Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15701) Topiccsendőr válasza ALI_G (#15697) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Bazzz, ezek aztán bátrak. Egy GT 250-el még csak-csak el mernék menni 500 km táv fölé, de azzal a krúzerrel, hát vakmerőség :DDD

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15702) ALI_G válasza Topiccsendőr (#15701) üzenetére


ALI_G
veterán

azért mégis kibírta :)
én nem mondanám, hogy nem vennék hyo-t, de azt se hogy igen. Vagyis én tartózkodom :)

(#15703) TayRol válasza ALI_G (#15698) üzenetére


TayRol
veterán

Jovanna, az arabol kovetkeztettem, hogy a minoseg kb. egyezo, azt nem tudtam, hogy majdnem ugyan azok :D

(#15704) qpakcovboy válasza emvy (#15700) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Én sv vennék a helyedben, de ha nem vagy oda a V2-ért akkor vegyél egy CBR-t mindkettő jó választás.

(#15705) emvy válasza qpakcovboy (#15704) üzenetére


emvy
nagyúr

A V2-vel nincs baj, az SV kulsore nem tetszik annyira :) (Egy V-Strom pl. nagyon bejon.)

Mutass 800k korul 6-7 evnel nem idosebb CBR-t, jo allapotban. Mar megyek is megvenni :)

while (!sleep) sheep++;

(#15706) emvy válasza emvy (#15705) üzenetére


emvy
nagyúr

Hm, talaltam CBR-eket.

2003-as, 950e. Valszeg 850-ig le lehetne alkudni.

Viszont itt meg egy 2005-os Bandit, olcsobban...

Tobben mondtak, hogy a CBR elso nagymotornak is oke lehet, mert nagyon kezelheto. Mit gondoltok errol?

while (!sleep) sheep++;

(#15707) [lAyCsI] válasza TayRol (#15691) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nemtom lehet :D
de furcsállottam hogy ott az a topmasín...
pedig az egész sziget egy kbaszott supermotyó pálya, és egyet sem láttam

-= No way back from Here =-

(#15708) [lAyCsI] válasza emvy (#15706) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

nagyon jól kezelhető...
de első motornak inkább a Bandit :)

-= No way back from Here =-

(#15709) bajnokpityu válasza emvy (#15706) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem is hasonló CBRem van.nyáron még egy normális állapotú 2001-2002es ára 1.1 -1.2 volt. ennyire nem létezik,h eladó legyen.ettől függetlenül kezes,kiegyensúlyozott jószág.
8fölött tud csak meglepetést okozni,de akkor sincs különösebb gáz,ha kanyarban kiemeli az elejét.párszor túléltük :) kormánygátló nélkül is meglepően stabil.

[ Szerkesztve ]

eladó Kawasaki j300 robogó

(#15710) TayRol válasza emvy (#15706) üzenetére


TayRol
veterán

Meg egy voks a Bandit mellett, s amit talaltal, az szerintem meg OK is.

Lajcsi: lehet az a munkabajaros motor, estenkent meg hetvegen mindenki szupermotyozik meg crossozik (esetleg gokart).

Kicsit off: ismeri valaki a PS2-es Tourist Trophy nevu motoros jatekot? Hat en azzal tegnap annyira jot jatszottam :)) A 250-es gepek jottek be a legjobban, bar egy Kawa ZX6R-el mentem a legjobb idot (Fuji). Hayabusa meg a CB1300S mar kicsit sok volt a palyara, azoknal nemigen kapcsoltam 4 fole :)

[ Szerkesztve ]

(#15711) Boci_83 válasza TayRol (#15710) üzenetére


Boci_83
őstag

Ringen én sem tettem 4.nél feljebb a CBR-t. :B

**********

(#15712) TayRol válasza Boci_83 (#15711) üzenetére


TayRol
veterán

Hat en meg sajna csak a virtualis ringen korozok. Meg nem vagyok az `igazira` valo. Meg ismerkedem a motorommal :) De ebbol az latszik, hogy egesz jo a jatek :)

