Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) tigipuf


tigipuf
senior tag

hello!nem tudna nekem ajánlani valaki egy egyszerű multifunkciós gépet?elvárások minimálisak,főleg netről nyomtatok cikkeket,fekete-fehérben.fénykép gyakorlatilag nulla.bőven megfelelne 1 canon mp110 vagy 130 tudású gép(nem találok már sehol).az a lényeg,hogy utángyártott olcsó patron legyen,chip reset meg egyébb huncutságok nem hiányoznak!ja és utálok töltögetni is.most így végiggondolva,talán ezek a kritériumok a mai gépeknél már teljesíthetetlenek.esetleg mégis valakinek ha volna ötlete... :R ,vagy irány a használtpiac :F üdv

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#802) Piotrus


Piotrus
tag

Sziasztok !

Canon MP630-as típusú multifunkcionális nyomtatóm van.

A kérdésem annyi lenne, hogy az öt festékpatronból 2 fajta fekete szín van, de az egyiket látszólag egyáltalán nem használja a gép.

Van esetleg valamilyen magyarázatotok,ötletetek miért nem fogy egyáltalán az egyik fekete tinta ?

Köszi

(#803) Nagya21 válasza tigipuf (#801) üzenetére


Nagya21
addikt

Brother DCP-XXX sorozat!!
Akciósan a legolcsóbb helyeken ollan 12000 huf körül van.(officedepot)
A patronokm csip nélkülirk utángyártott 700huf.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#804) #41635072 válasza Piotrus (#802) üzenetére


#41635072
törölt tag

A cli-8 (vékonyabb) fekete patront csak kép nyomtatásánál használja, de ott is csak ha csont fekete egy rész.
A PGI-5-öt (vastagabb) bedig szövegnyomtatásnál fogy.

(#805) laci666


laci666
senior tag

Hi!
Nyomtatott szeretnék venni.
Fontos lenne,hogy olcsó legyen bele a patron.
Fényképezőgépről/kameráról lehessen nyomtatni.
Szóval jól nyomtasson,jól szkenneljen és másoljon meg ne legyen gond vele pl ha 3-4 hétig áll és utána akarnám használni.
Epson vs Canon közül választanék és max 25K lenne a keret rá.
Ezeket nézegettem csak nemtom melyik jó külalakra szép mind kettő tán az epson egy kicsit szebb.
Canon Pixma MP540 és Canon Pixma MP520 között mi különbség?
Epson Stylus SX400 és Epson Stylus DX8400 és Epson Stylus SX205.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#806) laci666 válasza laci666 (#805) üzenetére


laci666
senior tag

Megnéztem a Canon honlapján az 520-at és az 540-est.
Annyiban különbözik,hogy nagyobb a nyomtatás felbontása az 540-esnek Max. 9600 x 2400 dpi vs Max. 4800¹ x 1200 dpi a 520-asnak.

Canon Pixma MP540 :
Fekete: 324 oldal (PGI-520BK),
3425 oldal* (CLI-521BK) ¹
Fekete: 4520 fénykép* (PGI-520BK),
815 fénykép* (CLI-521BK) ²
Cián: 535 oldal (CLI-521C),
bíbor: 510 oldal (CLI-521M),
sárga: 530 oldal (CLI-521Y) ¹
Cián: 241 fénykép (CLI-521C),
bíbor: 236 fénykép (CLI-521M),
sárga: 220 fénykép (CLI-521Y) ²

Canon Pixma MP520
505 oldal (PGI-5BK)¹
3835 fénykép* (PGI-5BK)²
cián: 910 oldal (CLI-8C),
bíbor: 665 oldal (CLI-8M),
sárga: 685 oldal (CLI-8Y)¹
cián: 424 fénykép (CLI-8C),
bíbor: 287 fénykép (CLI-8M),
sárga: 299 fénykép (CLI-8Y)²

Ezekszerint nem egyforma patron megy a kettőbe, az 540-eshez nem is találtam még utángyártottat.

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#807) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Nekem itthoni használatra kellene multifunkciós készülék. Fényképet nem akarok nyomtatni. Túlzottabban színes képet se,tehát jó ami fekete fehér. Ha lehet lézer,és jó áron, Létezik ilyen,vagy túl nagyok az igényeim? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#808) efici válasza laci666 (#806) üzenetére


efici
csendes tag

"az 540-eshez nem is találtam még utángyártottat."

