Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18651) kano válasza forest601 (#18650) üzenetére


kano
nagyúr

Naponta vannak újak, de az idő eltolódás szerint nem pont éjfélkor kerülnek fel. Nem tudom, hogy melyik időzóna alapján teszik fel, de tegnap este olyan 9-10 körül már voltak új programok.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18652) Heimdallr75 válasza natë (#18643) üzenetére


Heimdallr75
őstag

arról nem beszélve, hogy ezért tegyek fel egy titaniumot? ne adj isten vegyem meg 1700ért mármint a titaniumot hogy a getjart "fagyasszam"?

istenem 22Ft... ez magyarország.

ui: titaniumot messziről kerülöm, turkál sql bázisba, stb.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#18653) Zebra23


Zebra23
csendes tag

Üdv mindenkinek
Szeretném a defy-mre cm7modot tenni.

rum-cajsz leírását követném a telepítési folyamatban, de ahogy az első hsz-ben írva van inkább kérdezz mielőtt... :)

ami már meg van:
-rootolva van

letöltöttem a fájlokat:
- innen a cm7-et ( update-cm-7.1.0-jordan-signed.zip )
[link]
- innen a 2ndInit ( SndInitDefy_2.0.apk )
[link]
-innen a google apps-t (gapps-gb-20111111-signed.zip)
[link]

full backup-t kontaktokkal sms-eskkel mindennel együtt még nem csináltam ha tudtok programot mondani mivel megköszönöm, meg keresek még a topicba ( a három topic-ot nem volt még időm átnézni)

A segítségeteket elölre is köszönöm.

(#18654) kano válasza Heimdallr75 (#18652) üzenetére


kano
nagyúr

Na mindegy, látom nem sikerült felfogni, hogy mit írtam (ki beszélt itt fagyasztásról, miért kellene megvenni a Titaniumot, uninstallról beszéltem arról nem is beszélve, hogy PC-re is le tudod tölteni az appot). Hagyjuk...
És akkor mi van, ha turkál az sql adatbázisban?
Semmi gondja nincs a Titanium backupnak, sokan használjuk elégedetten.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18655) tzl válasza Heimdallr75 (#18652) üzenetére


tzl
senior tag

Megvenni 1700-ért a titaniumot? Hombre, Magyarországon vagy, okosba' kell megoldani, nem tudtad?

Hülyének fog nézni a bankom hó végére, szerintem kiszállnak majd vizsgálódni hozzám, mert tök nyilvánvaló, hogy a rendszert tesztelem és vmi biztonsági lyukat keresek rajta ezzel a napi több 22Ft-os vásárlással :D

(#18656) kano válasza tzl (#18655) üzenetére


kano
nagyúr

Mindenki csak magából indul ki.
ADW EX: Hihetetlen, hogy az alap ADW mennyivel lassabb mint az EX. Ahogy már Mozzarella-val is megbeszéltük.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18657) tzl válasza Zebra23 (#18653) üzenetére


tzl
senior tag

Contactokat folyamatosan backupolja a gmail, sms és híváslista backupra és az sms backup + programot javaslom. Némi adatforgalom, míg fellöki a gmailbe az sms-eket és híváslistát, aztán némi adatforgalom, amig letölti az új romra, de nagy királyság, hogy folyamatosan ment és egy gombnyomásra visszajön minden.

(#18658) tzl válasza kano (#18656) üzenetére


tzl
senior tag

Gyere, keress okosított programot a telefonomon, sokat kell keresgélned...

(#18659) Joke21


Joke21
aktív tag

Most fizettem az ADWLauncher EX-ért 22 ft-ot! Remélem megérte! :D

(#18660) Heimdallr75 válasza kano (#18654) üzenetére


Heimdallr75
őstag

szerintem is mert szarrágás 22 ft-on, gondolkodni.

arról meg hogy a titanium merre hol turkál, egyszer olvass utána. Garantálom (ha informatikában otthon vagy) az életben messziről kerülni fogod.

de off.
és hanyagoljuk a témát, mert aki amúgy is életérzésnek érzi a warezt annak mindegy hogy 22 ft vagy ingyen van.

elmondom a tranzakció (kártyával való fizetés ami a kereskedőt terheli több mint 22 Ft , ez egy promó)

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#18661) Halo válasza forest601 (#18614) üzenetére


Halo
senior tag

tegnapelőtt este elkapott engem is a 10 centes vásárlási láz, de az 5. app-ot az istenért nem tudtam megvenni.
nagy sokára leesett, hogy aznap már vásároltam, s a 4 app-vásárlással kimerítettem a napi 5 vásárlási limitemet.
23-kor hívtam is az ügyfélszolgálatot, gondolom örültek... és átállíttattam a csajjal a vásárlási limitszámot.
Közben kiderült, hogy mindezt meg tudom már tenni a Netbankon keresztül is. (Erste)

ennyi... nem tudom, hogy ez lesz-e a megoldás, de hátha valaki befut még ebbe a butaságba, ill. a továbbiakban már nem fog :)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18662) Heimdallr75 válasza Joke21 (#18659) üzenetére


Heimdallr75
őstag

pontosan ennyit megér :D 22 FT az ADW ex :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#18663) tarnagy válasza Heimdallr75 (#18626) üzenetére


tarnagy
aktív tag

#18626) Heimdallr75

Nem kell semmit választani! Ha kiteszed a képernyőre az ikonokat, egyszerűen egymásra húzod azokat, amelyeket egy mappában akarsz látni. Alapból a Mappa nevet adja neki, ez módosítható, ha hosszan rátartasz, s ott a Szerkesztés-t választod!

