Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40851) Black Phone válasza #71562240 (#40850) üzenetére


Black Phone
senior tag

Ok Köszönöm

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#40852) Skiza07 válasza #71562240 (#40829) üzenetére


Skiza07
csendes tag

Köszui a választ,
akkor meg is lesz a ma esti program, bár lehet jegelem 1-2 napot (elég fáradt vagyok ahhoz hogy könnyen elrontsam...)
igen azt észre vettem, hogy ideiglenesen egész segítő kész egy ilyen memória kezelő alkalmazás.

Ha nem szűnne meg az újraindulgatás, egyéb lehetőség? (új SIM, és Memókari van benne pinek az aksinál tiszták, olvastam talán még itt is hogy ez okozhatja, de nálam tuti nem, ezekre ügyelek)
Esetleg egy főzött ROM pl amiről szó van most, ez a Fast Black 1.2 lehetséges, hogy orvosol valamit?úgy is meg lesz szűziesítve főzött ROMot még úgy sem telepítettem... nem tűnik egy nagy etwasnak... max brick, vagy temethetem XD

Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

(#40853) #71562240 válasza Skiza07 (#40852) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha valamelyik app, kavar be, akkor kicsi az esély ROM-cserével megoldani, de nem lehetetlen, ugyanis vannak olyan appok, amelyek egyik ROM-mal együttműködnek, másikkal nem. Sőt, van, amelyiknek az ingyenes változata bekavar, a fizetős ellenben tökéletesen működik. Egyébként pedig ez olyan, mit a számítógép, szinte bárminek lehet szinte bármilyen oka. De leggyakoribb, hogy valamelyik app kavar be, főleg egyes launcher-ek és a rendszerbuherátor típusú appok szoktak ilyet csinálni. Ha netán végül kiderül, hogy nem derül ki a hiba oka, akkor lehet oprendszerbug vagy hardveres hiba, és akkor irány a szerviz.
A FastBlack-et nagyon dícsérik, de egyelőre nem javasolnám, hogy hibamegoldási céllal telepíts főzött ROM-ot, különösen ne olyat, amelyik még nem kiforrott, hiszen az ICS jellegű főzött ROM-ok még bugokat hordoznak Defy/Defy+-on. Inkább előbb találd meg a hiba okát, klönösen, mert ha szervizbe kell vinni, akkor telepítgetheted vissza a gyári állapotába, hogy a garancia megmaradjon. Persze a gyárira visszaállás sem egy nagy dolog, csak egy kis pluszmunka.

[ Szerkesztve ]

(#40854) teo77 válasza teo77 (#40810) üzenetére


teo77
őstag

Somi! Ha szeretném kikapcsolni a hangerőszabályzóra való ébredést, ez megtehető? Zenehallgatás közben ugyanis nem kell, hogy bekapcsolódjon, mikor hangerőt szabályzok.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40855) somi52 válasza teo77 (#40854) üzenetére


somi52
őstag

sajna nem ezek szerintem moto gyári beállitások

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40856) Skiza07 válasza #71562240 (#40853) üzenetére


Skiza07
csendes tag

köszönöm az intelmeket, mindenképp ezekhez mérten fogok eljárni.
Most leszedtem az ASTRO-t és a SuperManagert, meg egy két kisebb alkalmazástaz Avasttól nincs szívem megválni :S, aLogcat rendszeresen a GoKeyboard-ra panaszkodik :S lehet az ami bekavar, ez volt az egyik első app ami a telefonra került, lehet az okozza a problémát... hmm ezt is leszedem, 1-2 napig kibírom valahogy alap bill.-el, bár az elég..öööö....kaki... :F
A rendszer bugot érdekesnek tartom, kevésbé hinném, bár megeshet, az alap sbf-et egy gyűjtő oldalról szedtem, valahol még talán joe30 nál linkeltem is... azon a gyűjtő oldalon tömörítve vannak az sbf-ek így a sérülés sem kizárt.. bár ha sérült lenne akkor az RDS reklamált volna, vagy nem? :S
1-2 hetet akkor még várok tesztelgetek, addig hátha kiderül mi volt a baj. aztán addig is csak javulhat valami a fastback-en, meg lehet valaki ír majd egy kellemes leírást a telepítésről, biztos ami biztos alapon hogy a háttérben meg legyen nyitva. de akkor mint ahogy írtad az új ROM az utolsó.

Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

(#40857) duduati válasza Sommi (#40753) üzenetére


duduati
aktív tag

ÁÁÁá jogos!

És tényleg!

Köszönöm a segítséget. Pedig már neten keresgettem egy órát, erre itt van az orrom előtt xD

(#40858) z0zz00 válasza Black Phone (#40851) üzenetére


z0zz00
csendes tag

Én ezt használom, de ez újabb ahogy nézem.

Az első kb úgy működik, hogy vagy kidob azzal, hogy csatlakoztasd a fülest vagy elindul. Na ha elindul, akkor meg kell nyomnod a kihangosítást és jön a hang. Szerintem olyankor dob ki, ha nem elég erős a vétel, de csak tipp. Ha be tudtál lépni, akkor se dob ki, ha hangyafocidrukkoláshang van már csak :)):DDD
Fülessel minden a szokásos..

Ha a másikat megnézed, írhatnál róla pár sort :U

FM rádió antenna fülhallgató nélkül teen xxx ;)

(#40859) bruti01


bruti01
őstag

hahó jónépek! file kezelőböl ezt probáljátok ki. atombrutálisan jó!!!!
solid explorer

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#40860) nud


nud
tag

Hali!
Leszedtem ezt az app-ot:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jrummy.liberty.toolboxpro
Néztem h le lehet romot cserélni vele...
Próbálta már valaki?Érdemes?
Ha lecserélem minden eltűnik:játék,zene,sms?
Keresek olyan app-ot amivel be tudom állítani h mp3 legyen az értesítés hangja(az általam megadoot,ne a gyári),ill h csak akkor rezegjen a teló ha sms-t kapok ill ha hívnak..................

(#40861) fa4hu


fa4hu
őstag

White Rabbit 1.6 tesztelés alatt, hamarosan várható a végleges!

(#40862) Black Phone válasza z0zz00 (#40858) üzenetére


Black Phone
senior tag

Sajnos megnéztem mind2,de egyiket sem engedi a rendszerem feltelepíteni.

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#40863) balazs1979


balazs1979
csendes tag

Hello!
MIUI van fenn a telefonomon (piroslencses defy), (ha jol emlekszem, akkor domiui valami 25-os atomstabil verzio) es amit el szeretnek erni rajta az az, hogy a dialerben lehessen keresni a szamok beirasaval a kontaktok kozott (pl toth=8684). Emellett vezeteknev szerinti sorbarendezes is kellett, ezert raraktam a dialer one-t. Viszont innentol kezdve ha a lockscreenen a bal oldali telefon ikonnal unlockolnek, akkor nem indul el a dialer.
Tudja valaki hol kell ehhez buveszkedni, hogy a dialer one induljon erre?
(erdekes viszont, hogyha mar van nemfogadott hivas, akkor oda ugrik, gondolom mas shortcut van hozza)
Koszi!

[ Szerkesztve ]

(#40864) somi52 válasza hokins (#40847) üzenetére


somi52
őstag

:N :U

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40865) _greg_


_greg_
csendes tag

Sziasztok, hogy tudom a defy-m 4 érintőgombjának fényerejét csökkenteni? SW megoldásra gondolok nem pedig ragaszd le sötét fóliával megoldásra. :D

(#40866) KaiotEch válasza _greg_ (#40865) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Gyári rom? Abban sehogy.

