségű nyomtatásra / fénymásolásra nem nagyon lesz használva, viszont szinesre sem, úgyhogy akkor már inkább a lézer, mert azt vagy pár évig nem fog kelleni ujratölteni.
És ez lenne még a másik kérdésem, hogy ezt az Epsont hogy lehetne újratölteni ?
Mert hallottam olyanról, hogy az újabb nyomtatókban van egy chip, ami hiába töltöd ujra, letiltja egy idő után. Persze ezt is ki lehet játszani, de állítólag elég körülményes.

A fénymásolást úgy csinálják ezek a multifunkciósok, hogy beszkennelik és kinyomtatják ? Mert az nem lehet egy túl gyors dolog, meg a festéket is szépen eheti. :F

(#766) chaser83 válasza Gordiann (#763) üzenetére


chaser83
csendes tag

Szia!

Az 50-es végződés csak színbeli különbségre utal (fedőlapja más árnyalatú talán).

(#767) Gyöször


Gyöször
senior tag

Canon MP540 be olyan 2500 Ft körül van egy fekete tinta, jól láttam? Ez kb mennyi fekete oldal kinyomtatására elég? Mostani nyomtatómba BCI24 es való, ebben 9 mili van, meg úgylátom az MP540be való tinta is 9 mili szinenként. Ebből következtethetek, hogy nagyjából ugyan annyi oldalra elég? Az úgy kemény árban, mert ezeket 250 Ft ért veszegettem. Sosem számoltam mennyi oldalt löktem ki vele, nem is érdekelt, érthető módon :)

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#768) Thunderbc válasza Gyöször (#767) üzenetére


Thunderbc
csendes tag

Az, hogy mennyit fogyaszt elsősorban attól függ, hogy mit nyomtatsz, és milyen minőségben... evidens... Ezért is kapjabeaCanon mert azt szerettem volna, de azért ezek a patronárak horribilisek.
Nos a Epson DX8450: Teljesen rendben van. Fotót még nem nyomtattam, de nem is tervezem sűrűn. A gép gyors és jó. Ennyi.

(#769) chron válasza Thunderbc (#768) üzenetére


chron
tag

azért érdekelne hogy a fotó nyomtatása milyen.?

(#770) #41635072 válasza Gyöször (#767) üzenetére


#41635072
törölt tag

13ml-es patron kell mp540-be.
Thunderbc: Mintha Epsonba olcsóbb lenne... :W

[ Szerkesztve ]

(#771) szeva000 válasza #41635072 (#770) üzenetére


szeva000
addikt

epsonbaaa??ha ingyen adnák sem kellene epson :W
az mp530-amban a fejcserén és tisztításon kívül nem volt semmi cserélve...pedig nem keveset nyomtatott:D(nah azért az 530-at nem 20perc szétszedni:D)
a mechanika most is olyan,mint ha most jött volna ki a gyárból

[ Szerkesztve ]

(#772) #41635072 válasza szeva000 (#771) üzenetére


#41635072
törölt tag

Lehet félreértettél. Pont azt akartam kérdőre vonni, hogy epsonba miért is lenne olcsóbb...

(#773) Gyöször


Gyöször
senior tag

Aha. Köszi srácok. Eddig maradok MP 540 nél. A Scanner részéhez hozzá szoktak nyúlni? Unokatesómnak van egy MP150 (asszem) ha azt megnézem, az eredmény valahol mérvadó lehet? Nem is a minőség a legfontosabb nekem, hanem a sebesség, meg az, hogyha behúztam egy oldalt, ne tűnjön el a twain driver ablak, hanem a könyvben lapozok és scan gomb, ne legyen közte előkép készítés, terület újrakijelölés semmi, csak lehessen nyomni egymás után a scan scan scan ... gombot. Irfan view proggival elég jól lehet könyvet scannelni, menti és mindig növeli a fájlnevet 1-el pld könyv001.jpg ..002.. stb. Na nálam ez a lényeg, hogy 'gyorsan' be tudjak olvasni egy könyvet.

ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

(#774) szeva000 válasza Gyöször (#773) üzenetére


szeva000
addikt

szerinted egy MP540 lassabb a 150-nél? :Y

(#775) Nagya21


Nagya21
addikt

Hali Mindenki!!!!
A Penny-be mostan leszen Brother multifunkciós 12990-ért :Y :Y :Y
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#776) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Sziasztok!
Milyen multifunkciós nyomtatót ajánlotok, ami elég olcsó és lehetőség szerint lehessen hozzá kapni utángyártott patront? Nagyon nem értek hozzá, most mondta fel a szolgálatot az OKI lézernyomtatóm. :(

Üdv. Yush

(#777) dandoadi


dandoadi
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretném megvásárolni első nyomtatómat, és egy multifunkciós készülék mellett döntöttem. Ki is néztem egy Canon MP610-est, ez minden szinten tökéletesnek tűnt számomra. Hosszas kutatás-keresgélés után aztán minden egyes helyen közölték velem, hogy ez egy kifutott termék.

