Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) lugosi válasza #41635072 (#548) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

jó minőségű fotókat nyomtasson, és hogy olcsó legyen a fenntartása

A kettő közül melyik a fontosabb?

(#552) ALI_G


ALI_G
veterán

canon mp520-ban miért van bluetooth?
Az LCD panelen van ráutaló beállítás, de az almenüben már nincs semmi. Leírás elég szegényes.
Esetleg össze lehet így kötni PC-vel bluetoothon keresztül?

(#553) #41635072 válasza lugosi (#551) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ma megvettem a Canon MP610-et.
Nagyon jó kis készülék, gyönyörű fotókat csinál, és elvileg lehet bele utángyártot patronokat is rakni 1,5K-ért.

(#554) #41635072 válasza ALI_G (#552) üzenetére


#41635072
törölt tag

Gondolom, hogy mobillal össze tudd kötni, vagy, hogy PC-vel vezeték nélkül kommunikáljon, pl.,ha a szoba másik végében van a nyomtató.
Az én MP610-em-en pl. IrDa van, a mobil miatt.

(#555) Timmcsy


Timmcsy
tag

Sziasztok!

Beleolvasgattam a fórumba és nagyon hasznosnak találom a hozzászólásokat. Bevallom, nem volt időm mindent pontosan átolvasni, ezért lehet, hogy olyat is kérdezek, amiről már volt szó, ez esetben elnézést kérek.

Szóval, szeretnék venni egy nyomtatót, mert a régi bedögtlött és amúgy is drága volt a patron.
3at találtam, amikből elsőre biztosan a legolcsóbbat venném meg, de szeretném a tanácsotokat kérni, hogy szerintetek hosszú távon melyik éri meg stb...

Szóval a készülékek: Epson Stylus Dx4450 (a Dx7400 szerintem ugyanazt tudja, tévedek?)/ Canon Pixma MP520, illetve 610es.

Canonba olcsóbb a patron (utángyártott), de rájön a postaköltség, bár még talán így is jobban megérné, mint az Epson, amibe 600-700ért tudnék szerezni. Még az is elgondolkodtatott, hogy Epson patron 9 ml (erre írják a hivatalos honlapon, h 240 oldalt bír(na jó, az eredeti) és akkor a canon?), míg canon 13ml/26ml. Ezért talán jobb az MP520, ennek viszont picit kisebb a nyomtatási felbontása. Az MP610 pedig nagyon vonzó, de ugyanakkor drága. Megéri ennyi pénz befektetni egy tintasugarasba, vagy akkor már inkább lézer?

Azért is vagyok bizonytalan, mert nem tudom, hogy szuperálnak a nyomtatók, ha van nektek ezekből othhon, kérlek osszátok meg a tapasztaltaitokat. Valamint segítsetek dönteni légyszíves!

Nagyon örülnék, ha válaszolnátok. :)) Köszönöm szépen!

(#556) #41635072 válasza Timmcsy (#555) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hello!
Epson-t ne vedd, mert a 2007 március utáni nyomtatókba nem megy utángyártott tintapatron!

MP520 jó kis nyomtató, de leírom mivel tud többet az MP610, ezek alapján döntsd el.
Szóval MP610 tud még:
-Duplex nyomtatást: a papír mind2 oldalára tud nyomtatni. Ez nagyon ritka, általában csak a drágább lézereseken van.
-Tud cd/dvd-re nyomtatni.
-Sokkal nagyobb felbontás
-1pl-es cseppeket tud előállítani, ezáltal sokkal szebb fotókat csinál.
-Tán még gyorsabb is, legalábbis fotónyomtatásban igen.

Én lézerest nem vennék. Azok nem sokáig bírják, drága a toner, bár lehet utántölteni...
Meg ugye lézeressel nem tudsz fotót nyomtatni.