[ Szerkesztve ]

(#40867) CoolBoy323 válasza hokins (#40845) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

jo gyors lehet 1 mhzen :))

(#40869) hokins válasza CoolBoy323 (#40867) üzenetére


hokins
addikt

jah. kb 30perc alatt futott le az antutu :Y

De az a poén hogy vissza raktam gyári 2.2,és azzal meg müködik normálisan,igaz nemnéztem hogy engedi-e 800fölé húzni

[ Szerkesztve ]

(#40870) hokins válasza hokins (#40869) üzenetére


hokins
addikt

De azért csak beviszem szervízbe a hangszóró miatt,kicsit már recseg megint. Meg szeringtem a kamerára is kitalálok valami mesét hátha sikerülne aztis cseréltetni :U

(#40871) CoolBoy323 válasza hokins (#40869) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kizartnak tartom, h tenyleg annyin ment volna... 1 mhzen szvsz meg se moccanna, szal inkabb nagyon keves volt a Hz, es csak mutatta az 1et...

(#40872) hokins válasza CoolBoy323 (#40871) üzenetére


hokins
addikt

ha a cpu spy hazudik akkor énis

(#40873) #71562240 válasza Skiza07 (#40856) üzenetére


#71562240
törölt tag

Amíg nincs GoKeyboard-od, próbáld az AnySoftKeyboard-ot, az biztos nem fog gondot okozni, és mivel még jobb is, mint a Go, úgyis hosszútávon átállsz az AnySoft-ra. :)

(#40874) _greg_ válasza KaiotEch (#40866) üzenetére


_greg_
csendes tag

Jelenleg gyári, de ha ezen múlik akkor CM7. Kicsit zavar a lenti ledek bugja, mármint hogy beszínezi az lcd-t szürke és fehér háttérnél. Azt hiszem a Defy+ban csökkentették is a fényerőt, de javítsatok ki ha tévedek.

(#40875) somi52 válasza Black Phone (#40862) üzenetére


somi52
őstag

Müködik fejhalgato nélküli fm rádio tepités után ujra kellinditani a telot elöször fhalgatoval behangoljuk utána kihuzni és kihangositva okés persze csak ott müködik ahol jo a térerő

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40876) R19 válasza _greg_ (#40874) üzenetére


R19
senior tag

CM7.2-ben és bármelyik CM7 alapú romban - pl. White Rabbit - a menüből állítható a ledek fényereje. :)

(#40877) _greg_ válasza R19 (#40876) üzenetére


_greg_
csendes tag

Köszönöm a választ. Akkor megy rá a CM7.2. Van már végleges változat? 0 hibalistával?

(#40878) teo77 válasza somi52 (#40875) üzenetére


teo77
őstag

Somi! Melyik alkalmazással működik?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40879) somi52 válasza teo77 (#40878) üzenetére


somi52
őstag

Xda http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=981148&highlight=fm+radio

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40880) R19 válasza _greg_ (#40877) üzenetére


R19
senior tag

Itt csemegézhetsz közöttük, én a 7.2.0 Stable verziót használom egy bő hete, eddig minden oké!

(#40881) chab7 válasza somi52 (#40875) üzenetére


chab7
addikt

Ez amúgy a CM alap FM appja is, és ha jól tudom akkor a Milestone (de lehet másik Moto) gyári FM appja.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40882) _greg_ válasza R19 (#40880) üzenetére


_greg_
csendes tag

Köszi, látom még friss a 7.2 stabil verzió. Aksi idő nem csökkent le? 1Ghz-en használva?

