Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18751) tyll30 válasza domerator (#18750) üzenetére


tyll30
tag

Úgy értettem hogy nem 2.2 re raktam hanem miui.us volt fenn előtte.
A 3-tól 8-ig csináltam végig a leírást + addon.
Semmi mást nem csináltam !

(#18752) domerator válasza tyll30 (#18751) üzenetére


domerator
veterán

Ok, így világos, köszönettel... :R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18753) tyll30 válasza domerator (#18752) üzenetére


tyll30
tag

:)

(#18754) domerator


domerator
veterán

A heti miui előzetes changelog sem azt sugallja, hogy egy teleírt A4 lapnyi változás fog történni... :N :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18755) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Nektek mennyi idő alatt tölt fel full merülés után a Defytek? (úgy hogy már kikapcsolt,annyira nem volt benne szufla)
Csak mert nekem kb 3 óra alatt maxra került.

miui.us rom telefonszám tagolására nem tud senki megoldást? Ez alatt azt értem,hogy nem a szokványos tagolást (EU),hanem az amcsit használja.

Minden szinten,szinte minden.

(#18756) domerator válasza m0rd0k (#18755) üzenetére


domerator
veterán

A 3 óra reálisnak tűnik a töltéshez.

Ha működik rendesen az amcsi számtagolással, akkor sztem használd...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18757) m0rd0k válasza domerator (#18756) üzenetére


m0rd0k
senior tag

Egyenlőre nem raktam még fel miuit.us-t,de csak emiatt az egy dolog miatt. Régebben volt egy romom még Pulseomon aminek ilyen volt a tagolása,utáltam nagyon.

Minden szinten,szinte minden.

(#18758) Nataniel válasza Maarki (#18711) üzenetére


Nataniel
senior tag

és miután a Defy topic numero unót átnyálaztad...akkor itt lent az aláírásomban (illetve Szabóf1 kartárs aláirásában)) linkelhetsz tovább Szabóf1 leirásaihoz (hangsúlyozottan, olvass...olvas...olvas...még mindig olvas... és ha mindent megértettél akkor cselekedj... tudod... kétszer mérj,egyszer vágj... :DD)

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#18759) Nataniel válasza chab7 (#18740) üzenetére


Nataniel
senior tag

Chab, barátom,biztosan mindenki emlékszik a jaj meghallt a telóm Druid_391-re... na, a lényeg az hogy én elmentem,megcsináltam,gyári 2.2.2... és nem kértem semmit sem,pedig én rohantam utána,én vittem a cuccokat (és ő hozott egy telót,egy töltőt,és egy hosszabbitót,meg penen a 2.2.2-t) ... a lényeg hogy mindenért egy kis csomag sültkrumplit kértem :DD (Az éhség hatalmas úr) :DD

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#18760) more


more
tag

sajnos egy jó kis sörözésen sikerült megtalálni a defy határait a folyadékállóságban....be lehet kapcsolni, de az érintő felület összevissza reagál, a háttérvilágítás egyenetlen. mindez egy hónap szárítás után. szerencsére volt rá biztosításom a vodánál, szóval ha minden jól megy 15 rugóból kapok egy újat, csak nem szeretnék mindent újra telepítgetni\beállítani. tudtok mondani valami módszert, hogyan tudok usb-n mindent lementeni és újra tenni egy másik defyre?

(#18761) bruti01 válasza tyll30 (#18747) üzenetére


bruti01
őstag

hali nálam is a market kezdett fc-zni utána már máshol is! de addon nélkül nem volt egy fc-m se! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18762) forest601


forest601
tag

Mit ajanlotok a titanium backup helyett? Utoljara amikor feltettem utana mar besem kapcsolt a telefon

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18763) tzl válasza bruti01 (#18739) üzenetére


tzl
senior tag

Miért ne lenne etikus? Egy dolog, hogy nem vagyunk rászorulva, ezért inkább hobbiból csináljuk, de etikusság kérdése nem merül fel itt. Épp ez a floss világ működő és etikus megoldása. Nyílt a kód, bárki gyárthat belőle futtathatót, de ha te értéket adsz hozzá, azért kérhetsz pénzt. Ilyen érték lehet pl. Az, hogy felrakod valakinek a szoftvert, ami hiába nyílt, ha nem tudja felrakni és használni. Te dolgozol vele, a te időd és tudásod használja, annak pedig ára van. Dönthetsz úgy, hogy ezeket ajándékba adod, de ez nem etikai kérdés.

