Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17801) domerator válasza natë (#17793) üzenetére


domerator
veterán

Wajk beindult... :D :D ... nem semmi...

Viszont letöltöm, de telepíteni most nem fogom, mert 100%-os a rom a telón.. :C (igaz, ha a 26-os galnet, vagy újabb alpján készült, akkor az akksi idő az eddig mindent visz... meglátjuk)

A második híred azonban még érdekesebb... :C ... na az vajon mikor ölt testet? (legalább olyan testet, mint a háttered) :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17802) domerator válasza Solitarius (#17800) üzenetére


domerator
veterán

Na hello

Akkor most pontosan hol tartasz? Ugyanott vagy, ahol elindultál?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17803) w333


w333
félisten

Valaki tudja esetleg hogy beutiful widgets létezik magyarul ? :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17804) natë válasza domerator (#17801) üzenetére


natë
nagyúr

Következő hét!

A hátterem most ez a szövegek, betűk nélkül. ;] (ez is volt)

[ Szerkesztve ]

(#17805) Solitarius válasza domerator (#17802) üzenetére


Solitarius
csendes tag

Igen! Pontosan ugyanott tartok.
Amit küldtél még hétvégén meg fogm próbálni úja.

(#17806) szabof1 válasza Solitarius (#17805) üzenetére


szabof1
őstag

Ezt (#17773) olvastad?

(#17807) w333


w333
félisten

Na szóval az volna a kérdésem hogy a fancy widgets 3.5.0 free -ből ki kéne szedni az accuweather szolgáltatót és berakni a Fancy widget pro v1.8 -ba és törölni a (weatherbug) szolgáltatót :K

Ezt valami apk szerkeztővel kéne megoldani :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17808) natë válasza w333 (#17807) üzenetére


natë
nagyúr

Accuweather van a legutolsó Fancy widgetben :U
Egyébként az sem hiteles, ezért jó a BeWeather.

[ Szerkesztve ]

(#17809) w333 válasza natë (#17808) üzenetére


w333
félisten

Igen értem de a legutolsó Fancy widgets 3.5.0 free -ben nincs animáció, és azért kéne ebből átrakni az accuwearther szolgáltatót a régi fancy widget pro v1.8-ba mert abban van animáció :K

Ettől a weatherbug szolgáltató-tól kikészültem :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17810) kymco válasza natë (#17808) üzenetére


kymco
veterán

Azért egy kicsit csalódtam a BeWeather-ben. A hőmérséklet ma délelőtt kb 4 fokkal tért el az idokep.hu és a met.hu adataitól. A beautiful Widget ebben most (jóval) pontos(abb) volt.

www.refujvaros.hu

(#17811) natë válasza kymco (#17810) üzenetére


natë
nagyúr

Attól függ melyik állomást állítod be. Ráadásul magyarokat használ.

(#17812) w333 válasza kymco (#17810) üzenetére


w333
félisten

Irtam RootRulezz kolégának , felvette a kapcsolatot a beutiful widget csapat-al és lehet hogy meglesz a beutiful widget magyarositás :C :R

Más :fancy widget (weatherbug) nem a hömérséklettel van a baj ,hanem nekem már vagy 3 napja irja hogy " Budapest : részben felhős" a tegnap meg egésznap azt irta hogy "Napos" pedig már vagy 3 napja nem láttam napot :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17813) kymco válasza natë (#17811) üzenetére


kymco
veterán

a beweather mennyit fogyaszt arányában?

www.refujvaros.hu

(#17814) Nataniel válasza natë (#17804) üzenetére


Nataniel
senior tag

Mozz,te bele vagy bolondulva ebbe a csajba..:C vagy ironikus módon szólva,inkább belegyógyulnál az "USB" portjába ;]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#17815) RootRulez válasza w333 (#17812) üzenetére


RootRulez
félisten

Ne igyuk előre a medve bőrére, fejlesztője válogatja... Van aki készségesen segített, volt aki monda, hogy oké küldjem a magyarítás.

És volt aki válaszra se méltatott... De azért hátha nem vesznek semmibe. :)

═════════════════════════════════════════

(#17816) natë válasza Nataniel (#17814) üzenetére


natë
nagyúr

Van valami baromi szexi kisugárzása (más akartam írni, de az cenzúrázva lenne). :D

(#17817) Nataniel válasza natë (#17816) üzenetére


Nataniel
senior tag

:C ird meg privátban,és nem árulom el senkinek,még neked sem :C ;]

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE 6/128 | Xbox One S 1TB | Playstation 5 1TB Üdv: Sunny

(#17818) viralmind


viralmind
aktív tag

Udv!

