Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) hanka válasza Egyfejű (#349) üzenetére


hanka
tag

Én az Epson-ra szavazok... :K Könnyebben szerelhető. Tintatakarékosabb. És tovább bírja a mechanika és a fej is... Egyetlen hátránya az Epson-nak, hogy lassubb, de jó munkához idő kell... :R

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#352) Egyfejű válasza hanka (#345) üzenetére


Egyfejű
tag

" van utángyártott hozzá 300.-/db körül. "
Ennyiért hol lehet venni?

(#353) hanka válasza Egyfejű (#352) üzenetére


hanka
tag

Bármerre lehet kapni. Nem nagy hipermarketekben, hanem kisebb üzletekben van ennyiért.

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#354) Egyfejű válasza hanka (#353) üzenetére


Egyfejű
tag

A Canon multifunkciós készülékeknél is van letiltás – tintagyűjtő tartály megtelt -, mint a nyomtatóknál?

(#355) hanka válasza Egyfejű (#354) üzenetére


hanka
tag

Mindegyiknél van... :O

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#356) Egyfejű válasza hanka (#355) üzenetére


Egyfejű
tag

Kb. hány oldal után tilt le a Canon multi?
Az epson multinál is van letiltás és ha igen, akkor mikor?

(#357) hanka válasza Egyfejű (#356) üzenetére


hanka
tag

Használattól függ... 2-3-4 év. (változó)

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#358) Mauzes


Mauzes
őstag

Üdv!

Olyan 30.000 Ft körül kellene vennem multifunkciós gépet (fénymásolás, szkennelés, nyomtatás) a tesóm szülinapjára a szüleim nevében, így a használt cuccok kiesnek. A fő szempont a megfelelő minőség, ergonómia, dizájn és az "olcsó" fenntarthatóság.

Kinéztem 3 modellt is:

Canon MP460 - könnyű patront cserélni, kétpatronos megoldás, de drága a gyári, és a peach-es megoldás sem a legolcsóbb (sőt!), ráadásul kb. 275 oldalt lehet ezekkel nyomtatni (PG-50, CL-51), ami nem túl sok.

Canon MP520 - 4 patronos. Ha gyárit vennénk hozzá, az szintén nem a leggazdaságosabb, a zsírolcsó patron viszont chip nélkül jön, és nem igazán tudom, hogy a húgom mennyire lenne képes megvalósítani a cserét. Ráadásul hallottam már olyan véleményeket, hogy kicserélték, de nem ismeri fel, ilyenkor gondolom venni kell gyárit helyette...

Epson Stylus DX 6050 - ez is 4 patronos, az olcsó ForUse-patront pedig egyszerű beletenni, de állítólag az újabb modellekhez nem jók az utántöltött patronok. Na most ez még mindig igaz? És újabb gyártású modelleknél vagy újabb kiadásúaknál van ez (csak mert a 6050 már nem is annyira új modell)? Ugyanis ha ehhez lehetne kapni olcsón patront, ez lenne a legjobb.

Na most a kérdés, hogy a 3 közül melyiket válasszam? Az említett problémákra van-e megoldás, és mi lenne az? Vagy esetleg ilyen árkategóriában javasolhatnátok ezektől jobb cuccokat is...

Előre is köszi!

(#359) viraga válasza viraga (#337) üzenetére


viraga
tag

Korábbi (#337) hozzászólásomra utalva még mindig a multifunkciós eszközök scannelési képességei érdekelnek. Nem igaz, hogy senki nem scannel ilyennel... akkor minek vesztek multit? Aki "fénymásol" ilyen cuccal, az is leírhatná, abban milyen gyorsak, hiszen akkor is scanneléssel kezd...

(#360) Skynet258 válasza viraga (#359) üzenetére


Skynet258
veterán

Az a gond, hogy neked lézer multiról kellenek infók, legtöbbünknek pedig sima festékes multink van.
Egyébként típustól függ, hogy milyen gyorsak, a gyártói oldalakon kell szétnézni. Lehet az egyik scannel+nyomtat fél perc alatt, lehet a másik 1 perc alatt teszi meg ugyanezt, mert idő az is, amíg "felébred". Szal elég nagy a szórás...

