Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Egzee válasza hgtmz7 (#248) üzenetére


Egzee
őstag

nem kéne reklámozni mert warn jár érte...

[ Szerkesztve ]

(#252) Egzee válasza BITBOYS (#241) üzenetére


Egzee
őstag

Töki! :D Eddig is a UPC csoport tagja volt! :DDD A véleményem az a Monornetről mostanság, hogy tökéletes! Gyorsabban tölt mint amennyit fizetek! 1280-ra fizetek és jön 1400-1450-el! Régen tényleg sok probléma volt vele! Nem volt nem stb... De mostmár! 2 hónapja nem volt olyan, hogy nem tudnék netezni!

(#253) vzsolo2225


vzsolo2225
tag

Hy!
Az új év beköszöntével várható árcsökkenés/sávszél emelés, az előző éveket figyelembe véve? Mert ha nem, akkor nem érdemes megvárnom a hűségem lejártát a nagyobb csomagba lépéshez.

(#254) BITBOYS válasza Egzee (#252) üzenetére


BITBOYS
addikt

Töki! Ennek az ellenkezőjét sem állítottam ;)

szerk: Ja és Töki: "2 hónapja nem volt olyan, hogy nem tudnék netezni!" Ezek szerint próbálnak minőségi internet hozzáférést szolgáltatni? Amennyiért adják a zinternetet el is várja az ember sőt...

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#255) orkester


orkester
senior tag

Megjött a digitális kábeltv átállásról szóló levél. Érdekes, hogy mintha nem igazán érdekelné őket az ügyfél, ha nem tetszenek az új árak le lehet lépni következmények nélkül, ha kell akkor kapsz digitális tv-t drágábban. Azért reméltem, hogy a hűséges előfizetők csak kapnak valami kedvezményt, de úgy tűnik nagyon jól megy és ez nagyon nem számít.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#256) Davcy


Davcy
tag

Sziasztok,

egyik ismerős UPC-s internetre szeretne előfizetni, de szeretné, ha több gépen is működne a dolog, illetve ha wifi-n is menne a dolog, mivel nagyrészt notebook-on nyomja. T-online-nál csak egy wifi-s routert javasolnék neki, de a UPC azt mondta a haveromnak, hogyha több számítógépet akar csatlakoztatni, akkor pluszt kell fizetni. Tényleg így van, vagy lehet vmit kütyüt venni a jel splitteléséhez. Ha már szerepelt ez valahol a topicokban akkor utólagosan is sorry, nézegettem őket egy 20 percig és nem találtam választ.

Előre is köszi,

Davcy

(#257) Sutty66 válasza Davcy (#256) üzenetére


Sutty66
tag

Nem vágom hogy ez még mindig a Monorteles UPC topik ? Mert ha igen akkor bátran állíthatom (mivel itt adsl szolgáltatás van) hogy simán bekötsz egy routert a modem mögé azt csokolom. Hogy wifis-t vagy simát az már csak az igényektől függ, bekötik a netet utánna ugy osztod ahogy szimpatikus. Saját vélemény : Estefelé már erősen terhelt a rendszer, de álltalában megvan a sávszélesség. Sok sikert.

(#258) Davcy válasza Sutty66 (#257) üzenetére


Davcy
tag

Azt nem tudom, hogy Monor... UPC, de Budapesti a hely ahova bekötik, és a gépre valami prg-t akarnak rakni, meg nem a megszokott kébelt használják, hanem inkább koax-ra hasonlító dolgot. Ehez is lehet venni routert?

Davcy

(#259) leviske


leviske
veterán

Hello Mindenki!

Ahogy egy kicsit visszaolvastam (nem nagyon... :DDD ), láttam, hogy volt másnak is olyan problémája, hogy 5 percenként megszakadt a net... Most jelenleg nekem is ez van.

A vicc, hogy ha betelefonálok, akkor egy időre (órákra, esetleg pár napra) rendbe jön, de utána megint elkezd szaggatni... Lehetséges, hogy ez a modem hibája (Zhone), vagy a ruter-é (SMC)?

