Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Winner_hun válasza ttt (#899) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az csak vírusírtó a legjobb tudomásom szerint. Amire használom a netet: PH!, torrent, PH!, DC++, PH! mail, PH!, google, PH! google találatok, de tutira vírusmentesen, PH! :D mod: jameg játszok

A tűzfalnál milyen biztonsági szintet állítottál be? Mert van 3 szint plusz 3 sajátot lehet beállítani (remélem erre jól emlékszek) és valószínűleg a legmagasabbra tetted, azért nem engedi, engedélyezd

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#902) Winner_hun válasza ttt (#900) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jól néz ki, a hőcső meg a full réz miatt biztos, hogy hatákony is, csak nekem drága

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#903) ttt válasza Winner_hun (#901) üzenetére


ttt
senior tag

Jaja, ismerem, de jelenleg odáig sem jutok. (Korábban használtam, akkor vacakolt a letöltés) Maga a web-s managment nem indul el, arra hivatkozva, hogy nincs nálam ie6, pedig van :Y ez nem is zavarna, de operával is ue. a helyzet. No mindegy, softveresen védem, csak b@sztat, ha már van egy eszközöm ilyen körülményes beállítani :W és még akkor is mindenféle hibát generál.

#902 Igen meglehetősen drága, ezért is lenne jó, ha volna valamiféle tapasztalat vele ezen a lapon.

Valaki? :F

(#904) Winner_hun válasza ttt (#903) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hagyd a francba:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#905) vbbb válasza ttt (#903) üzenetére


vbbb
őstag

Használj router-t van benne tűzfal is, így még a gépre sem kell külön windózos...:D

(#906) ttt válasza Winner_hun (#904) üzenetére


ttt
senior tag

Nem szoktam ilyen könnyen feladni :D , de már megfordult a fejemben :DD

(#907) ttt válasza vbbb (#905) üzenetére


ttt
senior tag

Na pont azért szeretném beüzemelni, hogy ne kelljen router. Ugyanis az nf4 chipsetben hardveres tűzfal van, amit - ugyanúgy, mint egy routert - webes felületen vagy parancssorból lehet konfigolni. Tehát nem szoftveres és már bekapcsoláskor üzemben van az op.rendszer felállása előtt. :))

(#908) vbbb válasza ttt (#907) üzenetére


vbbb
őstag

Hát nemtom, engem eddig mindenki óvott a használatától...:D

(#909) ttt válasza vbbb (#908) üzenetére


ttt
senior tag

Milyen indokkal ? Érdekelne, tényleg. :R

(#910) vbbb válasza ttt (#909) üzenetére


vbbb
őstag

hát még nem kiforrott... ;)
ha tökéletesen működne, akkor neked sem kéne ennyit görcsölnöd vele nem? :P

(#911) ttt válasza vbbb (#910) üzenetére


ttt
senior tag

Na igen, ez igaz :U Viszont a kiforrásról meg igen csak lemondhatunk, mivel már elég öregecskedő ;] chip, így az idő múlásával egyre kevesebb eséllyel lesz jó bor belőle :(

(#912) ttt


ttt
senior tag

Vettem egy Zalman ZM-NBF47 [link] hűtő bordát, mivel már meglehetősen untam a gyári kávédaráló zajkeltését. (Azért jól bírtam egy éve vettem a lapot) És mivel visszább Winner_hun - bár nem nekem - ajánlotta. :R

Legelőször is nagyon tetszetős, de ezt megszokhattuk a Zalmi termékeknél. :) Beszerelésre előkészíteni nem túl nehéz, bár nekem probléma volt megfogni az igen apró anyákat, de megbirkóztam azért velük. Beszerelni már mindenkinek a saját ház felépítése adja a nehézségi fokot. Nekem sajna ki kellett venni az alaplapot, ami ugye azzal járt, hogy gyakorlatilag szét szedtem mindent . :(( Azért arra jó volt hogy újra pasztázzak minden hőleadó ketyerét, ami szükséges is egy évnyi nyúzás után, de lehet hogy hamarabb sem ártott volna, csak ugye a lustaság nagy úr. :B