https://geekpulse.hu

(#361) viraga válasza Skynet258 (#360) üzenetére


viraga
tag

Sztem lézer v tintasugaras között scannert tekintve nem igazán van különbség. Ezért is írtam korábban, h minden hozzászólást örömmel várok. A lézeren is színes scanner szokott lenni, innentől kezdve nem hiszem, h nagy különbségek lennének. Ha vki tud pontos infót, és mégis van, akkor javítson ki. Azt el tudom képzelni, hogy egy komolyabb multin komolyabb a scanner is, mind lézernél, mind tintásnál.
Gyártói oldalakon kb semmi nincs... És ha lenne, akkor sem mond túl sokat egy szám, pl mert általában vmi ideális esetben elérhető max sebességet adnak meg, amit "üzemi" körülmények között úgysem fogsz tudni elérni. Ezért írtam, h tapasztalatokra lennék kíváncsi. Pl olyasmire, hogy: "Ezzel és ezzel a típussal scanneltem egyszer 20 oldalt. 200 dpi-n gyorsan ment, végeztem kb 5 perc alatt, de a főnöknek nem tetszett, ezért újra kellett csinálnom 600 dpi-n. Na hát akkor tetű lassú volt az egész, fél délutánom elment." Vagy vmi hasonló. Azért köszi a választ!

(#362) viraga válasza Skynet258 (#360) üzenetére


viraga
tag

Sztem lézer v tintasugaras között scannert tekintve nem igazán van különbség. Ezért is írtam korábban, h minden hozzászólást örömmel várok. A lézeren is színes scanner szokott lenni, innentől kezdve nem hiszem, h nagy különbségek lennének. Ha vki tud pontos infót, és mégis van, akkor javítson ki. Azt el tudom képzelni, hogy egy komolyabb multin komolyabb a scanner is, mind lézernél, mind tintásnál.
Gyártói oldalakon kb semmi nincs... És ha lenne, akkor sem mond túl sokat egy szám, pl mert általában vmi ideális esetben elérhető max sebességet adnak meg, amit "üzemi" körülmények között úgysem fogsz tudni elérni. Ezért írtam, h tapasztalatokra lennék kíváncsi. Pl olyasmire, hogy: "Ezzel és ezzel a típussal scanneltem egyszer 20 oldalt. 200 dpi-n gyorsan ment, végeztem kb 5 perc alatt, de a főnöknek nem tetszett, ezért újra kellett csinálnom 600 dpi-n. Na hát akkor tetű lassú volt az egész, fél délutánom elment." Vagy vmi hasonló. Azért köszi a választ!

(#363) Skynet258 válasza viraga (#362) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha gondolod lemérem, hogy az én Epson DX6000-es nyomim hogy scannel, de nem tudom, neked mennyire segít, mert te lézeres nyomit akarsz. A scanner pedig lehet akár ugyanolyan gyártmány (esetünkben Epson), lehet, hogy a lézeres gyorsabb lesz, tehát abszolút nem lesz mérvadó az én mérésem.
Magyarul nem is a scannerek különbségén van a hangsúly, hanem a "köritésen" (hardver), ami meg pont eltérő! Remélem érted :R

https://geekpulse.hu

(#364) htibor válasza viraga (#359) üzenetére


htibor
tag

Canon MP510:

Amire én eddig használtam: néhány színes papírkép bescannelése és FF fénymásolás.
A színes 9x13 vagy 10x15-ös papírkép bescannelése kb. 30-35 mp emlékeim szerint.
Az FF másolás 9-10 másodperc körül van. Ha lesz időm, mérek neked pontos értékeket.

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#365) viraga válasza Skynet258 (#363) üzenetére


viraga
tag

Értem már, mire gondolsz. Sztem ezek a készülékek sok esetben adott márkán belül egyébként meglévő különálló szkenner és nyomtató egybeépítésével jönnek létre. Ha ez így van, akkor vszínű öröklik az adott szkenner és nyomtató képességeit. Tehát ha pl HP-nek van tintás és lézer multija is, melynek tetején ugyanaz a szkenner, akkor azok kb ugyanúgy fognak szkennelni sztem. Persze lehet, h rosszul gondolkodok. Pl ha a multiban egy proci van, ami a szkennert és nyomtatót is vezérli, akkor eltérő lehet a sebesség... nemtom. :F

(#366) viraga válasza htibor (#364) üzenetére


viraga
tag

Köszi szépen a hozzászólást htibor! :R

Ehhez hasonló érdekel csak, tehát nem kell nekem tizedmásodpercre, csak az, h életben mennyire használható. Bemelegedési idő sem igazán fontos, mert nekem sok oldalt kellene szkennelni egyhuzamban, tehát ha az elején várni kell pl fél percet, az nem lényeg. Viszont ha ezt minden oldalnál eljátssza, az gáz.