Lehet ez ellen valamit tenni, miután Ők csak azt tudják felajánlani, hogy kijönnek megnézni? lehet magamnak is vásárolni modemet, vagy csak az Ő modemjüket lehet használni?

Ha pedig tényleg a routerrel vana gond, akkor azt milyenre érdemes cserélni? :F Gondolkodtam Linksy-n, de nem tudom milyet kéne venni...leginkább csak Wi-Fi-sből látok újabbat,de az meg nem kell. (Több szinten van gép, a vezetékek meg már úgyis be vannak kötve...)

Előre is kösz a segítséget!!! :R

(#260) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Lenne egy kábelnet előfizetés upc-nél, egyik napról a másikra nem volt net. Hálózatfigyelésnél mindent rendbe találtak. Rájöttem, hogy a Motorola modem halt be, néha ki-be kapcsol, de ha ezeket nem csinálja, akkor sem áll fel. Ki be kapcsoló gombra nem is reagál. Bevittem az upc-hez, azt mondták tökéletes, természetesen hülyének néztek. Ma már nem jönnek ki, és majd hétfőn néznek rá, 6 napig net nélkül. Nagyon fontos lenne pedig. Amúgy minden kábel a helyén van, több évig így volt minden. Mit lehet tenni? Másnak is halt be Motorola modem? Boltba ilyet miért nem lehet kapni? Köszi...

(#261) orkester válasza leviske (#259) üzenetére


orkester
senior tag

Hello!
Szerintem inkább náluk lesz a hiba, de biztos megoldják majd, ha véletlenül valakinek bent feltűnik, hogy valami nem stimmel. Addig várj türelemmel. :)
Ne vegyél másik modemet, mert nem tudod és nem is engedik használni, már próbáltam. Hívd ki őket, hogy nézzék meg, rosszabb nem lesz, legfeljebb kapsz egy másikat.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#262) dr.bubo válasza Davcy (#258) üzenetére


dr.bubo
őstag

A UPC telekom a 29-s körzetben szolgáltat (régeben Monortel). ADSL internetet szolgáltatnak. Nem kábelnetet, mint a sima UPC. Itt az internet csatlakozás tipusa PPPoE. :)

LeviskePróbáld ki router nélkül, hogy anélkül is szakadozik? Ha igen, akkor vagy a modemed, vagy a központban a port a hibás. hivd öket és mond, hogy már töbször jelentetted a hibát.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#263) orkester válasza Laybee (#260) üzenetére


orkester
senior tag

Szia!
Ugyan nekem adsl modem van, de ugyanezek a tünetei voltak, bár ez reagált a kikapcsolásra. Itt is hálózattal mindent rendben találtak, modem jó volt, végül kiderült kártyahiba volt a környéki elosztónál vagy minél, csak ezt a telefonos nem látja és esetemben a számítógépes kollégák sem, csak a még belsőbb szaki. Persze annak nem szólt volna senki. Esetleg kérdezz rá, hátha...

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#264) Laybee válasza orkester (#263) üzenetére


Laybee
őstag

Most úgy néz ki, megjavult, nem tudom hogy javulhat meg magától. De kitudja meddig fog működni. Hétfőn minden kiderül. Köszi.

(#265) orkester válasza Laybee (#264) üzenetére


orkester
senior tag

Ha náluk volt a hiba akkor simán megjavulhatott a modemed. :) Reméljük így marad!

más: Nézegetem az új digitális díjcsomagokat...nem nagyon tetszik, hogy 10E Ft belépési díjat kérnek azért, ha a HD csatornás csomagok egyikét választom.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#266) leviske válasza orkester (#261) üzenetére


leviske
veterán

+ (#262) dr.bubo: :R Végülis hétfőn kijötek és kicserélték a modemet... Most azóta úgy tűnik, hogy minden rendben. :))

Nem értem miért nem olcsóbb számukra egyszer venni egy normális modemet, mint 5 év alatt 20szor kicserélni... Ők tudják.

