Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) membrandj válasza laja80 (#18499) üzenetére


membrandj
nagyúr

Szedd le pl az lgcamera appot. Marketen fent van.

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#18502) hodostamas válasza laja80 (#18499) üzenetére


hodostamas
addikt

mi az hogy nem tudsz? nekem más gondom volt, akadozott a nigthly-nál, de valszeg a wipe elmaradás miatt volt.

Ha nem indul el a videó felvétel, akkor lépj ki a kamerából, majd vissza, és újra próba. nekem sose ment elsőre, viszont 2.ra már tökéletes volt, és utána nem jött már elő a hiba.

(#18503) w333 válasza hodostamas (#18502) üzenetére


w333
félisten

Látom nem olvastad el figyelmesen :U Nem tudja elinditani mert nincs video felvétel app vagy parancsikon :D

laja80: probáld felrakni a cm7.1.0 Stabil verziót :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18504) Z0C! válasza domerator (#18493) üzenetére


Z0C!
őstag

1.12.5-t felraktam.
flasheltem a hangerőgombos cuccot, a miui launchert, titanium backuppal kigyomláltam a felesleges Go cuccokat illetve 1-2 alkalmazást még.
egy kis MeeUI mod került bele és most azt mondom hogy final. nincs tovább. :)

ettől többet nemtudok kihozni belőle :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18505) forest601


forest601
tag

Udv. Mi lehet annak az oka h a wifi nem keres hálózatot? Bekapcsolom es semmi nem tortenik :s multkor meg a mem kari nem mukodott

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18506) natë válasza domerator (#18453) üzenetére


natë
nagyúr

Sajnos sehonnan. Pont ilyenek miatt lettek kitiltva az xda-ról. Gyakorlatilag fizetned kell a szoftverükért, ezt rajtuk kívül senki nem csinálja meg főzött romokkal (ja és tolják még az arcodba, hogy vedd meg a donated fórum szarukat a marketről...).. :(((
Nagy csalódás a galnet egyébként, pláne, hogy a defy-jal nem is igazán foglalkoznak.

(#18507) domerator válasza Z0C! (#18504) üzenetére


domerator
veterán

Én is feltettem, de én megcsináltam a "szokásos" alapos gyomirtást.
Valahogy a sebesség nem tűnik jobbnak az előzőnél, nem meggyőző.
Mindegy, most én is fennhagyom, az akkuidő van most porondon, ami majd holnap-holnapután mutat eredményt.
A tetheringek működnek, ma végigpróbálom a többi szolgáltatást (hónap végétől napi szinten kell nekem a tethering úgyhogy lényeges, hogy menjen, bármilyen romról legyen szó)

(#18506) Mozzarella:

Foglalkoznak a defy-al is, az alpha rom minden cuccra elérhető a tesztelőknek.
10 font egyébként nem sok egy évre, de most nem tudok ilyenre költeni. Abból a szempontból meg tudom érteni, hogy fenn kell tartani az oldalt, egyébként meg tényleg csak ők csinálnak ilyet. Mindegy, hónap vége felé kijön majd a stable, addigra végigkínlódják a bugokat remélhetőleg (bár ha a mostani stable-t vesszük alapul, ez egyáltalán nem ziher)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18508) m0rd0k válasza SlausK (#18450) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Ez engem is érdekelne,valaki nem tud rá valami gyógyírt?

Minden szinten,szinte minden.

(#18509) natë válasza domerator (#18507) üzenetére


natë
nagyúr

Foglalkoznak vele, persze, míg portolják rá. Leveleztem ltldvl-lel vagy mi a neve, egyedül Galnet feleségének van defy-a, akkor foglalkoznak a hibajavításokkal ezen a telefonon, ha az asszony a hétköznapi használat közben morcos valamiért...

(#18510) bruti01 válasza natë (#18509) üzenetére


bruti01
őstag

:))

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18511) hodostamas


hodostamas
addikt

Egy kis ICS infó:
Epsylon Defy+-szosította a telóját, így most pöpecül megy neki az ICS.
Dolgozik a downgrade megoldásán hogy aki akar, vissza tudjon térni a sima 2.2-re rendszerekre.(egyenlőre ő is ott ragadt) illetve dolgozik módosított kernelen a zöld kamerásoknak.

