Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18201) zoltannovak válasza bruti01 (#18198) üzenetére


zoltannovak
tag

teljesen fasza! :D gyorsis.. :D a 3g hotspot is müködik nem kell szenvedni az apn átálitással.. :D

(#18202) bruti01


bruti01
őstag

ujraraktam az egész gépet de megint a wajkiui melett találtam magamat! minden jó 1 db fc-m volt market-en! ugy látszik nálam nem szereti!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18203) bruti01 válasza zoltannovak (#18201) üzenetére


bruti01
őstag

procko hogy megy milyen beállitásokkal?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18204) zoltannovak válasza bruti01 (#18203) üzenetére


zoltannovak
tag

minimum az 300 a max az 1000

(#18205) balewi


balewi
aktív tag

Én az elsők között voltam, akik ki szerették volna próbálni a Miui-t, de nem hozzáértő lévén arra vártam, hogy nálam bátrabbak, okosabbak megtegyék ezt és véleményt alkossanak róla.
Akkoriban ez a "mélyvíz" még nem is létezett, csak az alap defy fórum. Már akkor is a cm uralta a hozzászólásokat, használtam is, mert nem volt másról tapasztalat.
Mikor felvetettem a miui-t azt a választ kaptam, hogy "próbáld ki magad". Örülök, hogy megtette ezt helyettem valaki, mert se időm, se energiám nem lett volna a próbálgatásokra.
Örülök többek között annak is, hogy többen, többféle tapasztalatot meg tudunk egymással osztani, olyan információk is elérnek hozzám, amelyekről nem is hallanék ha egy specifikus fórumot olvasnék csak.
Sokáig tart mire leteszi valaki a voksát valamelyik rom mellett, emiatt nem baj ha képben van egyszerre mindkettőből.
Sok ember sok munkát fektet abba, hogy mi minél könnyebben tudjunk dönteni; könnyebben tudjunk telepíteni, használni különböző romokat és jó, hogy nekik sem kell hatszáz fórumba beirkálni emiatt.
Egy helyen minden lényeges információ, köszönet mindenkinek, aki eddig vagy ezután megosztja a fórumon a tapasztalatait.

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#18206) Tex válasza Lacopapi (#18183) üzenetére


Tex
senior tag

A Wiui 12.02 is az az ICS addon-nal. Nekem az etalon egyelőre a Miui.hu 11.11 azon minden számomra fontos dolog működik (mindíg a kártyán van), de most ez a wiui akksiban kicsit jobb ezért még adok időt neki annak ellenére hogy a hotspot nem működik.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#18207) Lacopapi válasza Tex (#18206) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ebben megy a hotspot (bár marhaságot ír ki,de működik) és magyarul is tud.Egyetlen hibája számomra a GO launcher...nem is értem,miért ragaszkodnak hozzá...Launcer Pro-val tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#18208) domerator válasza Lacopapi (#18207) üzenetére


domerator
veterán

Milyen marhaságot? Nálam azt, hogy tethering active... :F

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18209) Lacopapi válasza domerator (#18208) üzenetére


Lacopapi
addikt

usb csatlakoztatva....holott nem.Az ez előttiben ugye ez lehetetlenné tette a wifi tethert...itt viszont működik,a kiírás ellenére :DDD

Képzeld,az általad kipucolt romban is leállt a rádió....francba.És el sem indult.Egy napot ment,oszt vége.Lehet,hogy vmi alkalmazás bacik be neki.

[ Szerkesztve ]

(#18210) domerator válasza Lacopapi (#18209) üzenetére


domerator
veterán

Ja, az usb tether az nálam is azt mondja, hogy usb csatlakoztatva... az legyen a legkevesebb.

Na a rádiót nem is próbáltam azt hiszem... most kipróbálom.

Az újban nem bír menni a tether... wipe nélkül, önállóan, 11.25-re wipe nélkül flasheltem... nem megy... ahhoz meg nem értek, hogy mit kellene átmenteni a régebbiből. :F

Szerk: nem akar állomást fogni... ezt nem is néztem... megpróbálom kicserélni a miui-us rádiójával, az működött rendesen.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18211) Lacopapi válasza domerator (#18208) üzenetére


Lacopapi
addikt

No...most látom,akkor leszedem az LWP-s verziót :DD ...merthogy eddig a sima volt meg.

