Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18701) membrandj válasza Heimdallr75 (#18667) üzenetére


membrandj
nagyúr

Sikerült. Elraktároztuk..:D A Launcher pro plussal mi történt? Lassan egy éve nincs frissítés hozzá, akkor a srác azt írta,hogy újraírja az egész launchert az alapoktól és körülbelül januárra volt ígérve(2011 január) . Azóta talán kiadott egy frissítést még valamikor tavasszal és azóta semmi..

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#18702) Heimdallr75 válasza membrandj (#18701) üzenetére


Heimdallr75
őstag

pont ez a baj amit írtál!

néha csinál fura dolgokat :D drawerbe belépve 1 ikon (app) és azona az összes rajta. (home-vissza megoldja)
néha fekete kép csak de home vissza megoldja. csupán ennyi :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#18703) Nataniel válasza forest601 (#18695) üzenetére


Nataniel
senior tag

A hangodat ismétli le.

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#18704) forest601 válasza Nataniel (#18703) üzenetére


forest601
tag

igen igen rájöttem közben:D leszedtem a free-t utána meg megvettem potompénzért :)) de nagyon nagy:DD simagatom dormol aztán jól fejbevágom :DDD :DDD

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18705) Halo válasza forest601 (#18695) üzenetére


Halo
senior tag

te láttad már azt a programot....?
mit beszélne... a kutya angolul is, meg magyarul is büdöset fi...pukizik benne... ehhez kell a "magyarul tudás"?
:O ;] :W

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18706) forest601 válasza Halo (#18705) üzenetére


forest601
tag

nem ismertem a programot de kérdezni csak szabad...nevéből gondoltam hogy alap mondatokat is mondd ezért volt a kérdés :))

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18707) natë


natë
nagyúr

Mezei miui és Jézusfiadávid romja között a launcher sebességében (ikonok görgetése, screenváltás) van különbség?

(#18708) domerator válasza natë (#18707) üzenetére


domerator
veterán

Segitenek, de mezei miui us-t csak miui launcherrel, dsj-t meg csak adw ex-szel hasznaltam. :-(
Adw-ex uj verzioja eleg jo lett, szeretem a lapozos dockot.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18709) Z0C! válasza natë (#18707) üzenetére


Z0C!
őstag

JézusFiaDávid MIUI launcherrel nem szaggat, nincs semmi probléma vele :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18710) hodostamas


hodostamas
addikt

Felraktam az ADW EX-et, elsőre vaj simának tűnt a GO-hoz képest.. Aztán belaktam, wallpaper scrolling on, és kb ugyan úgy néha darabos mint a GO. :F
Másnál is?
Azért az gáz kicsit hogy pl az LP a galaxy 3-on telenyomva widgettel is sokkal gyorsabb mint Defy-n bármely launcher :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18711) Maarki


Maarki
aktív tag

Helotok

A segítségeteket szeretném kérni mivel én nem vagyok otthon eben a témában most vettem meg a Defymet nincs bajom az angollal de kíváncsi vagyok hogy lehet-e magyar Androidot szerkeszteni rá mert ha igen akkor inkább ügy lenne az igaz és hogy mennyire macerás a dolog

Válaszotok előre is köszönöm

üdv Egy kezdő Defys :)

(#18712) Z0C! válasza Maarki (#18711) üzenetére


Z0C!
őstag

Defy topik 1.hsz :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18713) Maarki válasza Z0C! (#18712) üzenetére


Maarki
aktív tag

Akkor ha jól értelmezem a bevezetőt akkor alapból rossz topickba írtam ?
ha igen akkor elnézést és már megyek is és kérem majd a 70 szüzet :D

[ Szerkesztve ]

(#18714) Z0C! válasza Maarki (#18713) üzenetére


Z0C!
őstag

itt is megtalálod az 1.hsz-ben :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18715) Lacopapi válasza Maarki (#18713) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jó helyre írtál,itt az első hsz-t olvasd el figyelmesen,minden benne van.

Mozzarella...én használtam mindkettőt MIUI launcherrel,nincs különbség,vagy nem észrevehető (ami ugyanaz ebben az esetben),a MIUI-nak van egy kis komótos mozgása,de nagyon szépen fut.