Quarx meg egy régebbi kernelre épít, aminél a nandbackup-os módszerrel visszarakható a 2.2-es cucc.

Úgy tűnik mindenképp az új kernel fog kelleni az ICS-hez, ezt az irányt célozták meg, így majd aki használni akarja, nem tud olyan könnyen váltogatni a régebbi pl cm7 romokra. közbe kell majd ejteni egy kis downgrade-et. De jó hír hogy nincsenek elfelejtve ezek a dolgok, és szeretnék ha zöld kamerás defy-n is jól menne az ICS :))

[ Szerkesztve ]

(#18512) miyu válasza hodostamas (#18511) üzenetére


miyu
tag

na ez nagyon jó hír, köszönjük szépen
a downgrade része reméljük hamar és hibamentesen megoldódik

(#18513) bruti01 válasza hodostamas (#18511) üzenetére


bruti01
őstag

:R ez tényleg jó hir!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18514) domerator válasza natë (#18509) üzenetére


domerator
veterán

Kisördög magánhangzók nélkül (LiTTLeDeViL) szerintem... :DDD

Na mindegy, akkor jó lenne, ha Mrs. Galnet minéél többet nyafogna a telefonjával... :D

Optimista vagyok... előbb-utóbb miuiék is (meg mindenki más) egyre jobb ICS közeli romokat csinálnak majd...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18515) Kendek válasza hodostamas (#18511) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én fel is raktam a mai ROM-ot, hogy szemügyre vegyem a haladást. Az mondjuk van, de amíg telefonálni nem lehet vele, addig csak erre a pár perces nyomkodásra jó nálam.

<-ƘƘ->

(#18516) hodostamas válasza Kendek (#18515) üzenetére


hodostamas
addikt

Hogyhogy nem lehet vele? changelog-ban azt írják jó az. Vagy akkor az is csak az új kernellel megy rendesen...

(#18517) Kendek válasza hodostamas (#18516) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az új kernel az megvolt nálam, hiszen ott is a fájl nevében, hogy KERNEL-2.3.4, és benne is vannak a boot.img és devtree.img fájlok. Ettől függetlenül PIN kódot nem kért most sem, illetve errorral válaszolt mikor az elérhető mobilhálózatokat akartam lekérni. De segélyhívás az elvileg megy, viszont azt nem próbáltam azért ki. Egyébként azért is raktam fel, mert a képeken is azt látom, hogy nekik jó, van térerő. :F

<-ƘƘ->

(#18518) kano válasza zoltannovak (#18481) üzenetére


kano
nagyúr

Csak egy pár hsz-t kellett volna visszaolvasni és ott én is leírtam, hogy nem működik az adatforgalom a szóban forgó rommal. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18519) XenHai


XenHai
senior tag

Üdv ! Kérdésem lenne . Mi a pontos különbség a Defy és a Defy+ között ?? Mert árban van vagy 10k+.

(#18520) natë válasza XenHai (#18519) üzenetére


natë
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18521) natë


natë
nagyúr

Tudom, nem nagy szám, de ha valaki azt mondja, nem testreszabható a CM7...

[link]

....illetve...

[link]

.....és....

[link]

...nameg...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#18522) Z0C! válasza natë (#18521) üzenetére


Z0C!
őstag

testreszabbható igen.
de tele felesleges alkalmazással....amit a MIUI alapból tud..

1. kép. MIUI ICS lock (van animált, nem animált) órára bökve még zenelejátszó is van.
2.kép. Missed it sztem felesleges...Statusbar fekete, csúnya ikonok...
4.kép. ICS dialer...MIUI-ban a Black Ice témában benne van...

+ 7féle témát tudok összemixelni, amit el tudok menteni...
CM7nél erre nincs lehetőség. :)

most nincs MIUI-ra terelés, csupán véleményt mondtam. tetszik, de nem egy szép MIUI :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18523) rum-cajsz válasza Z0C! (#18522) üzenetére


rum-cajsz
őstag

A mozzarella által belinkelt képen az ICS téma képei, erre próbált célozni, nem a különböző alkalmazásokra.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18524) Z0C! válasza rum-cajsz (#18523) üzenetére


Z0C!
őstag

irtam is, hogy szép...

csak a statusbar lehetne átlátszó...ikonok lehetnének szebbek is..
épp ezért jó a MIUI, hogy saját magadnak tudod testreszabni a dolgokat, nem 1ből kell dolgozni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18525) hodostamas válasza rum-cajsz (#18523) üzenetére


hodostamas
addikt

Ezt ha felrakom a legfrissebb nightly-ra, minden további nélkül jó lesz?