Összerakás után:
Ezzel az alaplappal és ezzel a bordával az SLI-t felejteni kell, mivel a Zalmi egyik oldalán szélesebb, ami már belelóg egy átlag hosszú kártyába. (Nálam ez nem probléma, mivel 1db kártyám van) A VGA-n egy réz Primecooler [link] (méret 1:1 Zalman VF700 [link] , itt az olcsóbbság döntött anno a Prime javára ) csücsül, amit szintúgy irritál, ezért hogy megférjenek egymás melett az első három zászlót feljebb kellett hajlítani a Zalmin, ami ugye a szellőzési/hőleadási teljesítményt rontja. Ugyan ezt a másik oldalán is megcsináltam esztétikai szempontból ;) , no meg azért, hogy a SATA csatlakoztatásnál se kelljen szívni, mert oda is belógott. ;]

Alaposan nem tudtam tesztelni, mert rámesteledett, de a futó teszt alkalmával feljebb tudtam a HT-vel menni, mint eddig és a hőfokok sem emelkedtek 2-3 fokkal magasabbra. Itt értve az összes hőmérőt, ami csak a gépemben van. Az alaplap hőmérséklete 40°C. A procit 2520-ig húztam, ami még nem a vége, itt 41°C-ot mutatott az Everest. Ide ugye max. közvetett úton hat a borda (Megváltoztattam a levegő áramlását is, hogy a bordán keresztül is áramoljon a lég, de úgy néz ki, hogy ez nem volt jó döntés. Az emelkedést ez is okozhatta, de inkább a tuninghoz emelt feszültségek. ;) Mindennek adtam a piros mező előttig, had fűtsenek.)

Maga a borda hamar átmelegedett, de a kezem bírta (ami nem biztos, hogy jó jel), bár ezt majd szintén egy nagy nyúzás után kell ''kitapintani''. Már hőmérőt is tudtam szerezni, holnap leírom mit mértem. No meg a stabilitást. (Ma már nem lesz rá időm :( )

Rövid tapasztalatom alkalmával csak ajánlani tudom :C Nincs sipító, nyöszörgő mákdaráló, és már ez megéri az árát. :D És nem is kerül túl sokba; 2k jó Magyar forint. Persze ez relatív.
(Itt azért megjegyezném, hogy legszívesebben azért benyújtanám a számlát az MSI-nek ;] , igaz 3 év garim van a lapra, tehát vissza is vihetném, a hangjára hívatkozva, de akkor addig gép sincs, de annál több utánajárkálás... De amúgy meg jó kis stabil lap, szeretem.)

ui:
Közel hasonlót leírtam egy bolt fórumán is, ugyan ezen nikkel, tehát nem plágium, ha máshol olvastad már :DD

[Szerkesztve]

(#913) Winner_hun válasza ttt (#912) üzenetére


Winner_hun
félisten

A 40 fokot programmal mérted? Mert akkor azt felejtsd el, az nem azt méri (nincs a chipsetben hőmérő)
Beszerelni már mindenkinek a saját ház felépítése adja a nehézségi fokot.
Van olyan ház, amiből nem kell kiszedni az alaplapot a szereléshez?:F
A hang miatt meg nem biztos, hogy garizást bevállalná a bolt:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#914) ttt válasza Winner_hun (#913) üzenetére


ttt
senior tag

Azt tudom, hogy nem a chipset hőfoka volt, azért írtam alaplapot :) De holnapra fogok tudni chipset hőmérséktletet is írni, mivel már itt van a táskámban az eszköz :C Persze az sem lesz tökéletesen pontos, mert átlagolós hőmérő, illetve ugye a bordán sem a chip hőmérsékletét kapom. Egy erős átlagnak viszont jó lesz .