(#18764) Repp válasza tzl (#18763) üzenetére


Repp
tag

Ez így igaz, bár én is inkább italért szoktam romolni :D

(#18765) espista


espista
senior tag

Sziasztok!
Most már 3. napja nyúzom a miui.us-t. Semmi bajom nincs vele, ellentétben a wiui-val és a ics galnetes miui-val. Nem fagy és elég gyors is még Go Launcherrel is. (Nem röhögni! :-) ) Mondjuk csak 4 widget és 4 folder organizáló van a 3 oldalon. Képet majd később, mert most ez a fórum opció ideiglenesen nem működik.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#18766) domerator válasza espista (#18765) üzenetére


domerator
veterán

Nekem nem újdonság.. :C ... fogod 33 napig is nyúzni, mert a miui us az jó...

(na jó... 33 napig nem bírod ki, hogy ne tegyed fel az újabbakat...) :DDD

(#18764) Repp:

Nálam eddig egy közel 3 órás romolás, közben magyarázás "díja" volt egy cappuccino és egy melange. :D

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18767) Lacopapi válasza domerator (#18748) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az 1.12.2 viszont,ha eltekintek a tether gondtól (ami nekem nem az,mert van app),tökéletesen fut.Eddig még a rádió sem szarakodott.Az üzemideje megegyezik a SEA üzemidejével,ami igazán nem mondható rossznak :D

forest601...mire kell? Törölni jobb sztem a Root Uninstaller.A mentéseket én recoveryben nandroidba csinálom.

[ Szerkesztve ]

(#18768) bruti01 válasza tzl (#18763) üzenetére


bruti01
őstag

ebböl a nézöpontbol igaz de én még sem érzem azt hogy ezt pénzért kellene csinálni! elvégre nem én csináltam "csak" felrakom :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18769) domerator válasza Lacopapi (#18767) üzenetére


domerator
veterán

Lacopapi:
1.12.2 melyik? Wajk?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18770) Lacopapi válasza domerator (#18769) üzenetére


Lacopapi
addikt

Deeehogy,MIUI DSJ ICS satöbbi.....

(#18771) natë


natë
nagyúr

Nu...kipróbáltam a vatikáni MiUi-t, a galneteset, az oridzsinált és természetesen a miui.us-t (de erről már volt tapasztalatom eddig is).

- a Jézusfiás semmivel nem gyorsabb, mint a nem "ICS-s", ellenben meg van fűszerezve számomra a hulladék kategóriát jelentő programokkal. Az akkuidejéről nem tudok nyilatkozni, azonban erről érdemben más sem, mivel ahhoz 1 hétig mindig ugyanazon programokat kellene ugyanúgy, ugyanakkor futtatni. Ugyanannyit telefonálni, stb. Szóval nekem ez az ICS framework a galnettől "smells like a bullshit". Felejtős.
- Galnet MiUi : kezdetben lelkesedtem érte, benyeltem a parasztvakítást, amiért még pénzt is kérnek. Aztán beszéltem 1-2 bennfenntessel, plusz nyúztam a romjaikat. Ugye alapból hw-es gyorsítást garantálnak az összes romjuknál, turbózott gui-val. Újabb bullshit. Semmivel nem gyorsabb a felület, a scroll, sőt meg merem kockáztatni, hogy az előző héten kiadott miui.us rom még gyorsabb is ilyen téren (holott az sem lehet). Erről is van egy komoly infóm egy ex-galnetes "fejlesztőtől". A build.prop kb. annyiban különbözik a miui.us-étól, hogy a heap mérete 64, ellenben nincs 1%-os battery step és hiányzik a tetheringet működőképessé tevő bejegyzés is. Viszont van Galnet Video Player (ami átnevezett mobo player) és Verizonos market.
- eredeti MiUi : semmi baj vele, nem igérnek a fordítók extra tweakeket és feature-öket. Teszi a dolgát, pont.
- MiUi.us : build.prop tweakek a helyükön, a rendszer stabil. Zipalign, deodex, semmi extra csoda. Korrekt cucc.