(#557) Timmcsy válasza #41635072 (#556) üzenetére


Timmcsy
tag

Nagyon szépen köszönöm. :K
Hm, pedig én egy eladót kérdeztem, aki nyomtatók, patronok eladásával foglalkozik és ő ajánlotta az Epsont, mert 600-700 között tud bele szerezni utángyártottat. :F

(#558) #41635072 válasza Timmcsy (#557) üzenetére


#41635072
törölt tag

Canon MP520/MP610-be 300Ft a patron. ;)
Epson körülményes, hiába tud szerezni, ha 07.03 után készült a nyomtatód odaveszett minden...
1500Ft a garnitúra, azaz 300Ft/db

[ Szerkesztve ]

(#559) #41635072


#41635072
törölt tag

Nah, most kinyomtattam, egy albumot az MP610-zel.
Hát gyerekek, amilyen fotókat ez csinál, olyat semelyik fotólabor nem ad ki a kezéből, főleg nem ilyen gyorsan! :Y
Először kicsit elgondolkodtam, hogy fölösleges volt ilyen drága nyomtatót venni, de ezek után...! :C
Tényleg csak ajánlani tudom mindenkinek! :C

(#560) Timmcsy válasza #41635072 (#558) üzenetére


Timmcsy
tag

Annyira reklámozod a 610et, hogy lassan rábeszélsz:)

Megkérhetlek, hogy elmond nekem, pontosan miért is nem jó a 2007 március utáni Epsonokba az utángyártott patron?

(#561) #41635072 válasza Timmcsy (#560) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hát látod azt én sem tudom, mert így gondolta azt Epson igazgatója. :D
Amúgy a patronon lévő chip nem kompatibilis az újabb nyomtatókkal valószínűleg.
Legalábbis az újakat már nem lehet átvágni az utángyártott chipekkel, egyszerűen nem fogadják be, mert nem eredeti Epson chip van rajtuk..

[ Szerkesztve ]

(#562) Macsekp válasza #41635072 (#561) üzenetére


Macsekp
tag

Lehet az Epsonba utángyártott patront tenni! Igaz, hogy volt ez a rövid szünet, de ennek vége. Készen vannak az új utángyártott patronok, amik jók az új Epsonba.Én már karácsony után is vettem utángyártottat egy 4450-be.

(#563) Macsekp válasza Macsekp (#562) üzenetére


Macsekp
tag

PL:http://www.tintacentrum.hu

[ Szerkesztve ]

(#564) #41635072 válasza Macsekp (#562) üzenetére


#41635072
törölt tag

Akkor te szerencsés voltál, te régebbigyártmányt vettél. De újba nem lehet... ;)
Igen, a 4450-eket már régen gyártották. :))

[ Szerkesztve ]

(#565) #41635072


#41635072
törölt tag

A tintacentrum.hu-n V3-as chip van ami csak 2007 előtti gyártmányúakat támogat...
Meg ugye Epsonhoz sokkal drágább a patron mint a Canonhoz.
Epson: 900Ft 13ml: 69Ft/ml
Canon: 300Ft 13ml: 23Ft/ml

[ Szerkesztve ]

(#566) ALI_G válasza #41635072 (#554) üzenetére


ALI_G
veterán

na jó, hát én is sejtem, meg ez lenne a lényege, de semmit nem találok róla, csak azt, hogy van neki...

(#567) ALI_G válasza #41635072 (#559) üzenetére


ALI_G
veterán

azért a digitális fénykép hagyományos előhívása még mindig jobb mint egy tintasugaras nyomtató. Szerintem az élettartama is jobb az előhívott képnek. Ja és én 29-ért hivattam pár hete elő digitális képeket. Egy nap alatt készült el. Retusálás is benne volt az árban.

[ Szerkesztve ]

(#568) #41635072 válasza ALI_G (#567) üzenetére


#41635072
törölt tag

azért a digitális fénykép hagyományos előhívása még mindig jobb mint egy tintasugaras nyomtató.
Nem jobb a hagyományos előhívás. :) (szerintem)
Ez már elviekben is fotólabor minőségű. (mert ez már fotónyomtató)
Szerintem az élettartama is jobb az előhívott képnek.
Ennek az élettartama 100év eredeti tintával.

És itthon legalább normális papírt nyomtatok, nem olyan fos vékonyat mint amit máshol adnak.
Egy nap alatt készült el. Retusálás is benne volt az árban.
Na, itthon 30 fotót olyan 10perc alatt nyomtattam ki.

