Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40101) motodefy válasza somi52 (#40100) üzenetére


motodefy
tag

Ez melyik verzió? Mert a v2ben nincs benne a mooke-nak a cpu konfigurálója bootmenube meg azt mondják, hogy nem érdemes piszkálni a cpu beállításokat mookeba, de nekem alapon úgy rohangál mint a villám. Ajánlom mindenkinek ;)

(#40102) somi52 válasza motodefy (#40101) üzenetére


somi52
őstag

V3 verzio

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40103) Cyrin válasza Narxis (#40099) üzenetére


Cyrin
addikt

Nálam is n-es router, és másfél év alatt sose volt wifi gondom, 7.2 stable-lel sincs.

(#40104) natë


natë
nagyúr

A mai napon eladtam szeretett Defy-omat, a jövőben SE/S tulaj leszek (elméletileg egy SE mini pro jut hozzám bontatlanul IGEN JÓ áron a héten, ugye jön rá a hivatalos ICS....).
Köszönöm mindenkinek, hogy az egyik legpörgősebb, legszínvonalasabb okostelefon topik "lakója" lehettem, egy élmény volt! :R
Benézek majd időnként ;)

(#40105) CoolBoy323 válasza natë (#40104) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:O :O :O

öröm és bódoccság az új telcsihez :)

(#40106) chab7 válasza natë (#40104) üzenetére


chab7
addikt

RIP

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40107) Hafy75 válasza natë (#40104) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Sok sikert hozzá.:)
Nekem amúgy szimpik az új Sony-k..:)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#40108) miyu válasza natë (#40104) üzenetére


miyu
tag

gratula! mmint hogy sok sikert!

énis most nézegetem az asszonynak, elég jó áron vannak és kell neki a billentyűzet.
majd akkor max hozzád fordulok romolás ügyben:)

találkozunk a defy2 vagy sony acro S topikban ;)

[ Szerkesztve ]

(#40109) natë válasza miyu (#40108) üzenetére


natë
nagyúr

Utóbbi (Sony) ;)

(#40110) teo77 válasza motodefy (#40061) üzenetére


teo77
őstag

Valami nem tiszta nekem. A v2 jött be reked, és ennek ellenére a v3.1-et ajánlod, ami a laggoló romok közé tartozik? :-) Vagy hogy érted ezt?!
És ha a 3.1-nél 3-4 napiv bírja az akksi, meddig bírták hasonló használattal az előző romjaid? Csak, hogy legyen viszonyítási alapom.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40111) sinkoneri


sinkoneri
tag

Az akku esést milyen app-al nézitek? Kerestem battery history-ra de nem sokat találtam.

[ Szerkesztve ]

(#40112) gooool


gooool
őstag

Megéri lefrissíteni eladás előtt a 2.5.25-ös WajkIUI-t a legfrissebb 2.5.27-re? (nem ICS, Gingerbread)
Van vele valami problem? Esetleg javulás tapasztalható?

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#40113) -Zola0808- válasza szabof1 (#39852) üzenetére


-Zola0808-
tag

Végül csak nem oldódott meg az akku% esés. De! Sokkal tovább bírja azóta. Kb. 1 napja megy és estig még kényelmesen kibíja. Szóval nekem ez is hasznos volt!
Köszönöm!

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#40114) CoolBoy323 válasza gooool (#40112) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szerintem az 3 fillér hasznot nem hoz, h milyen rom van rajta!

sőt, inkább a gyárit rakd vissza, és írd a hirdetéshez, h kérésre bármilyen romot felraksz pl

(#40115) pomk válasza pomk (#40086) üzenetére


pomk
őstag

Valaki esetleg v2.0? :)

(#40116) -Zola0808- válasza sinkoneri (#40111) üzenetére


-Zola0808-
tag

Én úgy nézem az akku esést, hogy most 59% aztán hopp 49%.

" A hülyeségnek és a Szovjetuniónak nincs határa!" (Hofi)

(#40117) gooool válasza CoolBoy323 (#40114) üzenetére


gooool
őstag

Nem is a pénz miatt írtam, és amúgy is épp viszik, csak a lehető legjobbat akartam felrakni, a gyári nem éppen acélos...
Szóval bár csak RO voltam itt, de búcsúzok, imádtam a telót, de egyszer mindennek vége szakad. :R

Üdv, Balázs

(#40118) Csendeske válasza gooool (#40112) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Semmi különösebb.