Berhelt, öszvér MiUi-k : pont azok a dolgok vesznek el benne, amik a MiUi-t erőssé, egyedivé teszik. CM7 driverek (gyengébb wifi), instabilitás (valahogy a 2 rom együtt annyira nem barátok), illetve azt sem nagyon komálom, hogy a miui launchert lecseréljük másra, mert pont ez az egyik aduász, ez (is) teszi egyedivé.

Privát véleményem hallottátok.

[ Szerkesztve ]

(#18772) Lacopapi válasza natë (#18771) üzenetére


Lacopapi
addikt

"Jézusfiás" akkuidejét éppen fentebb írtam...kösz,az összehasonlítást :) Bár én sosem olvasgatom mit ígérnek,avagy mit nem,csak felrakom,aztán bizonyíthat.Gyorsaság tekintetében egyetértünk,az alap launcherrel (ami nálam a MIUI) gyakorlatilag ugyanolyan a sebessége mindegyiknek.Pofára nekem a szintén fentebb említett 1.12.2 jön be,de ez persze személyre szabott dolog-ami nem tetszik,azt kidobom,nem nagy ügy.

Öszvért sosem raktam fel,nem is fogok,erről megegyezik a véleményünk (eltekintve a domi által szétboncolt öszvértől,mert az más). :D

Tagadhatatlan,hogy a legmegbízhatóbb továbbra is az US...jól dolgoznak.

Ez meg az én privát véleményem.. :)

[ Szerkesztve ]

(#18773) espista


espista
senior tag

Akkor olybá tűnik, hogy mindenkinek ugyanazok a tapasztalatai. :-) A miui.us szép a miui.us jó, mindennel meg vagyunk elégedve.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#18774) Lacopapi válasza espista (#18773) üzenetére


Lacopapi
addikt

Néha előfordul...ugyanakkor más az öszvérek mellett teszi le a voksát,szóval.......mindenki azzal él együtt,amit választ magának :)

Az us a Go-val nem akadozik? Ez meglep,de ebből is látszik,hogy más a telefonok belvilága, nálam nem igazán futott rendesen,maradok az eredeti launchernél.

[ Szerkesztve ]

(#18775) chab7 válasza bruti01 (#18768) üzenetére


chab7
addikt

Nahát, és még olyan ember is akad aki a mai világban nem saját magát teszi a középpontba? Pedig mint már vázolták, az időd megy rá, és megdolgozol vele. Ez pedig mind mind pénz. Manapság pedig mindenki olyan fontos ember, hogy az idejét pénzben méri. (Olykor nem is kevésben).
Nekem ugyan nem tetszik hogy a világ ilyen, és az emberek ennyire fontos énközpontúként gondolkodnak. Ez lehet túlélési mechanizmus is, de gondolom a többséget inkább csak beszippantotta a kapitalizmus és annak rendje módja szerint magukat helyezik a legfontosabb státuszba, és így persze nem lehet hogy bármit amit ők csinálnak azt ne kellene megfizetni, és másoknak nem értük kell élni.
Na de hát ez van, ilyen a világ. Elfüstölöghetek én magamban mikor az utamban téved egy igen fontos "vállalkozó", - mert ma már majdnem mindenki az, ráadásul irdatlan fontos "bizniszben" utazik - olyankor minden mozzanatán, viselkedésén látszik is ez a "ki vagyok én" stílus. Ez van, a pénz szétszakítja az embereket és inkább az a fontos mint embertársaink. Na nem nyújtom az off-ot nagyon, csak meg akartam jegyezni, hogy jó látni, hogy van még akinek embertársai számítanak annyit, hogy egy-egy ilyen "munkáját" nem pénzben méri a másiknak. (Ez vonatkozik a piáért dolgozókra is ;) )

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18776) espista válasza Lacopapi (#18774) üzenetére


espista
senior tag

Nem, nem akad. Megy szépen, bár, amint mondottam ez betudható a viszonylag kevés lapnak és widgetnek. Előbb-utóbb lehet, hogy keresek valami kisebb launchert, mert minek legyen fenn egy 4 MB-os, ha ugyan azt egy 1 MB-os is megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum!