(#569) Macsekp válasza #41635072 (#565) üzenetére


Macsekp
tag

Tévedsz! Kattints egy utángyártott patronra és olvasd el mit írnak.A4450 egyébként 2007 március után jött már ki.
Annyit hozzátennék, hogy én is hitetlen voltam egy kicsit, ezért e-mailban még rákérdeztem konkrétan az eladótól.Azt mondta, ha nem működik küldjem vissza, de működött.
A Canon MP520 meg szívat.Beletettem az eredeti patront és nem ismeri fel.

(#570) #41635072 válasza Macsekp (#569) üzenetére


#41635072
törölt tag

Rákattintottam, de más oldalakon meg nem ezt írták, és a QWERTY-ben sem ezt mondták. :U
MP520 miért szívatna/mit ír ki?
Amúgy neked hány noymtatód van? :DDD
Amúgy Canon tinta még mindig sokkal olcsóbb. :P

[ Szerkesztve ]

(#571) stratova


stratova
veterán

Nekem lenne egy ajánlásom, amit véletlenül se! Lexmark x5490...
Megvételkor gyorsan kellett egy fax+nyomtató a családnak. Nem is tudtam, hogy vettek mire hazaértem ott csücsült rám várva, hogy üzemeljem be. Már az első alkalommal meggyűlt a telepítéssel a bajom, aztán csak sikerült beállítani mindent. Működött a fax, kellemes minőségben nyomtatott, scannelt és a szövegfelismerő sem volt rossz. Viszont nemhogy utángyártott, de gyári patron is alig kapható. Ha pedig mégis akkor kif. 5490-hez való kell, mert az 5400serieshez valót nem volt hajlandó használni.

A következő érdekesség akkor fogadott amikor a gép nemes egyszerűséggel nem indult el ha rá volt kötve a drága, kiírta h milyen proci lakozik a lapban és megállt. Lehúztam és reset minden ok.
(Az alaplapért sem rajongom, az az én hibám de nem jött meg a várva várt MSI lapocska, így belenyugodtam az Asus M2A-VM-be, amit első körben cseréltettük kis felárral M2A-VM HDMI-re, hibás volt és a bolt nem tudott mást adni rövid határidőn belül. Kellett már, mert munkagép.)

Újabban egyetlen gépről sem megy a nyomtatás scannelés, bármi (3-mal lett kipróbálva, ebből 2-n friss volt a rendszer). Nem kommunikál rendesen a gépekkel 2 USB kábellel is néztük, lassan minden porton. Ha rádugom felismeri, hogy új hardver be is pakolgatja magának a drivereket, de a telepítő már nem látja és pampog.
A jó öreg Canon 4650 bezzeg máig üzemel, igaz egyszer kellett szervizelni. Tölteni is olcsóbb.

Tel Elek: Amikor én olvastam a Canon Pixma nyomtatóiról, úgy emlékeztem fóliázva 100 (az írják fotóalbumban tárolva). De a mostani helyett ezerszer szívesebben látnék egy Canont, az már bizonyított.

[ Szerkesztve ]

(#572) #41635072 válasza stratova (#571) üzenetére


#41635072
törölt tag

Részvétem! :( Vigyétek vissza. :U
100-as téma: Én úgyis fotóalbumban tárolom. Amúgy meg nem fogok eredeti patront venni soha, úgyhogy nekem mind1. :DDD

(#573) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
A legolcsóbb megoldások közzül melyiket ajánlanátok? HP F2180 vs. CANON MP-130?
Üdv.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#574) #41635072 válasza elfelejtette (#573) üzenetére


#41635072
törölt tag

Canonhoz van nagyon olcsó utángyártott patron, nem tudom ez nálad mennyire érv...
Meg teljesítményben is sokkal inkábba canon. Pl ez a Canon is nagyon szép fotókat nyomtat! Egyébként meglepődtem, hogy miylen olcsó ilyen tudással. :Y

[ Szerkesztve ]