Jaja,az újban nem jó,csak írja,hogy jó,a laptopom meg kiröhög....pedig nagyon jó a rom amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#18212) domerator válasza Lacopapi (#18211) üzenetére


domerator
veterán

Az LWP-s verzió az miui launcheres is...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18213) Nxn908xxx


Nxn908xxx
őstag

Sziasztok!
Valami nincs rendben a telóval.Elég furcsa dolgokat produkál.Nem bootol be wipe cache/dalvik után.Vagy ma produkált egy újraindulást, ami után a bootoláskor az érintőgombok villogni kezdtek :F
Most lett újrarakva, froyoról kezdtem az egészet, mert felraktam előtte a cm9-et, de vissza akartam térni cm7-re, és gondoltam tiszta alappal kezdek.Egyébként előtte is csinálta hogy nem bootolt be.Nem tusom mi lehet a baj.Lehet hogy a cpu feszeket nem kedveli?
Akinek van valami ötlete kérem segítsen!
(cm7.2 nightly van a telón.)

[ Szerkesztve ]

(#18214) Lacopapi válasza domerator (#18212) üzenetére


Lacopapi
addikt

Látom,semmi gond,azt használom most is az 1.12.-höz.

Nxn908xxx...mindenesetre állítsd feljebb a vsel-t mindegyiknél legalább kettővel,aztán visszaviheted,ha már túl vagy a nehezén.

[ Szerkesztve ]

(#18215) Nxn908xxx válasza Lacopapi (#18214) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Na feljebbvettem a feszeket.
300/22->25
600/32->35
1100/58->60
Most bebootolt wipe után.Viszont a gombok viilogtak fogalmam sincs miért.Egyszerűen ritmustalanul villognak össze vissza.Ilyet még soha nem csinált.Mindenesetre kösz a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#18216) Lacopapi válasza Nxn908xxx (#18215) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez a villogás nekem is új,még nem hallottam ilyesmit,valami csak nincsen rendben ott a rom háza táján.Ellenőrizted a letöltést,nem volt semmi gond? Aztán lehet,hogy csak kis időre megbolondult....remélhetőleg.

(#18217) natë válasza Nxn908xxx (#18215) üzenetére


natë
nagyúr

Az új CM-ek villognak boot közben. Ez egy selfcheck.

(#18218) fa4hu válasza Tex (#18206) üzenetére


fa4hu
őstag

Az addon miatt nem működik a tethering.

(#18219) w333


w333
félisten

Miui-ban az "Akkumulátor Figyelő" az állitgat valamit vagy csak simán az akkut figyeli ??? és ha kikapcsolom akkor nem fog gyorsabban lememülni az aksi ??? :R
Mert igazából én nem szoktam figyelni az Akkumulátor használatot és azért szeretném kikapcsolni :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18221) #71562240 válasza chab7 (#18187) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ne morogj. Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel nagyon meg vagy elégedve! :)
Éppen az a jó, hogy Defy mélyvíz alapon együtt van itt minden egy helyen. Aki az egyik ROM-ot használja, az kaphat az összes többire is közvetlen kitekintést, láthatja mindenki, hogy aktuálisan érdemes-e váltani, kipróbálni valamelyik másik vonalat.
Ha megerősödik a CM9 vonal, akkor majd esetleg megint a CM lesz a túlsúlyban.
Persze attól még csinálhatsz külön Defy CM fórumot, de minek? Nagyon hamar át lehet olvasni akár 300 hsz.-t is, ha látod, hogy nem fontosak neked.

[ Szerkesztve ]

(#18222) miyu


miyu
tag

[link]

hasznos

[ Szerkesztve ]

(#18223) fa4hu válasza w333 (#18219) üzenetére


fa4hu
őstag

Valamennyivel biztosan többet fogyaszt a telefon, ha be van kapcsolva. ÍKisebb fogyasztást közvetlenül nem eredményez, csak közvetve, ha látod, mi zabálja az aksit, és annak használatára odafigyelsz. :)

(#18224) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Jelenlegi CM7 romom helyett,milyen romot ajánlatok?

