Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1351) ambudriver


ambudriver
tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem...Van egy Samsung SCX-4216F multifunkcionális lézernyomtatóm.Sajnos elkezdett folyamatosan egyre homályosabban nyomtatni.Nyomtatni még csak valahogy nyomtat(bár az is nagyon halvány), de fénymásolni nagyon rosszul fénymásol...valaki találkozott már ilyen hibával? A toner eredeti új benne...Köszi a választ előre is...

(#1352) zka67 válasza ambudriver (#1351) üzenetére


zka67
őstag

A lézerfejről töröld le a rárakódott tonert egy darab papírtörlővel.

(#1353) radamsky


radamsky
senior tag

hello

ma kellene rendelnem egy multis nyomtatot, de nagyon nem vagyok képbe ezekkel. És ugye ilyenkor inkább kérdezek mielőtt lukra futok

az alábbiakat néztem ki. Nem nagy használat hanem havi 20-30 oldalra kell

HP DeskJet F2480 CB730B
HP DeskJet F4580 CB755B
HP PhotoSmart C4780 Q8380B

A keret 15-be van megszabva
Ami a lényeg hogy lehessen olcsobb patront beleszerezni azaz utántöltött vagy vele kompatibilis patron menjen bele

Melyiket érdemes mgvenni??. Ha olcsobbikat veszem az mégjobb

Az a baj megkértek hogy ugyanmár intézek nekik valamit, de én anno még az ösidökbe vettem multis nyomtatot majd 80 ezerért és nagyon nem vagyok képbe a mostaniakkal, hiába olvasok utána. Én még elvagyok a hp 2210-el:D

igy első blikkre elég a hp4580 is de jo lenne egy megerösités:DDD

(#1354) ChRiS_RS


ChRiS_RS
aktív tag

Sziasztok!

100-120 körül keresek olyan multifunkciós mono lézernyomtatót, amellyel sok oldalt nyomtatnánk, tehát a nyomtatási költsége legyen olcsóbb (remélem ennyiért már lehet ilyet kapni) Nem kell a fax funkció, de a többi (több oldalas beolvasófej, hálózat, duplex) igen.

Üdv.
ChRiS

[ Szerkesztve ]

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1355) zka67 válasza radamsky (#1353) üzenetére


zka67
őstag

Havi 20-30 oldalra tökéletesen elég az F2480-as.

Tintapatron HP DeskJet F2480 nyomtatóhoz

Az utángyártott tinta 900/850 oldalra elég (fekete/színes), 5-6 Ft/oldalra jön ki a költség.

(#1356) ChRiS_RS válasza ChRiS_RS (#1354) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Közben keresgéltam én is a Samsung SCX-5635FN például már egész jó ajánlat. Vmi hasonlót esetleg tud még vki? :F

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1357) csimmasz válasza Nagya21 (#1350) üzenetére


csimmasz
aktív tag

Hali.
Engem faxos érdekel,mert nem akarok külön gépet minden vacakra.
Azért köszi,a brother mint márka megbizható azt mondod?

[ Szerkesztve ]

Ha kártya kell - https://www.plasticcard.it https://plasztikkartyainfo.hu Egyéb nyomtatás miatt - https://exinprint.hu

(#1358) ambudriver válasza zka67 (#1352) üzenetére


ambudriver
tag

Szia!
A lézerfejet hol találom?Hogy néz ki?
Köszönöm a választ!

(#1359) zka67 válasza ambudriver (#1358) üzenetére


zka67
őstag

Csak egy üveglapot kell megtisztítanod, ezt pedig a tonerkazetta fölött fogod megtalálni:

A "képpontok kijelölése" irányában van.

(#1360) QwErTy42 válasza ChRiS_RS (#1356) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Samsungot ne...

HP Officejet 8500A Plus: Wifi b/g/n, hálózati csatlakozó, kétoldalas másolás és szkennelés a kétoldalas nyomtatáson felül, 14 rongyért megkapod hozzá az egész garnitúra eredeti nagykapacitású kellékanyagot (2200 oldalas fekete és színenként 1400 oldal), regisztráció esetén 3 év garancia 24 órás futárszolgálattal, két darab nyomtatófej, mely páronként tartozik egy-egy színhez 150000 oldalra hitelesítve és két év külön garanciával...