Két kérdésem lenne tehát:

- van-e lehetőségem bárhol max. 35-40 ezerig ilyen készüléket kapni?
- illetve, ha nem, akkor ugyanilyen tudású gépet tudnátok-e ajánlani?

Az MP 610 nyomtat CD-re és DVD-re, ez a funkció pl. nem olyan fontos.

Tehát egy olyan gépre vadászom, ami a következőket tudja, illetve ami nagyon fontos lenne nekem:

-20-35 közötti ár
-olcsó utángyártott patron (chipes, nem chipes -majdnem mindegy)
-tényleg jó minőség ezen a kategórián belül

Nagyon sokan a Canon-t ajánlják, tehát valami Canon típus lenne a legjobb.

Visszaolvasgattam, de végül úgy döntöttem, hogy megkérdezem azokat, akik tényleg értenek hozzá. Kétségbeesésem most jutott idáig.

Nagyon köszönöm előre is! :R

Ádám

(#778) talloli


talloli
csendes tag

Szevasztok!

Valaki segítsen!
Honyan lehet Canon MP 210 -nél a tintaszintet nullázni?

Köszönettel!

(#779) hard83 válasza Thunderbc (#768) üzenetére


hard83
csendes tag

MP 520-hoz kb 500 Ft/db az utángyártott patron.

(#780) Loituma69


Loituma69
őstag

Epson c42 használtam 3 évig, utána epson c66-ot3 éve. Semmi gondom nem volt velük, talán kicsit lassan nyomtat fotót! Most valami multi nyomtatót venni, de itt a forumon rendesen le van húzva az epson! Epson sx400 és cannon MP520 között vacilálok, mi a gond az sx400-al? Miben jobb a cannon mp520? árban egyformák, tintapatron mindketttőhöz utángyárttott van és olcsó! Főleg fotót nyomtatnék és néha szkennelnék! Melyiket a 2 közül és miért! Help válaszokat előre is köszönöm!

(#781) gabs válasza Loituma69 (#780) üzenetére


gabs
tag

Szia!

Nekem 2 évig DX6050 volt, most váltottam néhány hónapja SX400-ra. Semmi bajom nincs vele. Kicsit gyorsabb, halkabb, mint a régi volt, ugyanolyan szépen szkennel.

Fotót eredeti EPSON papírra nyomok néha, én meg vagyok vele elégedve, boltban sem hívják elő szebben.

Ha veszel, figyelj arra, hogy hol veszed, mert több ezer Ft különbség szokott lenni.
argep.hu / olcsobbat.hu / arukereso.hu segít.

Ha konkrét kérdésed van az SX400-zal kapcsolatban, szívesen válaszolok. ;)

(#782) Loituma69 válasza gabs (#781) üzenetére


Loituma69
őstag

Köszönöm a segítséget! Vásárlás előtt mindig azzal kezdem, hogy árgép.hu, arukerső.hu
stb.... oldalakat átnézem, jelenleg fehérváron Auchan-ban 18500ft. Egyébként az epsonhoz húz a szívem! :)

(#783) gabs válasza Loituma69 (#782) üzenetére


gabs
tag

Nekem személy szerint a Canon MP520 külsőre nem nagyon tetszik.
Az Epsonnál figyelj arra, hogy az SX400 és SX405 színben különbözik. A 400-nak az alsó része világosabb, a 405-é pedig fekete.

Én fekete aljút akartam anno, de félrenyomtam rendeléskor. Most már megbarátkoztam vele, akkora különbség nincs. :)

(#784) Loituma69 válasza gabs (#783) üzenetére


Loituma69
őstag

ok thx

(#785) Csaby25


Csaby25
senior tag

Sziasztok!
Multifunkcionalist szeretnek vasarolni, fax nelkul.
Ami fontos: tintas,olcso nyomtatopatron,megbizhato(en HP-ra, Canon-ra gondoltam), semmi speci csak otthoni hasznalatra.
Laptopon lesz hasznalva, erdemes wireless multif venni?
Koszi!

[ Szerkesztve ]

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#786) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Én is multi gépben gondolkodom, a lényeg: szeretnék szkennelni, faxolni, fénymásolni, dvd-t nyomtatni. Néha fotókat nyomtatni.
Sokat nézelődtem, de az újabb gépekből kifelejtik a cd/dvd nyomtatást, vagy mi?
Légyszíves segítsetek, milyen gépet vegyek.
Az ár elmehet akár 50k-ig is, remélem, ennyiért már olyat kapok, amihez olcsó a tinta is.

(#787) Kellögem


Kellögem
csendes tag

hi!
egy plázában találtam canon pixma mp 520at 31 000 ftért... sztetek megéri ennyiért megvenni?