(#15713) emvy válasza bajnokpityu (#15709) üzenetére


emvy
nagyúr

_Minden_ kategoriaban -20%-os arcsokkenest latok -- nyar ota figyelem az arakat.

while (!sleep) sheep++;

(#15714) Topiccsendőr válasza emvy (#15713) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

hátigen. egy 2005-ös 600-as sportmotort csittifitti, akár 1 250 000 ért is kaphatsz most télen. néhány ezer kilóméterrel.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#15715) jasszer válasza emvy (#15713) üzenetére


jasszer
senior tag

Arra leszek kíváncsi hogy a gazdasági hóbelebanc milyen hatással lesz a motoriparra(piacra). Gondolom a rugalmas hitelek megszűnésével szép lassan eltűnnek a használtpiacról a frissen vásárolt gépek (amiket nem győztek törleszteni), a használtak ára meg kicsit feljebb kúszik, de egyúttal nagyobb is lesz a mozgás.
Mondjuk addigra már lesz párezer km a tiédben...

[ Szerkesztve ]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15716) [lAyCsI] válasza TayRol (#15710) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

de bakker, az egész szigeten szinte nincs is egyenes csak 10%-os lejtő-visszafordítók, meg szerpik :F
és SM-ez sem láttam... csak a TDM(kizárólag Akra dobbal :D ) meg pár 1000-es speed...
ja, és mindenki rövidgatya-póló-ohne bukó styleban nyomja....

-= No way back from Here =-

(#15717) TayRol válasza [lAyCsI] (#15716) üzenetére


TayRol
veterán

Akkor nemtom. Ezek a Gorogok... :D

(#15718) emvy


emvy
nagyúr


(katt)

Ma sikerult beszerezni a Shoxban, felaron.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#15719) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Tegap megjöttem a KTM szervízből,sikeressen hozzáállították a karbit a rendszerhez,kevés levegőt kapott eddig,ez volt a probléma.
Most tényleg sokkal jobb lett,alacsony fordulaton is gázra nagyon hírtelen reagál,minden tartományban agresszívabb lett.
Igazán bejön a viselkedése most,versenymotorossabb. :DD

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15720) ALI_G


ALI_G
veterán

Szeptember elején megjelentek a Honda hivatalos információi a 2009-es Honda CBR1000RR Fireblade-ről, amelynek a tavaly bemutatott modellhez képest legnagyobb újdonsága, hogy jövőre már rendelhető ABS-szel is.

A Hondánál mindig is első helyet kap a biztonságtechnika, a japán gyár élen jár a kombinált fékrendszer és az ABS bevezetésében és elterjesztésében, legutóbbi innovációja - a légzsákkal szerelt motorkerékpár - világelső a motorgyárak körében. Most egy újabb forradalmi jelentőségű fejlesztése ért meg sorozatgyártásra: a szupersport motorokra fejlesztett elektronikus blokkolásgátló fékrendszer.
A szupersport motorokra jellegüknél fogva nem lehetett a túra, túrasport motorokra kifejlesztett kombinált ABS rendszereket egyszerűen adoptálni, ezért a Honda egy teljesen új megoldást fejlesztett ki. A rendszer elektronika által irányított, kombinált „brake by wire”, azaz elektronikus fék.

A legfrissebb információk szerint a 2009-es Honda CBR1000RR Fireblade és a Honda vadonatúj középkategóriás szupersport motorja, a Honda CBR600RR is választható lesz ABS-szel szerelt kivitelben.

erről a légzsákról valaki hallott már? Érdekes mindenesetre.
Viszont szerintem motorban az első a BMW aki ABS-t gyártott és a fejlesztésben is szerintem az élen van.

(#15721) ALI_G


ALI_G
veterán

na de egy komolyabbat is linkelek. Zsírul driftel a csávó a kétkerekűvel :Y [link]

[ Szerkesztve ]

(#15722) ALI_G


ALI_G
veterán

jópár végdob hangja horneten: [link]

(#15723) Gaboman válasza ALI_G (#15722) üzenetére


Gaboman
nagyúr

Gyönyörű hangja van neki!
A CBF600N is így szól csak hát nincs akkora fordulattartománya mint a Hornetnek ha jól tudom.
Amit ismerősöm csináltatott dettó olyan a hangja mint amikor az Akrapovicot hallgattam.