[ Szerkesztve ]

(#40119) motodefy válasza teo77 (#40110) üzenetére


motodefy
tag

Így van, kipróbáltam mindegyik verziót de a kettes szuperált a legjobban, mivel mind tudjuk mindegyik defy más ezért lehet neked az jön be de valószínű a v2 lesz neked is jó kipróbálod az összeset nem fogsz csalódni. Ami az akkut illeti cm7 vagy miui vagy wiui romokkal szinte minden este igényelte az energiát ezzel viszont ha nem piszkálom a telefont alig esik 1%-ot de ha piszkálom is pl.: wifi megy max fényerő játszok is láthatóan később merül.

(#40120) 105kacsa


105kacsa
őstag

Kezdetem örülni ,hogy minden ok. a cm9-ben(kangs 06.16).Hát nem.A nyelv és bevitel -szövegfelolvasó kimenet tts beállításoknál nem lehet kiválasztani a svox ttst alapértelmezet motornak így a rigo-nál nem lehet beállítani hogy az utcaneveket is bemondja.A CM7 nél tökéletesen működött az utcanév bemondás úgy minta primóban.Ez miatt vettem andorkás telót,ami így kiváltotta a pna-t.Most mehet vissza a best-of w.r.1.5.2.Vagy tud valaki megoldást svox mariska tts használatához??

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#40121) natë válasza 105kacsa (#40120) üzenetére


natë
nagyúr

Mintha valami kódolt hadászati üzenetet olvastam volna :DDD

(#40122) 105kacsa


105kacsa
őstag

Ezt hogy érted?Nem szabad kimondani azt a három betűt egymás után

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#40123) teo77 válasza motodefy (#40119) üzenetére


teo77
őstag

Köszönöm! A v2 miui alapú?
Más: mit gondoltok, a csavarnál levő rögzítő fül átrepedésére kiterjed a garancia?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40124) Csendeske válasza motodefy (#40119) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Magyar nyelv benne van?

(#40125) Davebowman válasza 105kacsa (#40120) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen, tudok! Használom.

Hang be- és kimenet -> szöveg-beszéd -> SVOX CLASSIC TTS alapértelmezettnek. A mariskát letöltöd, és ott is beállítod, hogy az a nyelv legyen az alapértelmezett.

Aztán jöhet az eCID progi :) imárom, felolvassa az sms-eimet is. A "MENNYNYÓC" -nál a tts-es szöveget állítsd be és felolvassa az utca neveket is. Érthetően!

Ja és WR 1.5.1-em van. 1.5.2 mennyivel tud többet érdemlegesen?

[ Szerkesztve ]

Vargalex 1.1.7

(#40126) szabof1 válasza -Zola0808- (#40113) üzenetére


szabof1
őstag

Örülök, hogy egy kicsivel jobb lett a helyzet. :)

(#40080) fgo:
Legalább nem lett baja. :D

(#40104) Mozzarella:
Sok sikert az új telefonhoz! :)
A színvonalat te is jócskán emelted! :K

(#40127) somi52 válasza teo77 (#40123) üzenetére


somi52
őstag

v2 moto blur 2.3.4 alapu magyar nincs benne csak angol és kinai

Sony Xperia E3 Defy Mokee Os Lezo CyanMobile Pikachu Miui

(#40128) Sommi


Sommi
aktív tag

Fú hát én le nem váltanám SE mini pro-ra. Igazából nem is értem ezt az ICS őrületet. Még romot sincs kedvem cserélni ICS-re, (sőt egyelőre még csak Gingert se használok,) nem hogy telefont. Miért olyan nagy szám, hogy mire jön ki az ICS és mire nem ? A froyo meg a ginger közt se volt igazán számottevően nagy különbség szerintem ...
Na mindegy, hát mindenki maga dönti el, én még tuti h egy ideig nem akarok megszabadulni a defy-től :)

Egyébként SEA romhoz tud mondani vki egy jó cpu beállítást ? 300-800-1100 hoz ?
És ondemand, smartass, ... stb, ezek közül mire érdemes tenni kiegyensúlyozott akkuidő-teljesítmény elvárással ?

[ Szerkesztve ]

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#40129) CoolBoy323 válasza Sommi (#40128) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

:W

(#40130) hokins válasza Sommi (#40128) üzenetére


hokins
addikt

Nekem a szekrény tetején pihen a mini. Volt rejta ICS is,de visszament a 2.3 mert semmivel nem éreztem jobbnak.