Amúgy miért gond, ha az ember saját modemet akar használni? :F

(#267) orkester válasza leviske (#266) üzenetére


orkester
senior tag

Akkor tévedtem, csak Nálad volt a gond. :)

A saját modem nem tudom miért baj nekik, de mikor közöltem, hogy vennék egyet, azt mondták ne tegyem mert úgysem fog menni, meg különben is minek, használjam amit adnak. Mindezt kb. olyan hangsúllyal, mintha szolgáltatót szeretnék váltani.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#268) Laybee válasza leviske (#266) üzenetére


Laybee
őstag

Pont ezt hajtogattam ma én is: "Nem értem miért nem olcsóbb számukra egyszer venni egy normális modemet, mint 5 év alatt 20szor kicserélni."

(#269) dr.bubo válasza orkester (#267) üzenetére


dr.bubo
őstag

Mert, ha mindenki saját modemet tehetne be, akkor lenne csak nagy zürzavar :)
Mindenki venné létező mindenféle adsl modemet, aztán meg hisztizne, hogy miért szar a net. Ezzel, hogy nem enged saját modemet betenni, a upc telekom a saját életét könnyiti meg. :) Azzal, hogy szinte egyféle modemet használnak könnyebb kiszürni a hibákat stb.
Ez szvsz :)
De biztos, hogy egy hozzáértöbb jobban tudja :F

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#270) Laybee válasza dr.bubo (#269) üzenetére


Laybee
őstag

De ha azaz egyféle modemből jót használnának, még ennyi gondja se lenne szvsz :)

(#271) leviske


leviske
veterán

Megint szakad a netem... :W Ezt már nem hiszem el... Miután nálunk szinte mindent átvizsgáltak, nem lehet nálunk a gond! És miután majd fél hétig normálisan működött minden, már nem tudom mi van... :W

Percenként szakad... :W

(#272) leviske válasza leviske (#271) üzenetére


leviske
veterán

Úgy tűnik sikerült megoldaniuk a központban... :F

(#273) crashbandi


crashbandi
csendes tag

nekem is lenne 1 sztorim a upctelekommal...hogyan is sikerült 3 hónap alatt internetet csinálniuk :) ..de sztem kisregény lenne belőle. Csak így dióhéjba az uccsó hónapba már napi szinten (és nem kamu),4x telefonáltam és egyeztettem ...és még így is hibáztak!! :) 1másra mutogattak a müszakis kollégák+bekötö emberkék,hogy ki rontotta el a bekötést :) Ehhez először társult 1 pózna állítás!!..nem is 1 hanem 2! :D Nevetséges XXI.százat..ide még pózna kell. (Maglód..Pest alatt 3-6km)

(#274) pentium4


pentium4
senior tag

hali!

srácok, valaki tud mondani valami a upc leggyorsabb netéről a chello gold ról?
valóban megvan a 20/3 vagy csak nagyon ritka esetekben? egyéb előny/hátrány?
köszi

P4

(#275) pentium4 válasza pentium4 (#274) üzenetére


pentium4
senior tag

na semmi?

P4

(#276) dr.bubo válasza pentium4 (#275) üzenetére


dr.bubo
őstag

Talán, ha a megfelelő topicban tennéd fel a kérdésedet, akkor kapnál is választ rá. :F [link]
Ennek a chellohoz semmi köze (csak a nevevében van upc :) )

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#277) leviske


leviske
veterán

Én most már tényleg nem értem, hogy ezek MI A FÉSZKES FENÉT csinálnak a központban! :W Már megint be kellett telefonálnom 6x, mire lehetett használni a netet. Utána pedig kijöttek, kicserélték a modemet és ugyan úgy szaggat! :o

Másnál is van ilyen, vagy csak mi vagyunk így megtisztelve? :F

(#278) MTbc válasza leviske (#277) üzenetére


MTbc
senior tag

Nekem tegnap kétszer megszakadt 10 sec-re és utána resetelte magát majd volt net.Nagybátyámnál is ez volt.

(#279) Xaero88


Xaero88
tag

Na nekem most kötöttek be Gold-ot.