Itt találsz For Use márkájú utángyártottat Canon MP 540-be: link

Ennek ellenére Epson DX8450-et fogok venni.

(#809) laci666 válasza efici (#808) üzenetére


laci666
senior tag

Köszi már küldtek címet,hogy hol nézem meg,de végül is nem veszek 540-eset.
Ha találok valahol jó áron 520-as akkor azt veszek ha nem akkor még gyűjtök egy kis pénzmagot és 610-est veszek.
Az 540 azért nem veszek mert drágább a patron bele meg csak 9ml a patronok az 520-asba meg 610-esbe 13ml és olcsóbb is.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#810) tigipuf válasza Nagya21 (#803) üzenetére


tigipuf
senior tag

köszönöm :R megnézem,habár eddig canon-ban gondolkodtam,a brother-t nem nagyon ajánlották.de mivel látom,neked semmi gondod vele,jobban utánanézek!mégegyszer :R

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#811) atos30 válasza cellpeti (#807) üzenetére


atos30
aktív tag

Samsung SCX-4100-am van. 3 éve használom, még nem volt a toner cserélve( ritkán nyomtatok) . A tonerbe való por Szegeden 1000.- Huf és nem kell chippelni a tonert. Csak leveszed a kupakot és beletöltöd a port. Készenlétben sokat eszik 13-15W/óra, így csak nyomtatáskor kapcsolom be.Viszonylag gyorsan bemelegszik a nyomtatáshoz, Kb:10 mp.A szkenner része átlagos. Kiválaszthatod melyik területet akarod szkennelni és milyen formátumban. Van XP, Vista driver a honlapján.Win7 alatt az XP driver kell neki. A router USB portjára kötve hálózati nyomtatóként funkcionál.Sajnos a szkenner a routeremen hálozatiként nem működik. Fénymásolás egy gombnyomás. Magyar menüje van.
Összességében anno 20.000.-Huf-ért megérte. Most a modernebb verziója 25-30 körül van.(csak meg kell nézni, hogy chippes-e az újban a toner, mert akkor macerásabb a feltöltése)
Amúgy neten lehet találni tonerpor feltöltési instrukciókat(youtoube)

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#812) #61275904


#61275904
törölt tag

Légy szí, annak kérném a véleményét akinek van EPSON vagy CANON multifunkciós nyomtatója.

Fő szempontok:
- ritka használatnál ne száradjon be a tinta (pl. hetekig nincs nyomtatás)
- porosabb környezetben (falu, nyáron porral...) nem koszolodjon el a fuvoka,
- használható utángyártott (nem eredeti) patron

Ár: annyira nem lényeges, max 30k.
Márkák: Epson vagy Canon

Eddig Canon nyomtatóim voltak, azok jól bírják, de azt "hallottam, hogy a mai Canonok közül már nem mindegyikhez lehet utángyártott patront használni.

Eddig a neten néztem:
epson sx200, sx105, sx400
canon mp 190, 210, 220, 260, 540

A fő döntési kérdés: EPSON vagy CANON ???

Előre is köszi.

(#813) NoLF válasza Convex (#800) üzenetére


NoLF
addikt

szia! kyocerában nem gondolkodtál még? fs-1016? mennyit nyomtatsz/másolsz havonta?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#814) atos30 válasza #61275904 (#812) üzenetére


atos30
aktív tag

Epson-t jól nézd meg milyen a fej benne.Nekem volt scx-3650-esem anno. Mivel beépített feje volt és ráadásul túl jó volt a fej fúvókáinak a mérete( nagy felbontású nyomtatás miatt, a kis kapilláris csövecskéi igen pici átmérőjűek), így az utángyártott patronokkal el is tömődött. Egyszer tudtam kitisztítani, aztán soha többet. A gyári patron annyiba került ,mint maga a gép. Chipresettelni kell feltöltés után a patronokat. A használati útmutató szerint hetente 1-2 nyomtatás kellett neki, hogy ne száradjon be a fej. Minden bekapcsoláskor csinált egy automatikus fejtisztítást, minek következtében gyorsan kifogyott a tinta.
Én nem ajánlom a beépített fejes tintasugarast, tehát szerintem célszerű ennek is utánajárnod, hogy a célgépekben milyen fej van, chippes-e a patron, mennyit eszik az automata fejtisztítás.
Canonról majd más nyilatkozik.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#815) #61275904 válasza atos30 (#814) üzenetére


#61275904
törölt tag

atos30,
köszi.

ha chipes egy patron, akkor csak eredeti mehet bele, igaz? (nem volt még chipes patronom....)

