Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) mkRoland válasza dome24 (#1099) üzenetére


mkRoland
senior tag

Tudnál bescannelni egy képet és feltölteni ide vagy a képhost.com-ra? Pl. így: Lamiki - Noymtató... - 3335

[ Szerkesztve ]

(#1102) FNZ válasza DP_Joci (#1084) üzenetére


FNZ
őstag

hali!

nekem is hasonló a problémám ezzel a canon mp520-as nyomtatóval.
kifogyott a patron és nem enged semmit sem csinálni.

nem is értem, hogyha csak szkennelni szeretnék, akkor mi köze van a patronnak hozzá, hogy nem engedi?!?!!? :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#1103) talloli


talloli
csendes tag

Szevasztok!

Segítséget kérnék!
Canon MP210 -es nyomtatóban hogy lehet a tinta szint kijelzést nullázni (resetelni)?

(#1104) Kroni1 válasza FNZ (#1102) üzenetére


Kroni1
veterán

Nagyon Köcsög dolog!
Nekem a szines patron kivétele után nem engedte h feketével nyomtassak, pedig beállitottam, hogy csak a feketét használja.. Ha visszaraktam az üres szines patront akkor engedte.. Hihetetlen, ki van ez találva! :W

(#1105) kw3v865


kw3v865
senior tag

Szeretnék venni egy multifunkciós tintasugaras nyomtatót. Max. 20 ezret szánnék rá. Melyik modellt ajánljátok? Otthoni használatra lenne, kb. 50 oldalt nyomtatok havonta.

(#1106) CyDoN válasza kw3v865 (#1105) üzenetére


CyDoN
senior tag

Szia,
Ajánlani tudom neked a Canon MP270, vagy MP490-et!
A különbség a kettő közt, hogy a 490-nek van egy 4,5cm színes TFT kijelzője!

(_._)

(#1107) kw3v865 válasza CyDoN (#1106) üzenetére


kw3v865
senior tag

Köszi a választ, azt hiszem közülük lesz valamelyik. Ezekbe ugye 2, egy fekete és egy színes patron kell?

(#1108) Thunderbc válasza kw3v865 (#1107) üzenetére


Thunderbc
csendes tag

Így van! Csak a tft a különbség (aminek én különösebb értelmét nem látom...). Nekem egy mp 240-esem van, és ha fotót nem akarsz nyomtatni, akkor egy nagyon jó kis gép. A patron ugyan drága, de volt egy Epsonom és azt dühömben darabokra törtem, mert az utángyártott patronnal (később az eredetivel sem) nem volt hajlandó nyomtatni.
Szóval csak Canon. És max neten hozzá patron.

(#1109) CyDoN válasza kw3v865 (#1107) üzenetére


CyDoN
senior tag

Ezekbe ugye 2, egy fekete és egy színes patron kell?

Tintapatron konfiguráció:
FINE kazetta – PG-510, CL-511 (opcionális – PG-512, CL-513)
Fekete tintatartály kapacitása:Fekete: 220 oldal (PG-510), 401 oldal (PG-512) ¹
Fekete: 2955 fénykép* (PG-510), 7275 fénykép* (PG-512)²
Színes tintatartály kapacitása:Színes: 244 oldal (CL-511), 349 oldal (CL-513)¹
Színes 83 fénykép (CL-511), 122 fénykép (CL-513)²

Amúgy nekem volt egy hp-m,,beletettem utángyártot patron, és tönkrement,,,és ugyanezt csinálta egy Epson is!
Jelenleg Canon MP560-am van otthon, és csak eredeti patronnal,,,fantasztikus nyomatokat csinál! :DD

(_._)

(#1110) f.szabo


f.szabo
tag

Üdv mindenkinek, szeretnék venni egy multifunkcionális nyomtatót a feltétel a megbízhatóság és hogy olcsó legyen bele a patron egy Epson DX 4400 vagy egy EpsonStylus office Bx 300f amin gondolkodtam de olvasva az Epson topikot eléggé elbizonytalanodtam a megbízhatóságával tekintetben. Ha van valakinek jó ötlete szívesen veszem, előre is köszönöm :R :F

[ Szerkesztve ]

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#1111) f.szabo válasza CyDoN (#1106) üzenetére


f.szabo
tag

Üdv, érdekelne hogy mennyiért veszed hozzá a patront és hogy után-töltött is jó bele?
Nekem most egy Canon Pixma ip 1500-as, van nagyon jó kis nyomtató és olcsó bele a patron, csak szükség lenne másolás és fax végett egy multira köszi :R

"Boldog ember az aki féli az Urat"

(#1112) CyDoN válasza f.szabo (#1111) üzenetére


CyDoN
senior tag

hello,
Még nem tudom mennyiért van bele patron, mármint az 560-ba, mert nincs 1 hetes a kicsike,,és biztos hogy eredeti megy bele, mert két nyomimat is tönkre tette az utángyártott!