[ Szerkesztve ]

(#18716) hodostamas válasza Maarki (#18711) üzenetére


hodostamas
addikt

Itt több módot is találsz rá. Magyaríthatod az alap rendszert, vagy rakhatsz rá custom romot, melyek alapból tudnak magyarul.

(#18717) Maarki


Maarki
aktív tag

Hatalmas köszönet emberek :R szombaton neki is állok majd :C

de basszus akkor nem kapok szüzeket a francba :DD

Üdv Márk

(#18718) Lacopapi válasza Maarki (#18717) üzenetére


Lacopapi
addikt

...viszont lesz egy frankó telefonod,amivel elmehetsz csajozni.. :DD

(#18719) Verhóó válasza Maarki (#18713) üzenetére


Verhóó
tag

a 70 szűz birka kell? :C :C

(#18720) bruti01 válasza Verhóó (#18719) üzenetére


bruti01
őstag

:)) :DD :C :R

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18721) natë válasza Z0C! (#18709) üzenetére


natë
nagyúr

Fölraktam, semmi különbséget nem látok a klasszik miuihoz képest, még az "ICS effektek" is eltűntek. :U (ami a galnetesben volt)

(#18722) bruti01


bruti01
őstag

én arra lennék már kiváncsi hogy mikor csinálnak egy olyan telót amit a boltba totál üresen oprendszer nélkül vehetsz meg és egy software update-al ki lehetne választani azt a rendszert ami nekem tetszik és feltolni és örülni! hogy eleve igy készüljön!
pl tök jó lenne ugy megvenni a defy-t hogy az update-ben kijelölöm hogy cm7-et szeretnék használni rajta vagy wajkiui-t és még sorolhatnám! ÉS nem hiszem hogy ne lehessen megcsinálni! és persze hivatalosan! ugy hogy a romfejlesztök egy kis gyári támogatást kapjanak!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18723) Lacopapi válasza bruti01 (#18722) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azért azt nem kell elfeledni,hogy az emberiség nagyobbik része megveszi a telefont és használja....az elenyésző kisebbség miatt aligha lesz ilyen megoldás.. :)

(#18724) bruti01 válasza Lacopapi (#18723) üzenetére


bruti01
őstag

az igaz! de pl. van egy kolégám akinek galaxy ace-e van! tetszene neki de pl-nokiás szoftverrel! ( elég csunyán néztem rá) tényleg kevesen vannak de akárhogy is nézzük ha ezt a kiskaput meghagynák már csak a kinézet miatt is sokan megvennék hisz egy listábol kiválasztanák azt a rendszert ami tetszik neki mondjuk kinézetre és start! azért szerintem erre vevők lennének az emberek! még az is aki nem romolgat!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18725) domerator válasza bruti01 (#18722) üzenetére


domerator
veterán

Ennek a folyamatnak az első nagyobb lépcsője az Apple féle Siri... egy k@rvanagy szerveren gyűlik, hogy miket kérdezel... kíváncsi vagyok, mikorra érik meg annyira, hogy valamelyik ájfont már személyre szabottan ajánlják neked... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18726) hodostamas válasza bruti01 (#18724) üzenetére


hodostamas
addikt

de sajnos olyan világban élünk ahol a bevétel számít, és ott sajnos ilyen szóba se jöhet :)

(#18727) bruti01 válasza domerator (#18725) üzenetére


bruti01
őstag

hááát lenne hozzá egy két kérdésem! pl: a fönökömröl egy két dolog, 5-lottó számok stb. :)) :))

amugy ájfon nem kell! :N android forevöj :D

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18728) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Srácok! Mennyiért moddoltok egy gyári androidos telefont? (gondolok itt arra,hogy teszel rá egy Custom romot,meg néhány alkalmazást,és beállítgatod nagyjából.)
vagy
esetleg nem e tudjátok mobildokik mennyiért vállalnak ilyet?
Most lenne egy vásárlóm,akinek egy X8 at kellene moddolnom és érdekelnének az árfolyamok. Csináltam már x8at,csak azt ingyen, havernak.

Minden szinten,szinte minden.