(#816) laci666 válasza #61275904 (#812) üzenetére


laci666
senior tag

Hali!
Én márciusban Canon Pixma MP610-es veszek.
Elég profi kis gép csak jókat olvastam róla.
Útángyártottal is működik rendesen és csak 300FT a patron bele(színenként)
Itt egy teszt igaz ez Canon Pixma MP600-as de közel azonos a kettő.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#817) #41635072 válasza #61275904 (#815) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nem. Vannak utángyártott chipes patronok, de nem muszáj olyat venni.. Pl én is chip nélkülit veszek, és csak átrakom az új patronra. Egyszer szól a nyomtató (MP610), hogy kiürült a patron, ott nyomok egy OK-ot, és onnantól kezdve nem zargat többet. ;)

(#818) kovasz


kovasz
senior tag

kapott a kolok egy epson rx585-os multi nyomtatot. ket kerdes merult fel:

1. tud bluetooth-on nyomtani, de ehhez kell egy bt kulcs. de tipust nem irtak, ami meg itthon van azt nem latja. szoval milyen kell hozza?

2. a tenta gyari fullban 16kpenz. utantoltoben lattam 600ft/patron arat is. rizikos? mert ket gyari szet egy uj nyomtato ara...

es vegul... mivel nekem csak lezer van, vajon hany a4-es kepet lehet fotopapirra egy szettel kinyomtani? es az utangyartott patronnal nem lesz rosszabb a nyomtatas minosege?

(#819) kovasz


kovasz
senior tag

[link]

ez mi a fene? patron nelkul nyomtat es csak a tartalyokat kell tolteni?

(#820) kovasz


kovasz
senior tag

[link]

a kolokehez is van...

(#821) kovasz


kovasz
senior tag

(#822) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Adott egy SHARP AR-121E multifunkciós készülék(fekete lézer nyomtató/fénymásoló)
Kigyulladt a szervílámpa, ami azt jelenti hogy szervizelésre szorulna.
Sajnos azonban a SHARP márkaszervíz(ahova korábban vinni szoktam) megszünt....
Kaposváron volt egyébként, én már végignéztem rengeteg szervízt, de sehol sem foglalkoznak vele..., neten kerestem, telefonkönyvben, de csak "távoli helyeken" találtam szervizeket de azok is általános szervizek, nem kimondottan SHARP...(mondjuk ez még nem lenne gond)

Szóval tud valaki itt Somogy megyében egy szervízt ami foglalkozik SHARP lézernyomtatók szervizelésével is?
Amúgy E7-es hibakódot dob ki, hetente egyszer elindul, és akkor még 50 lapot le tudok húzni vele...
Egyik ismerősöm(csak Ő is az ország másik végén van) azt mondta, csak szét kellene szedni meg kitakarítani belül....
Még nem csináltam ilyet, de ha nem kapok valami címet, vagy megoldást, akkor kénytelen leszek...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#823) laci666 válasza #41635072 (#817) üzenetére


laci666
senior tag

Szia!
Én is egy Canon MP610-es nyomtatót tervezek venni csak még egy pár dolgott tisztázni kell a vétel előtt, és csak azt szeretném megkérdezni milyen patront használ?
Mert olvastam azt hogy az utánagyártott patronok vízbázisúak az eredeti meg alkohol, és nem lehet keverni a kettőt mert beszárad a fej.Persze az után gyártottat akarom használni mert az olcsóbb ezért az eredetit rakjam félre és egyből az után gyártottal használjam?
És amúgy minőségbe van különbség van a gyári és az utánagyártott patron között?(gondolom van de észrevehetű a nyomatoknál)
Itt találtam patron elég olcsó :)

Még annyi lenne hogy milyen papírt használsz(Fotó meg sima)
Tudsz valami olcsó és elfogadható minőségű fotó papirt a nyomtatóhóz?
DVD borító nyomtatáshoz milyen papírt ajánlsz?

Remélem nem gond ez a kérdés dömping de itt a hó vége és már lassan nyomtatótt kell vennem.

