Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17151) #71562240 válasza hodostamas (#17150) üzenetére


#71562240
törölt tag

Már megmondtad neki, de ezek szerint nem mindig teszi úgy. De gondolom abban a ROM-ban is van olyasmi, mint ami gyáriban a Manage applications, és ott át lehet mozgatni a belső memóriára, ami már települt. Félmegoldásnak ez is jó, ha működik.

(#17152) hodostamas válasza #71562240 (#17151) üzenetére


hodostamas
addikt

Persze, utólag simán át tudom rakni, csak azért kérdeztem mert hiába adom meg a CM beállításoknál, nem veszi figyelembe..

(#17153) goaman


goaman
csendes tag

Segitséget szeretnék kérni !!
Bármilyen full sbf et akarok felrakni semmilyen nem müködik csak failed üzenettel kilép.
Csak egy 2.1 es rom van ami müködik azzal csinaltam most is a nandroid backup + sbf restore müveletet és természetesen megvolt a stock recovery . Jelen pillanatban is fent van egy 2.2 es rom de a motorola logon nem jut tovább a stock recovery müködik de nem lép be .. a flasshelés utan is azt irta manuálisan power up :) remélem van valakinek ötlete mert én kifogytam és volt rootolva boot loader stb..

(#17154) szabof1 válasza goaman (#17153) üzenetére


szabof1
őstag

Részleteket elárulsz? Mi volt az utolsó működő rom a telefonon? Mit tettél rá először, ami már nem működött és mi volt a hiba? És melyik ez a 2.1-es rom?

(#17155) Davebowman


Davebowman
senior tag

Sziasztok, megint kérdeznék: Próbálgatok játékokat marketről telepíteni, de párnál észevettem, hogy sms-eket és hívásokat is intézhet.... ez normális dolog, vagy érdemes vigyázni? Másik: hogyan adhatom meg a telónak, hogy csak magyarországi számokat engedjen hívni/sms-ezni? van wiui-ban valami minta alapú szűrés, de nem tudom pontosan hogyan kell. köszönöm.

Vargalex 1.1.7

(#17156) chab7 válasza natë (#17142) üzenetére


chab7
addikt

Akkor majd csak felkerül a "gyüjtőbe" is. Most nem nagyon volt időm mindent figyelemmel követni. Próbálok visszarázódni :)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#17157) xenossas válasza goaman (#17153) üzenetére


xenossas
csendes tag

nekem ilyen esetben egy fixed sbf telepítése (ami végigmegy teljesen az rsd lite szerint)utána cee flash és jólett

[ Szerkesztve ]

(#17158) xenossas válasza xenossas (#17157) üzenetére


xenossas
csendes tag

nemárt ellenörizni a telefon drivereket, akksit kiszedni egy 5 percre meg gépet ujraindítani

(#17159) goaman


goaman
csendes tag

gyári 2.2 cee volt és utana akartam másik 2.2 -t felrakni mert a tp-link routerem nem látja a 2.2 töl fölfelé bármelyik modifikáció amit probaltam. cm7 nightly11.10es argen2stone bearbones hogy hátha majd azzal de ... nagyobb baj lett .. mint gondoltam

(#17160) xenossas válasza goaman (#17159) üzenetére


xenossas
csendes tag

igen ezek a nandroidos backupokokozhatnak ilyen problémákat

próbáldmeg argen2stone meg ms2ginger fixed sbf eket felrakni hátha vmeik után engedi a cee-t, a cee-t azé mondom mert mi defy-nkre az az alap és nekem csak az ment fel elöször hiba nélkül

[ Szerkesztve ]

(#17161) goaman válasza xenossas (#17158) üzenetére


goaman
csendes tag

de a nandroid backup restore utan + fixed sbf telepités utan érted ?

(#17162) -Gerzson-


-Gerzson-
aktív tag

Véletlenül vettem észre, hogy az összes ikon-widget megduplázódott, CM7 stab alatt.
Ahogy az egyiket elmozgattam, látom "alatta" van egy ugyanolyan. És midegyik alatt ott a hasonmása... :Y

Mitha egy másik réteg került volna az előző fölé.
Most minden duplázódást törölhetek. Ez mitől lehetett?

(#17163) Davebowman


Davebowman
senior tag

erre valaki?

Vargalex 1.1.7

(#17164) w333 válasza -Gerzson- (#17162) üzenetére


w333
félisten

Ezt most komolyan kérdezted :Y ???

Azért van mert mielőtt áthelyezel egy ikont , hogy lázsd hol volt előtte eredetileg mielőtt áthelyezted volna , és miután áthelyezted a hasonmás el fog tünni :D ennyi a nagy trükk :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17165) viralmind válasza -Gerzson- (#17162) üzenetére


viralmind
aktív tag

Bearanyoztad az estemet :-) jot nevettem koszi :-)

sry

(#17166) -Gerzson- válasza w333 (#17164) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Félreérted: Idáig, rendesen (ahogyan te is mondod) az ikon áthelyezésnél a "hasonmás" eltűnt.
Tegnap vettem észre, hogy egy ikon áthelyezése után az új helyre is átkerül és a régi helyen is ott marad.
Tehát az ikon áthúzása után két ugyanolyan ikonom lesz. Egy a régi helyén és egy az új helyén.