Nos regota tervezgettem cm7 utan amit jo reg ota nyuzok picit unom is mar :-) ,termeszetesen frissitgetem rendesen, kiprobalni a miui-t,ezt sajnos ido hianyaban eddig nem tudtam megtenni.Ma viszont sikerult tennem egy kis kiterot es kiprobaltam a legfrissebb weekly-t miui 1.12.2 ma reggel jott ki.Cm 7 utan picit erdekes volt a felulet,es a menuk szerkezete,de szerintem hamar megszokhato megszeretheto,logikus felepitesu,grafikai elemek szempontjabol es eyecandy tekinteteben koroket ver a cm7-re.Semmi olyan bug-ot nem veltem felfedezni ami a felnapos teszt alapjan kijott volna ,nyuztam szepen gps-t wifi-t,stb.Nagyon bejott a rendszer,tetszett ,smooth volt meg minden :-)

Sajnos nalam ott verzett el ,hogy cm7 alatt hasznalok profilokat ,nem a beepitett profil managert ,mert azzal voltak problemaim,hanem kulon appot hasznalok erre,tudom egyeni problema ,de nekem szuksegem van ilyenre /egy profil sms hangal ,es minden egyeb hangal,masik pld sms hang nelkul ,harmadik csak vibra,stb,stb,nem sorolnam fel mikepp szabtam testre a profilokat ,lenyeg az hogy frankon belottem sajat szam ize szerint egy kulon appal.Nos miui-ban nem talaltam beepitett profilokat amiket igy testre lehetne szabni,ez termeszetesen nem a rom hibaja van tobb ilyen alkalmazas marketen es amugy is van erre mar bejaratott alkalmazasom ,fel is telepitettem ,es sajnos nem mukodott ,illetve nem jol. A miui rendszerben valahogy maskeppen oldottak meg pld a vibra uzemmodot is meg a kulon hangeroszabalyozast is ,ezert a feltelepitett app teljesen osszekuszalta csak a hangbeallitasokat ,de absz nem ugy mukododtt mint cm7 alatt.Persze egy proba nem proba kerestem masik app-ot is ,sajnos az sem tudta lekezelni a miui hangprofilokat.Picit forumozva olvasgattam masnak is volt ilyen teren problemaja.

Konkluzio:A miui rendkivul szep es stabil rendszer ,konnyen kezelheto ,batran ajanlhato kezdoknek es nem kezdoknek egyarant ,en is igazan megszerettem volna ,ha a bizonyos ha ott nem lenne ugye.Megegyszer hangsulyozom ettol fuggetlenul a rom teljesen rendben van ,az hogy en emiatt visszatertem cm7-re az egyeni problema ,nem szivesen tettem en sem ,de ezt a feature-t amit megszoktam es szuksegem van ra ,nem aldoznam be a szepseg oltaran egyenlore,mert jelen esetben nalam csak a kinezet szol a miui mellett ,mert cm7 is tokeletesen muzsikal csakhat eleg puritan a kinezete:-),igy tehat fentebb leirtak nem is kritika a miui fele,inkabb eszrevetel. Talan kesobb majd meg teszek egy probat mondjuk ha kijon mondjuk a 4.0.

Elnezest a hosszura kerekedett hozzaszolasert,de gondoltam leirom en is elso tapasztalatomat miui teren.

(#17819) szabof1 válasza viralmind (#17818) üzenetére


szabof1
őstag

Megkérdezhetem, hogy melyik alkalmazás nem működött jól MIUI-val?

(#17820) w333


w333
félisten

Lenne egy hatalamas nagy kérdésem : Láttam már olyat hogy valaki készitett egy képet és mutatja a térképen hogy hol készült a kép , ezt hol lehet bekapcsolni ???

Más: Wajkiui-ban müködik normálisan a Factory Reset ???

Más: Wajkiui-ban hol találom a google voice search ???

Köszönöm előre is :R :R :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17821) viralmind válasza szabof1 (#17819) üzenetére


viralmind
aktív tag

Persze.

Nos ami nalam a favorit es mindent nagyon frankon testre lehet vele szabni ,kezel white listet is az a profile scheduler a wetpalm-tol, a masik amit probaltam a quick profiles.Egyik sem kezelte jol a beallitott semakat tehat pld ha beallitottam hogy egy profilban legyen minden hang es rezegjen is ,vagy masik profilban legyen hang ,de sms hang ne es ne is rezegjen se sms-nel se notif-nal ,harmadikban semmi hang es ne is rezegjen,stb stb :-) tudom ez elsore bonyolultnak nez ki de nem az amugy :-) lenyeg a lenyeg hogy ez miui alatt nem ment.

(#17822) Csibe78


Csibe78
tag

Sziasztok. Elkövettem ezt a hibát!!! FONTOS: A módosított (főzött) romok, így az egyes MIUI változatok telepítése után is a telefonod rootolt marad és telepítve lesz egy újabb verziójú Custom Recovery (CWM). Ezért meg ne próbáld a Defy 2ndInit programot telepíteni, mert komoly problémák adódhatnak!

Mit tudok tenni a telefon nem bootol megáll a motolola jelnél!