(#788) #41635072 válasza Kellögem (#787) üzenetére


#41635072
törölt tag

Szerintem igen.

(#789) Hana91


Hana91
csendes tag

Sziasztok!

A napokban akciós egy HP multifunkciós nyomtató, F4210es készülék. Gondolkodtam a megvételén, de sajnos nem tudok róla eleget és arról, mi módon cserélhető a patron benne, mennyi árban, stb. Esetleg tudna valaki erről bővebb információval szolgálni minél előbb?
Előre is köszönöm mindenkinek!

(#790) Csaby25


Csaby25
senior tag

Hello!
MP240-rol mi a velemenyetek?

A kis emberek más emberekről beszélnek, a középszerű emberek eseményekről, a nagy emberek pedig ötletekről beszélnek.

(#791) racis válasza Csaby25 (#790) üzenetére


racis
tag

Én is ezt a gépet néztem ki magamnak, csak az aggaszt egy kicsit, hogy ehhez nincs utángyártott patron még (ha jól tudom), az eredeti meg ugye elég drága.
Ha van valakinek infója, tapasztalata ossza meg velem.

(#792) CapoteDániel


CapoteDániel
csendes tag

Sziasztok.

Alig értek a nyomtatókhoz főleg a multifunkcionálisakhoz.
Szerenék megkérni valakit, hogy adjon pár ötletet, hogy házilag milyen fajta multifunkcionális készüléket érdemes venni?.! ( hp, canon, lézeres, tintasugaras )
Ha valaki lenne ilyen szives azt megköszönném. :)

(#793) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Ha valaki lézeres, faxos multit keres 60-70K, akkor az első 30 perc keresgélést szeretném megkönnyíteni (előnyök feltüntetve):
Canon i-SENSYS MF4150
- Kétoldalas nyomtatás

HP 1522nf
- Ethernet hálózat

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#794) HXY


HXY
addikt

[OFF]Sziasztok!

Már 10 éve egy régi nyomtató-scanner párost, a HP 710C és a 3400C -t nyúzom.

Most vettem egy új routert, és nagyon jó, hogy nem kell állandóan a notebookkal összekötni a nyomtatót, csak elég a nyomtatásra kattintani, és már kész is a dokumentum (mivel a routerben van nyomtatószerver US Robotics)

Gondolkozok egy új, viszonylag olcsóbb (max20-30ezer) minden egybe készülék beszerzésén, ami kevesebb helyet foglal, és el lehet rakni a szem elől valamelyik szekrénybe.
[/OFF]
A kérdésem az lenne, hogy a mai készülékeken ugyebár van egy USB port.
Azt lehet-e arra használni, hogy ha scannelek valamit, és a PC ki van kapcsolva,
és az USB portba bedugok egy pendrive-ot, és arra mentse a képeket?
Másik: lehet egyszerre több oldalt scannelni? Vagy egyesével kell nyomogatni?

(#795) racis


racis
tag

A Canon Pixma MP540-nél működik az alábbi tintafigyelő rendszer kikapcsolási mód?
[link]
Mert ha igen, akkor megtatáltam a nekem megfelelőt. Ebbe 800 környékén van az utántöltött patron.

[ Szerkesztve ]

(#796) talloli


talloli
csendes tag

Szevasztok!
Valaki segítsen!
Hogyan lehet Canon MP 210 -nél a tintaszintet nullázni?
Köszönettel!

(#797) talloli


talloli
csendes tag

Szevasztok!
Valaki segítsen!
Hogyan lehet Canon MP 210 -nél a tintaszintet nullázni?
Köszönettel!

(#798) Hagymásiné válasza dandoadi (#777) üzenetére


Hagymásiné
csendes tag

Szia! Lehet,hogy későn írok,de :( ne vegyél Canon MP 610-est nekünk van az első nap besem indult hibás volt csere. A következő egy éves már kétszer cserélt a gyártó nyomtató fejet benne tintapatron csere után csak csíkosan nyomtatott.Nem száratak be a fúvokák,sajna széri hibás. Állítólag nem is gyártják már, :( széria hibás.Most kapunk helyette lehet 630-ast vagy mást.Nagyon sajnálom,mert gyönyörű képeket nyomtatott amikor jó volt.

(#799) #41635072 válasza Hagymásiné (#798) üzenetére


#41635072
törölt tag

???
Bármely nyomtató lehet hibás.
Ha utángyártottal eteted, akkor ezen nincs mit csodálkozni...
Véletlenül sem szériahibás, és nem ezért nem gyártják már, hanem azért, mert kifotott...

(#800) Convex


Convex
aktív tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném multifunkcionális gép vásárlásával kapcsolatosan.
Olyan gépet keresek, ami fekete-fehér lézernyomatós, fénymásoló és szkennerrel szerelt legyen. Gyors legyen és megbizható.

Előre is köszönöm!

üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.