Mindemellett a legtöbb extra beállítási lehetőséggel rendelkezik, ezen felül webprint, mail címére is fogad nyomtatnivalót, touchscreen és még rengeteg kényelmi funkció.

Még valami a Samsung lézerekről: licence-l egy majd' 20 éves dolgot a Xeroxtól és nem sok köze van a nyomtatógyártáshoz.

Ha megnézed a tonerek kialakítását, a dobot és a hulladékgyűjtő tartályát akkor láthatod, hogy miről beszélek.

Olvass utána és kérdezz meg másokat is az ajánlatomról, hogy ne csak tőlem halld/ olvasd! :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1361) QwErTy42 válasza redstar16 (#1343) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

A többlet nem csak a nagyobb felbontás miatt van, hanem a színenként cserélhető patronok, a nagyobb kijelző, ami érintésvezérelt, a fototálca és a masszívabb kialakítás miatt is. A 364-es patronokkal fajlagosan feketéből 40, színesekből 60 százalékkal nyomtatsz olcsóbban. Na meg N-es szabványú Wifi van benne, míg a C4780-ban csak B/G.

Ennyi. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1362) QwErTy42 válasza csimmasz (#1349) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Hp Officejet 6500A amit javasolni tudok vagy a 6500A Plus, ha wifis kell. Jobb helyeken 32 ill. 36 pénz körül vesztegetik és a legjobb lapköltséggel ez dolgozik a kategóriájában(10000 HUF egy teljes pack nagykapacítású patronszett, benne az 1200 oldalas feketével és a színenként 700-as színesekkel.. kb 3 HUF/ per oldal). Mindamellett ha eredeti cuccal használod, akkor megmarad a megbízhatóság és a rendelkezésre állóság.
Amit itt még nem olvastam pedig nem rossz dolog: minden HP patron a szavatossági idejének lejártáig garanciális, probléma esetén cserélik, míg a HP tonerek élettartam garanciával mennek: míg por van benne, nem krepálhat be Neked.

Kérdezz! :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1363) QwErTy42 válasza zka67 (#1327) üzenetére


QwErTy42
addikt

Csatlakozom...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1364) QwErTy42 válasza AXisBOLD (#1331) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia!

Igen, igaz. Az MP550 közvetlen utódjának tekinthető. Jó kis nyomtató csak már teljesen más tintát használ mint az előző.

MP550 kifutott és már nem lehet kapni csak elszórtan, ezért kaptad az újabb és jobb nyomtatót.

Amennyiben nem hiszel nekem: canon.hu... Ott fent van mindkét nyomtató pontos specifikációja.

Használd egészséggel! :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#1365) ambudriver válasza zka67 (#1359) üzenetére


ambudriver
tag

Köszönöm a választ megyek "operálni"! Mégegyszer kösz!!

(#1366) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!

Milyen multi nyomtatót ajánlanátok, teljesen hétköznapi használatra, csak alkalmanként lenne használva ugyanakkor fontos lenne hogy a gép bekapcsolása nélkül is lehessen "fénymásolni" és legyen hozzá olcsó tinta (akár utángyártott)

Köszi.

(#1367) ChRiS_RS válasza QwErTy42 (#1360) üzenetére


ChRiS_RS
aktív tag

Szia!

Köszi, az infót. Az utóbbi időben olvastam az "olcsó" nyomtatással kapcsolatosan tintasugaras nyomtatókról, de amíg 1000 oldal nyomtatásához egy 6000 forintos patront kell venni, az nem igazán kifizetődő.
Jól értem, hogy a Samsungot csak azért nem ajánlod, mert régi technológiát alkalmaz? És az miért baj? :F Tonercserekor cserélődik a fényhenger azt tudom, de talán nem is baj. Mi Canonnal szívtunk. Ott csak tényleges tonercsere volt, de külön szerelőt kellett hívni a fényhenger miatt, meg a használt festékporgyűjtő miatt, ami persze sosem egyszerre következett be.
Ne érts félre, eszem ágában sincs vitatkoznom veled, csak lehet, hogy más perspektívából közelítünk a dolog felé.