(#40131) 105kacsa válasza Davebowman (#40125) üzenetére


105kacsa
őstag

Nálam is tökéletesen ment a w.r 1.5-1.5.2 alatti verziókban.A Cm9 alatt nem megy.Nem jelenik meg csak a google és a picotto motor ,a svox-nak se hire -hamva a svox classic és a svox Mariska telepítése után se.Különbség :NEW Info Screen during installation
UPDATE CM7 Bootanimation now with Metro Style
UPDATE Exdialer V.90
UPDATE GoLauncher 3.0
UPDATE Miui Explorer 2.3.7.31
UPDATE Beats Audio 5.1
UPDATE Player Store 3.5.19
UPDATE Google Maps 6.7
UPDATE Update Me 1.2
UPDATE Languages in Aroma ( only 2, English and German )
UPDATE Aroma Install Script ( more infos and different options )
FIX DeskClock Text Color with ICS Theme
FIX Nitro Lagnullifier, is deleted
FIX GPS Settings
:F

ZTE Axon Elite - ligában játszik. Teclast X10 3G a nagyképű jóképű. OUKITEL K4000 Pro a verő erő.

(#40132) motodefy válasza teo77 (#40123) üzenetére


motodefy
tag

Fuu hallod nemtudom mi az alapja :S
de nem is érdekel amíg jó

(#40133) becikem


becikem
tag

Kövezzetek meg, de itt is felteszem a kérdésem, a másik topik ritkább. Szóval valaki találkozott már olyannal, hogy a híváskor rezeg a telefon (eddig rendben is lenne), de kissé túlzásba viszi?
Ugye rezzen hívás indításkor egyet, amikor felveszik 2-t, ha leteszem 3-at, ha hívás közben átveszem a másik kezembe a telót, akkor a kijezlő felébredéskor is rezeg kettőt, ha elalszik is kettőt.
Egyszóval kicsit kezd az agyamra menni. És hiába kapcsolom ki mindenhol, hogy híváskor ne rezegjen, mégis rezeg. Voltak wipe-ok is de változatlan. Még azt is csináltam, hogy data wipe után újra raktam a cm7.2-t, de nem változott. Ja volt fent cm7.2 RC2, RC3, 0616-i maniac féle, de semmi változás.

(#40134) hokins válasza becikem (#40133) üzenetére


hokins
addikt

Lehet ez a nyári meleg nem tesz jót neki :F

(#40135) becikem


becikem
tag

Jah, két hete kínlódok így.... :O

(#40136) hokins válasza becikem (#40135) üzenetére


hokins
addikt

Én azért kiváncsiságból megnézném hogy gyári romon vagy miui/wiui alatt is csinálja-e

(#40137) chab7 válasza 105kacsa (#40131) üzenetére


chab7
addikt

Többek között ilyenek miatt nem jó még ics-t használni bármilyen elfogadható is már a mostanában kijövő cm9.
Ugyanígy sok program sem ics kompatibilis még. Átmeneti időszakot élünk most. Aki nem bírja kivárni, hogy ugyanúgy minden menjen az ics-n is az maradjon nyugodtam még gingeren (cm7/miui).

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#40138) Cogwheel71 válasza natë (#40104) üzenetére


Cogwheel71
tag

Defy-t mini pro-ra?
Jaj!
De Te tudod...
Ha létszükséglet a fizikai billentyűzet, akkor ok, de az ics miatt biztos nem váltanék.

[ Szerkesztve ]

(#40139) becikem válasza hokins (#40136) üzenetére


becikem
tag

Lehetőségnek valóban elmenne a miui-t felpattintani, de fél napba telt mire mindent ismét belaktam a data wipe után, egyéb teendők mellett, és rohadtul nincs kedvem megint... :(
Asssszittem van valami pikk-pakk megoldás erre. Abban nem kételkedem hogy szoftveres bug vagy összeakadás van.

(#40140) becikem válasza Cogwheel71 (#40138) üzenetére


becikem
tag

Jön ő még vissza, csak pár hetet adok neki. A SE fórumon sincsenek elájulva a userek. Meg a 320*480 felbontás.... hát... az kevesebb mint a fele a defy-nek. És mindez 3"-on, ami meg nem sokkal kisebb mint a mi 3,7-ünk. :F

(#40141) ccs2929


ccs2929
senior tag

Láma kérdés/eszmefuttatás/:Tudom,hogy zárt a bootloader,de ha a GB kernelt tudták párosítani a defy-hez,akkor az ICS kernelével miért nem lehet ugyanezt megcsinálni??? Értem én hogy benzines, de mitű megy :D !

Flickr: http://goo.gl/V53ntj Ha korrekt volt az üzlet,akkor várom az értékelést!