(#18526) natë válasza Z0C! (#18522) üzenetére


natë
nagyúr

Nem arról írtam, hogy jobb, mint a MiUi, semmilyen összehasonlítás nem volt benne.

1., Widget Locker, ha akarok bármilyen widgetet kirakok a lockscreenre.
2., Missed it : nekem nem felesleges, ha az lenne nem használnám, de jelen témában ez lényegtelen is.

ICS dialer : a Black Ice témában benne van, itt meg egy CM7 témában. Akkor ezt meg is beszéltük ;)

Ha átlátszó statusbart akarok, ott a kitchen, ha fehérre akarom mázolni az egészet, ott a JAMT White.
A MiUi-ban nagyon jó a témák/skinek kezelése, de ez megvan a CM7-nél is, csak kicsit többet kell foglalkozni vele.
Nekem egyébként, ahogy írtam is, jobban bejön a MiUi színvilága, de talán domerator írta még anno, hogy a 100++ témából jó ha 3 van, ami nem ízlésficamos. Ezért muszáj a mixelés. :)

Van egy pár, szóval nem elveszett dolog..

[ Szerkesztve ]

(#18527) natë


natë
nagyúr

(#18528) Joke21 válasza rum-cajsz (#18480) üzenetére


Joke21
aktív tag

Köszi a segítséget Neked és Szabof1 kollégának is, fent van az ms2ginger és a frissítések is. Bár volt egy kis nehézség, mert ha felraktam az ms2gingert és egyből az update-t a telefon elindítása nélkül, akkor az accountok és a contact menüpont nem működött. De végülis sikerült megoldani a problémát.

Egyelőre még blur-os a telefon, eddig tetszik, majd lehet később mentesítem. :) Szépen belaktam, most majd jön az akksi kalibrálás.

Köszi még egyszer mindkettőtöknek!

(#18529) Z0C! válasza natë (#18526) üzenetére


Z0C!
őstag

eszembe sem volt összehasonlítani a CM7et a MIUIval :)

csupán arra akartam rávilágítani, hogy a CM7hez több app kellhet a csinosításhoz, mint a MIUI-ba :)

azért nincs harag? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18530) natë válasza Z0C! (#18529) üzenetére


natë
nagyúr

Mitől lenne?

Én hibrid vagyok, mindkét tábort erősítem ha kell! :D

Az ICS van CM7 témában is és ADW-hez is. A kettő együtt jól használható.

[ Szerkesztve ]

(#18531) rum-cajsz válasza hodostamas (#18525) üzenetére


rum-cajsz
őstag

igen, én is használtam cm7-en.

Joke21

Én is azok közé az abberáltak közé tartozom, akiknek tetszik a Blur, de sajnos a memóriát nagyon pusztította, ezért fordultam végül a blur alkalmazások törléséhez.

[ Szerkesztve ]

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#18532) mm89 válasza Z0C! (#18524) üzenetére


mm89
őstag

Neked az átlátszó status bar milyen home launcherrel működik? Nekem eddig csak a Zeam és a MIUI launcher tudta, de egyik sem olyan jó mint a Go Launcher.. Van esetleg valami más is amelyik kezeli?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18533) Z0C! válasza mm89 (#18532) üzenetére


Z0C!
őstag

MIUI launcherrel működik.
CM7en LauncherPro-t használtam, de fél éve váltottam MIUI-ra :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18534) kymco


kymco
veterán

Próbáltam wajk legfrissebb addonos romjára feltelepíteni az lg camerat, de nem települ fel, mert vsz nem ismeri fel a rendszert.
A getjar is csak úgy települ fel, hogy megkérdezi, hogy ez mi? És miután beazonosítom, hogy android, akkor települ fel... Normális ez, vagy csak nálam megjelenő parajelenség?

www.refujvaros.hu

(#18535) tzl


tzl
senior tag

Ez totál érdekes volt. Tegnap újrahúztam a wiui legfrissebb verzióját ICS addon nélkül, mert nagyon sokat FC-zett a telefon. Ma elkezdett hirtelen hotbootolni, de brutál módon. Factory reset/Dalvik wipe után feltoltam az 1.11.18 backupomat, ami tökéletesen működött, mielőtt frissítettem 12.02-re. Ugyanaz a helyzet, ahogy indul a telefon, épp csak beütöm a pin-kódot és már dobja is a hotbootot.
Feltoltam a két nappal korábbi mentést (azt akkor azért csináltam, mert kipróbáltam a cm9-et), azzal meg úgy tűnik, most tökéletesen működik. A furcsa az, hogy a két mentés között elvileg nincs különbség, hacsak angry birds befejezett pályákban nem :)
Nem tudok rájönni, mi lehetett ez, de elég rejtélyes.