[ Szerkesztve ]

A 852-es kídlap telepötúsa sike#esen befejezádött.

(#1368) delphinium válasza odipapa (#1366) üzenetére


delphinium
tag

Szia, alkalmankénti használatra semmiképpen nem ajánlom a színenként
cserélhető nyomtatót. Az utángyártott tintákkal nem vagyok
megelégedve. Én tavaly vettem egy hp-s deskjetet, gyári xl-es patront
veszek bele, majdnem annyiba jövök ki mit az utángyártottal, de a minőség
sokkal jobb.

(#1369) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok!

Olyan egyszerű kérdésem volna, hogy Canon MP550-esnek sokba fáj a fenntartása (patron), amennyiben havi 100-200 fekete-fehér és pár színes oldal nyomtatásáról lenne szó? Színenként cserélhető patronja van, nem tudom, hogy utángyártottat mennyire eszik, mennyiért. Most egy nagyon régi HP-m van, de az csak úgy zabálja a patront, illetve lassú is, ezt az MP550-est pedig ajándékba kapom, de mivel úgy is mostanában terveztem printer beszerzését (és örülök, ha tudok fénymásolni és scannelni is vele), gondoltam megkérdem, feleslegesen jó/drága ez ilyen használatra, vagy megtartsam?

(#1370) delphinium válasza mhorvat (#1369) üzenetére


delphinium
tag

Szerintem nem érdemes a régit megtartani. Sokkal többet fogyasztanak tintából, mint az újak, ugyanúgy, ahogy a régi autóknál. A vásárlásnál mindig az fontos, hogy mennyit nyomtatsz havonta és azt milyen időközönként teszed. Ha napi használatra keresel nyomtatót, akkor színenként cserélhetőt, pl egy HP Photosmart, és/vagy havi 500 oldal felett HP Officejetet. Ha havi 500 alatt és ritkán, mondjuk hetekig nem is nyomtatsz akkor HP Deskjetet ajánlanék.
Üdv!

(#1371) Mika1227


Mika1227
őstag

Hali!
Szeretnék multifunkciós nyomtatót venni de fogalmam sincs, hogy milyen márkát meg mit kell nézni, melyik a jó!, az ezzel kapcsolatos dolgok érdekelnének!? Látam Epson sx 125 12 000-ért jó vétel lenne az vagy inkább HP-t? Otthoni használatra lenne semmi extra, meddig bírják a patronok, hamar beszáradnak, újat érdemes venni vagy utántölteni is jó?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#1372) Frigetrus


Frigetrus
senior tag

Üdv!
Multifunkciós készüléket szeretnék. De nehéz dönteni. Néztem az Epson SX218-ast, 15 ezerért. Egész tetszetős, de azért megkérdezem, hogy van valakinek tapasztalat vele?

Vagy tintasugarasból milyen márkát/típust ajánlotok 10-18ezer között??
Azért hezitálok, mert minden márkára vannak elég nagy panaszok. Nekem eddig egy HP és egy Canon volt, igaz nem multifunkciós, de egyikkel sem voltam tökéletesen elégedett. HP-ba drága volt a gyári patron, Canon beszáradt, színest már nem nyomtat.
De ahogy olvasom a fórumot Epsonnal se lennék feltétlenül elégedett.
Általában minden nyomtató márkára hasonlóak a rossz vélemények: drága patron, rossz utángyártott patron, üres színes patronnal nem akarnak feketét nyomtatni,chippezés beszáradás, 1-év után kidobható nyomtató mert megtelik a használt tinta tartály, és drága a szervíz stb...
Létezik olyan nyomtató, ami jó minőséget nyomtat (nem csíkoz), viszonylag olcsó hozzá a patron, és abból a lehető legtöbbet lehessen nyomtatni? Tehát legjobb ár-teljesítményt melyik márkától várhatom el?
(Mert Epsonnál lehet színenként patront cserélni, de nemtom megéri-e jobban darabonként venni 3ezerért, még ha csak az egyik ürül is ki, vagy inkább HP-t kéne választani, ahol egy darab színes van, de az 5ezer forint. Mennyire számottevő a különbség a színenként való cserélgetés és az egybe való cserélgetés anyagi vonzata között?)
Ilyen és ehhez hasonló kérdések merültek fel bennem...
Köszönöm annak akinek van türelme válaszolni. :R