üdv:Laci

[ Szerkesztve ]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#824) laci666 válasza laci666 (#823) üzenetére


laci666
senior tag

Annyit javítanák,hogy az eredeti patron vízbázisu az után gyártott meg alkohol.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#825) #41635072 válasza laci666 (#823) üzenetére


#41635072
törölt tag

A ptaronok dye típusúak, kivéve a PGI-t, amely pigment. Ez eredetinél és utángyártottnál is így van elvileg.
Utángyártott és eredeti patron között elég nagy a különbség, persze ez csak fotónyomtatásnál látszik. Én a tintacentrum.hu-tól rendeltem tintát, mert ott Orink van, és az valamennyire ismert, nem csak felmatricázott fos. Az a baj, hogy az eredeti nagyon drága, pedig fotónyomtatáshoz nem ártana. Végülis így is jó képeket csinál. (Ha nem a monitor előtt ülve hasonlítgatod össze a kinyomtatott képet, akkor teljesen jó. Amúgy is csak nekem szúr szemet az eltérés, a család többi tagjának nem).
Először nyugodtan használd el az eredetit! Azok nem fognak keveredni, és ha keverednek sem baj...
Az egyetlen olcsó fotópapír, ami most még olcsóbb!!! Naggyon olcsó!!! :Y :Y :Y : [link] Ez elég jó minőségű.
Sima papírként valami nónémet használok, amit fater hoz a munkahelyéről... :D Ez szerintem mindegy mjen.
DVD borítót nem nyomtatok, max magára a DVD-re szoktam nyomtatni.

Természetesen nem gond, nyugodtan kérdez csak, segítek, ahogy tudok.

Jah, egy kis tapasztalat: A nyomtatóval készült fotók kissé túl világosak, a fotóstól előhívatottak, meg túl sötétek, és ragyás az emberek bőre... Kinek melyik tetszik jobban, szerintem otthon jobbat lehet nyomtatni. Még annyi, hogy otthon kicsit erős a vörös színárnyalat, de nem vészes, ezt is csak az én hülye szemem látja szvsz.

Egyébként annyi még, hogy rendesen odaver, még az epson 6 tintás fotónyomtatónak kikiáltott hiperszuper nyomtatóknak is. :K

[ Szerkesztve ]

(#826) laci666 válasza #41635072 (#825) üzenetére


laci666
senior tag

Köszi:)
Sajna nem 610-est vettem :( mert nem találtam sehol ahol lett volna ott meg nagyon megkérték volna az árát.
Ezért próbáltam 520-ast keresni de már kifutó termék ezért az se volt így maradt az Canon Pixma 540-es.
Végül is nem bántam meg ez is elég jó igaz a patron drágább bele egy kicsit de majd csak lejeb megy ára.
Szép képeket nyomtat, jó kis gép ez is :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#827) #41635072 válasza laci666 (#826) üzenetére


#41635072
törölt tag

Biztos nem rossz az sem!
Használd egészséggel! :K

(#828) Memphysto


Memphysto
tag

Sziasztok!
Olyan multifunkciós gépet keresek amibe olcsóért lehet venni patront, és max 20 000Ft-t kóstál.innen kéne válogatni! :R

(#829) wid22 válasza Memphysto (#828) üzenetére


wid22
aktív tag

És itt? Ingyenes kiszállitás.
Az Epson SX100 14400 ft milyen?[link]

(#830) Sazoll


Sazoll
tag

Hella!

Nincs külön topicja a HP DeskJet F2280-asnak, ezért itt kédezem meg, hogy tudja e valaki, hogy ezt a nyomtattót lehet e utántölteni, illetve, hogy kell e, lehet e resetelni a tinta számlálót?

Előre is köszönöm!

(#831) laci666 válasza #41635072 (#827) üzenetére


laci666
senior tag

A duplexfunkciót hogy lehet használni?
Pl: word-be?
Hogy műkődik?
Remélem nem olyan hogy kiveszem a lapot megfordítom visszahelyezem és ennyi.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#832) #41635072 válasza laci666 (#831) üzenetére


#41635072
törölt tag

MP540 tud duplexet? :U
Egyébként ha tud, akkor wordben a nyomtatásbeállításoknál bepipálod a kétoldalas nyomtatást. Vagyis nem kell hozzá word, bármilyen programban be tudod állítani, mert a nyomtató szoftverében végzed ezt a beállítást.

[ Szerkesztve ]

(#833) Bidu


Bidu
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni. Egy olyan multis készülékre lenne szükségem, amivel lehet A6-os méretben nyomtatni és szkennelni. Ezt mindegyik tudja, tudom...