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#15724) TayRol válasza ALI_G (#15720) üzenetére


TayRol
veterán

En egy Gold Wingen lattam mukodni (videon termeszetesen), nemtudom, de biztos hasznos kezdemenyezes. Felteve, hogy utkozeskor a motoron maradsz, kulonben nem sokat er (ha jol lattam,csak szembol fujodik fel).

(#15725) bajnokpityu válasza ALI_G (#15722) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Tieden mi lesz?
F2es blokkja eléggé hasonlit,azon mocskosul agressziven szólt a yoshi.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#15726) [lAyCsI] válasza ALI_G (#15721) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

idióta arabok :D

-= No way back from Here =-

(#15727) TayRol válasza ALI_G (#15721) üzenetére


TayRol
veterán

Mondjuk azon az aszfalton homokvarat lehetne epiteni, annyira poros. De attol meg kiraly! :)

(#15728) ALI_G válasza bajnokpityu (#15725) üzenetére


ALI_G
veterán

fogalmam sincs :) Persze itt van a fejemben, motoszkál, hogy jó lenne már, de jövő nyár végéig nincs rá kilátás. Egyébként a megfizethető kategória közül a leo vince sztem a legjobb.
De most gumit veszek, aztán fékbetétet (bár ez nem akkora összeg :) ) jó lenne venni télre még álványt, vagy legalább kerékemelőt (elől + hátul 20k, apropó, azóta sincs, hogy csináltatni próbáltam).

(#15729) TayRol válasza ALI_G (#15728) üzenetére


TayRol
veterán

Enis kicsit elhalasztottam a dobvasarlast, most hatso doboz+tarto lesz a legkozelebbi vasarom, valamikor karacsony kornyeken.
Nekem meg van kozeptamaszom :P :)

mod: nem akarok dolgozni :O

[ Szerkesztve ]

(#15730) ALI_G válasza bajnokpityu (#15725) üzenetére


ALI_G
veterán

viszont tegnap nem hallgattam végig. A D&D és youshimura is nagyooon zsír! előbb milyen árkategória? Akrapivic nem elég meggyőző.

TayRol: na azt nekem is kéne venni. Csak marha drága. Drágább mint egy szett gumi.

[ Szerkesztve ]

(#15731) TayRol válasza ALI_G (#15730) üzenetére


TayRol
veterán

Ajanlom figyelmedbe, en ilyen dobot veszek majd a Banditra. Hangra ez jott be a legjobban (meg a Two Brothers, de az nem gyart 650 Bandira dobot). MIVV
Van rola video is.

(#15732) ALI_G válasza TayRol (#15731) üzenetére


ALI_G
veterán

ja, elég durva a hangja: [link]

(#15733) jasszer válasza ALI_G (#15721) üzenetére


jasszer
senior tag

Ez elég Cyriak-es. :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15734) ALI_G


ALI_G
veterán

2 halott ismét: [link]
Pár kilóméterre van a helyszín, még a kanyart is ismerem. Ha nem megijedt a sofőr, akkor legalább 200-zal ment bele abba a kanyarba, ami egyébként nem belátható, mert van egy ház a kanyar belső pontján. :(
Tessék vigyázni, mindjárt itt a tél.

(#15735) TayRol válasza ALI_G (#15734) üzenetére


TayRol
veterán

Talan meg nem haltak meg...

(#15736) ALI_G válasza TayRol (#15735) üzenetére


ALI_G
veterán

sajnos de. A fórumban is írják, de nekem még fater említette.
Barátnőmék előtt meg a héten egy 51 éves biciklist ütött el egy csaj Békéscsabán. 80-nal jött a leányzó állítólag, egy forgalmas szűk, belvárosba vezető szakaszon... :W A bácsi is meghalt.