(#575) Macsekp válasza #41635072 (#570) üzenetére


Macsekp
tag

Én sem hittem nekik, mert több oldalon is megnéztem.Aztán kaptam egy "kioktató jellegű" e-mailt, hogy: "nem azért írták oda, hogy működik, mert nem működik, hanem mert működik" :D
Az MP520 fateromé (a 4450 meg már a sógoromé), de én vettem neki, mert itt azt mondták, azt vegyem.
Szóval a Canont rendeltem meg, de mivel nem tudtam, hogy adnak a géphez patront, rögtön rendeltem vele egy garnitúra eredeti tintát is.Úgy egy hónapja kifogyott a fekete tinta, ezért kicseréltem.Aztán egyszer csak kiírta, hogy a patront nem lehet felismerni, erre fater kikapcsolta, majd vissza és megint működött.Egész mostanáig.Most szólt, hogy nézzem meg a nyomtatót, mert nem nyomtat.
Szóval akármit csináltam nem ismerte fel a tele patront.Azt tudtam csinálni, hogy levettem a chip-et az üres patronról és rátettem erre, majd hosszan nyomva az OK gombot elfogadta, mint üreset.Most nyomtat, de azt jelzi, hogy kifogyott a patron.

(#576) #41635072 válasza Macsekp (#575) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, ez az OK gombos művelet akkor van, amikor utángyártottat veszel. Vagyis akkor kell alkalmazni, és utána persze nem fogja látni a tintaszintet. Valamit valamiért.
Valószínűleg rossz volt a chip az új patronon.
Akkor biztos jók az Epsonokhoz is.
Tele van a t*köm ezekkel a tintashopokkal. Kervernek itt össze-vissza. :W

(#578) Macsekp válasza #41635072 (#576) üzenetére


Macsekp
tag

Lehet,hogy rossz volt,de mivel leoperálam, már nem tudok reklamálni. :F

(#579) Macsekp válasza #41635072 (#577) üzenetére


Macsekp
tag

Igen, de a többibe jó, tehát: csak nekem volt igazam! :DD

(#580) #41635072 válasza Macsekp (#579) üzenetére


#41635072
törölt tag

Inkább maradjunk abban, hogy egyikőnknek sem volt teljes mértékben igaza. ;]

(#581) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nekem is be kell szereznem egy többfunkcióst, induló irodába.
Tényleg kell minden fax, scanner, nyomtató, meg másoljon is. De már nem tudom, hogy lézer legyen, vagy tintasugaras. Nekem a tintasugaras még az otthoni ki felhasználást jelenti, remélem itt meg több kell.
Kb 60e bruttó amit rászánnék, de ha valami jobb is van, akkor mehet feljebb is. Tipp??

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#582) Macsekp válasza #41635072 (#580) üzenetére


Macsekp
tag

Vagy inkább mindkettőnknek igaza volt.Ez jobban hangzik. :DD

(#583) lugosi válasza Woodslave (#581) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is hasonló cipőben jártam fél éve. Minél drágább a készülék (tintasugarasban), annál olcsóbb bele a tinta (csak eredetiről beszélek). A fax nagyot dob az áron. Olyat vegyél lehetőleg ami képes kétoldalas nyomtatásra és kétoldalas szkennelésre/másolásra/faxra, sok időt meg tud spórolni.

(#584) Woodslave válasza lugosi (#583) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a tintasugaras jobb lenne, mint a lézer? Ezt a Samsung 4521F készüléket nézegetem, de sok infot nem találok róla, bár a mostani munkahelyemen egy régebbi fajtája van és azzal nincs sok gond.
Van valami konkrét javaslatod?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#585) #41635072 válasza Woodslave (#584) üzenetére


#41635072
törölt tag

Hello!
Most nézem ezt a samsungot, amit írtál.
Ez csak monokróm, nembaj?

[ Szerkesztve ]

(#586) lugosi válasza Woodslave (#584) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez természetesen a felhasználástól függ. Ha elfogadható minőségben és relatíve olcsón szükséged van színes nyomtatásra is, akkor szerintem a tintasugaras a jobb megoldás. A felső kategóriás daraboknak a lapköltsége azonos, vagy helyenként jobb mint a lézereké. Bár azt gondolom, hogy ez csak a drága tintasugaras - olcsó lézer összehasonlításra áll.
Ha nem fontos a színes, akkor egy monokróm lézer multifunkciós nagyon jó választás, ebből a Canon i-Sensys sorozatot ajánlom, egy ismerősömnek olyan van, nagyon meg van vele elégedve.