(#280) dr.bubo válasza Xaero88 (#279) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ez mind szép és jó. :) Csak ez nem a UPC CHELLO topik. Itt a te helyed: [link]
:)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#281) Xaero88 válasza dr.bubo (#280) üzenetére


Xaero88
tag

sorry ;)thx csak láttam hogy lent irtak netröl is

[ Szerkesztve ]

(#282) Dictator^


Dictator^
veterán

felirom a upc telekomot, ugyanis magyar oldalak kb 5-20k-val töltödnek be...

ph-val is hasonló a helyzet.. meg sok egyéb más magyar oldallal is..

másnál is van lassulás?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#283) Gerisz


Gerisz
addikt

Mik a vélemények ezekről a csomagokról? Mert amiket nézek garantált sávszéleket a legolcsóbbnál is magasabb mint az én T-online-os 8Megás netem.
Ez fantasztikus lenne
Honnan lehet megtudni, hogy mit tud a hálózatunk?

[ Szerkesztve ]

(#284) orkester


orkester
senior tag

Remek a digitális dekóderhez adott Scart kábel. :(( Közelről nézve vízszintesen csíkozódott a kép. Ezt egy jó minőségű kábel megszüntette, de ha már digitalizálnak, akkor igazán tehetnének a csomagba egy normálisabb Scartot.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#285) Dictator^ válasza orkester (#284) üzenetére


Dictator^
veterán

nálam gány munka lett cserénél..

a kép elmegy, gáz nagyon nincs, az antenna kábelét vágták le és tettek fel újjat, gány módra ami leesik kb.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#286) Osiris


Osiris
őstag

Sziasztok!

Régen volt olyan, hogy a upc a saját hálózatán belüli forgalmat nem számolta hozzá az adott havi adatforgalomhoz. Ez ma is így van?

(#287) orkester


orkester
senior tag

5M net

Másnál is ilyen lassú most?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#288) crashbandi


crashbandi
csendes tag

Nekem is UPCTelekom-os netem van,épp most módosítottam (ma) 8mbit-re ADSL solo bronzra. Namost a kérdésem az lenne,hogy napok óta próbálok belépni a modembe. Nem vagyok hülye hozzá,vágom a dolgokat,hogy ip-t bekell állítani 192.168.1.x (3 és 254 közé)..alhálózati maszk 255.255.255.0 ..de nem enged rá csatlakozni utána se...se USB ..se LAN porton...Ja,hogy mien modemről van szó? Zhone 6611-I3...akinek sikerülne,a mikéntje érdekelne...hálás köszönet!

(#289) orkester válasza crashbandi (#288) üzenetére


orkester
senior tag

Miért szeretnél belépni a modembe? Nem tudom, hogy kell, csak kíváncsi vagyok mit lehet vele kezdeni.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#290) crashbandi


crashbandi
csendes tag

Meglesni a dolgokat,meg kikapcsolni a tüzfalat ami benne van,picit gyanus,hogy miatta lehet nagy a pingem ...furcsa módon 8-10mbit-et bír a netem,és gyanítom hogy a tüzfal rész huzza picit a netet,más modemmel kiszerettem volna próbálni,de csak D-link DSL-360T van kéznél,ami meg ugya ANNAX B-s és csak t-homosoknak müxik,mert UPCTELEKOM annex A-ra van ráálva :( És a modem nem képes kapcsolatot létesíteni ezáltal a központtal. :(

(#291) dr.bubo válasza crashbandi (#290) üzenetére


dr.bubo
őstag

Azt, hiszem még senkinek se sem sikerült belenéznie a upctelekomos modemekbe, vagy nem nagyon osztották meg itt, ha sikerült. :( (más fórumokban sem)
Routert használsz? Játékok alatt rossz a pinged? Vagy a speedtest.net szerint? Mert, operával nekem is 400-500 pinget ad, viszont mozillával 30-50 közöttit.
A sebességed is kevesebb?
:)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#292) orkester válasza dr.bubo (#291) üzenetére


orkester
senior tag

Speedtest szerint nekem is 40 körül van Firefoxszal.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#293) crashbandi


