Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Bukowsky válasza Winner_hun (#400) üzenetére


Bukowsky
csendes tag

Köszi szépen. Megnézem.

(#402) Winner_hun válasza Bukowsky (#401) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy veszem észre sikerült, mert nem jöttél vissza:U Mindenesetre mond, hgoy mi lett

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#403) Hidi^


Hidi^
tag

Hy emberek!!
Megcsináltam a vmod-ot build by helkis ;]
tök eccerű volt sztem ;)
ilyen kis picike kis kék kocka alaku izé trimmer el csináltu
most igy hogy felvan tolva a biosba minden fesz+százalék és a poti levan tekerve telljesen is ad a procnak 1.60V ot ha nem stabil a procim akkor tekerek rajta aztá jo is ;)
szval cool ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#404) SystemRoot válasza Hidi^ (#403) üzenetére


SystemRoot
őstag

Grat!
én is terveztem anno, de aztán végülis rájöttem nekem ez fölösleges.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#405) Hidi^ válasza SystemRoot (#404) üzenetére


Hidi^
tag

köszi!
még azér jol jöhet ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#406) Balázzs válasza Hidi^ (#403) üzenetére


Balázzs
senior tag

Nekem nem csinálnád meg a vmod-ot?

(#407) Alvinka


Alvinka
tag

Vki használt ezzel a lappal sata raidet?

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#408) Balázzs


Balázzs
senior tag

Ma végre volt rá időm és megvettem a zalman fanmate 2-őt kemény bruttó 980Ft-ért. Tökéletesen hangtalan lett a gép, a chipset venti 4000 körül forog és eddig nem igazán tapasztaltam volna nagy melegedést. Mindjárt izzítom a gépen a fightaids@home-t és
meglátjuk hogy bírja ;)

(#409) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

Hali !!

Az MSI lapjáról akarok leszedni driverokat,és a download centerben,a step3-nál megkérdezi(ahol a chipset választás van),hogy mégis melyik kéne.Viszont van ott NVIDIA® nForce4 SLI x16,és NVIDIA® nForce4 SLI típus .Ezt hogy lehet kideríteni?
Kösz !!

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#410) Domi_Jani válasza SPDeluxe1.0 (#409) üzenetére


Domi_Jani
tag

sima sli-d van az infód szerint

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#411) Kacsa100 válasza Alvinka (#407) üzenetére


Kacsa100
csendes tag

Nagyon jól megy, de csak az Nforce vezérlős a silikonost tiltsd le.

(#412) Alvinka válasza Kacsa100 (#411) üzenetére


Alvinka
tag

2 maxtor 160assal használom raid 0ba, de ''csak'' sata 1ben hajlandóak menni, habár a tömböt látja sata2ben is csak winfos nem indul el, szal inkább arra gyanakszok. Mondjuk nem nagy vérveszteség, sokat nemérne hogy sata2re van téve... Igy sata1ként üzemelve szépen mennek. Egyébként sata2ként raid nélkül simán megy a winfos is, szal ez egyenlőre rejtély számomra mértnem megy, de vhogy nem is tud izgatni.

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#413) Squirrel


Squirrel
őstag

Hali!

Az MSI K8N SLI Platinum és az ultra sli pltainum között mi a különbség? Nagyon vacillálok, hogy lendő san diego-s 3700+ -om alá ilyen msi lapot v. dfi lapot vegyek....

(#414) Robi_73 válasza Squirrel (#413) üzenetére


Robi_73
őstag

Én az MSI honlapján nem találok ilyen lapot, de Ultra chipset van az SLI-s lapokon is, ezért ha jól következetetek, akkor egy és ugyan arról a lapról van szó. Presze ha jól tudom.:F

Robi73

(#415) Alvinka válasza Squirrel (#413) üzenetére


Alvinka
tag

Szrtem 3700 alá dfi-t kéne venned, ezzel nem tudsz 1.52 fesznél többet adni sajna... 3700+ast meg gondolom azért veszel hogy hajtsad. Bár ezzel a lappal is tod hajtani alapfeszen vagy +fesszel, 350es fsb-t ez is viszi. A max amit eddig probáltam egyébként 360, +0.1 volt feszzel. Dfi lap 15el drágább kb, viszont tunningra sokkalta jobb.

MSI K8n SLI Platinum 3000+@2500 160Sata2 raid0 Maxtor ,MSI 8800 gts 320,2x512hc@500 2,5-3-3-6 1t Enermax liberty 500w

(#416) Balázzs


Balázzs
senior tag

vmodra vki?

