Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) Spirit válasza Spirit (#1299) üzenetére


Spirit
őstag

Na nemvártam meg a válaszodat, berippeltem, és felerőszakoltam rapidshare-re.200mb a korlát, ez valami 194mb :D
Itt a link barátom, használd egészséggel, a Creative meg pusztuljon meg:
[link]

(#1302) Synthwave válasza Spirit (#1301) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:C:C:C
:R:R:R:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1303) CSorBA


CSorBA
őstag

Hát búcsút intettem a lapnak, most már másnál harcol és teszi a dolgát, szép volt jó volt... :D
Winner, a tied meg van még a denevérekkel? :P

(#1304) Winner_hun válasza CSorBA (#1303) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van ám;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1305) CSorBA válasza Winner_hun (#1304) üzenetére


CSorBA
őstag

:D:D Szárnyalnak mi?

(#1306) Winner_hun válasza CSorBA (#1305) üzenetére


Winner_hun
félisten

Muszáj nekik:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1307) CSorBA válasza Winner_hun (#1306) üzenetére


CSorBA
őstag

És te nem is tervezed a váltást? :)

(#1308) Winner_hun válasza CSorBA (#1307) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd. Egyelőre másra kell a pénz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1309) CSorBA válasza Winner_hun (#1308) üzenetére


CSorBA
őstag

Hát én most adtam el a gépem, egy 2,5os cerkával kihúzom a nyarat, aztán majd vmi kedvező és erős konfigot nézek október november tájékán... :)

(#1310) Winner_hun válasza CSorBA (#1309) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lejjebb nem fejlesztek, ez megy majd öcsémnek valószínűleg, szóval háznál marad:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1311) Spirit válasza Winner_hun (#1310) üzenetére


Spirit
őstag

Jó kis config ez,mi?Az istennek se akarunk megválni tőle:D
Nálam a ram már kezd néha idegesítően kevés lenni,de fáj a szívem ddr1-re költeni. Nem baj, herélt windows xp, és minden game elmegy még mindig,max a textúrákat kell picit lejjebb húznom:)

(#1312) Winner_hun válasza Spirit (#1311) üzenetére


Winner_hun
félisten

Anno bevásároltam, azóta is teszi a dolgát a 2 GB ram:P De új konfigba minimum a duplája lesz már:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1313) CSorBA válasza Spirit (#1311) üzenetére


CSorBA
őstag

Nekem 4Gb Corsair csücsült benne ;)
Nekem sem volt szívem eladni, tesó híján egy utés ismerőshöz került legalább :)

(#1314) Spirit válasza Winner_hun (#1312) üzenetére


Spirit
őstag

Én anno az első szériás duálmagosok közül vettem egyet használtan, lecserélvén az A64 3000+-et. Vga-t cserélgettem szorgosan, még egy 6600gt-vel raktam össze.Lett 7600GT,8600GT,most meg 4670-es ATI.
Jönnek itt nekünk a konzolosok,hogy milyen drága,meg 3 havonta új vga, meg szézezrekbe kerül, közben még mindig minden tökéletesen megy rajta:)
Pl Crysis-nál vagy 1680*1050, medium>40fps, vagy 1280*800 high>35fps.

2 bajom van a lappal összesen. A memóriaslotok elég gyenge minőségűek rajta, és mostanra már picit lötyögnek benne a RAM-ok, és néha ha meglökdösöm véletlenül mondjuk vinyócserekor, akkor utána el se indul a gép, szal kontakthibás. A másik,hogy a hálókártyával lehet valami, mert ha 2-3mb/sec-nél nagyobb hálózati forgalmam van, pl Kedvesem filmet néz a gépemről, akkor őrült mód ciripel a hálókari.Legalább tudom mikor próbálnak komolyabban betörni hozzám :D

[ Szerkesztve ]

(#1315) CSorBA válasza Spirit (#1314) üzenetére


CSorBA
őstag

Hű, hát én ilyennel hibákkal nem találkoztam :) Sőt, semmi hibával sem :D
Egyetlen érdekes anomália az volt, mikor a 3200+-omat húztam :D 2000 Mhz az alap, 3010-ig elhúztam :D elindult 299-es fsb-vel, meg elindult 301-es fsb-vel :D de 300-al nem, ki érti ezt? :D (utána jött 3800+x2, VGA-k pedig: 7800GTX, X1600, 7900GS, 3850 :) )

(#1316) Winner_hun válasza Spirit (#1314) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is csak VGA-t kéne cserélni, többi még talán épp elmegy mostanság:) De nem is játszok, szóval jó ez így. Bár pár napja elkezdtem Trackmania Nationsözni, rá is kattantam, szerencsére nem kell neki nagy gép. Ingyenes és szvsz nagyon jó:D
Ps.: nem akarsz LAN party-ra jönni hétvégén?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1317) Spirit válasza Winner_hun (#1316) üzenetére


Spirit
őstag

Neem, kösz. Logisztikai, anyagi, meg egyéb problémák miatt, de köszi a meghívást:)

Jah, és nyomd be a Skype-odat.

[ Szerkesztve ]

(#1318) Spirit válasza Winner_hun (#1316) üzenetére


Spirit
őstag

Na mind1, azt hittem Skype-on gyorsabban elérlek.Írok privit.