(#18536) natë válasza tzl (#18535) üzenetére


natë
nagyúr

Deja vu.. ;]

(#18537) SoulReaver válasza tzl (#18535) üzenetére


SoulReaver
veterán

nekem eddig minden miui vagy wiui hotbootolt egy idő után... mind1 mit csináltam vele... simán egy sms írás előidézte!

Ez a cm7 meg jó lenne, sehogyse lehet kifacsarni egy fc-t vagy hotbootot, csak gyenge a wifi és a gps és szaggat a menü... :S

(#18538) Z0C! válasza SoulReaver (#18537) üzenetére


Z0C!
őstag

próbáld meg feltenni vmelyik MIUI-t.

DSJ, Domerator, Wajk (bár nálam Wajkos FC-zett), Pikachu ROMokat :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18539) SoulReaver válasza Z0C! (#18538) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezeket honnan tudnám leszedni?

(#18540) Z0C! válasza SoulReaver (#18539) üzenetére


Z0C!
őstag

DSJ MIUI

DoMIUI

Pikachu MIUI

XDA-n van még 1-2.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18541) SoulReaver válasza Z0C! (#18540) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nagyon köszi!

(#18542) natë válasza SoulReaver (#18537) üzenetére


natë
nagyúr

Szaggat a menü? CM7-nél? :Y

(#18543) hodostamas válasza rum-cajsz (#18531) üzenetére


hodostamas
addikt

Szuper, köszi, ez nagyon jól néz ki, tökéletes színvilág nekem :)

(#18544) forest601


forest601
tag

Udv. Mi lehet annak az oka h a wifi nem keres hálózatot? Bekapcsolom es semmi nem tortenik :s multkor meg a mem kari nem mukodott: radugtam a gepre es azt irta ki hogy nincs lemez a meghajtoban.

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18545) mm89 válasza Z0C! (#18533) üzenetére


mm89
őstag

Köszi, kár hogy nem tetszik...

Más:
Szintén MIUI ban, az értesítések színét hogy tudnám állítani? Vannak letöltve témák, amiknek az értesítési részét szeretném használni, mondjuk egy átlátszót, de az a baj, hogy a szövegek egy része fekete, és nem nagyon látszódik a sötétített, átlátszó háttéren. Szóval lehet valahogy állítani a szövegek színét?

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18546) Heimdallr75 válasza natë (#18542) üzenetére


Heimdallr75
őstag

na ilyet én sem láttam még :D pedig fanatikus cm-es vagyok. LP-vel sosem volt szaggatás. jó a szokásos néha egyberakja az ikonokat:D

ha már itt tartunk nincs valakinek tippje LP alatt a drawerben hogy lehetne csoportokba rendezni az appokat?

الغريبة في هذا الكوكب

(#18547) natë válasza hodostamas (#18543) üzenetére


natë
nagyúr

Ezt ajánlom még mellé!

Heimdallr75 : Hagyd a LP-t, próbáld ki az új ADW ex-et, szélvészgyors és tudja ami neked kell!

[ Szerkesztve ]

(#18548) SoulReaver válasza natë (#18542) üzenetére


SoulReaver
veterán

Aha... proci órajel baszlatás nélkül is...

(#18549) sec0nd


sec0nd
tag

Smartass CPU beállításokkal mi a helyzet?
Régen olvastam a tapasztalatokat!
Sikerült valami jó beállítást találni/kikísérletezni?

(#18550) Heimdallr75 válasza natë (#18547) üzenetére


Heimdallr75
őstag

úgy megszoktam már LP-t :D de hát ha nem lesz más :S
köszi kipróbálom.

egy ideig volt ADW sima de az őrületbe kergetett :D

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.