[ Szerkesztve ]

(#17167) natë


natë
nagyúr

Valaki próbálta [link]?

(#17168) mm89 válasza -Gerzson- (#17166) üzenetére


mm89
őstag

ilyen nekem is volt már, törölgess!

más: próbáljátok ki légyszi hogy EZEN az oldalon bejön-e a bejelentkezési rész! ha igen akkor milyen romon, mert nekem gyári 2.2vel jó volt de wiuival nem.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17169) tyll30 válasza natë (#17167) üzenetére


tyll30
tag

Próbálkoztam vele de nálam nem indul el !
Illetve a Galnetes kezdő megjelenik és kb 10 másodpercenként zenél egyet ! :F

(#17170) domerator válasza mm89 (#17168) üzenetére


domerator
veterán

Galnet származék icsmiuidsj rom böngészőjével Flash 10.2-vel bejön a belépési oldal

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17171) Heimdallr75 válasza domerator (#17170) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ez a beWeather pro kurva jó :D bw-t kukáztam is :D

forditja valaki? vagy root rulesz? mert ha nem nekiállok felveszem a kontaktot . de duplán ne csináljuk.

الغريبة في هذا الكوكب

(#17172) natë válasza tyll30 (#17169) üzenetére


natë
nagyúr

Rakd fel a heti sima galnetest majd wipe nélkül rakd rá az ICS-t.

(#17173) domerator válasza natë (#17172) üzenetére


domerator
veterán

Pont most írtam be az xda topikba :D

Amúgy milyen a rom?

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17174) domerator válasza Heimdallr75 (#17171) üzenetére


domerator
veterán

Én meg a beweathert kukáztam, miután 27MB-ot még leszedett video gyanánt... ez egy monstrum... nekem úgy kell, mint fókának a napolaj. :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17175) natë válasza domerator (#17173) üzenetére


natë
nagyúr

Kurvafasza. :D

Szuper!

[ Szerkesztve ]

(#17176) Heimdallr75 válasza domerator (#17174) üzenetére


Heimdallr75
őstag

wifin elfért :D nekem tetszik :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#17177) domerator válasza natë (#17175) üzenetére


domerator
veterán

Akkor leszedem... gyors? Miket ellenőriztél már rajta, hogy működik-e?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17178) w333 válasza natë (#17175) üzenetére


w333
félisten

Gondolom jó lehet a galnet ics rom ,mivel Stable kiadásban van :) csak az a baj hogy nincs benne magyar nyelv, jah és milyen Laucher van benne ? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17179) natë


natë
nagyúr

Gyors, nagyon nem ellenőriztem rajta semmit, mert épp Battlefieldezek ;]

Miui launcher.

BF3, jaja.

[ Szerkesztve ]

(#17180) csabi94 válasza domerator (#17174) üzenetére


csabi94
őstag

Frissítésnél, vagy telepítésnél? Egész megtetszett, ajánlod? :D

(#17179) Mozzarella: Battlefield 3? :D

[ Szerkesztve ]

(#17181) domerator válasza natë (#17179) üzenetére


domerator
veterán

Nem megy az akkukijelzés? Semmilyen se? (vagy nem te vagy Sray a galneten?)

(#17180) csabi94: A beweather mikor szedte le a 27 megát? Telepítés után, első indításkor. Nem is a 27 mega adattal van bajom, hanem azzal, hogy azért nem fogok egy ekkora mamut progit tartani, hogy nézzem a szaladgáló felhőket... bőven jó a Palmary Weather.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17182) csabi94 válasza domerator (#17181) üzenetére


csabi94
őstag

Akkor jó, kipróbálom.

OFF: nem tudja valaki, hogy a trénél küldenek sms-t ha elértem a limitet? Mert ma irgalmatlanul lelassult a mobil netem, és nem tudom, hogy csak átmeneti, vagy ilyen marad hónap végéig :D

(#17183) domerator: köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#17183) domerator válasza csabi94 (#17182) üzenetére


domerator
veterán

Elvileg küldenek, de nálam sokszor kimaradt, vagy késett...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17184) hodostamas


hodostamas
addikt

hm, ha időjárás, akkor mi a fontosabb, pontos adat vagy animáció? Mert jelenleg az időkép/köpönyeg páros adja a legpontosabb adatot :)
Puritán igen mindkettő, de legalább pontos.

(#17185) natë válasza domerator (#17181) üzenetére


natë
nagyúr

Megy csak a MiUi settingsben tolj egy off/on-t.

Hol lehet miuiban a haptic feedbacket állítani?

Ja tényleg. Na akkor az nem műxik pl.