Ha nem tetszik az Epson, akkor ezt nézd meg Canon MX320 vagy MX330 a különbség, hogy a 330-on van egy 4.5cm-es TFT kijelző :C

(_._)

(#1113) Cyrin válasza CyDoN (#1112) üzenetére


Cyrin
addikt

nekem is 560-as van, 3 hetes kb.

(#1114) Versus82


Versus82
aktív tag

sziasztok, egy lúzer kérdésem lenne: ha egy másoló/nyomtató duplexes, akkor a fénymásolást is tudja 2 oldalasan nyomni, vagy csak a nyomtatást?

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#1115) CyDoN válasza Versus82 (#1114) üzenetére


CyDoN
senior tag

szia,
Nem feltétlenül tudja, de vannak olyan komoly darabok amik természetesen tudja! Milyen nyomid van??

(_._)

(#1116) StaMiNa


StaMiNa
aktív tag

Sziasztok,
van itt Epson SX2xx vagy SX1xx tulaj?
Szeretnék érdeklődni tőle, hogy milyen tapasztalatai vannak utángyártott patronnal kapcsolatban.
Kérlek írj privit ha volt már tapasztalatod.

(#1117) McJoker válasza StaMiNa (#1116) üzenetére


McJoker
tag

Talán, ha másik topicban érdeklődnél...illetve kicsit visszaolvasnál, mostanában elég sok hozzászólás van ezekről...
Itt vagy itt. ;)

Csak az elszántság számít...a küzdeni akarás!

(#1118) StaMiNa válasza McJoker (#1117) üzenetére


StaMiNa
aktív tag

Köszönöm, közben találtam pár sx215 tulajt. Ezt fogom venni.

(#1119) nemeth989


nemeth989
senior tag

Helosztok!
Egy multifunkciós gépet szeretnék.
Lehessen vele faxolni, nyomtatni, és fénymásolni.
Kb 30-50 ezer forint között legyen, ha lehetséges.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#1120) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

HP Photosmart Plus-ról van v.kinek tapasztalata? :F
Elég sok mindent tud, ára 32-33K, és nagyon szép kinézete van.
(Amúgy a HP-ra mindenhol csak 1 év gari van? :U )

Esetleg ilyen árkategóriában v.mi más?
Fontos a jó fénymásolás, színenként cserélhető patron, és hogy fekete meg kompakt legyen.

(#1121) tipuka


tipuka
addikt

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni nyomtató-másoló-szkennelő gépet, max 20-25ftig
nagy felbontású legyen, sok évre tervezem, ha picit drágább a gazdaságosabb megoldás akkor az is jöhet.

(#1122) CyDoN válasza nemeth989 (#1119) üzenetére


CyDoN
senior tag

hello,

A fax miatt ezt ajánlom neked:
Canon MX320 vagy MX330!
Ugyanazt tudja a két típus, csak az 330-on van egy 4.5cm-es TFT kijelző...
persze meg az ár!

Vagy...
Epson Stylus Office BX300F

(_._)

(#1123) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Szeretnék egy alacsony költségvetésű multifunkciós készüléket, amihez viszonylag olcsón lehet patront venni. Semmi extra nem kell, tudjon nyomtatni/scannelni. Tudna valaki tippet adni?

<< Heimdal >>

(#1124) perempe válasza Retekegér (#1123) üzenetére


perempe
addikt

Engem is érdekelne egy lézeres példány.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#1125) CyDoN válasza Retekegér (#1123) üzenetére


CyDoN
senior tag

hello,
Ha semmi extra nem kell neked akkor Canon MP250!

(_._)

(#1126) egykori


egykori
őstag

Hali,
Tudom, hogy még újdonság a Canon Pixma PM 640-es, de ha van ilyen valakinek, kérem ossza meg tapasztalatait. Hamarosan ilyent szeretnék venni. A szolgáltatások, funkciók, paraméterek jónak tűnnek.
Köszi előre is.