(#18729) chab7 válasza hodostamas (#18710) üzenetére


chab7
addikt

Én sosem próbáltam még semmi másik launchert mint ami alapból van a cm-ben. De most hogy 22ft hát üsse kő leszedtem az ex változatot.
Meg kell mondjam nekem nem tűnik gyorsabbnak az ex, de inkább fordítva mondom, nekem nem tűnik lassabbnak a sima. Mindkettő vaj simán megy.
Most már van nekem is 2 launcherem. :) Ezzel meg is álltam launcher próbálgatásban hiszen nem volt eddig sem bajom gondom a simával sem.
Próbaként azért most belakom ugyanúgy mint a simát, és próbálgatom.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18730) bruti01 válasza m0rd0k (#18728) üzenetére


bruti01
őstag

szerintem eltévesztetted a topic-ot!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18731) hodostamas válasza chab7 (#18729) üzenetére


hodostamas
addikt

Na, nekem a gyári ADW úgy akadt mint a rossebb, teljesen alapon is. Mármint amit megszoktam, ahhoz képest. [link]

(#18732) m0rd0k válasza bruti01 (#18730) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Miből gondolod? Most ezt általánosságban kérdeztem,az hogy mit moddolok az már részletkérdés,kb ugyanannyi időbe telik,míg egy Defyt moddolok mint egy X8at,szóval úgy gondolom egy árban vannak.

Minden szinten,szinte minden.

(#18733) Jaffa75 válasza m0rd0k (#18732) üzenetére


Jaffa75
őstag

Félreérted... bruti kolléga arra gondolt, hogy itt a brand és a márka tartja össze a postokat kreálóknak. Azaz nincs anyagi érdek - de furcsa kimondani ebben a világban- a jótanács és a segítség adásával kapcsolatban... ez a topic nem erről szól, néhány kolléga már rég millás lenne...:-)

(#18734) forest601


forest601
tag

hello valaki megtenné nekem hogy kimenti a telefonjáról a facebook.apk a legfrissebb elötti verzióra gondolok mivel én buta frissítettem és nem tetszik és nem találom azt a verziót :(

előre is köszi :R

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18735) m0rd0k válasza Jaffa75 (#18733) üzenetére


m0rd0k
senior tag

értem,mire gondolsz. Eddig én is a jó cél érdekében csináltam,viszont most adódott ez a lehetőség,a tulaj fizetni "akar" érte. Azért gondoltam,hátha tudok egy árat mondani.

Minden szinten,szinte minden.

(#18736) Jaffa75 válasza m0rd0k (#18735) üzenetére


Jaffa75
őstag

Én magamhoz mérten a kollégáimnak szoktam segíteni.. pénzért sosem jutott eszembe! Szerencsére (és másoké is:-):-):-) ) nem ebből kell megélnem...:-) egy kollégámnak az egyik itteni - samsungra váltott azóta?!- őstag segített hackelni a telót kb 2 sörért... :-) szóval én ebben neked nem tudok segíteni...

[ Szerkesztve ]

(#18737) baal-amiga válasza m0rd0k (#18735) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Kérj érte egy sört esetleg.

Beelőztek.

[ Szerkesztve ]

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#18738) m0rd0k válasza Jaffa75 (#18736) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Kőbányai/óra-ban egyeztem ki a sráccal :) max 2 óra,utánanézéssel,mindennel együtt. :)

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#18739) bruti01 válasza m0rd0k (#18735) üzenetére


bruti01
őstag

én egy jó nagy korsó sörért csináltam meg a munkatársam defy-jét! ö is wajkiui táboros lett és majd elolvadt a gyönyörüségtöl amikor látta hogy müködik a music player billentyüzárnál is :C (hozzáteszem ez engem is nagyon nagyon megfogott) ha cyanogen-es mokusok nem kérnek pénzt a romfejlesztéssért én se tehetem mert nem volna etikus!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18740) chab7


chab7
addikt

Már lassan meghat ez a sok önzetlenség ami innen árad ;]
De most komolyan.
Mikor manapság már mindenki csak azt nézi, hogy miből mit profitálhat.
Erre itt meg egy csomó önzetlen segítő ember van - de legalábbis akad :R :R

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18741) Jaffa75 válasza chab7 (#18740) üzenetére