Köszi.

Minden szinten,szinte minden.

(#18225) natë


natë
nagyúr

Az utolsó CM7 nightlynál (decemberi) nálam is előjött a telefon insomnia, képtelen aludni...Valaki más esetleg nem tapasztalt ilyet?

(#18226) natë válasza natë (#18225) üzenetére


natë
nagyúr

Megoldottam. Egy reboot elég volt. :)

(#18228) hodostamas


hodostamas
addikt

ICS update:
05-12 Launcher (and lockscreen) in portrait mode... with auto rotate
05-12 To Fix again : NO PHONE.... I put this build for cookers (zippers ) also Wifi signal icon is broken, but wifi works
05-12 New bug (same bootloop as CM7)... but fixed by a temporary script until we get more info, the ICS one is on every boot ! but happens only since friday evening
--> will fix also the CM7 bootloop

egyenlőre nem tölthető az új hibák miatt.

(#18229) natë válasza hodostamas (#18228) üzenetére


natë
nagyúr

Ahogy látom a történéseket a SOC lencse rövidesen elég erős hátrányt fog jelenteni. Kivéve, ha az utolsó CM7/MiUi elég a felhasználónak. :U

(#18230) hodostamas válasza natë (#18229) üzenetére


hodostamas
addikt

ehh, azt nem is néztem. remélem találnak rá megoldást. Pedig 3 hete mikor megvettem a telót még úgy voltam vele hogy nem gáz a zöld lencse, jó lesz az :U

[ Szerkesztve ]

(#18231) chab7 válasza natë (#18229) üzenetére


chab7
addikt

Látod én bele is mentem a cserébe, még ha a bayeres döfim hangszórója már recsegett vagy 2x és ezen a power gomb is valóban lötyögős.
A Soc-os amit meg a tesóm megkapott tőlem, teljesen hibátlan, épp csak majd nem lesz rá a kamera miatt rom. De hát neki meg fog felelni a 62-es nightly-val is. Nem romol, csak használja, de azt mindennaposan.
Érdekes amúgy, hogy az eltelt egy hónapban mióta nála van, nem ütközött semmi problémába. Tudja használni, lány létére, meg is szerette, semmi bugot nem tapasztal ő sem (tehát nem csak az én kezemben nincs bug). Használni is használja, mert a wifi tetheren (és a mobilneten, mert külföldön nincs mobilnetje) kívül mindent használ rajta.
Az ő példáját látva, még érthetetlenebb számomra az itteni sok nyűg a cm-mel.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18232) natë válasza chab7 (#18231) üzenetére


natë
nagyúr

Nekem már semmi bajom a CM-mel a boot stuck-on kívül, de az csak az Epsylon féle nightlyknál jelentkezik. Használatban, stabilitásban a legutolsó 2-3 verzió csillagos ötös.
A hangszóró recsegése és a lötyögős power gomb egyedi lehet, mert nálam egyik sincs, pedig Bayeres vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#18233) miyu


miyu
tag

őőő, miért is lesz baj a zöld lencse?

(#18234) hodostamas válasza miyu (#18233) üzenetére


hodostamas
addikt

nem szereti az ICS a régi defy kernelt, kellene neki az új +-os. abban meg viszont nem jó a kamera a zöldeknek.. :(((

(#18235) miyu válasza hodostamas (#18234) üzenetére


miyu
tag

(oO)

/cry

(#18236) chab7 válasza natë (#18232) üzenetére


chab7
addikt

Naná hogy egyedi, hiszen a másik defy-n nem volt. Na meg sok másikon sincs, mint a tiéden sem. De akiknél előfordul - és eddig én is csak olvastam róla - azoknál egyedi eset ;)
Nem vészes, csak a másikhoz hasonlítok most mindent, mert ugye jó pár hónapig volt az a kezemben.
A recsegés meg remélem csak 1x 2x előfordul és nem fog tönkremenni a hangszóró. Bízok benne :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18237) tollasbirka


tollasbirka
csendes tag

Sziasztok!