(#367) htibor válasza viraga (#366) üzenetére


htibor
tag

Canon MP510:
Egy színes A4-es méretben kinyomtatott fotókép(1 cm-es szegélyekkel) bescannelése kb. 1perc.
Egy előhívott fotókhoz adott indexkép bescannelése kb 20 mp.

Ugyanaz a színes A4-es kép fénymásolása: 30-35 mp.
Fekete fehér szöveges, az maradt a korábban írt 10 mp körül.

Jó éjszakát! :)

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#368) Hooper


Hooper
őstag

Hello!

5letetket kérném, h EPSON DX4000-es nyomtatoba tintapatront hol tudnék venni jó áron?
Utángyártott tökéletes lenne, és pesten érdekelne (házhozszállitos nemjátszik).
Köszi előre is :R

(#369) Hooper


Hooper
őstag

ez lemaradt: olvastam, h csak a 2007április előtti modellekhez jo az utángyártott.. hol tudom megnézni h az enyém mikori gyártású?

(#370) probalaci


probalaci
csendes tag

hali,

a HP F380-asról tudna vki írni tapasztalatot? lehet ezzel számítógép nélkül másolni? (fénymásolóként használni)
vagy inkább az Epson DX4000-es a jobb választás erre a célra?

thx!

[ Szerkesztve ]

Vigyázz csiga, nyakadon a hurok!!!

(#371) htibor válasza probalaci (#370) üzenetére


htibor
tag

Szerintem mindegyiket lehet gép nélkül is használni fénymásolásra. Nem is lenne értelme ennek a funkciónak.

F380-ról(ami már megszűnt termékként szerepel a HP oldalán)
[link]

http://htibor.freeweb.hu(Járműfotók Volán autóbuszokról)

(#372) Skynet258 válasza Hooper (#368) üzenetére


Skynet258
veterán

Sztem a gyári sem drága, nekem DX6000 van, de ugyanaz a patron kell bele. Az összes szín pakkban 9000 körül mozog, és nem kell szenvedni, hogy megy-e az utángyártott trityi vagy sem. Na meg a minősége sem lesz a legjobb... :(

https://geekpulse.hu

(#373) Skynet258 válasza Skynet258 (#372) üzenetére


Skynet258
veterán

A "trityi" az meg trutyi akar lenni, csak nem tudni magyarul írni, sajnálni... :D

https://geekpulse.hu

(#374) Hooper válasza Skynet258 (#373) üzenetére


Hooper
őstag

Igen, azt a pakkárat én is néztem, csak felesleges, mert a fekete fogyott ki, a szinesek meg majnem fullon vannak.. főleg FF-t nyomtatok, meg fénymásolok, és nagyon zabálja a tintát.. fénymásoltam legutobb 50 oldalt(füzet), és a tintaszint mérö szerint ez lefogyasztotta az 1/4 ét.. nemsokaz kicsit? :S
Ezekszerint kb 200oldal FF fénymásolás lezabál 1 patront? :F
Azért gondolkodtam az utángyártottban, mert az nagyobbis ha joltudom, meg fele annnyiba kerül majdnem...

(#375) Skynet258 válasza Hooper (#374) üzenetére


Skynet258
veterán

Fele ennyibe? Sőt:

itt van még olcsóbban

Nem tudom ugyan, hogy milyen minőség, még nem próbáltam ki, de ennyiért nagyon olcsó, ha megnézed ezen az oldalon, még a pakk is fél árban van (az utángyártott persze).

Viszont ha csak fekete-fehéret nyomatsz sokat, akkor valóban megéri az utángyártott, hisz látod, csak 700 pénz, és annyira rossz csak nem lehet. Ha kipróbálod, akkor majd írd le a tapasztalatokat! :R

Ja és fontos!

Ha nem kompatibilis ez a chip a nyomiddal (2007. második félév utáni), akkor feljebb találsz egy linket, azok tutira jók (az oldal szerint), és az is csak 950 pénz!!