Jaffa75
őstag

Én olyan szférában dolgozom, ahol semmi sincs ingyen... hidd el, felüdülés ide jönni, mert tényleg önzetlenül kaptam már jó tanácsot.. vagyis idáig még nem fizettem érte... :D

[ Szerkesztve ]

(#18742) domerator


domerator
veterán

...hát ez az új 1.12.5 icsmiuidsj nem igazán nyújtott újat, sőt... a zárszerkezet még kényelmetlen is nekem (a szokásos miui lock sokkal jobban kézreáll, mint eltalálni a jobb oldali gombot) és akkuidőben sem múlja felül az előzőt, úgyhogy sokadszor megy vissza a domiui... :U
Wajkiuival nem akarok kínlódni, abban is csak az addon lenne az új... azzal meg csak a gondok vannak ahogy látom.

Szerintem várnom kell karácsonyig... hátha kerül a fa alá egy galnetféleség olyan pazar akkuidővel, mint a mostani hibás stable... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18743) Z0C! válasza domerator (#18742) üzenetére


Z0C!
őstag

várjuk együtt :)

(lockscreenből MeeUI 1.1-et használom) :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18744) Maarki válasza Lacopapi (#18718) üzenetére


Maarki
aktív tag

áh már 6éve meg van az oldalbordám szóval a csajozós rész kilőve :( :)

(#18745) hedler válasza hodostamas (#18731) üzenetére


hedler
tag

milyen rom van fent? Mert nem akadhat egyáltalán, mint a szél úgy megy. a baráti társaságomban van 5 defy, minden száguld az adw-ex. a gyári 2.2.2 és cm7-el egyaránt.
nálad valami más bibi van.

Galaxy Note 2, Nikon D300, sigma 18-35 1,8, sigma 50-500 4/6.3

(#18746) natë válasza domerator (#18742) üzenetére


natë
nagyúr

Osztom, szerintem sokkal jobb a mezei miui.us. Kb. 30 percet volt fönn a telefonomon, nagyon nem jött be. :(

[ Szerkesztve ]

(#18747) tyll30


tyll30
tag

Ahogy olvasom sokaknak van gondjuk az új WajkIUI 1.12.02 + addon nal.
Egypár romot kipróbáltam de eddig nálam ez a legstabilabb !
Alkuidő szempontjából is ez az legjobb !Eddigi romok nálam max 1.5napot bírtak.
WajkIUI 1.12.02 + addon nal már másodszor értem el a 2.5 napot. (Telefonhasználat nem változott )
Azért a market nálam is dobott 1-2 hátast de ez volt a 6 nap alatt a legnagyobb hiba ! :))

Szerk:

Miui.us ra raktam rá.

[ Szerkesztve ]

(#18748) domerator válasza natë (#18746) üzenetére


domerator
veterán

A mezei miui us még semmi ics adalékot nem tartalmaz, ettől függetlenül jó darabig fenn volt a telón hibátlanul. Jó érzés, hogy van a vinyón 1-2 olyan rom, amit bármikor visszatehetek, mert megbízható :C

Ja... még visszacsere előtt most lefuttattam 5 db quadrantot ezen a 12.5 dsj-n... érdekes, de igazolja az érzésemet... vagy 150 ponttal kevesebbet nyomott, mint a dsj 11.25. :F

(#18747) tyll30:

Az "alkuidő" nálam nem számít, ha sikerül a végén alkudni... :DDD :DDD

Komolyra fordítva: a másfélről két és fél nap az szép... :C leírnád pontosan, hogy miként tetted fel a romot? (mi volt előtte, bayeres vagy soc a telód, stb.)

Szerk: közben látom, hogy miui-us volt előtte... full data törlés volt gondolom.

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18749) tyll30 válasza domerator (#18748) üzenetére


tyll30
tag

Ez alapján raktam fel

[link]

Kamera SOC

Mindent a leírás szerint csináltam, úgy ahogy a többi romnál is.

[ Szerkesztve ]

(#18750) domerator válasza tyll30 (#18749) üzenetére


domerator
veterán

Köszi.

Gondolom úgy érted, hogy a miui-us-t raktad fel a linkelt útmutató alapján és utána már csak recoveryből törölted a dolgokat..

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.