(#18777) Lacopapi válasza espista (#18776) üzenetére


Lacopapi
addikt

A MIUI launcher 1.09 Mb... EZ

[ Szerkesztve ]

(#18778) bruti01 válasza chab7 (#18775) üzenetére


bruti01
őstag

hát én a piát nem kérem de ha adják szó nélkül elfogadom :) nagymuter mondta hogy amit adnak fogadd el! :)) és igazábol ezt nem melóként fogom fel hanem csiszolgatom a tudásomat vele! aminap csináltam egy defy-t felraktam a wajkiui 12+addont és olyan bootlop-fogadott hogy csak lestem! :((( de megcsináltam :) a kihivás! az kell nekem!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18779) espista válasza Lacopapi (#18777) üzenetére


espista
senior tag

Ez ugyan az, mint ami eleve benne van a miui.us-ban? Az annyita nem jött be. Számomra nehézkes a kezelése. Maradok a klasszikus launchereknél, de azért köszi!

Romani ite domum!

(#18780) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Nem tudjátok Angry Birds mentéseket hogy tudom backupolni?

Ezenkívül, próbáltam cwm el backupolni a jelenlegi cm7emet,és nem sikerült. "Error while making a backup image of /data" aztán végig error,és nem backupolta. Mi lehet a gond? 480 mega szabad helyem van,és van fent 100+ appom.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#18781) espista válasza m0rd0k (#18780) üzenetére


espista
senior tag

Market: Angry Birds save. Nekem működik.

Romani ite domum!

(#18782) chab7 válasza m0rd0k (#18780) üzenetére


chab7
addikt

Az sd kártyádon legyen egy /clockworkmod/backup mappa (oda fogja menteni), és legyen több mint egy giga hely is mert nálam a teljes rendszer nem egyszer eléri ezt a méretet mentéskor.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18783) domerator


domerator
veterán

Miért szaggat az android?

Érdekes még így laikusnak is...

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18784) hodostamas válasza domerator (#18783) üzenetére


hodostamas
addikt

pont nagyon rossz példát hoztak elő, mert az nem igaz.
érdemes elolvasni az eredeti cikket, mert pár dologban kijavították a gyereket.

reggel én egy kicsit másképp közelítettem meg: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18785) Z0C! válasza domerator (#18783) üzenetére


Z0C!
őstag

nemtudom miért kell mindig szapulni az Androidot...érzek valami ÁjÓes fényesítést..én nem érzem azt hogy szaggat...ha szaggat is betudom annak, hogy a telefonom 60k-ba van (ingyé kaptam) nem egy 150k-s Ájfon árában.
pl: Ne hasonlítgassuk a mobilnetet a vezetékes nethez...ha nem 30mp alatt tölt be a weboldal, hanem 40-50 nem dől össze a világ :)

gondolom azért sokan így vannak... :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18786) chab7 válasza Z0C! (#18785) üzenetére


chab7
addikt

Nekem is nagyon ios kampánycikknek tűnik. Főleg a kép alatti szöveg.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18787) domerator válasza Z0C! (#18785) üzenetére


domerator
veterán

Nemnemnem... félreértetted Zoci.. :U

Amellett, hogy nem az android a No1 nálam, ez a linkelés most semmiféle fikázást nem jelentett részemről.
Azzal hogy érdekes, pusztán annyit akartam mondani, hogy köztudott a legelső ájfon óta főleg, hogy az alma a felhasználói élményre gyúr és nekem mint laikusnak ez a cikk volt az első érthető "magyarázat" erre.