ÓÓÓ! Bocsánat, most látom a végén, hogy az AppDraweren belül akarsz mappákat. No, ezt még nem próbáltam... De megteszem, s tájékoztatlak :)

[ Szerkesztve ]

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#18664) kano válasza Heimdallr75 (#18660) üzenetére


kano
nagyúr

Milyen warezről beszélsz? Ki beszélt itt warezről?
Hagyjuk...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#18665) fa4hu válasza Heimdallr75 (#18662) üzenetére


fa4hu
őstag

Hol? A Market-en nem látom...

(#18666) membrandj válasza Heimdallr75 (#18662) üzenetére


membrandj
nagyúr

Ha rákeresek nekem is 22 ft ír ki,de ahogy rákattintok már 600 valamennyi.. Te meg is tudtad venni 22ftért?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#18667) Heimdallr75 válasza membrandj (#18666) üzenetére


Heimdallr75
őstag

nyomj a vásárlásra és megint 22 lesz mielőtt leokézod

الغريبة في هذا الكوكب

(#18668) Joke21


Joke21
aktív tag

Azért érdekes, mert itt vannak az akciós progik, de a top paidben is lehet találni pluszban egy-kettőt még.

(#18669) Heimdallr75 válasza tarnagy (#18663) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ezt megköszönöm , a drawerben érdekelne igazán, logikus is lenne :D jobb-bal mozgatás folderek azon belül meg le fel görgetés :D

ez a bajom LP-vel egyedül mire megtalálok egy appot :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#18670) mm89 válasza tarnagy (#18663) üzenetére


mm89
őstag

Go Launcherrel az app drawerben is lehet mappákat csinálni :)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18671) Maarki


Maarki
aktív tag

Helotok

A segítségeteket szeretném kérni mivel én nem vagyok otthon eben a témában most vettem meg a Defymet nincs bajom az angollal de kíváncsi vagyok hogy lehet-e magyar Androidot szerkeszteni rá mert ha igen akkor inkább ügy lenne az igaz és hogy mennyire macerás a dolog

Válaszotok előre is köszönöm

üdv Egy kezdő Defys :)

(#18672) kymco


kymco
veterán

Sziasztok!
Itt is megkérdezem, hátha a problémám defy (wajk miui 1.12.2+addon) specifikus.
Leszedtem egy rd mute nevű alkalmazást, ami némít, ha a telefont lefordítva az asztalra rakom.
Az alkalmazás be is indul, mikor csörgetnek, mert a status bar jelzi, hogy némít, de a telefon ennek ellenére csörög.
Próbáltam más, hasonló alkalmazást is, de az sem némított...
Van valami tippetek? :F

www.refujvaros.hu

(#18673) Heimdallr75 válasza kymco (#18672) üzenetére


Heimdallr75
őstag

hangerő le gomb :D
tudom nem megoldás de pont annyi mozdulat mint lefordítani :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#18674) kymco válasza Heimdallr75 (#18673) üzenetére


kymco
veterán

Nem rossz, csak ahhoz fel kell élesztenem, át kell jutnom lock screen-en.... Tényleg ugyanannyi...

www.refujvaros.hu

(#18675) Heimdallr75 válasza kymco (#18674) üzenetére


Heimdallr75
őstag

sorry, nem gondoltam, cm-om van ott feléled élből hívásnál, hang le és kész. :R

الغريبة في هذا الكوكب

(#18676) fa4hu válasza Heimdallr75 (#18667) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi! (Hülye ez a Market.)

(#18677) blacky36 válasza kymco (#18672) üzenetére


blacky36
tag

Kiprobaltam, nekem mukodik gyari rom-mal, igaz egy fel mp-ig csorgott de aztan csak az a ketyeges mint a kamera bekapcsolasnal. Fel emelem csorog leforditom elhallgat

(#18678) chab7 válasza kymco (#18672) üzenetére


chab7
addikt

Nekem némít ahogy kell, én használom ezt az appot.

(Előtte EZphonetools-t használtam de abban más dolgok is voltak ami nem kellett (na meg herótom van ha olyan app van a market saját alkalmazásokban aminek a neve kínai karakterekkel van írva), ez meg kifejezetten csak némításra van.)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#18679) forest601 válasza kano (#18651) üzenetére


forest601
tag

okés köszi :R remélem lesz egyik nap a titanium is :DD

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18680) mm89 válasza kymco (#18674) üzenetére


mm89
őstag

Nem kell. Legalábbis nekem ha csörög, ugye bekapcsol a kijelző, simán megnyomom a hangerő le gombot és kész, elnémul.