Hogy van-e olyan :F :( én minden esetre el tudnék képzelni. :C

Azért ha vissza akarnám vinni, csak megállna az a chipset hűtő ;] és az már csak gari esemény, vagy legalább is tennének rá ők valamit :DDD

(#915) ttt


ttt
senior tag

Szóval még ma sikerült; tehát durván egy órán keresztül nyúztam, nyúzattam a gépet.
Mértem a hőmérsékletet a bordán, meg egyébként minden fele mert kiváncsi voltam. ;)
Átlagban a Zalmin 51°C-ot mutatott a hőmérő, ami szerintem olyan 60-65°C-nak felel meg a valóságban beleszámolva az ezerféle mérési hibát :B . (Ja azt is számoljátok bele, hogy lent volt a ház oldala :U )
Ez nekem elfogadható, bár mindenkinek ajánlom, hogy a közelébe szereljen egy valamilyen ventit, hogy meglegyen a megfelelő légáramlás, szellőzés a gépházban, nehogy megsüsse a VGA-t. :U Ugyanis amit észre vettem az az, hogy rendesen ''odafűt'' :B
Ettől függetlenül azt hiszem jó cucc :R , de azért mindenki a saját felellősségére ;) sajna nem vagyok annyi dellával eleresztve, hogy garanciát vállaljak ;) , de az biztos hogy nálam ez bevált és remélem sokáig működik is :)) :C :DD

[Szerkesztve]

(#916) Winner_hun válasza ttt (#915) üzenetére


Winner_hun
félisten

hol mérted a bordán? Én a procikupak szélén és ott volt 58-60 fok körüli mérésem:F Bár elvileg bírja a magasabb hőmérsékletet is, kéznek már kicsit túl meleg:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#917) ttt válasza Winner_hun (#916) üzenetére


ttt
senior tag

Eléggé ''körbe'' mértem ;) , ahol csak lehetett. Ezért vettem a legmagasabb értéket, majd saccoltam rá +10°C-ot ;) . Mivel a hőmérő nem a legprofibb - nem lehet pontosan 1-2mm2- re irányitani, csak szinte 0 távolságról, nem tapintós, hanem távhőmérő -, a borda zászlóinak hőmérsékletét is belemérte, azzal együtt számol és mutat egy átlagot.
A borda alaptönkje akkora, mint a lapka, tehát chip magját csak a zászlókon keresztül tudtam méricskélni. :U Passzívnak ez szerintem elég jó.

Úgy 80°C fok a chip belsejében, ami már gondot okozhat, ezt pedig csak egy belső hőmérő tudná kimutatni. Azt mondjuk nem nagyon értem, mi a francokat kell egy ilyen bonyolultságú chipnél egy filléres termisztort kispórolni :O Lehet kevesebb lett volna az eladás, ha mindenki tudja hogy is fűt ;]

Kézzel (teljes tenyérrel, nem újjbeggyel) megközelítöleg 50-55°C-ot bírsz huzamosabb ideig. Az újjbegy nem igazán jó mérési alap, mivel ott mindenkinek más a hőérzete (bőrvastagság, kérgesedés, stb), és ráadásul még lassabb is, mint máshol. Persze én is ezzel kezdem , először, ha nem sugárzik a hő, ráibiggyesztem a mutatót és ha nem kell baromi gyorsan elrántanom, akkor jó :D , meg hogy ne a tenyerembe égjen a borda mintázata ;] , no meg sok helyre más be se fér, néha az sem :B

(#918) Winner_hun válasza ttt (#917) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elvileg baj nem lehet, ha túlmelegszik, akkor lekapcsol (tapasztalat):)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#919) ttt válasza Winner_hun (#918) üzenetére


ttt
senior tag

Igen ezt már tapasztaltam én is, de valószínű hogy az ármfelvételt figyeli. Mivel,ha a hőt akkor már csak kijelezné :U

(#920) Winner_hun válasza ttt (#919) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jogos, de nem így van. Vagyis szerintem. Hogy miért? Akkor leírom a tapasztalatomat:)

Megvettem a gépet, egy két dolog nem volt meg, alaplapot beüzemeltem egymagában:) Akkor feltűnt, hogy a chipsethűtő baromi hangos így eszkábáltam rá egy home made hűtést;] ami az A64-es procikupakomból állt meg egy ventillátorból. Namost első indítás, ment kb fél órát és leállt a gép. Megfogtam a kupakot és igen forró volt. Hagytam hűlni, visszakapcsoltam a gépet, majd indítás, megint kikapcsolt, nem kellett neki 5-10 perc. Visszatettem a gyári hűtőt és ment a gép. Aztán a procikupakot egy kicsit ''megtuningoltam'':D és voilá, azóta megy minden fagyás és leállás nélkül. A BIOS fesz részéhez hozzá sem nyúltam, szóval nem hiszem, hogy az pont csak akkor ingadozott volna. Azóta, mióta a passzív tuningproci kupak van rajta, adtam plusz feszt meg plusz mhz-eket a chipsetnek (370-ig kb, de már nem emlékszek rá) és vígan elvitte. Szóval valami csak van rajta:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#921) ttt válasza Winner_hun (#920) üzenetére