(#1373) izomhod


izomhod
senior tag

sziasztok!

ma láttam egy hp 1050-es multit az egyik multiban 13k-ért
gondolkodok rajta.
ritkán nyomtatok, de csak kellene valami, és a lényeg, hogy ha beszárad, ne legyen nagy gond a tisztítás, ezért gondolkodom hp-n az epsonnal szemben, mert a fej a patronon van.

van valakienk ilyen gépe?

üdv

[ Szerkesztve ]

(#1374) mhorvat válasza delphinium (#1370) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nem az a kérdés, hogy a régi vagy ez. A régire már egy fillért nem költök, egy Deskjet 950C, csak a bajom van vele. Az inkább a kérdés, hogy a Pixma MP550-esen túladjak-e és vegyek egy olyat, ami olcsóbb, de a céljaimnak (2-300 oldal havonta) megfelel, vagy nem egy olyan csodagépezet ez, hogy túlságosan túllőjön az igényeimen. Konkrétan ezért kérdeztem, hogy ehhez mennyibe fájna patron, mert olvastam, hogy Canon nem túlzottan szereti az utángyártottat.

(#1375) mhorvat válasza mhorvat (#1374) üzenetére


mhorvat
senior tag

Tárgytalan a kérdés, kaptam választ. :K

(#1376) lakisoft


lakisoft
veterán

Keresek olyan multifunciós készüléket, melynek legyen automata lapadagolója valamint legyen lézer és az toner utántöltése legyen megoldott. Valaki tudna nekem segíteni?

(#1377) szbence


szbence
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!
Szeretnék egy alacsony fenntartású multifunkcionális nyomtatót!
Most Epson dx 7450 em van, de már nagyon megbántam a befektetést!
Eleve én szinte csak feketét nyomtatok, nagyon ritkán színes jelöléseket, ábrákat dokumentumokba, de képeket szinte soha!
Fontos a scanner funkció is!
És nekem abszolút nem jó ez(dx7450) a nyomtató mert egymáshoz köti a patronokat mert ugye a fej külön van.
Kifogy a cián, nem tudok nyomtatni, hát kösz.
Diák vagyok, és nincs pénzem egy 9 ezer forintos szettre amikor kifogy, mert ugye utángyártottal meg próbálkoztam több félével, de esélytelen ennek a nyomtatónak, ezt szakértő is mondta.

Szerintetek melyik felelne meg nekem?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#1378) szbence válasza szbence (#1377) üzenetére


szbence
csendes tag

Úgylátom, nincs reagálás, akkor konkrétan:

HP Deskjet F2480 választása megfelelő lenne vajon?
Esetleg valami más fajta?

Sokat olvasgattam a topikot és úgy látom ennél a f2480 as fenntartásánál olcsóbb fenntartású nyomtató nem nagyon van, ha van is azzal sokat kell szöszmötölni és nem biztos hogy megtérül végül.
Igaz?

(#1379) zka67 válasza szbence (#1378) üzenetére


zka67
őstag

Havi 1000 oldaig az F2480, 3000 oldalig az F4580-ast ajánlom. Gondolom linkeket már megnézted, patronhoz is.

(#1380) izomhod válasza zka67 (#1379) üzenetére


izomhod
senior tag

hali!

a lapadagolója rendesen működik, behúzza mindig a papírt? a 2000resre gondolok.
felül szív, alul kiad, ugye?