(#15737) TayRol válasza ALI_G (#15736) üzenetére


TayRol
veterán

Pff... :(

(#15738) Integra


Integra
titán

soha nem lehet elég korán kezdeni a helyes beállítottságot, motorok és csajok.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15739) bajnokpityu válasza ALI_G (#15728) üzenetére


bajnokpityu
félisten

úgy is mondhatjuk,a "márkásak" közül a legócsóbb a leo.ráadásul adnak furulyát hozzá.

eladó Kawasaki j300 robogó

(#15740) Tüzi válasza ALI_G (#15721) üzenetére

Valahogy én is így festhettem, amikor lekoccoltam a volvós bal oldalát :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15741) ALI_G


ALI_G
veterán

zselés akksit lehet tölteni hagyományos akku töltővel?

(#15742) Tüzi válasza ALI_G (#15741) üzenetére

Fúrd meg, hátha sav jön belőle :D

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#15743) NINJA_V válasza ALI_G (#15741) üzenetére


NINJA_V
tag

Lehet ha motoros töltőd van, vagy ha autós akkor automata szabályzós vagy beállítható legyen rajta a töltőáram nagysága...(am gondozásmentes akksi a neve)

Two Strokes and Four Jokes

(#15744) ALI_G válasza NINJA_V (#15743) üzenetére


ALI_G
veterán

igen, elvileg zseléset nem kéne bántani, de ez most már a 2. tele lesz.

(#15745) feca81 válasza ALI_G (#15736) üzenetére


feca81
aktív tag

szegeden egy motorost utott el egy troli.siman atment rajta:( "termeszetesen" halott.
de ez a mult heten volt,ha jol emlexem.ezen a heten is volt motoros baleset szeged kornyeken, a 47-esen talan. a ficko elaludt,attert a szembesavba,ott nekiment egy autonak,aztan elsodort egy motoros.a radio88 igy mondta: a vetlen autos konnyebben, a motoros eletveszelyesen serult, a vetkes autos karcolas nelkul meguszta....

Ma nem lehet vége a világnak, mert Ausztráliában már holnap van.

(#15746) ALI_G válasza feca81 (#15745) üzenetére


ALI_G
veterán

szintén a héten egy olyan hornettel mint az enyém, ütött el egy ifa. Srác előzte a sort, IFA meg kifordult elé. 20 helyen tört el az egyik lába, haverom volt a baleseti sebész és a srác mesélte miközben küzdött a lábáért :F

(#15747) jasszer


jasszer
senior tag

Páramentesítő spray-t használ valaki?

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#15748) Nightmare válasza Tüzi (#15523) üzenetére


Nightmare
senior tag

Megcsináltam. :B
Kicsit izgultam, de a végén nem volt nagy durranás. Leengedtem, majd átmostam desztilált vizzel, feltöltöttem...olyan -30 fokos fagyállóval, elindítottam...majd izgultam. Elvileg mennie kell...aztán megijedtem, amikor elkezdett párologni az a büdös folyadék...ami szerteszéjjel folyt. Mikor elindult a hőfokmérő, akkor megnyugodtam. Már csak egy ponyva kéne, és el van télire intézve. :))

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#15749) ALI_G válasza jasszer (#15747) üzenetére


ALI_G
veterán

valamelyik újság vagy magazin írta, hogy próbálták többször is, de szart se ér. Egyébként én is akartam venni, meg van olyan ami az esőcsepp ellen van. Na én olyat láttam működni szélvédőn és bakker nem kellett ablaktörlőt használnia úgy lepergett róla. Pedig nem csak csepergett, hanem esett rendesen. csak az a cucc üvegre való, műanyagot sztem bántaná.
De louisban árulnak plexire ilyesmit, arra kíváncsi lennék.

(#15750) ALI_G válasza Nightmare (#15748) üzenetére


ALI_G
veterán

-30 elég sok. Fater szerinte -20nál sokkal több fagyállót nem kell. Gondolom azért nem a legegészségesebb ott a pumpának meg a termosztátnak. De én lehet hogy csak levegőbe beszélek :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Motoros topic - Achívum IV (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.