(#17823) w333 válasza Csibe78 (#17822) üzenetére


w333
félisten

Link

Rds lite-val rakd vissza a gyári 2.2 aztán root ,recovery ,majd install :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17824) Csibe78


Csibe78
tag

A boot menübe be tudtam lépni.

(#17825) Csibe78


Csibe78
tag

Jelenleg a miui van rajta csak figyelmetlen voltam és felraktam a régi recoveryt és nem bootol be.

(#17826) Csibe78


Csibe78
tag

Akkor azt mondod rakjam vissza a 2.2-t az RDSlite-tal majd újra root és vissza a miui?

(#17827) Csibe78


Csibe78
tag

Recovery-vel nem lehet? régi vissza állitásával?

[ Szerkesztve ]

(#17828) w333 válasza Csibe78 (#17827) üzenetére


w333
félisten

Jah igy van, amit linkeltem azt csináld végig aztán mehet vissza a miui :) , viszont használd a szerkesztést :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17829) bruti01


bruti01
őstag

na mostmár tényleg nagyon kiváncsi vagyok erre miui redszerre! a wajkmiui vagy mi és a sima az ugyanaz csak nyelvcsomag bövülést kapott vagy más?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17830) Csibe78 válasza w333 (#17828) üzenetére


Csibe78
tag

okés köszi

(#17831) Z0C! válasza bruti01 (#17829) üzenetére


Z0C!
őstag

DoMIUI!

a LWP+miui launcherest ajánlom :) (de a sima miui és a Wajk illetve még a CMIUI is jó) :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#17832) bruti01


bruti01
őstag

cm7-re simán lehet telepiten zip-böl vagy visszaflash a 2.2 cee és ugy vagy mehet egyböl?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17833) domerator válasza bruti01 (#17832) üzenetére


domerator
veterán

En inkabb biztosra mennek... tudod... tisztabb, szarazabb... :-)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#17834) bruti01 válasza domerator (#17833) üzenetére


bruti01
őstag

oksa köszi! viszont még egy olyan kérdésem lenne hogy az a gapps file ami a cm telepitéséhez kellett az a wajk-os rendszerhez nem kell?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17835) fa4hu válasza bruti01 (#17832) üzenetére


fa4hu
őstag

Mit? :) A MIUI-vonal data/cache/dalvik wipe után mehet fel.

(#17836) w333 válasza bruti01 (#17834) üzenetére


w333
félisten

Igy van, az nem kell :C

Erre valaki : Link :C :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17837) fa4hu válasza bruti01 (#17834) üzenetére


fa4hu
őstag

Erre már nem emlékszem, de ha felraktad, akkor úgyis látni fogod: ha nincsenek Google-alkalmazásaid, akkor kell. :)

(#17838) bruti01 válasza w333 (#17836) üzenetére


bruti01
őstag

inkább felrakom aztán jol van! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17839) w333 válasza bruti01 (#17838) üzenetére


w333
félisten

Nem kell felrakni a gapps-ot !!! mert már alapból tartalmazza a Waikiui rendszer :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17840) natë válasza Z0C! (#17831) üzenetére


natë
nagyúr

A CMiUi project megdöglött, mondjuk szerintem nem is volt nagyon létjogosultsága.

(#17841) bruti01 válasza w333 (#17839) üzenetére


bruti01
őstag

köcce! még egy kérdés! Root-olni kell? vagy megy anélkül is?

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17842) w333 válasza bruti01 (#17841) üzenetére


w333
félisten

A leirás szeint csináld végig és nem lesz baj :D Tessék : Link

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17843) bruti01 válasza bruti01 (#17841) üzenetére


bruti01
őstag

kell! :S bolond vok!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#17844) balewi


balewi
aktív tag

Ha lehet, akkor még a minimumot is minimalizáltam:

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#17845) Z0C! válasza natë (#17840) üzenetére


Z0C!
őstag

2.5-ig eljutott. Azt használtam egy darabig.
Előtte a Pikachu féle Miui-m volt :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#17846) natë válasza balewi (#17844) üzenetére


natë
nagyúr

Ez nagyon bejön! Grat!

(#17847) Halo válasza w333 (#17820) üzenetére


Halo
senior tag

kamerabeállítások: helymeghatározás ON
ez wiuiban - de az alap rom is tudta, és a cm7 is, kamerabeállításoknál túrkálj ez ügyben.

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#17848) rum-cajsz válasza balewi (#17844) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Ez szép munka!
A lockscreenen bal felül mik azok a jelölők?

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#17849) balewi válasza rum-cajsz (#17848) üzenetére


balewi
aktív tag

Köszi, neked is Mozz! :)

Azok a wifi, térerő, ébresztő, stb ikonjai. Áthelyeztem őket balra és egy miui témában ilyenek.

[ Szerkesztve ]

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#17850) Csaba9113


Csaba9113
csendes tag

Sziasztok! Valakmekinél láttam, hogy az állapotsor átlátszó volt. Meg tudná valaki mondani, hogy hogy lehet megcsinálni? Előre is köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.