ttt
senior tag

Ok, de az amit tapasztaltunk simán fedi az áram figyelést.
Nagyon durva vonalakban; tehát a félvezetők - akár gyártástechnológiájuktől függően is - melegedés hatására nagyobb áramot vehetnek fel, ami mégtöbb hőt termel, mire még nagyobb áram....szóval kialkulhat a hőmegfutás.
Ennek kiküszöbölése lehet a felvett áram figyelése, mely hőfoktól független limit, általában hatékonyabb és gyorsabb, mint a hőmérséklet mérése, ezen túl be lehet úgy lőni, hogy ne tudjon - mondjuk egy meghibásodott, levált hűtő esetén - a hőmegfutás kialakulni se. Mivel még feszültgég mentes állapotban is nő a hő még egy ideig, ezt kalkulálni kell.
Persze ez egyértelműen a tuningolhatóság rovására megy, de még mindig jobb mint szénné alakítani a sziliciumot :B
Úgy gondolom, hogy így (is :F ) védekezik, de nálam sokkal okosabb emberkék tervezték :R - így járhatok ám messze is az igazságtól ;] -, csak a kis sivítót nem. ;]

Ja a home made király :C :C :C

Én meg pont tegnap rángattam meg (csak úgy, mit bírnak ) a ramjaimat, sima 400MHz noname-k, és asszinkron mentek 466-ot :Y :C A lap végét - úgy vettem észre - a HT adja, azt szorzó állítgatásokkal is csak olyan 1130Mhz-ra tudtam húzni, tovább nem. :( Ez fedi is a Te általad leírtakat is.

[Szerkesztve]

(#922) Winner_hun válasza ttt (#921) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vedd vissza a HT-t:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#923) ttt válasza Winner_hun (#922) üzenetére


ttt
senior tag

?
Te is azt írtad 370MHz-t értél el max az alaplapon, ott a HT 3 szorzóval 1110MHz, amit kb nálam is a max. Bár itt a procim ment 2700-t :R , de az vettem észre így gyengébb az összteljesítménye gépnek, mint ha az alaplap 280MHz-n, a 4xHT-val, proci 2520MHz, a RAM meg dulaban 166MHz-n.
Na mind1, úgyse szoktam +10%-nál jobban hajtani, nekem felesleges, legfeljebb, ha játszok, ott meg +t a kártyából is tudok kiszedni, ami ált. elég :) COD2 így ismegy :C

(#924) Winner_hun válasza ttt (#923) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem max, csak arra még emlékszek, hogy annyival ment. Amúgy asszem 380 volt a vége. Mindenesetre majd ha lesz BAT a chipsetre, akkor megnézek még egy tuningot;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#925) Orey


Orey
csendes tag

Hi.
Mondja meg valaki pls, h az AMD Athlon 64 X2 4200+ CPU (AM2) BOX procival, és az MSI GF NX7900GT-VT2D256E-HD 256MB DDR3, TV-out, DVI (PCX) vid karival kompatibilis e az MSI K8N SLI Platinum ágy? Ha a vid kari nem az akkor ua, csak DDR?

UT2k4 4eVeR :)

(#926) Winner_hun válasza Orey (#925) üzenetére


Winner_hun
félisten

A processzor nem, mivel AM2, a videókártya viszont kompatibilis.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#927) Orey


Orey
csendes tag

És ugyanaz a proci csak PIB-es változatba?

UT2k4 4eVeR :)

(#928) frizso


frizso
senior tag

Csá Mindenkinek!