(#417) Dav78


Dav78
csendes tag

Az alaplap csipszet hűtő ventillátor helyére rámegy valamelyik Zalman paszív hűtő? :F Kezd nagyon zajos lenni indításkor gondolom végnapjai közelednek. :DDD

(#418) Winner_hun válasza Balázzs (#416) üzenetére


Winner_hun
félisten

mi van vele? ha van potit elhozod és ráhegesztem;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#419) Balázzs


Balázzs
senior tag

Dav78: zalman fanmate, 980 Ft és csendes lesz a venti

Winner_hun: potim nincsen sajnos, nálad nincs vhol egy elfekvőben? Ha lenne és megcsinálnád annak nagyon örülnék.

(#420) ToxLee válasza Balázzs (#419) üzenetére


ToxLee
őstag

hi! Mi az a fanmate? ventiszabályzó? Amúgy nemek is b*szot hangos, de én egy passzív hűtűre gondoltam, egy ilyenre [link]! Szerintetek ez jó?

(#421) villamos


villamos
őstag

Nekem is ilyen zajosság gondok vannak a chipset ventivel, és inkább passzív hűtést szeretnék rá helyette. Meg lehet ezt oldani?

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#422) Winner_hun válasza Balázzs (#419) üzenetére


Winner_hun
félisten

sajnos nicns potim, sry, de párszáz pénz egy poti;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#423) Winner_hun válasza villamos (#421) üzenetére


Winner_hun
félisten

meg. Úgy, hogy csinálsz:DDD lásd: aláírásomban a link ott középen;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#424) villamos


villamos
őstag

Sajnos nem igazán vagyok egy barkácsolós típus, viszont találtam ezt...
http://www.unas.hu/shop/shop_artdet.php?shop_id=2416&cikk=ZM-NB47J_
Ez vajon le tudja hűteni?

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#425) Winner_hun válasza villamos (#424) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel az nForce4 igen melegedős, ezért én ventiset keresnék mindenféle képpen, nehogy megsüljön a lap. Vagy ha van jó házszellőzés, akor minden ok;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#426) Dav78


Dav78
csendes tag

Én egy ilyen hűtőn gondolkodom: HŰTŐ, VGA VANTEC ICEBERQ4 PRO
Tudom hogy vga hűtő de elvileg ugyan azok a felfogatási távolságok, de ha nem akkor szóljatok!

[Szerkesztve]

(#427) villamos


villamos
őstag

Nekem a ház oldala, meg a teteje le van szedve...
nemigaz, már megint berreg! :( kivágom :((
ésha ráumbuldálnám valahogy a régi XP proci bordáját?

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#428) Winner_hun válasza Dav78 (#426) üzenetére


Winner_hun
félisten

és szélességben? Bár ez nemtom mekkora, én egy radeon x800 pro gyári hűtőjét tervezem még rá, mert az van:D csak ahhoz odébb kéne forrasztani sok dolgot, arra meg most nincs időm:((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#429) Winner_hun válasza villamos (#427) üzenetére


Winner_hun
félisten

tedd azt. 1 biztos, ha túlmelexik a csipp, akor a lap kikapcsol:R tapasztalat:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#430) Dav78 válasza Winner_hun (#428) üzenetére


Dav78
csendes tag

http://www.vantecusa.com/product-cooling.html# Nézd csak ezen az oldalon van csak nem igazán értem hogy melyik a mérete. :F

(#431) Winner_hun válasza Dav78 (#430) üzenetére


Winner_hun
félisten

Huhha ha a felfogatás ugyan olyan távra van, akkor minden ok. Nem néz ki vmi nagy hűtőnek, nemtom, hgy ford-szab van-e rajta, de ha nemvan akkor szvsz ez sem lesz sokkal halkabb:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#432) Dav78


Dav78
csendes tag

A fordulatszabályzás nem gond nálam mert van Hardcano 12-esem. Csak én azért akarom kicserélni mert a gyári szerintem nekem hamarosan teljesen bedöglik. :((

(#433) Winner_hun válasza Dav78 (#432) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert? Rakd rá arra akkor és kész. Mondom, ha túlmelexik a lap, akkor lekapcsol, tapasztaltam, amikor csak a proci kupakja volt rajta hűtésnek és nem volt agyonbordázva:D De ezt ne vedd alapul, garanciát nem vállalok rá:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#434) Dav78


Dav78
csendes tag

Bekapcsolom a gépet és valami eszméletlen beteg hangja van a chip-set ventilátornak kb 1 percig, aztán jó lesz. De tuti annak van rossz hangja mert ha egy pillanatra lefogom akkor kiderül hogy ő a bűnös.