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#376) Hooper válasza Skynet258 (#375) üzenetére


Hooper
őstag

Ez jonak tűnik, köszi a tippet :R
Ha kiprobáltam irok majd mindenképp a minőségéröl..
szerintem FF dokba nemhiszem h lesz minőségromlás... kérdés h a még bennelvő eredeti CMY tintákkal szines nyomat esetén mienek leszenke a szinek amelyek tartalmaznak fekete árnylatokat.. majd meglátjuk :D

azt nemtudod esetleg holtudom megnézni, h 2007 második félév utáni vagy előtti gyártmányú a nyomtato?

(#377) Skynet258 válasza Hooper (#376) üzenetére


Skynet258
veterán

Ez egy jó kérdés, sztem a dobozán rajta van, az enyém lent van most a tárolóban, szal nem tudom biztosra. Amennyire néztem, a készüléken nincs rajta. Sztem a doboz lesz a nyerő, procinál is ott írják a gyártás idejét. :D

AFF-től én se tartok, ha kifogy, én is innen akarok venni... a színes meg majd kiderül, az sztem mindenképpen gyengébb lehet, mint a gyári lötyi. :)

https://geekpulse.hu

(#378) Skynet258 válasza Hooper (#376) üzenetére


Skynet258
veterán

Ha meglett, hogy hol kell megnézni a gyártási időt, akkor légyszi írd be ide is :R

https://geekpulse.hu

(#379) _Oscar válasza probalaci (#370) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Lehet vele másolni.

A mostani gépek közül csak a Lexmarknak van olyan gépe a mi nem tud önállóan másolni.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#380) Hooper válasza Skynet258 (#378) üzenetére


Hooper
őstag

Hát a dobozon nemtaláltam gyártási időt... :(
Papirokon se semmi értelmeset.. szoval várjuk az ötleteket ha esetleg valkinek van :)

(#381) _Oscar válasza Hooper (#380) üzenetére


_Oscar
aktív tag

Küföldi fórumon találtam:

"If it is then look at your serial number and counting from right to left - the seventh number is the year of manufacture and the sixth number is the month."

Ha minden igaz jobbról balra a szériaszám hetedik jegye az év, a hatodik a hónap.

Ha minden igaz... Holnapután megpróbálom lecsekkolni egy két printeren, ha nem felejtem el.

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#382) Skynet258 válasza _Oscar (#381) üzenetére


Skynet258
veterán

Az én serial számom: *JGNY011921*

Szal ennél a nyomtatónál nem jön be ez a változat... :(

https://geekpulse.hu

(#383) _Oscar


_Oscar
aktív tag

Majd megnézem holnap. Egy nagy rakás mindenféle szám van a dobozon, a nyomtatón és a nyomtatóban belül is. :W

Chuck Norris vakon gépel érintőkijelzőn is...

(#384) Skynet258 válasza _Oscar (#383) üzenetére


Skynet258
veterán

"Ha minden igaz jobbról balra a szériaszám hetedik jegye az év, a hatodik a hónap."

Meg ha belegondolsz, ez már csak azért is érdekes, mert az oké, hogy az évet kifejezik egy karakterrel (mondjuk 7), de a hónapot azt hogy? :F Mert azt mondja az arc, hogy a hatodik szám jelenti a hónapot, nem az 5-6. Szal nekem ez így sehogyse jön össze... Pedig tényleg nem ártana megtudni, hogy hol is van ez a gyártási idő. :U

https://geekpulse.hu

(#385) Yany


Yany
addikt

Van egy eladó Canon SmartBase MP-390 kütyüm. Eladnám, mert nálam csak porosodik, nincs szükségem rá. A nyomtatópatronokat (színes és fekete) egyaránt most cseréltem benne, mert egy oldalt ki kellett nyomtatnom vele, de amúgy a melóhelyemen lévőt használom mindenre.

Egy kis hibája van, szereti néha picit ferdén behúzni a lapot. Szóval egy kis tesz-vesz lehet, hogy van vele.

Ha van akit érdekel: 8000 Ft
Doboz/kézikönyv/driverek eredetiek, scanner, kártyaolvasó műx rendesen.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#386) Skynet258 válasza Yany (#385) üzenetére


Skynet258
veterán

Szerintem ennek nem sok keresnivalója van itt, inkább menj az apróra... :(((

https://geekpulse.hu

(#387) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok.