(#587) lugosi válasza lugosi (#586) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még annyit, hogy a HP felsőbb kategóriás tintasugaras multifunkciósaival kapcsolatban van tapasztalatom. HA működnek, nagyon szuperek, jól lehet velük dolgozni. Ha viszont szivathatnékjuk van --- az enyémnek most az van --- akkor 15 perc önteszt (komoly!), csíkos nyomtatás, egyéb hülyeségek. Pl 2 havonta eljátssza azt a gépre csatlakoztatáskor, hogy új hardvert talált, lemegy a telepítés, aminek a végén ugyanúgy tudom használni mint előtte való nap hogy abbahagytam. Ma full tele patronnál előadott egy olyat, hogy csíkoz, majd a feketét nem nyomtatja, fejtisztítás, majd még rosszabb. Aztán kikapcs-bekapcs, lement egy 15 perces önteszt vagy mi a túró, majd már fullra nem nyomtat semmit a papírra. Asszem még játszok vele egy kicsit, általában előbb-utóbb megjavul. Vagy felgyújtom. :W

(#588) lugosi válasza lugosi (#587) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

... ... ééééss már újra működik is a nyomtató. Csak ki kellett venni a nyomtatófejeket és visszatenni.

Lehet, hogy kifogtam egy hétfői gyártású modellt, bár ennek ellentmondani látszik az, hogy ez már a második darab ebből a sorozatból, mert az elsőben a duplex egység hibás volt. Szóval ha nem riadsz vissza az ilyen szerelgetésektől, akkor ajánlom a hp-t, egyébként nem.

Én a magam részéről nem érek rá ilyesmivel szenvedni, úgyhogy a jövőre nézve számomra ez így alakul: hp-t többé soha.

(#589) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nem akarok színesben nyomtatni. Megnézem ez a canon-t is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#590) Woodslave


Woodslave
nagyúr

az viszont fontos, hogy a másoló, illetve scanner lapadagolós legyen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#591) izomhod


izomhod
senior tag

Sziasztok!

Officejet 4315 nyomtató / másoló / szkenner / fax/

http://www.hpshop.hu/product.my?idt=5128&cdt=65

ezt a készüléket néztem ki.

Az lenne a lényeg, hogy magától behúzzon mondjuk 5-10 lapot a szkenner. A lapadagoló ezt jelenti? Azt, hogy ezeket egy promram egy pdf-fáljba tegye, azt ugye a szkenner programjában lehet állítani?

köszi

(#592) #41635072 válasza izomhod (#591) üzenetére


#41635072
törölt tag

Lapadagoló az minden noymtatóban van. Legalábbis olyanról még életemben nem hallottam, amibe neked kell egyesével pakolgatnod a lapokat. :)

Canonnal, egyből lehet pdf-be menteni, hogy HP-nél is ígyvan-e azt nem tudom.

(#593) lugosi válasza #41635072 (#592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha figyelmesebben elolvastad volna, akkor láttad volna hogy azt írta, hogy a másoló illetve a scanner lapadagolós legyen. Ez azt jelenti, hogy több dokumentumot beteszel a scanner lapadagolójába, és egyenként behúzza és beolvassa őket. Pl az én hp-m is ilyen, és ki is használom ezt a tulajdonságát. Azt is tudja, hogy visszahúzza a szkennelt lapot, és a túloldalát is beolvassa. Ezt lehet kombinálni a kétoldalas (duplex) nyomtatással, ez hasznos funkció.

(#594) #41635072 válasza lugosi (#593) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ilyen olcsón tud ilyet egy nyomtató? :Y :C

(#595) lugosi válasza #41635072 (#594) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Úgy tűnik igen: Beolvasás típusa: lapadagolás.

[ Szerkesztve ]

(#596) lugosi válasza #41635072 (#592) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lefelejtettem. Az én HP-m drivere is tud közvetlenül pdf-be menteni.

Bár megjegyzem, a canon szkennerem tömörebb, kisebb fileméretű, ugyanakkor ugyanolyan jó minőségű pdf-eket csinál. És a HP-nél valahogy gyökerebb a lapméret megadása. Nekem ez azért fontos, mert a beszkennelt pdf-eknél fontos, hogy utólag ugyanúgy kinyomtathatóak legyenek, mintha fénymásolva lennének (tipikusan számlák és beérkező levelek kerülnek így archiválásra, illetve szerződések, egyéb iratok).