Kis segítség kellene!
Kicsit kilógok a sorból, nekem MSI K8N SLI-FI Nvidia nForce-os lapom van.
Lehet tudatlannak fogok tűnni, de ha véletlen nem, akkor valaki világosítson fel, hogy a francba lehet 12-szeres fsb szorzót állítani ezen a lapon?! Nekem csak 11-ig lehet állítani!
A másik, hogy lehet ezzel a lappal a memória és a cpu sebességét külön beállítani, azaz pl: memó 200Mhz, cpu fsb 1,2*200?!

Előre is köszi az építőjellegű hozzászólásokat!

(#929) XaraX válasza frizso (#928) üzenetére


XaraX
addikt

3700+-al nem fogsz 12x szorzót állítani,mivel a max szorzója a procidnak 11.

(#930) frizso válasza XaraX (#929) üzenetére


frizso
senior tag

Köszi! :R

Szóval tudatlan vagyok! :W :W :W
Ez gáz :O vehetek új memóriát, ha ki akarom használni a procim!

(#931) XaraX válasza frizso (#930) üzenetére


XaraX
addikt

Nem tudom,mennyit megy a procid,de ha maximálisan ki akarod használni,akkor 500-as ramok valóban javasoltak.
Gondolom,11x250-et megy a proci minimum.
Vagy visszaosztod a ramokat.
Habár a lap....
Egyszer volt ilyen lapom,bármit csináltam vele,235-nél vége volt,többet nem tudott. :((

[Szerkesztve]

(#932) frizso válasza XaraX (#931) üzenetére


frizso
senior tag

Arra a visszaosztásra én is gondoltam, de nem leletem ilyen beállítási lehetőséget a Biosban!
Lehet ezzel a lappal nem is lehet ilyet csinálni? :F

(#933) XaraX válasza frizso (#932) üzenetére


XaraX
addikt

De lehet.
Keresd,és megtalálod,a ram beállításoknál állíts 333-at,és (vagy 166-ot,már nem emlékszem,ennél a lapnál hogy van)
:((

(#934) frizso válasza XaraX (#933) üzenetére


frizso
senior tag

Oké!
Köszi!
Próbálkozom, remélem sikerrel járok?!
:R
XaraX a KIRÁLY :C

(#935) Winner_hun válasza Orey (#927) üzenetére


Winner_hun
félisten

És az micsoda?:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#936) Kidus válasza frizso (#934) üzenetére


Kidus
őstag

Kivettem a sok kifestos temat, legkozelebb kevesebb smilet plz :)

Assuming Control

(#937) vbbb


vbbb
őstag

Húde méritcskéltek itten veszettül...nekem még nem ment tönkre a chipsetes coolerem és nem is hangos..lehet mákom volt vele...no meg nem első szériás lap... :R
Viszont maradt a régi szép időkből egy Zalman hűtőm...a gyártó szerint jó a 939es lapra, de kérdés az, hogy megbírkózik-e a rettentő hővel?:D


ZM-NB47J
[link]

(#938) Winner_hun válasza vbbb (#937) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én egy ventilátort azért beiktatnék mellé

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#939) vbbb válasza Winner_hun (#938) üzenetére


vbbb
őstag

ammá nem passzív...akkor már vehetek egy silent ventit is ha netán tönkremegy a gyári...

(#940) Winner_hun válasza vbbb (#939) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kicsi ventit nem érdemes venni. Zalman borda plusz egy 5volton járó venti és kész. Ha a gyári bordát fújod valami másik ventivel, az is jó szerintem, de a zalman hatásosabb:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#941) vbbb válasza Winner_hun (#940) üzenetére


vbbb
őstag

8cmest rákűdeni egy csavarral?:D

(#942) Winner_hun válasza vbbb (#941) üzenetére


Winner_hun
félisten

ha meg tudod oldani, simán:)
nekem egy 8cm-es venti van a chipset előtt:) sőőőt, 2 van:)



[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#943) vbbb válasza Winner_hun (#942) üzenetére


vbbb
őstag

Én a p2-es 400as Celeronomra raktam rá egy Socket A-s CoolerMaster hűtőt ne visítson már ha nem muszály...kábelkötegelő rulez.. :R

(#944) Orey válasza Winner_hun (#935) üzenetére


Orey
csendes tag

Nemtom, de az biztos más a ''dolga'' mint az AM2-esnek, és azért kédrem hogy mi!