(#435) villamos


villamos
őstag

Nekem menet közben szokott rázendíteni... most éppen nem csinálja... aztán gondol egyet, és...
Jó, ahogy látom, (olvasgatom itt-ott) tényleg nemigen lehet rá passzív hűtést tenni... Akkor milyen aktívat kellene, ami viszonylag halk, el is fér, és be is szerezhető? És ha a Zalmi borda mellé (vagy reá) kreálnék valami ventit? :F
Jó lenne valami megoldást találni, mert ez a hang megörjít... :(

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#436) Winner_hun válasza villamos (#435) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha a bordára rásegítesz egy ventivel az elég lesz neki, mert az a borda, amit linkeltél elég nagy hőleadó felületttel rendelkezik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#437) Dav78


Dav78
csendes tag

Csak szerintem pl. nálam azzal a Zalmannal az lene a gond hogy bele lógna a V700 hűtőjébe. :((

(#438) adamsX


adamsX
aktív tag

Hellosztok

Az lenne a kérdésem, hogy nekem is egy ilyen lapom van, és bele akarok rakni 2 db 6600 GT. Illetve már az egyik megvan csak akarok bele még egyet. Na szóval én már a mostani kártyára ráraktam a Zalman VF700-at. Itt jön a kérdés, hogy még egy ugyanilyen kártya + hűtő elférne -e?

(#439) Winner_hun válasza Dav78 (#437) üzenetére


Winner_hun
félisten

pech
sacc per kábé nem tod megnézni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#440) Winner_hun válasza adamsX (#438) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megnézed, hgo a zalman hűtő mennyire lóg le, aztán a kártyát átrakod a másik slotba, és megnézed, hgoy beleérne-e

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#441) LuzZzer


LuzZzer
tag

srácok érdekelne, hogy tuningoltok-e és ha igen ebből a lapból mennyit facsartatok ki? Nekem a 3000+os procim 2610en megy és használom, véletlenül se tudom elérni a 2700at :(( tapasztalatok?

Az élet szép, a világ rossz!

(#442) Hidi^ válasza Balázzs (#406) üzenetére


Hidi^
tag

megcsinálhatom ha gondolod

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#443) Balázzs válasza ToxLee (#420) üzenetére


Balázzs
senior tag

Igen, egy ventiszabályzó, letekerem kb 3500 ra és nem visít, nem melegszik. VGA hűtése miatt nem fér fel a vizes blokk, a spec sli blokk meg túl drága ehhez képest.

(#444) Winner_hun válasza LuzZzer (#441) üzenetére


Winner_hun
félisten

lehet a ram nem bírja vagy ez a proci vége

kicsit bővebben:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#445) LuzZzer válasza Winner_hun (#444) üzenetére


LuzZzer
tag

én tudom mi baja, fesz kéne neki, csak voltmoddolni nem vagyok hajlando :((

Az élet szép, a világ rossz!

(#446) villamos válasza LuzZzer (#441) üzenetére


villamos
őstag

;] Ha emlékszel, én se tudtam kihozni belőle 2600 -nál többet úgy hogy stabil is legyen pedig nekem 3500+ -os proccom van... És valószínüleg nem a hővel van a probléma, hanem mert nem tudok belőle több feszt kicsikarni, és ami van, az is össze-vissza ingadozik. Jó, mondjuk a RAM-jaim se egy húdenyerő fajták...
Ez a lap nem igazán tuningra való... :(

[Szerkesztve]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#447) hp


hp
csendes tag

Sziasztok,

Vettem egy ilyen lapot és hozzá egy Chieftec ATX 2.0 400W-os tápot.

De valamit nem értek: Azt írja a tájékoztató, hogy ehhez a laphoz olyan tápot kell használnom ami rendelkezik -5V-os ággal. Namost ennek a tápnak ''NC'' (Not connected) a jelölése azon a ''pin''-en ahol a lap várná a -5V-ot. Most mégis tökéletesen működik.
Olvastam itt valahol, hogy az SB live miatt kell neki a -5V, de nekem a hangkártya is o.k.
Most akkor lesz gond, vagy használjam nyugodtan?

Üdv,
hp

(#448) Winner_hun válasza LuzZzer (#445) üzenetére


Winner_hun
félisten

miért nem?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#449) Winner_hun válasza hp (#447) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én is vettem egy tápot, pont ma, egy Chieftek 450 wattosat:C Még be sem kapcsoltam a gépet, de majd akkro mostmár tuti, hgoy elindul, ez nekem is szöget ütött a fejembe, hogy hiányzik a fehért kábel.... De thx a megerősítést, ha nem lesz jó, akor szólok:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#450) Winner_hun válasza hp (#447) üzenetére


Winner_hun
félisten

Megnéztem, nekem egyenlőre megy minden:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.