(#597) lacyc3


lacyc3
csendes tag

Az Epson DX4450 egy kalap kaka. Februárban vettük, tök fasza olcsó, gazdaságos és még sose volt epsonunk, csak mindig HP. Fasza, beüzemelés ment (Win alatt, ezzel még nem próbálkoztam Linux alatt), szépen nyomtatott, kicsit (?) zajos de ez van. Egész sűrűn nyomtattunk vele ezt - azt így kb. másfél hónap után asszondta hogy ő most kifolyasztotta a tintát a szivacsra és hogy vigyem garanciába. Oké, elvittük, a hadd ne mondjam milyen garancia folyamat után ami kb. 3 hónapig tartott a végén kiköhögtek egy "javíthatatlan" jelzőt és egy másik - zsír új - készüléket.

Oké, új gép, no előítélet. Linux-ra (Ubuntu) csatlakoztat, telepít, felismer szuper, nyomtatni próbál és lefagy a nyomtató. :W Semmi, baj, gyári driver letölt, telepít, megpróbál használni megint fagy. :W Nem baj, Virtuális környezet beizzít, Win2K-ra telepít, kipróbál működik. XPSP3-ra telepít, kipróbál megint jó. Fasza. Viszem át a ház egyetlen Windows-os (XPSP3) gépéhez, majd ott megosztjuk a nyomtatót és mindenki boldog. Szépen feltelepült, tesztoldal oké, megosztásokkal baj van de nem ide tartozik. Mindenki örül, lehet scannelni, nyomtatni sőt már fára is mászik. Aztán elutazok egy hétre otthonról.. Hazajövök, hát az ominózus gépben vinyó halál. Újratelepít minden, majd a nyomtató következik. Látszólag minden hibamentesen települ, majd újraindítok. A nyomtatón kigyullad az üres patron lámpa, majd a Win betöltése után tájékozódom hogy a kék kifogyott. Mondom jóvan, azért még tudsz nyomtatni fekete fehérben. Nem nyomtat! Akármit akárhol állítok nem nyomtat. Fej tisztítás nem is működik, a többi karbantartási funkciókkal együtt.

Ez jó lecke volt: Nyomtatóban, scannerben, multiban csak HP vagy Cannon. semmi más.

(#598) gabs válasza lacyc3 (#597) üzenetére


gabs
tag

Ez sajna minden Epsonra igaz, hogy ha kifogyott egy szín, akkor semmilyet nem nyomtat addig amíg azt az egyet ki nem cseréled... Meg lehet tanulni együtt élni vele, mindig legen otthon tartalék patron, és akkor mindig működőképes.

(#599) genius04


genius04
csendes tag

Sziasztok!
Én is szeretnék venni egy multifunkciós nyomtatót. De nagyon nem tudom melyiket: Canon vagy Epson??? A Canon mellett szól az, hogy csak jót lehet olvasni róla és ha kifogynak a színesek, attól még nyomtathatok. Az Epson mellett: olcsó bele az utángyártott és színenként cserélhetők a patronok. Fontos, hogy színenként cserélhető legyen?
Amiket kinéztem:
Epson Stylus DX4450/7450
Canon MP 140/210
Melyik lenne a legjobb és persze leggazdaságosabb megoldás? Köszi a válaszokat.

(#600) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Tervezem egy multifunkciós készülék vételét viszont tanácstalan vagyok.
Fogalmam sincs, hogy mit kellene ilyenkor figyelembe venni, melyik márka a jó és melyik a teljesen felejtős. Am a multifunkciós alatt a fénymásoló, nyomtató, szkennert értük? :F
Nem több 10K-ért kellene, hanem valami olcsóbb olyan max 13K.
Nem lenne sokat használva (kb. évente 20x), nem kell, hogy 0,000023sec alatt 3000 oldalt nyomtasson. Viszont ne legyen nagyon nagy és aránylag halk legyen.
Valaki tudna valamit ajánlani? Akár bpesti bolt link is jó.

Egy pár eddig kiszemelt áldozat:
Canon PIXMA MP140
Deskjet F2180
Canon PIXMA MP210

Valamelyik esetleg ezek közül?

Előre is nagyon köszönöm! :R

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.