Egy kis segítség kellene, mert hiába olvasgatom a topicot nem tudok dönteni .... :F

Egy aránylag olcsó de jó mínőségű multit szeretnék venni, olyat aminek a fentartása (utántöltése) is olcsó lenne.

Tudnátok valamit ajánlani? (Lehetőleg tapasztalat alapján.)

Köszi

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#388) Hooper válasza sz.j (#387) üzenetére


Hooper
őstag

Hello!
Az Epson dx4000et ajánlom, nekem is ez a modell van, én 12ért vettem 1 hónapja,ami szerintem mármár nevetségesen olcso..ennyit még az is megér h szép fekete és jol mutat az asztalon :D
Komolyra fordítva - szinenként cserélhető a parton, az eredeti kb 2000FT, az utángyártott, pedig 1000Ft körül mozog, szoval fenntartása szerintem kifejezetten olcso (én is főleg emiatt döntöttem mellette)
Minőségét tekintve én teljesen elfogadhatónak találom, mondjuk a sebesség terén kicsit lassu, de nem vészes!

Egy kategoriával feljebb a dx6000-eseket (dx6050) tudom ajánlani, ha az lcd kijelző, Kártyaolvaso, PictBridge fontos neked (kicsit gyorsabb is, kicsit képminőség is jobb).Ez kb 10ezerrel kerül többe, ha jóltudom. Fotonyomtatás terén viszont 1iktöl se várj csodát. Hétköznapi igényeknek a dx4000 -es szerintem tökéletes, ha ien árban gondolkozol (kb ez a kategória a HP F380,ha ez a márka jobban vonzz, de ott drágább a patron, viszont kicsit gyorsabb)... de ha esetleg naponta nyomtatsz 50-100 oldalakat, DVD borítókat gyártasz, 100oldalas ujságokat Scannelsz akkor felejtsd el :)

teszteket itt találsz róluk, ha esetleg az segít: [link] -dx4000
[link] -dx6000

remélem segített valamit!

[ Szerkesztve ]

(#389) sz.j válasza Hooper (#388) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infókat, majd még elgondolkodok rajta.

Mindenesetre szívesen venném mások véleményét/tapasztalatát is.

;)

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#390) Skynet258 válasza sz.j (#389) üzenetére


Skynet258
veterán

Nos, én csatlakoznék a kollégához, nekem Dx6000 van, az előnyöket-hátrányokat nem sorolnám fel ismét. Annyi még, hogy fotópapírra nyomtattam nemrég, és szerintem meglepően szép nyomatot kaptam, ki is került az asztalra :D Szal még egy pont az Epson-ra! :K

https://geekpulse.hu

(#391) sz.j


sz.j
nagyúr

És ezeknek az Epson készülékeknek magyar a kezelőfelülete/szoftvere?

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#392) Macsekp


Macsekp
tag

Sziasztok!
Szeretnék egy multifunkciós nyomtatót venni.Az Epsonokat néztem ki, de látom ti is meg vagytok vele elégedve.A kérdésem, hogy DX6050, vagy DX8400, vagy valami más?Ajándékba venném és max. 40.000ft-ot szánok rá.A lényeg, hogy multi legyen és fotónyomtatásra is alkalmas legyen, persze az olcsó tintacsere is fő szempont. Ja és a márka nem fő szempont.
Köszi előre is!

(#393) Hooper válasza sz.j (#391) üzenetére


Hooper
őstag

A szoftverek melyekkel a másolást, szkennelést lehet pl beállítani angol nyelvűek (legalábbis én iet kaptam), de szerintem nembonyolult korántsem.. a kezelőfelületen lévő pár gomb pedig szinte magáértbeszél :)
A dobozban viszont jo sok magyarnyelvű leírást lehet találni...