Ég óvjon, hogy flame-et keltsek, inkább kiradíroztatom, ha kell... :R :R :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18788) Z0C! válasza domerator (#18787) üzenetére


Z0C!
őstag

nem értettem én félre. nem vagyok ájfon ellen. sem mellette.
CSAK elfogadtam, hogy halandóként be kell érnem azzal amim van. nem várom el, hogy a telefonom olyan okos legyen, hogy a kávéfőzést magától megcsinálja.

nem fogom kidobni az ablakon a telómat ha pár pillanatra "beszaggat" vagy a poresz nem 20mp alatt tölt be, hanem 1perc alatt....

nem flém keltés volt. ez fórum, kinyílvánítottam a véleményemet a cikkről :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18789) domerator válasza Z0C! (#18788) üzenetére


domerator
veterán

Akkor együtt vagyunk, mert én is beérem vele, sőt... bódottá van, hogy ilyen telefont használhatok ilyen faxa romokkal :R

Valahol írtam egy rommal kapcsolatban (és pl. Lacopapi is egyetértett vele), hogy elég gyors az adott rom ahhoz, hogy hamarabb megcsinálja az adott utasítást, mint ahogy én ki tudnám adni a következőt... és ez épp elég. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18790) bruti01 válasza domerator (#18789) üzenetére


bruti01
őstag

egyetlen bajom van a rom-okkal! hogy nem dolgoznak helyettem! :DD

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18791) domerator válasza bruti01 (#18790) üzenetére


domerator
veterán

...te viszont dolgozol velük. :DDD Hogyan pofoztad helyre az említett bootloopos miuit?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18792) bruti01 válasza domerator (#18791) üzenetére


bruti01
őstag

feltoltam a sea-t amire rátoltam a cm7 stable-t a 63-as nightly-val! tök pöpecül ment tényleg hibátlanul. de a gazdiját tökre megfogtam a wajkos iui ugyhogy nyomtam egy wipe chace, dalvik chace és rátoltam az uccsó verziót addon nélkül! hibátlanul megy azota is!
amugy érdekes! az ismerősi körben 3 defy-van és az addont egyik se birja! a fent emlitett bootloop-ol a másik meg az enyém folyamatos fc-dobálás! de addon nélkül hibátlan mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18793) Mano66 válasza bruti01 (#18792) üzenetére


Mano66
senior tag

Én a fiam defyére toltam fel a Wajk-t.Se bootloop hiba,se fc-t nem tapasztaltam.Elötte CM7.1 volt fennt neki,de a Wajk verziot jobban szereti.Ja és az addon is fent van. :C

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#18794) domerator válasza bruti01 (#18792) üzenetére


domerator
veterán

Ja, hogy add-on nélkül... a postodból úgy értettem, hogy add-on is felment... azért érdeklődtem... :U

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#18795) bruti01


bruti01
őstag

viszont érdekes lehet hogy a bootloop-os volt az egyetlen bayer-es! a másik kettő soc-s! és élek a gyanuperrel hogy nagyon nagyon nem mindegy hogy mire rakom fel a rom-ot! ugyanis az enyémnél is ha a sea-val kezdem sokkal simább mint ha sima mezei cee-re tenném! szerintem amikor valaki áttér a cm7-röl a wajkiui-ra akkor a rendszer felülirásnál nem mindent ir át! van ami megmarad! de ez az én véleményem!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18796) chab7 válasza bruti01 (#18795) üzenetére


chab7
addikt

Meg ezt már régebben kibeszéltük itt, és akkor is erre jutottunk ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18797) bruti01 válasza Mano66 (#18793) üzenetére


bruti01
őstag

:C :R akkor jó! a telómnak sajna nagyon nem tetszik! most megint feltoltam <igazábol azért hogy én vagyok a dilis vagy tényleg nem koser nekem> az addont és az első beindulásnál már a launcher dobott 2 fc-t :((( ugyhogy visszaáltam az addon nélkülire!

[ Szerkesztve ]

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#18798) hodostamas


hodostamas
addikt

elvileg kész a kamera modul soc-ra is az ICS-hez.

(#18799) natë


natë
nagyúr

Egy beosztottam ma vásárol defy+-t lehet, hogy ráfizetéssel cserélné a defy-omat :)
Belemenjek?

(#18800) tarnagy válasza natë (#18799) üzenetére


tarnagy
aktív tag

A beosztottadba semmiképp!
Az üzlet megfontolásra érdemes - attól függ, mennyit kér...

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.