(#1127) Cyrin válasza egykori (#1126) üzenetére


Cyrin
addikt

én majdnem olyat vettem, csak azért nem, mert épp nem volt raktáron. végül 560-as lett pedig az ethernet port nem ártott volna, hisz alatta van a router, de így csak vezeték nélkül kapcsolódik.

eddig csak jókat tudok róla mondani, bár aki usb-n keresztül szeretné használni, annak az 550-es a bestbuy. nem érdemes többet költeni rá.

(#1128) egykori válasza Cyrin (#1127) üzenetére


egykori
őstag

Köszi Cyrin, nekem azért az 560-asról írt véleményed is fontos, mert nagyjából hasonló a 640-eshez, de az a kb. 8 ezer Ft itt már nem egetverő különbség. De épp a lapolvasásban látok egy kis differenciát, ami fontos nekem, és a CD/DVD-lemez nyomtatás, ami csak a 640-esben van. Kiváncsi lennék arra is, hogy ez utóbbi jól szuperál-e.

(#1129) CyDoN válasza egykori (#1128) üzenetére


CyDoN
senior tag

hello,
nekem is 560-am van,,,és tényleg bestbuy,,,eddig hibátlan! Gyors és szép, mi kellene még otthonra?
ha nem kell multi akkor neked IP4700!!

(_._)

(#1130) egykori válasza CyDoN (#1129) üzenetére


egykori
őstag

Köszi, megnéztem az IP4700-t, hasonló a paramétereit tekintve, de kell a multi. Bár az ethernet nem lenne fontos, de a Wi-fi jól jön. Majd beszámolok, ha meg lesz.

(#1131) CyDoN válasza egykori (#1130) üzenetére


CyDoN
senior tag

560-on is van Wi-Fi

(_._)

(#1132) domyCz


domyCz
csendes tag

Sziasztok.

Szerintetek melyik lenne a jobb ? Ez vagy ez ?

Válaszotokat előre thx.

(#1133) Nagya21 válasza Retekegér (#1123) üzenetére


Nagya21
addikt

Hali!
18000-ért Brother a Penny-be.
Az utángyártott ténta 5-700huf.
Üdv Nagya

Telefonoknak 2 nagy ellensége van: H2O, és a Gravitáció

(#1134) PoPeC


PoPeC
csendes tag

sziasztok!

itthoni használatra szeretnék egy multifunkcionális nyomtatót, lehetőleg lézereset. nem nagyon vagyok járatos ezen a teruleten, ezert gondoltam megkerdezem milyen gyartot, vagy milyen tipust ajanlanatok. kb. 50-60 ezer forintom lenne ra.
koszi!

[ Szerkesztve ]

(#1135) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Jók a mostani canon mp cuccok? MP490 érdekelne. Milyen a lelki világa? Finnyás a patronokra?

Tényleg, mi ez manapság, h válogatósak lettek a nyomtatók?!? Nekem a legutolsó még egy canon ip1500 volt, abba akár bele is lehetett volna hugyozni, mindegy volt neki mit rakok bele.
Mi változott azóta? :)

(#1136) Tutu7030 válasza Teasüti (#1135) üzenetére


Tutu7030
veterán

" Nekem a legutolsó még egy canon ip1500 volt, abba akár bele is lehetett volna hugyozni"

Én nem hugyoztam bele(csak victoria patronnal használtam),pár év után meg is adta magát a fej. :W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1137) honfoglalo


honfoglalo
senior tag

Üdv!

Az alábbi lenne a problémám:
Eddig egy Samsung ML-2010 nyomtatót használtam, de elromlott, most javítóban van, s megmondják, hogy mennyi lenne a költsége a javításnak. Amennyiben túl sok úgy gondoltam, talán érdemesebb lenne venni valami új készüléket. Nincs rá sok pénz, 20k alatt, az alábbi 2-t láttam:

HP Deskjet F2480 és Canon MP-240.

Fontos, h multifunkciós legyen és kb. 15k körül. Megéri esetleg egy ilyet venni, mennyire megbízhatóak ezek? Mennyi a költsége a patronnak, ha kifogy, esetleg mit javasolnátok ezeken kívül?

Kösz a segítséget! :R

(#1138) Krystos


Krystos
csendes tag

Szevasztok!

Negyvenvalahány ezer körül (max.) szeretnék egy multifunkciós gépet.
Ami lényeges, hogy vezeték nélkül (is) menjen. Továbbá méret szempontjából jó lenne a minnél kisebb.

Nagyjából ennyi, ötletem sincs ilyen márkák a megbízhatók/ajánlottak stb.