(#394) Hooper válasza Macsekp (#392) üzenetére


Hooper
őstag

Hello!
A dx8400 a dx6050 leváltásra érkezett, biztos javitottak benne pár hibát, kicsit "felturbózták", 5ezerrel kérnek többet érte, annyit biztona megér (a dx 6050 kb.:22e Ft).
Esetleg még a HP C4180as gépet érdemes megnézned minőségéröl nagyon jókat írnak [link] , vagy esetleg Canon pixima mp510 [link]. mind a 2 nyomtato 27-28e Ft. (személyes vélemény- a HP külcsinre csúnyább, minőségre szebb, mint a Canon ami viszont piszok gyors, és nem is néz ki rosszul :D ...bár az epson mind1iknél jobban néz ki, lassabb és talán minőségre is picit mögöttük van)
Tintacsere az Epsonba a legolcsobb kb 8ezerböl meguszod, a Hp 10rugó (szerintem ez gyorsan fogy, mivel a CMY 1 közös patronban van, ami elég nagy hiba), a Canon pedig 12rugó. (ezek gyári patron árak)
A canon patronjaiban viszont 2szer annyi tinta van, ráadásul a fekete patron böszme nagy (duplája a CMY-nak).. tartósnak tűnik.
Ebben az árkategóriában mind3 nagyon jó szerintem, nemhinném h érdemes többet költeni, szembetűnően jobb minőséget 40 feletti nyomtatóknál fogsz csak látni.

Nyomtatás minőségét,szépségét tekintve olyan hűűűdeha nagy eltérés nincs amugy köztűk, ha mégis ez a fontos neked akkor HP (én nemezt választanám a 2patronos megoldás, valamint a számomra csúnya külcsin miatt), ha a leggyorsabbat akarod akkor CANON - szerintem sokáig elég a tinta minőségre is jó, talán ezt ajánlanám, de az Epson nagyon jól néz ki és összességében jó kis nyomtató, olcso a patron, és a sebesség talán megbocsájthato otthoni használatnál :)

Sok sikert a választáshoz, remélem tudtam segíteni!
Én voksom az Epson dx8400 mellet szól...

[ Szerkesztve ]

(#395) Macsekp válasza Hooper (#394) üzenetére


Macsekp
tag

Helló!
Igen tudtál! Nagyon köszönöm a válaszod, így már van kiindulási alapom. Annyiféle nyomtató van, hogy elvesztem a választékban.Átnézem ezt a hármat, de szerintem maradok a dx8400-nál, ahogy Te is tanácsoltad.
Mégegyszer nagyon köszönöm.

(#396) Macsekp


Macsekp
tag

Mégegy kérdésem lenne. Azt mondod a dx8400 a dx6050-et váltotta. Azt olvastam, hogy az új Epsonokba nem lehet utángyártott patront tenni.Érdemes ezért inkább a régebbi6050-est venni, vagy ne szórakozzak az utángyártottal és eredetit vegyek.
Még valami: a Canon MP510 és 520 közt mi a különbség? Nem találtam semmit.

[ Szerkesztve ]

(#397) Hooper válasza Macsekp (#396) üzenetére


Hooper
őstag

Nem sorozattol hanem gyártási időtöl fögg sajnos.. de már kapható olyan toner, ami az ujabb szériába passzol :)
510 és 520 között - az ujabbnál (20as) nagyobb a kijelző, javitottak a kezelőfelületen, megduplázták a scanner felbontását/minőségét, több kártyatípust ismer fel (valószínüleg ezeken is gyorsítottak), és az amugy is piszokgyors nyomtatás, lapolvasás sebességét mégjobban megnövelték :Y -nemtudom hova siet ennyire a Canon- :D (meg gondolom kissebb "hibák" javítása, az amugy sem gyenge 510böl) ...
És persze kb 2000Ft difi.
Mostmárcsak azt kérdezném, h mennyire komoly felhasználásra vennéd a gépet?
Valamint mennyire számít Neked a párezres eltérés?

(Pü ment)

(#398) Macsekp válasza Hooper (#397) üzenetére


Macsekp
tag

Értem.Tehát nem a szériaszám számít.
Nem mondanám, hogy nagyon komoly felhasználásra lesz, szerintem fotónyomtatásra lesz legtöbbet használva.
Párezres különbség nem számít, 40.000ft -ig jó vagyok, a lényeg, hogy jó és gazdaságos legyen.
A pü még nem jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#399) El_Diablo_


El_Diablo_
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan multifunkciós nyomtatót, ami képes automatikus duplex nyomtatásra, valamint cd/dvd nyomtatást is támogat? Ja, és max 30-35 ezerért. Sehol nem találtam ilyet, hátha jártas ebben valaki, és mond egy olyat amit még nem láttam :)

Köszi előre is!

Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

(#400) Hooper válasza El_Diablo_ (#399) üzenetére


Hooper
őstag

Tudomásom szerint ennyiért nemkapsz olyan nyomtatót amiben van beépített lapfordító...
Ami Duplexet támogat és CD/DVD-t is nyomtat az ez [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.