(#40142) YAS-dude válasza ccs2929 (#40141) üzenetére


YAS-dude
őstag

A GB kernel sem csak úgy GB kernel, hanem a Defy+ kernele, ami hardverileg kb. azonos mint a Defy és ugyanaz a Motorola adta ki és hitelesítette az sfb-t amiből kiszedték a kínai linuxhekkerek.
ICS kernel nincs se Defyhez, se Defy+-hoz, másét meg nem fogadja el a zárt bootloader.

(#40143) R19


R19
senior tag

A friss CM7.2 Stable fut a Defyn. Egy dolog kivételével minden klasszul megy: a video felvevő szaggat, fagyogat. A "gyárin" kívül próbáltam lgCamerával is, ez eddig minden romon tökéletesen működött. A beállítások változtatásaival sem javult a helyzet.
Szerintetek mi a megoldás?

(#40144) Laci.M


Laci.M
senior tag

Sziasztok!
Szegény Defy-om szoftverét sikeresen megöltem.
Kb pont egy éves a telóm. Vásárlás után feltettem a gyári programmal a 2.2-t, rá pár héttel már ment is rá egy CM 7.1-es GB Stable verzió. Minden szép és jó volt, de már egy ideje egyre több program FC-zett, beakadt, merült a teló és ilyenek. Illetve a 16GB-os kártyáról tűntek el sorra az adatok... Na mondom FR, de előtte megpróbálkozok még a cache törlésével a recoveryből. Meg is csináltam, teló elindít, akkor viszont a play nem működött egyáltalán, állandóan leállt. Na mondom új próba. Ekkor követtem el egy nagy hibát sztem, láttam olyat, hogy motorola recovery, na én sajna rámentem, ott is nyomtam egy format cache-t.
A telóm azóta nem indul, SEMMILYEN bootloader nem jön be, sem a Motorola, sem a CWM...
A CM7-es emberke pörög egy 10etkb, majd kigurul, és megint visszajön elkezd pörögni a végtelenségig...
Tudom, hogy tavaly voltak leírások, hogy mit kell ilyenkor csinálni, de azt nem tudom, hogy azóta mik az újdonságok, mennyire naprakészek azok az írások.
Első kérdés: Mi tévő legyek, hogy életet leheljek szegénykébe?
2. Milyen stabil ROM-ot ajánlotok? CM7 párti vagyok ( CM9-et még nem próbáltam, de stabil rendszert szeretnék, úgyhogy gondolom még a GB a nyerő)

A telóm zöld lencsés sajnos, és én már cseréltem ROM-ot Blade-en, illetve Defy-on is, de az elmúlt egy évben sajna semmi ilyesmit nem csináltam, így már kimentem a gyakorlatból.

Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Laci

Aláírás

(#40145) szabof1 válasza Laci.M (#40144) üzenetére


szabof1
őstag

Kék led van újraindulás után?
Ha van, akkor telepítenék egy újabb pl. CM7.2 stabilt. (Leírás: Motorola Defy: A CyanogenMod-7 (CM7) telepítése kezdőknek)

Ha a fenti megoldás nem játszik, akkor...
ajánlott "irodalom": Motorola Defy: Módosított romok cseréje / bootloop javítása (a 2. bootloopos rész)

[ Szerkesztve ]

(#40146) Laci.M válasza szabof1 (#40145) üzenetére


Laci.M
senior tag

Van kék LED, ha nyomom a hangerőt asszem még zöld is van. Ha jól emlékszem utoljára 40% volt az aksiban, sajna így tölteni nem akarja, azóta kb 10 percet töltött. Ezzel még megpróbálhatom az életrekeltést ugye? Sjana egy ismerősömnek sincs Defy-je, hogy feltöltse az aksimat... :(

Ha hazaértem már próbálom is!

Aláírás

(#40147) szabof1 válasza Laci.M (#40146) üzenetére


szabof1
őstag

40%-nak elégnek kell lennie.
Írd be, hogy merrefelé laksz/dolgozol és biztos akad köztünk olyan, aki besegít a töltésben. :)

(#40148) Angyalpor


Angyalpor
tag

Najo. Most untam meg az akkuesest.
Felteszem a cm rc1et,ott meg jo volt,aztan a gyarit,aztan viszem vissza gariba,ha marad...

(#40149) teo77 válasza motodefy (#40132) üzenetére


teo77
őstag

Csak azért érdekel, hogy hogyan tudom majd visszatölteni a backupomat, miui biztonsági mentéssel vagy máshogy.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#40150) teo77 válasza Angyalpor (#40148) üzenetére


teo77
őstag

Mi miatt javíttatod gariba? Mi történt vele?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.