crashbandi
csendes tag

sikerült belenéznem a modembe méghozzá úgy,hogy nyomtam 1 resetet a hátulján..majd hirtelen lőn világosság..beengedett. Megnéztem benne a dolgokat (nagyon gány,mintha totalcommanderrel lépkednék a mappák között), meglestem például a vonalam minőségét,hát pocsék a csillapítása a vonalnak szó se róla,bár nem csodálkozom kilóméteres kábelen 1ik városból másikba,vagy kitudja...utoljára miskolcon láttam ilyet,de ott legalább normálisan megvoltak csinálva a dolgok. Na mind1,különösebben okosabb nem lettem...JAH! és firmware frissítést nyomtam biztos ami biztos,mert láttam hogy 2007 decemberi volt a firmware...foggalmam sincs hogy jobb lett-e vagy sem,minden esetre csillapítás jobb lett kb. 5-10%-al ..ami talán 5-10-es pinggel kevesebbet mutatott. Szóval ennyire volt jó.

Speedtest.net szerint 42-44-es pinget hozott ki.

(#294) Dictator^


Dictator^
veterán

üdv

én 2 hete váltottam 5mbites csomagra, 5900ft/hó...

tegnapelőtt meg láttam, hogy új csomagok lettek, 6000ft/hó-ért van 8mbites net..

felhivtam már őket, (az a +100ft/hó már ugyis mindegy), hogy akkor szeretném azt igényelni, nő mondta, hogy holnaptól él..

namármost 2 nap telt el és ugyanugy 5mbitem van még mindig...

igaz bele van mar irva, hogy garantált sebesség bla-bla.. de attól függetlenül, az utcánkban, is van 8-10mbites telekom net, és tökéletes megy max sebességről..

akkor most hol a probléma? nem váltott még csomagot? vagy felesleges váltottam..?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#295) dr.bubo válasza Dictator^ (#294) üzenetére


dr.bubo
őstag

Egyszerű, felhivod őket és megkérdezed, hogy feltettek már nagyobb csomagba. :)
Én most váltottam hétfőn, 2-kor megrendeltem, 3-kor már az újsebességen jött a net. :)

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#296) Dictator^ válasza dr.bubo (#295) üzenetére


Dictator^
veterán

megtörtént...

aki csinálta az átkötést, már attól féltem, mert olyan formaiasan fogalmazott, mintha az első napja lett volna.

végülis is kiderült, papiron már adsl silver 8mbitem van, de ténylegesen még nem álitották át -adminisztrációs hiba miatt.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#297) crashbandi válasza Dictator^ (#296) üzenetére


crashbandi
csendes tag

Ugyanez volt nekem is pár nappal ezelőtt! :)

(#298) Dictator^ válasza crashbandi (#297) üzenetére


Dictator^
veterán

mármint adminisztrációs hiba miatt nem kaptad meg ?

jelenleg még mindig várok.. :W
múltkor 24h alatt megcsinátlák, most meg szenvednek, szánalom már.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#299) leviske


leviske
veterán

Ma lettem erre a csodára figyelmes...

A kérdésem a következő: Miután a 3MB-osra és 10MB-osra is anélkül váltottak, hogy külön engedélyt kértek volna, esélyes, hogy most ugyan így soroltak vissza 8MB-osra? Vagy most hogy van?

Valahogy nehezen hiszem el, hogy ne lépnének egy ilyet meg. A sebességen pedig nem nagyon érződik, hogy a 12MB-osba raktak volna át (főként miután 2MB körül cirkál a sebesség Február 1. óta...)... Amennyiben átraktak, akor nagyon komolyan veszik azt a minimum sebességet. :(((

[ Szerkesztve ]

(#300) Galilleus válasza leviske (#299) üzenetére


Galilleus
csendes tag

Sziasztok!

UPC nél vagyok én is de kábelen, ami idegesít hogy 250Gb a havi korlátom, ez mitől korlátlan net? (pontsabban ha havi 250 et meghaladja az átlagom 3 hónapig akkor kikapcsolnak vagy korlátoznak) Most hogy ezt nem letöltési korlátnak hívják hanem üzletpolitikának, miszerint e felett már nem rendeltetésszerűen használod az internetet az engem nem érdekel mert maximálisan akkor is csak ennyit használhatok = korlát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.