Tail feel so good~

(#1139) egykori válasza Krystos (#1138) üzenetére


egykori
őstag

Én kb. egy hete megvettem a Canon Pixma MP640-est, ez Wifivel is használható. A minőségről és működésről egyenlőre szuperlatívuszokban tudok beszélni - nagyon jó gép!
Ami neked hátrány lehet, a méretek (Szé×Mé×Ma): 450×368×176 mm, mert nem éppen a legminibb. Mindez 45 ezerért.

(#1140) TayRol


TayRol
veterán

udvozlet!:)

keresek 25-30 ezer kornyeken nyomtato-scanner-fax multi gepet, kartyaolvasoval. wifi nem kell.
neztem a canon mx320-at, de ha jol lattam, annak nincs beepitett memoriaja, szemben a hp c4780-as 64 megajanak. ez azt is jelenti, hogy jobb a hp? illetve melyikhez olcsobb a patron?

ha lenne meg olyan gep, amit nem neztem, de ajanlanatok, szivesen fogadom! :)

koszi!:)

(#1141) Krystos válasza egykori (#1139) üzenetére


Krystos
csendes tag

Utánaolvastam még aznap, azt miután az anyagiak is zöld utat adtak, múlt héten megrendeltem, ma jött meg =)
Nagyon király gép, a méretei se vészesek, pont jó!

Tail feel so good~

(#1142) egykori válasza Krystos (#1141) üzenetére


egykori
őstag

Most már néhány hét után megerősíthetem, hogy király gép. :)
Nekem a mélységi mérete tűnt nagynak az előző, a HP PSC 1210 után.
Elképedtem, hogy milyen gyönyörűen nyomtatja a CD lemezeket - természetesen a speciális lemezt.
Remélem nem csak most örülünk, hanem a későbbiekben is beválik. :K

(#1143) TayRol


TayRol
veterán

Nah, vettem aposnak egy Canon MP550-et, eleg barati aron sikerult hozzajutnom, kivancsi vagyok, milyen lesz.
Fotokat szeretne vele nyomtatni, mert az a baja, hogy a digitalis kepek korszakaban semmi nem tud eltenni albumba es sajat kezeben nezegetni.:)

(#1144) egri nagy


egri nagy
csendes tag

Hölgyeim és Úraim !

Segítséget kérek canon pixma mp 250 tintapatron újratöltése utáni tintaszint nullázására ( resetelésere)
A régi canon pixma mp 160-as megy . Ez a típús azzal a feltételsorral nem lehetséges.
( method-1)

Kérem ha tud valaki Önök közül Jó, vagy kipróbálásra alkamas bevált módszert kérem írja le.
Köszönet a fáradozásért.
dodó

(#1145) remington2


remington2
senior tag

Hali!

Én is multifunckiós nyomtatót keresek, nálam elsősorban a szkennelés a lényeg, nyomtatni nem sokat fogok, fontos még az olcsó tintautánpótlás. Max. 25k HUF-ot szánok rá. Van valamilyen tippetek?

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#1146) don pardon válasza remington2 (#1145) üzenetére


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok egy-két előnyt/hátrányt modani ezekről a gépekről?
HP 4580
CANON MP270
EPSON Stylus SX210

előre is köszi

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#1147) zolem


zolem
aktív tag

Szevasztok !

Lenne egy nagy kérésem. Kellene egy multigép sok fekete ,kevés színes nyomathoz.
Mit ajánlotok ? Mindenképp multi alacsony nyomatköltség. (Van két tippem: Canon mp560, Samsung clx-3175n ) Sürgős. Nagyon köszi a válaszokat!

にんじん

(#1148) hitchins


hitchins
őstag

sziasztok!

otthoni használatra szeretnék egy multifunkciós gépet, 30-nél többet nem nagyon szeretnék adni rá.
Tudtok segíteni, hogy ilyen árban kaphatok-e olyan gépet amivel normális minőségű fényképet is lehet néhanapján nyomtatni, vagy inkább hagyjam és vegyek egy olcsóbbat?
Wifi sem lenne rossz, de nem életszükséglet...

Epson sx510-et néztem erről esetleg tapasztalata van valakinek?

köszi

(#1149) Cyrin válasza hitchins (#1148) üzenetére


Cyrin
addikt

canon mp 550, nem wifis.

(#1150) zolem


zolem
aktív tag

Hát mit mondjak ,csalódott vagyok. Prohardver fórum tök tuti, mindig segített. De most nem jön válasz . Tudom senki nem tehet róla . De tükön ülök, mikor jön segítő válasz. Mert lassan már dönteni kell melyiket-milyet vegyünk. :(

にんじん

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.