(#1381) zka67 válasza izomhod (#1380) üzenetére


zka67
őstag

Alul szív, alul ad ki, ha az F2480-ra gondoltál.
Igen, rendesen működik a lapadagolója, nálam még sosem fordult elő, hogy ne tudta volna behúzni a lapot vagy rosszul húzta volna be. Mindig tökéletes.

(#1382) izomhod válasza zka67 (#1381) üzenetére


izomhod
senior tag

mennyi idős a tied, és hány lapnál jár már, ha meg tudod saccolni?
hány lap fér bele kb?

(#1383) zka67 válasza izomhod (#1382) üzenetére


zka67
őstag

Nekem egyel régebbi modellem van, F2280-as, tavasszal vettem.
80 lap fér az adagolóba és 50 lap a kimeneti tálcába.

Asszony nyomtat (és másol) vele leginkább, úgy két- és háromezer oldal között lehet benne, szóval újnak mondható.

(#1384) blackmoto


blackmoto
senior tag

Szevasztok!

A következő kérdésem lenne! Szeretnék egy olyan multifunkciós nyomtatót, ami végre használható kompromisszumok nélkül ubuntu alatt is. A Canon MP250 a neten található adatok alapján 100 %-ban használható ubuntuval. A kérdés csak az, hogy ehhez a géphez létezik-e már chipes utángyártott patron, vagy úgy egyáltalán utángyártott patron, amivel az egyes patronok cseréjét meg lehetne úszni 6-700 Ft körül, vagy, ezt egyelőre felejtsem el. Mert akkor nem veszem meg, hiába tűnik jó vételnek. Amit találtam róla, hogy a patronja CL-511, PG-510, de ilyet utángyártottban nem igen talál a google. :((

Esetleg ajánlhattok másik gépet, ami 15000 Ft körül kapható, és scannel, nyomtat egyben. Valamint megbízható egyszerű módon lehet benne utángyártott patront használni, és az iylen patronok olcsók is hozzá.
Köszönöm!

(#1385) Frigetrus válasza blackmoto (#1384) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Google, 3. találat: [link]

én ma vettem ilyen készüléket. Amúgy tescóban láttam hozzá tesco-s utángyártott patront is

Egyedüli bajom vele, hogy még nem sikerült rábírni scannelésre... Ha valaki tudja mit kell csinálni, az szóljon. :F

(#1386) zka67 válasza Frigetrus (#1385) üzenetére


zka67
őstag

Az eredeti se sokkal drágább :)

(#1387) Frigetrus válasza zka67 (#1386) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Tudom, nem is feltétlenül vennék utángyártottat ennyiért... Csak azért mutattam meg, hogy megmutassam, hogy létezik utángyártott, mert az volt a kérdés.

Scanneléssel kapcsolatban nem tudsz valamit mondani?

(#1388) zka67 válasza Frigetrus (#1387) üzenetére


zka67
őstag

Hogyhogy nem tudsz szkennelni? Drivert, programot feltetted rendesen?

(#1389) blackmoto válasza Frigetrus (#1387) üzenetére


blackmoto
senior tag

A kérdés úgy szólt, hogy 6-700 Ft körül, értsd 1000 Ft alatt per patron, nem majdnem annyiért, mint az eredeti. De köszi a választ. Ezeket egyébként én is megtaláltam, csak elszomorított az ár 9 ml festékért... (meg persze a köcölék...)

(#1390) Frigetrus válasza zka67 (#1388) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Igen, driver fenn van, de azt írja, hogy nem lehet kapcsolatot létesíteni az eszközzel. Pedig be van dugva usb mind két gépbe.
Nyomtatni nyomtat, fénymásol is rendesen, de scannelés nem megy. Olvastam, hogy a scannelést valamilyen TWAIN meg WIA kommunikációs felületen kapcsolódik a géppel. Lehet, hogy itt van valami hiba?
Oprendszer XP sp3-as.

(#1391) Frigetrus válasza blackmoto (#1389) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Értem, csak mutani akartam, hogy van patron utángyártottból. Ha jól tudom azért drágább ez a fajta patron, mert egybe van építve a nyomtató fej a patronnal. Szóval nem hiszem hogy ennél sokkal olcsóbban találnál, azt hiszem én találtam neten valahol 2ezer forintosat 15ml-es változatban. Ha az működik vele, akkor annyira nem rossz ár.