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18681) chrisx1


chrisx1
tag

Érdekes cikk:

http://www.hirado.hu/Hirek/2011/12/06/15/Szegyen_140_millio_okostelefonra_telepitettek_kemszoftvert.aspx

(#18682) kymco válasza chab7 (#18678) üzenetére


kymco
veterán

Akkor lehet, hogy a wajk miui kavar be....
Leszedtem... marad a widget locker

www.refujvaros.hu

(#18683) RootRulez válasza chrisx1 (#18681) üzenetére


RootRulez
félisten

Nos feltelepítettem ezt a Voodoo Carrier IQ detector-t, a CM7 tiszta...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#18684) forest601 válasza chrisx1 (#18681) üzenetére


forest601
tag

én is olvastam de akinek főzött rom van nincs mitől félnie ELVILEG!

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18685) chrisx1 válasza forest601 (#18684) üzenetére


chrisx1
tag

Jah, hát én sem nagyon izgattam fel magam, csak érdekesnek találtam a dolgot. Persze én is lecsekkolom a témát!!!! :DDD

(#18686) mm89


mm89
őstag

Aki MIUI-t vagy annak leszármazottját használja az nézzen már meg nekem légyszi valamit:
A dark mix téma lockscreen-jét használva, ha kapsz egy sms-t akkor kirak egy külön gombot hogy meg tudd nyitni az sms appot. Na nekem Handcent sms van beállítva alapértelmezettnek, meg is nyitja, viszont a gomb ugyanúgy ott marad, hogy van egy olvasatlan üzenet egészen addig amíg meg nem nézem a beépített üzenet alkalmazással.
Ez csak nálam van így? :)
köszi!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18687) Nataniel válasza RootRulez (#18683) üzenetére


Nataniel
senior tag

MIUI 1.11.11 HU Tiszta

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#18688) forest601 válasza chrisx1 (#18685) üzenetére


forest601
tag

énnem kitudja lehet h pont az a program teszi fel és csak átakarnak verni:D

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18689) tzl válasza mm89 (#18686) üzenetére


tzl
senior tag

Nem csak nálad van így, nálam is.

(#18690) chrisx1 válasza forest601 (#18688) üzenetére


chrisx1
tag

Lehet a CIA figyel minket! :Y
:DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#18691) Z0C! válasza RootRulez (#18683) üzenetére


Z0C!
őstag

kitalálta ezt valaki, hírnév szerzésből...
ezzel akkor a Gmail is figyelhet téged, ha a szinkronizálást bekapcsolod...
(adott hely, wi-fi hálózat stb....)
kb olyan mint a vírusírtó telefonra :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#18692) baal-amiga válasza RootRulez (#18683) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Gyári 2.2.2 tiszta :)

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#18693) blacky36 válasza mm89 (#18686) üzenetére


blacky36
tag

Ha a beepitet alkalmazasban kiveszed a pipat a show notification-bol akkor talan nem lessz.

(#18694) Halo


Halo
senior tag

itt vannak a mai újak:
10 centes eksün

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#18695) forest601 válasza chrisx1 (#18690) üzenetére


forest601
tag

na ne :Y :DDD :DDD

nem tudjátok a Talking Tom Cat az magyarul is "beszél"?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#18696) mm89 válasza tzl (#18689) üzenetére


mm89
őstag

Felraktam EZT, most már csak kéne egy olvasatlan sms :D (azért is jobb ez mert van állapotsora)
Köszönöm, hogy megnézted nekem!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18697) mm89 válasza blacky36 (#18693) üzenetére


mm89
őstag

Nem az a baj, hogy mutatja, hanem hogy ha megnyitom akkor ugye a handcentet nyitja meg mint üzenetkezelőt, de miután abban megnéztem a lockscreen -en még mindig ott lesz az olvasatlan üzenet, csak akkor tűnik el, ha a sima üzenet app ban nézem meg..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#18698) blacky36 válasza mm89 (#18697) üzenetére


blacky36
tag

De ha a beepitett nem tesz jelet csak a handcent akkor nem kell meg nyitnod a beepitettet hogy eltunjon, eleg handcentben! En is alternativ programokat hasznalok sms-re email-ra de csak az van beallitva show notificationra amelyikkel amugy is megnyitom! Igy ertheto?

(#18699) tzl válasza mm89 (#18696) üzenetére


tzl
senior tag

Nem néztem meg, pár napja próbálgattam a különböző lockscreeneket :) És nálam is handcent az alapértelmezett :)

(#18700) tzl válasza blacky36 (#18698) üzenetére


tzl
senior tag

Nálam is le van tiltva a gyári sms app notificationje és nem is tolja sehol, kivéve bizonyos lockscreeneket. A wiui sajátja pl. szépen leveszi a jelölést, miután megnéztem handcenttel, de a black ice lockscreen nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.