Ami viszont fontos, hogy a szekennelés oly módon legyen lehetséges, hogy a felhasználó négy különböző - mondjuk - hálózati helyre, vagy mail címre tudja elküldeni az eredmény oly módon, hogy a készüléken csak a gombokat használja. Tehát ne kelljen számítógépet kezelnie.

Tudom, a bizhubokban van olyan opció, melyel user boxba vagy emailre lehet küldeni a szkennelkést, de erre a cuccra most max 60-80e Ft körüli összeget szánnánk.

Van esetleg ötletetek, hogy mely készülékekkel lehet ilyen automatizmust beállítani?
Köszi...

(#834) No-kia


No-kia
őstag

tudom nem piont ide tartozik , de seholsem tudják a választ,: van egy hp 1510 es multifunkciós cuccom , és minden belapcsolásnál kinyomtatja azt a tesztlapot, így elég sok festék fiogy, mi lehet a megoldás?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#835) Fir3Fly válasza No-kia (#834) üzenetére


Fir3Fly
csendes tag

Szia!

Csak nem a HP PSC sorozatából?

Bnőmnek is egy ilyen multisa van típusára sajna most nem emlékszem de a hiba nála is fennállt, konkrétan csak is kizárólag tesztoldalt volt hajlandó nyomtatni bekapcsoláskor.

Egy szervizes ismerősöm szerint a memóriában maradt a tesztoldal nyomtatási parancsa.
Nálunk úgy oldódott meg a probléma hogy, a nyomtató bekapcsolása után egyből lenyomtuk és nyomva tartottuk a nyomtatás törlése gombot.Ez elvileg teljesen törli a nyomtató átmeneti tároló memóriáját.

Term. a nyomtató ismét elkezdte nyomtatni a tesztoldalt majd úgy 5-10mp után abbahagyta és az oldalt "félig" kinyomtatva kidobta magából.
A tovább nyomva tartva a törlő gombot kb. 30-45mp-ig majd a gomb nyomva tartása mellet a nyomtatót áramtalanítottuk.(ez 2 emberes feladat :(( )
Ezután a hiba megoldódott.

Ha ez nem vállt volna be szerviz üzemmódban kellet volna a nyomtatót indítani és a pc-vel összekötve a pc-ről törölni a nyomtató már említett memóriáját.

Ez kissé körülményes mert típusa válogatja hogy indul szerviz üzemmódban...

Mivel megoldódott a mi problémánk nem nagyon foglalkoztam vele de kíváncsiság hajtott így kipróbáltam.
Mivel már egyedül ültem ennek neki én azzal kezdtem h a nyomtatót külön elosztóra kötöttem amit egy kapcsolóval áramtalanítani tudok.
A lényeg h a gép legyen összekötve a pc-vel.Majd áramtalanítsuk a nyomtatót majd a úgy helyezzük áram alá hogy a bekapcsoló gombot és a színes vagy fekete-fehér fénymásoló gombot nyomva tartjuk.
Akkor járunk sikerrel ha a nyomtató kinyomtat egy öndiagnosztikai lapot amin feltüntetni az eddigi nyomtatott színes ill fekete fehér lapok számát, szkennelt fénymásolt oldalakat.
A pc monitorán pedig felugrik a nyomtató programja mely megkérdezi valóban szervíz módban kívánja e indítani a nyomtatót.
Sajnos hiába magyar a driver ez a felület csakis angol nyelven érható el!!

Felhívom a figyelmet hogy a gombkombináció más és más lehet típustól függően általában:
- ki/be + színes v. fekete-fehér fénymásolás
- színes + fekete-fehér fénymásolás
- törlés/cancel + színes v. fekete-fehér fénymásolás
- vagy bármely 2 gomb egyidejű nyomva tartása áram alá helyezéskor, ki kell kísérletezni melyik a helyes...

Röviden és tömören ennyit segíthetek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#836) Fir3Fly


Fir3Fly
csendes tag

Sorry lejárt a szerkeszthetőség ideje...

Epson stylus Photo RX585-t szeretnék vásárolni.
Tud róla valaki mondani 1-2 szót?
Tesztjét olvastam a neten de jobb szeretném átlag felhasználótól véleményét hallani.

Tudom h kifejezetten foto nyomtatására van kihegyezve, de én főleg a Cad rendszerekkel való kompatibilitása érdekelne.
Vagyis pl AutoCad-es rajzokat nyomtatnék A4 méretben.
Ismeri a nyomtató a vonalvastagságokat?
Tud 1:1 méretarányban nyomtatni?