[ Szerkesztve ]

(#17186) domerator válasza natë (#17185) üzenetére


domerator
veterán

Sounds legalja

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17187) domerator válasza natë (#17185) üzenetére


domerator
veterán

Galneten valami olyat mondtak, hogy megy a haptic, csak valami miatt 1ms-ra áll be flash után és valami extra settingsben vagy hol lehet megnövelni.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17188) natë válasza domerator (#17187) üzenetére


natë
nagyúr

Jah az megvan de az alsó softkeyek nem zsizsegnek.

(#17189) domerator válasza natë (#17188) üzenetére


domerator
veterán

Cache, dalvik, reboot?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17190) natë válasza domerator (#17189) üzenetére


natë
nagyúr

Ez bug, írták többen is. Vakmerőség volt stable-nek nevezni :)

(#17191) Imdre válasza Imdre (#16973) üzenetére


Imdre
aktív tag

Sajnos korai volt az öröm. Úgy néz ki, hogy nem az anysoft volt a hiba oka. Kipróbáltam, hogy a futó alkalmazásokat egyesével lefagyasztottam, de minden esetben reprodukálható volt az akadás.
Mostmár hardveres hibára gyanakszom.
viszont eddig a képernyő felélesztése után minden esetben fel tudtam oldani a zárat. De lehet ezt sem kellene elkiabálni..... :O

(#17192) tzl válasza Imdre (#17191) üzenetére


tzl
senior tag

Nem hardveres a hiba, nálam is produkált ilyet sokszor. Én lokalizáltam a hiba forrását, gyári froyo. Javítanom is sikerült, a megoldás főzött rom.
Az ilyen akadás egyébként ismerős lehet linuxot használóknak, szürke ablak szindróma (Win alatt is ismert ez a röccenés, csak ott nincs róla visszajelzés, egyszerűen csak áll a gép egy ideig), ilyenkor a program memoriára vár, vagy olvasni vagy írni akarja, de vmiért nem fér hozzá egy ideig. Szerintem a nálad tapasztalt akadások is emiatt vannak, gyanúm szerint a Blur alkalmazások kezelik gyalázatosan a memóriát.

Közben visszaolvastam és látom, hogy cm-et használsz. Meg kéne nézni, mit szól a 300Mhz emeléséhez mondjuk 360-380-ra. Meg a szinkronizáló programoknak is a körmére néznék, lehet, hogy túl sok minden indul egyszerre, amikor bekapcsolod a képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#17193) mm89 válasza domerator (#17170) üzenetére


mm89
őstag

Köszönöm! valószínűleg kipróbálom majd akkor azt is! bár ha az tudja akkor a többinek is kéne tudni

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#17194) Imdre válasza tzl (#17192) üzenetére


Imdre
aktív tag

Igen cm-et haszálok. Megpróbálom a proci felhúzásával.
Mint írtam az az érdekes, hogy elaltatva a kijelzőt egyből magához tér, illetve ha nincs semmi adatkapcsolat akkor is csinálja - tehát elméletileg nem szinkronizál. Régóta használom a ram scriptet is, úgyhogy nem értem....Híváskor bosszantó a leginkább, amit már froyo alatt is csinált. Bár böngészésnél nem emlékszem hogy akadt volna.
Lehet egy froyo alapról kellene kezdeni az egészet?

(#17195) chesterboy


chesterboy
aktív tag

Hello.
Melyik a legutolso stabilnak mondhato nightly?

(#17196) tzl válasza Imdre (#17194) üzenetére


tzl
senior tag

Lehet, érdemes lenne újrarakni az egészet, tiszta froyo-ról indulva, az appokat nem mentve, hanem azokat is tisztán újrarakva. (Én erre a célra az astro file manager backupját használom, az csak az apk-kat menti el).

(#17197) bruti01


bruti01
őstag

haliday! nos a defy-m be SOC kamera van! modositottam a kamerabeállitásokat hogy ne tömöritsen annyira! a helyzet elég drasztikusan javult! most már tényleg jó képet készit! de!! nincs olyan app amivel több beállitási lehetőségem lessz? ( iso, stb) mert szerintem akkor a képek minősége majdnem tökéletes lenne! ötlet?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17198) hodostamas válasza bruti01 (#17197) üzenetére


hodostamas
addikt

hol írtad át a beállításokat?

illetve, cm7.2 1116-os nightly-nál másnál is szaggat a videó felvétel a gyári kamera appal és LG camerával? 7.1-ben az jó volt :U

[ Szerkesztve ]

(#17199) bruti01 válasza hodostamas (#17198) üzenetére


bruti01
őstag

[ez alapján]

de a fájlt sima root jogokkal rendelkező fáljkezelővel cseréltem ki! reboot és már új beállitásokkal megy a cuccos! de nekem buherált froyom van neked nem biztos hogy menni fog!

azon gondolkozok hogy nincs e véletlenül más romban olyan kamera apk amiben teljesen állitható a kamera? mert ez a mostani nagyon karcsu!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17200) natë válasza hodostamas (#17198) üzenetére


natë
nagyúr

Jaja szaggat, az uccsó nightlynál is. Bármennyire is szépen belőttem a CM7-emet, már annyi kompromisszumot kell kötni a használatánál, hogy nevetséges... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.