(#40883) somi52 válasza chab7 (#40881) üzenetére


somi52
őstag

szerintem is cm7rádio ez pedig a bluros speedböl

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40884) _greg_


_greg_
csendes tag

Tud valaki CM7.2 rendszeren tesztelni NAVITEL programot? Érdekelne hogy hibátlanul müködik-e az openmaps smink. Sajnos egy lg CM7 készüléken állandóan megfagyott és nem szeretném fölösleges felrakni. Segítségeket előre is köszönöm! (2.2-n hibátlan)

(#40885) chab7 válasza somi52 (#40883) üzenetére


chab7
addikt

:K Igen, ez meg a gyári rom FM appja (és nem anyja ;] )

(#40884) _greg_: Nálam oké, de én az omp2.0_51047_android_TRIAL.ns2 skint használom, mert az jobb ;)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40886) _greg_ válasza chab7 (#40885) üzenetére


_greg_
csendes tag

Na bakker már megint lemaradtam egy frissítésről? :DDD Mi az újítás benne? Gondolom frissebb turistautak és zászlók. Köszönöm akkor már semmi akadálya a CM7-nek. A navitelt nem lehet pótolni semmivel. :C

(#40887) ruzsass válasza _greg_ (#40884) üzenetére


ruzsass
tag

Hibátlanul működik.

(#40888) guba2


guba2
tag

Sziasztok!
Volt már valakinek tapasztalata a törött előlap rögzítő fülek gariztatásával kapcsolatban?
Holnap megy hangszóróhibával szervizbe a telefonom, megpróbálom az előlapot is cseréltetni, majd megírom a tapasztalatomat.

(#40889) MarceeKa


MarceeKa
tag

Üdv!

A piros és a zöld lencse(kamera) között van valmi különbség ?

(#40890) szabof1 válasza MarceeKa (#40889) üzenetére


szabof1
őstag

Nem sok. Itt találsz hozzá részleteket: [link]

(#40891) Skiza07 válasza #71562240 (#40873) üzenetére


Skiza07
csendes tag

köszi a tippeket, t+24(+- 1-2)óra és nem volt restartom, bár ez még csak 1 nap, de ma meghajtottam hirtelen alkalmazás váltások, egésznap wifin, dead space stb, bizakodóan állok hozzá, alogcat már csak 1 hibát jelez/zett rendszeresen, utána néztem neten, megléptem amit kellett, kérdés, hogy bevállt-e, és hogy hosszú távon marad-e jó... továbbra is köszönöm, hogy nem hajtottál el

[ Szerkesztve ]

Defy+ Pattogott betázson, semmi. Csúszott kijelzővel lefele murván, semmi. 20 perc kettesben egy pendrive-al a zsebemben, megkarcolódott.... -.-'

(#40892) somi52


somi52
őstag

Somi speed 4

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40893) hodostamas


hodostamas
addikt

WIUI alatt találkozott már valaki olyannal, hogy restart után nem ismerte fel az SD-t és formázni akarja? Ilyen még nem fordult elő eddig és restart előtt kutya baja se volt a kártyának :F

(#40894) kymco válasza hodostamas (#40893) üzenetére


kymco
veterán

Nekem soha. Nem lehet, hogy tényleg rossz az SD-d?

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#40895) VMatteo


VMatteo
őstag

használ itt valaki gyári CEE/SEA-t? Kipróbálnám én is, csak törölgetnék belőle programokat. Miket lehet minden probléma nélkül törölni és mivel?

Tisztelet a Gépésznek!

(#40896) teo77 válasza guba2 (#40888) üzenetére


teo77
őstag

Nekem, mikor hangszórót cseréltek, új előlapot is kaptam. Mondjuk nem Magyarországon, bár a magyar Vodafone-tol van a telo.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40897) VMatteo


VMatteo
őstag

Már van lista miket törölhetek, a kérdés már csak az hogy mivel? :DDD

Tisztelet a Gépésznek!

(#40898) tzl


tzl
senior tag

Szeretett Defym elhalálozott :(

Most egy kölcsönkapott galaxy s-t nyúzok, és veszettül keresem a garanciapapírt, amit egyelőre nem találok :(

(#40899) ottobacsi válasza hodostamas (#40893) üzenetére


ottobacsi
tag

leválasztás-csatlakoztatás sem segít?

(#40900) DEARevil válasza tzl (#40898) üzenetére


DEARevil
tag

Mi lett vele?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.