(#1319) Winner_hun válasza Spirit (#1318) üzenetére


Winner_hun
félisten

Melóztam:)
Elindítottam, nem jött felkérés:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1320) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Na de urak! nVidia chipset-es lapba ATi-t pakóni'?:Y Blaszfémia!:))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1321) Spirit válasza Synthwave (#1320) üzenetére


Spirit
őstag

Ha egyszer gyorsabb..kit érdekel ;] Decemberben 18k volt a 4670-es kari.Ezért mit kaptam volna Nvidiánál?

(#1322) Synthwave válasza Spirit (#1321) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Engem.;]:U
8800 GT-t.

Egyébként :( megy az integrált hang...:W Lehet, hogy a chip sz*r rajta.:W Mindjárt :O :O :O fogok.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1323) CSorBA válasza Synthwave (#1322) üzenetére


CSorBA
őstag

Ami elromolhat, az el is romlik ;]

(#1324) Synthwave válasza CSorBA (#1323) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:W

F*asza lap, főleg az audio rajta...:W Vehetek egy hangkarit.:W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#1325) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

Hali emberek, win 7-et raktam, nem működik a core centerem így megy a prociventiillátor mint ha muszály volna, van valakinek valami 5lete vagy más programja rá???? köszi

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#1326) Domi_Jani válasza Domi_Jani (#1325) üzenetére


Domi_Jani
tag

jah és 64 bitest raktam, lehet h csak ez a gond?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#1327) Domi_Jani válasza Domi_Jani (#1326) üzenetére


Domi_Jani
tag

megoldottam ... :)

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#1328) Sari


Sari
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy Samsung F3 1TB-os SATA2 vinyót és nem tudom hogy az alaplap felismeri-e? Hallottam hogy van amelyik nagy kapacitású vinyót a régi alaplapok csak pár gigásnak ismernek fel és hogy ez végülis orvosolható BIOS frissítéssel. BIOS-t még nem frissítettem, gondolom meg tudom csinálni csak ha nem muszály akkor nem akarok. Tökéletesen működika lap. Vagy ha kell frissíteni akkor melyik varzió a jó/stabil?
Köszi

(#1329) job-


job-
tag

Sziasztok!
Segítségetekre lenne szükségem az alábbi problémával kapcsolatban.
Most jelenleg MSI A8N-SLI-FI lapot nyúzok, 4200X2, Corsair ddr 500 palitum memokkal.
Ez a lap egy konfigból érkezett hozzám, állítólagos hibajelenségek nélkül.
Mikor hozzám került, 2x512 PC3200 kit, Geil (kék bordás), ram volt benne alap órajelekkel 400MHz-en.
A problémám ott kezdődött, mikor ramot cseréltem benne és megkapta a már fen említett 500-as Corsair-eket. Beletettem, az alaplap elfogadta és ahogy kellett 400-on indultak párba.
A második indítás előtt, a bios-ba beállítottam a ramokat 500-as időzítésre és reboot.
Azóta az alaplap a ramokat csak 201 MHz-en ismeri fel, bármilyen időzítést adtam nekik, többet nem láttam 400MHz alapból indulni. A szép az, nem hogy a Corsair-el, de Geil-el, és a legegyszerűbb kingston rammal se megy azóta 200-nál többel.
Volt alaplapi reset többször, semmi változás, ha egyesével pakolom a ramokat, a 4 slot közül bermelyikbe a jelenség ugyanez.
Bios frissítés (gondolván megoldja a problémát)
A lapon 1.8 as bios volt, flopirol adtam neki egy bios ujratöltést 1.8-ról, 1.8-ra. Restart után a jelenség nem változott. Végső próbálkozásként feltettem neki egy korábbi 1.7-es biost, ezzel ugyanaz a helyzet van, így hát megakadtam a problémával.
Itt kérem segítségeteket, hátha már találkoztatok hasonló problémával és nektek sikerült orvosolni.
Véleményeiteket várom, előre is megköszönve. :R

(#1330) Domi_Jani válasza job- (#1329) üzenetére


Domi_Jani
tag

fesz emelés?

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#1331) MaxxDamage válasza Spirit (#1299) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ezt most én is megköszönném ! :R
/szívok a hangos dologgal, nem is kicsit..!/ :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#1332) hovika37


hovika37
újonc

Üdv!
A segítségetek szeretném kérni!
MSI P45 platinum alaplapom van. Hunix 1gb 2rx8pc2-5400e-666-12 memória ddr2 van benne 4 db. Videó kártya NVIDIA Quadro NVS 290 pci 1x 256 mb ram. Proci cor2qad 6600-as.
A gondom az hogy állandóan lefagy, vagy kék halál és újra indul. Próbáltam csak 2 gb memóriával természetesen a megfelelő slotokba téve. Egy darabig ment aztán már csak 1 gb. memória van benne már csak így hajlandó elindulni. A memóriákat egyenként leteszteltem mind jó. Hallottam olyan deszkákról amelyek csak bizonyos ramokat fogadnak el. Lehet hogy itt is ez a problem?
Előre is köszi a segítséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.