(#1392) zka67 válasza Frigetrus (#1390) üzenetére


zka67
őstag

22. oldalon olvasd el a Preparing for Scanning with the Operation Panel részt.

(#1393) lgonda


lgonda
csendes tag

Sziasztok!
Nyomtató ügyben lenne kérdésem.
Szeretnék venni egy olcsó, havi kb 50-100 oldal nyomtatására alkalmas nyomtatót,
ami az asztali gépemen lévő XP-vel és a laptopomon lévő UHU Linux-xal is együttműködik.

(#1394) Frigetrus válasza zka67 (#1392) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Elolvastam, nagyjából az van benne mint a kézikönyvben.
Driver fenn van, Mp navigator ex szintén.
Usb bedugva, nyomtató üzemkész, scanner elindulna, berreg a masina, de egy másodperc után kiírja a gépem, hogy "Nem lehet a lapolvasóval kommunikálni. A kábel ki lehet húzva, vagy a lapolvasó nincs bekapcsolva. Ellenőrizze az állapotot. A lapolvasó illesztőprogram be fog záródni." "code: 5, 155, 55"
A code mindig változik, csak a középső szám nem, az mindig 155.
:F :F

(#1395) zka67 válasza Frigetrus (#1394) üzenetére


zka67
őstag

Más ötletem nincs, mint az, hogy törölj le minden hozzátartozó programot és drivert, majd tedd fel újból úgy, ahogy a kézikönyv írja. Nem olvastam végig a könyvét, de a legtöbb nyomtatót úgy kell telepíteni, hogy nem szabad bedugni a nyomtatóba a kábelt, csak amikor a telepítéskor kéri a program.

(#1396) Frigetrus válasza zka67 (#1395) üzenetére


Frigetrus
senior tag

Hallod, most kapaszkodj meg... már kitéptem az összes hajam... Erre nővérem megszólal, hogy nem-e az usb kábellel van a gond... mondom ááá kizárt, mert a nyomtatás megy rendesen! amúgy egy usb hosszabbítót használok, hogy a szobában bárhol hozzá lehessen dugni laptophoz is... erre most kiiktattam a hosszabbító kábelt és MŰKÖDIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :C :C :C Nem hiszem el... Végre!!

(#1397) XFreestylerX válasza XFreestylerX (#1345) üzenetére


XFreestylerX
csendes tag

Sziasztok,
még egyszer a kérdés: színes multifunkciós lézer, automata duplexszel? valami ajánlat?

(#1398) epzon válasza XFreestylerX (#1397) üzenetére


epzon
őstag

Ahogy látom nagy választék nincs ebben a kategóriában. Mármint ami készleten is van, nem csak rendelhető. ezeket találtam:

HP Lézer MFP NY/M/S/F CLJ CM2320fxi, --> ~140+ÁFA
KMINOLTA Lézer MFP NY/M/S/F MAGICOLOR 4690MF--> ~ 120+ÁFA

a szűk keresztmetszet a duplex nyomtatás, ha az nem kell akkor temérdek a választék, és az árak is jóval barátságosabbak.

(#1399) pih1


pih1
csendes tag

Üdv!

Szeretnék egy nyomtatót, amit kb havonta 1-2 alkalommal használnék 5-10 oldal nyomtatására.
Két nyomtatót néztem, melyikkel járnék jobban?
HP DeskJet 3050, illetve HP DeskJet 4580
Ja és fontos hogy wifis legyen.
Köszi

A4es rajzlapomat hasonló típusú Audira cserélném..

(#1400) Pion33r válasza pih1 (#1399) üzenetére


Pion33r
csendes tag

Szia!

A HP DeskJet 4580 gazdaságosabb készülék mert tudsz hozzá venni utángyártott tintapatront, a másik géphez még nincs utángyártott tintapatron. Remélem tudtam segíteni a döntésben.

Eredeti és utángyártott nyomtató kellékek kiváló áron: http://www.tonerek.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.