Segítséget előre is köszönöm!

(#837) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Van nekem egy Samsung SCX-4100em és ha jól tudom,házilag ki lehet cserélni benne a festéket,vagyis lehet hozzá venni festékport. Esetleg tudja valaki,hogy hol lehet hozzá venni és hogyan kell feltölteni?
Ha igen, kérem jelezze nekem,nagyon fontos lenne! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#838) oriza26


oriza26
csendes tag

Kipróbáltuk: HP Deskjet F4280 (teszt):[link]

(#839) talloli


talloli
csendes tag

Szevasztok!

Segítséget kérnék!
Canon MP210 -es nyomtatóban hogy lehet a tinta szint kijelzést nullázni (resetelni)?

(#840) Simtu


Simtu
senior tag

Sziasztok!

2 nyomtató között vacillálok:

Canon MP630

Epson Stylus Photo PX700W

A legfonotsabb a fotónyomtatás funkció. Melyiket ajánljátok?

Köszi

(#841) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Valaki tudna ajánlani 40K körül színes, multifunkciós lézernyomtatót? Vagy iylen nem létezik?

(#842) wid22


wid22
aktív tag

Ugy néz ki be...t az epson DX4400 m kell valami olcsóü multi készülék kéne
2 néztem ki szerintetek melyiket?
Canon MP190 vagy HP F2280 ? 15 ezer alatt vannak melyiket ajánljátok?

(#843) Sazoll válasza wid22 (#842) üzenetére


Sazoll
tag

HP F2280

(#844) bulgesz


bulgesz
tag

Milyen nyomtatót vegyek?max 18000ft-ot szánok rá,és annyi a kikötés hogy multifunkciós legyen! Ezeket néztem:
Canon Pixma MP220
Canon Pixma MP260
Hewlett-Packard DeskJet F4280
Hewlett-Packard Deskjet F4180
Hewlett-Packard Photosmart C4280
Epson Stylus SX205
Melyik szerintetek a legjobb?
Várom válaszotokat!

(#845) bulgesz


bulgesz
tag

végül az Epson Stylus SX205 mellett döntöttem.szerintetek jó választás volt?

(#846) wid22 válasza bulgesz (#845) üzenetére


wid22
aktív tag

Nagyon jó. 50% esélyed van hogy leszabályoz a Chip mégha gyári is uángyártotal meg....
Nem olvasod a "Epsonnyomtatü segitség kéne" topicot?

(#847) Chrys_


Chrys_
addikt

Sziasztok

Új Canon MP600R-t venék. Szállítja még valaki Magyarországon? Eddig csak a General Direction-t találtam, de náluk már a nyomtató képe is más (talán 830-as van odarakva). A leírásuk egyébként 600R-s.

(#848) bulgesz válasza wid22 (#846) üzenetére


bulgesz
tag

végül mégis mást vettem: Canon Pixma MP470. ez már jobb döntés az epson Stylus SX205 helyett? Várom válaszotokat! Mellesleg mennyire takarékos ez a nyomtató a patronokkal?

(#849) wid22 válasza bulgesz (#848) üzenetére


wid22
aktív tag

Nem ismerem az MP470 t de külsöleg hasonlit a Canun MP190 re ha olyan patronok kellenek bele abba nincs utángyárrtott. Ha Chippes az is gond lehet. Legjobbak a HP nyomtatok azok nem allergiásak a patronra. Vagy régebbi canon ami nem chipes PL MP520 s ami már ujonan nincs sajna.

[ Szerkesztve ]

(#850) bulgesz válasza wid22 (#849) üzenetére


bulgesz
tag

CL-41-es színes patronok kellenek bele, a fekete pedig PG-40-es!(ezek eredetiek,újak) utántöltöttből találtam kb fele annyiért cl-41-est (bár a leírásában nem szerepel az én típusu nyomtatóm),ez nem meglepő,mivel nem elterjedt magyarországon ahogy a google azt nekem sugallta! ezt a chipest dolgot honnal lehet megtudni hogy van e benne és hogy lehet kivédeni ezt a fajta bajt? itt egy leírás a nyomtatómról,ha tudod nézd már át és ha tudsz valami okosat mondani,hogy jó vásár volt e akkor kérlek írj! http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=832&modelid=15403 (a hp-ról meg annyit,hogy azt mondták olcsóbbak a patronai de kevesebb is van bennük ezért inkább a canont ajánlják!)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.