UT2k4 4eVeR :)

(#945) Winner_hun válasza Orey (#944) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nemtudom, kérdezd meg itt: [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#946) t-motion


t-motion
csendes tag

Üdv mindenkinek! Sajnos régóta küzdök ezzel az alaplappal.
Az előzmények: KB 1 éve vettem az alaplapot (MSI K8N SLI Platinum) egy barátommal (ő is vett ugyanezt), az első pár hónapban nem volt probléma. De a barátomnál a processzorral és a memoriával szenvedett. A processzort nem engedte húzni, és csak egy memóriakártyát fogadott el. Megijedtem,hogy nálam is ez lesz (anno nekem csak 512Mb ramom volt) elkértem egy 512-est és nálam ment. Megnyugodtam. Aztán idén júniusban egy rendezvényen vállaltunk némi szervezői szerepet és két gép kellett(köztük az enyém is). kiderült a rendezvény egy 50 éves művházban 50 éves elektronikával volt felszerelve. Ismerősöm hozott egy UPS-t. /Bár otthon nekem is van,de nem gondoltam volna hoyg kellene/ Szóval az 50 éves, kitudja milyen feszültségingadozású helységben az UPS-en keresztül helyeztem áram alá a gépem. Egy indítás volt. Több nem. Az alaplap kampec. (Hozzá kell tenni, hogy bele lett rakva egy hangkártya és azt sem volt hajlandó felismerni, semmi hang) Szerviz. 1 hónap. (azt mondták, hogy valami elsült)
Csere: MSI K8N SLI F
Ami most van: Az új alaplaphoz nem raktam újra az XP-t. Minden tökéletesen működött. 1 hete bekapcsoláskor kiírta, hogy : ... preformance is overclocking, ... Egy dekát nem húztam a processzoron. És még is nyafogott. Bios reset. Minden OK. (kivéve a néhai IDE kábeles nyűgöket.)
Okt 24: Egy nem várt áramszünet ismét be tett neki. Secondary IDE-n lévő wichestert nem látja (Zsír új kábellel sem.) Plusz nem tudom ki kapcsolni a Raid-et...
-----
szóval csupa öröm ez az alaplap.

(#947) vbbb


vbbb
őstag

A-data
DDR 500 Mhz 512 MB Vitesta Hűtőbordás CL2,5
11 333 Ft/13 600 Ft
2db
22 666 Ft/ 27 200 Ft


Geil
DDR 500 Mhz 1 GB Ultra Platinum Series KIT 2x512 MB GL1 4000DC CL=2.5-4-4-7
28 500 Ft/34 200 Ft


Geil
DDR 500 Mhz 512 MB Ultra Platinum Series GL5124000P CL=2.5-4-4-7
13 500 Ft/16 200 Ft
2db
27 000Ft/32 400Ft


Szerintetek melyiket szeresse az alaplapom?
Nem tom, hogy Mhz-tuningra mennyjek rá(A-data) vagy időzítésre (Geil)...vagy egyszerűen vegyem meg a legolcsóbbat..? :F
Eddig KingMax volt amivel nem volt baja, igaz húzni se nagyon lehetett őket :DD
No meg dualba akarnám küdeni, és amelyik ramokat nem kit-be veszem azok müxeni fognak nékem? Netről akarom rendelni, de vagy egyforma lapkásat küdenek vagy nem... :Y

[Szerkesztve]

(#948) vbbb


vbbb
őstag

Geil
DDR 500 Mhz 1 GB Ultra Platinum Series KIT 2x512 MB GL1 4000DC CL=2.5-4-4-7
28 500 Ft/34 200 Ft


Rendelve...csak nem lesz már szar... :P

(#949) Winner_hun válasza t-motion (#946) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem számít hogy az épület milyen idős, az áram ugyan annyi, ha a hálózatban van ingadozás, akkor van mindenhol.
Szerintem nem az alaplappal van a gond, hanem ritkaszar tápod van. Milyen tápod van?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#950) Winner_hun válasza vbbb (#947) üzenetére


Winner_hun
félisten

Milyen kingmaxod van? Nekem 4 db van a gépben, 2,5-3-3-5-2T-ben mennek duálban:) kell ennél több? Jah természetesen 500-on mennek a ramok.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.