CM7 volt a Defymen. Megzakkant az USB-m (nem ismeri fel a Windows a telefont), ezért garanciában meg kellene csináltatni. WIFI-n feltoltam egy gyári Froyo image-et. Minden OK, mehetne a szervizbe, csak az az egy gond van, hogy induláskor nem a piros Motorola logo van kint, hanem a Google-s cucc a kék cián droiddal.

Tudja esetleg valaki, hogy hol található az induló logó, és hogy lehetne kicserélni? Nagyon megköszönném :R .

Kösz előre is.

TollasBirka

(#18238) natë válasza chab7 (#18236) üzenetére


natë
nagyúr

Úgy értettem, hogy nem Bayer tipushiba. Még mielőtt valaki harapna rá.

[ Szerkesztve ]

(#18239) tarnagy


tarnagy
aktív tag

No, most akkor föl tudná sorolni valaki hirtelenjében, hoigy miért is tapsikolunk annyira az ICS-t várva? Mitől lesz az olyan nagyon szuper? Mi a többbblet?

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#18240) natë válasza tarnagy (#18239) üzenetére


natë
nagyúr

Fejlettebb memóriakezelés, jobb akksiidő, gyorsabb GUI (hw-esen gyorsított 2D is) plusz egy rakás kezelhetőséget javító változtatás (face unlock :D ).

[ Szerkesztve ]

(#18241) szabof1 válasza tollasbirka (#18237) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt találtam neked: [link]
A 24-es hsz-ben benne van az eredeti M logo.

(#18242) rum-cajsz válasza natë (#18240) üzenetére


rum-cajsz
őstag

szóval ha megszerzem a telefonod, és a kamerához tarom ezt, akkor máris használhatom? :D

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18243) natë válasza rum-cajsz (#18242) üzenetére


natë
nagyúr

:C

Frankó, most már mindenki tudja a titkot.

Ha valakinek kell átlátszó Genie widget az ICS-ből : [link]

[ Szerkesztve ]

(#18244) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

de hogy a témához is szóljak:

Walter honosítókat keres az MSGinger 2.2-es verziójához. Nem kis munka a feladat, mert kb. 80 app, és 4 framework vár honosításra.
Bátor vállalkozók itt jelentkezhetnek: [link]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18245) szabof1 válasza rum-cajsz (#18244) üzenetére


szabof1
őstag

Ha összeállnánk páran, akkor hamarabb meglenne. Én szívesen beneveznék, ha mások is segítenek ebben a fordításban.

(#18246) f4lcon


f4lcon
őstag

kell egy közös platform, de én is beszállnék

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#18247) rum-cajsz válasza szabof1 (#18245) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Segítek időmhöz mérten, ha valaki vállalja a koordinálást.
Fordítani fordítottam már, de leginkább magamnak.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18248) Nxn908xxx válasza natë (#18217) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Akkor megnyugodtam, mégsincs teljesen megbolondulva a defy :DDD :R

Más:Volt téma hogy zöld lencsés defy-ra(lehet) nem lesz ICS mert a régi defy kernel nem szereti a ICS-t és kellene neki a defy+kernel ami csak piros lencsés defy-ra jó.Ez azt jeleni, hogy zöld lencsén egyáltalán nem fog jól működni az ICS, vagy a kamera nem fog működni?Mert én felraktam a cm9-et(zöld lencsés vagyok)úgy ahogy de működött.Kamera ugye nem de ez ismert bug.Tehát csak a kamera nem fog működni, vagy az egész rendszer?
De ha nyitott lenne a bootloader, és cserélhető lenne a kernel, akkor ez ugye nem lenne gond?
(Bár én a kamerát egyáltalán nem használom, úgyhogy ha csak a kamera nem jó zöld lencsésnek, nem érdekel megy rá az ICS :DDD )

(#18249) szabof1 válasza rum-cajsz (#18247) üzenetére


szabof1
őstag

Köszönöm :)
Nagyon úgy néz ki, hogy én leszek a koordinátor :D

(#18250) tollasbirka válasza szabof1 (#18241) üzenetére


tollasbirka
csendes tag

Hálás köszönetem :R , szép piros logóval indul, most már csak a root jogot kell elvennem magamtól.

Köszi: TollasBirka

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.