Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) BITBOYS válasza AnonymusX (#500) üzenetére


BITBOYS
addikt

Leszedett a 1.5GB-os file-t, és gyakorlatilag 2.7-3.0MB között ingadozott a letöltés.
5 perc alatt jött le a cucc. Nem mondanám ha nem így történt volna. Mi is igencsak meglepődtünk.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#502) Linkh


Linkh
tag

Régebben nekem is volt ilyen,hogy gyorsabban töltött a kelleténél 1-2napig.

(#503) BITBOYS válasza Linkh (#502) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy látszik visszaállt a normál kerékvágásba....már nem lehet így tölteni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#504) Dictator^ válasza BITBOYS (#499) üzenetére


Dictator^
veterán

Helyileg melyik városban történt ez?

Elvileg Maglódra, 12mbitnél nagyobb netet felesleges bekötni, mert nem lenne meg a sebesség (upc-s csávóka szerint).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#505) BITBOYS válasza Dictator^ (#504) üzenetére


BITBOYS
addikt

Maglód, pontosabban Martinovics tér. Szombaton történt ez a nagy ugrás, nem értem mi történhetett. Vicc nélkül simán 3MB-al jött a cucc.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#506) Dictator^ válasza BITBOYS (#505) üzenetére


Dictator^
veterán

Pf.. az kemény , nálunk is volt olyan, hogy a 3mbites nettel, 3 napig 1,5mb-vel töltöttünk..

De amúgy annó UPC-nek telefonáláskor is mondták, hogy felesleges az akkor még 8 mbit felett (12mbit most), bekötni maglódra, mert nem fogja birni..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#507) titano


titano
csendes tag

Valaki tud-e arról valamit, hogy 3 szolgáltatás rendelése esetén nálunk is érvényes a "Kettőt fizet, hármat kap!" akció?

(#508) titano válasza titano (#507) üzenetére


titano
csendes tag

Közben felhívtam az ügyfélszolgálatot és kiderült, hogy nálunk "természetesen" nem érvényes.

(#509) Linkh válasza titano (#508) üzenetére


Linkh
tag

Ez azért érdekes,mert ha rákattintasz a 29es körzetre,akkor azon belül fel van tüntetve ez az akció.(bár jelen pillanatban nem jön be az a link) Szóval,akkor jogosan feltehetjük a kérdést,hogy miért van feltűntetve,ha nem lehet megrendelni.

(#510) BITBOYS válasza titano (#508) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tök jó, hogy a UPC-hez tartoz(hat)unk végre, nem? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#511) orkester


orkester
senior tag

Csak tudnám, hogy a videótár szolgáltatást miért nem teszik elérhetővé? A reklámban is azt mondják, hogy mindenhol használható most már(legalábbis ez rémlik), erre Mór és persze Monor (gondolom ez =29es körzet) területén nem. Ok, hogy nincs kábelnet, de a Tv kábel és a szükséges dekóder meg van szerintem a szolgáltatáshoz.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#512) titano válasza Linkh (#509) üzenetére


titano
csendes tag

Pont azért merült fel bennem a kérdés mert a 29-es körzet menüponton belül volt kitéve az akció. Ennyit számítana az, hogy ADSL vagy kábelnet??? Mert erre hivatkoztak...

(#513) rapchee


rapchee
csendes tag

hello
téma név nagyon ott van, olyan mintha valami elcseszett horrorban lennénk. "a 29--es körzet csapdája!"
átfutottam néhány hozzászólást, de nem igazán láttam alternatívák emlegetését, vagy csak én nem vettem észre?
jó lenne összeszedni őket.
én spec. dabasi vagyok, amiről tudok az a netroller de az se egy olcsó mulatság. mondjuk legalább szimmetrikus.

10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számokat, és aki nem

(#514) orkester


orkester
senior tag

"Valamennyi szolgáltatást figyelembe véve a UPC a piacvezető, 30,9 százalékos piaci résszel. A második Magyar Telekom (T-Home) a piaci részét 23,8 százalékra növelte, míg a harmadik DIGI piaci része 23 százalék." - forrás: index.hu

Vajon piacvezetőként érdekelni fogja őket a körzetünk fejlesztése?
Amúgy nem gondoltam volna, hogy a Upc vezet, pláne, hogy a T és a Digi között ilyen szoros a verseny.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#515) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Sziasztok!

Felteszek egy egyszerű kérdést.12Mbit-es a netem vagyis 12/1.5-ös.Most valami rejtélyes ok miatt sokadszorra leesett a netem sebessége 2Mbit-re.
Gondoltam először a windowsra hogy ugye nem eredeti.Router szervízben van de ez sem nyert.2 háló kártya van az alaplapomon tökmindegy hova dugom a netet a sebesség nem javul.Modemet reseltem már avval is mindent megcsináltam.Próbáltuk másik gépre kötni az eredmény ugyanaz volt.Multkor 3 hete kint volt a szolgáltatótol a szerelő majd mivel ő sem lelt hibát csak azt látta hogy lassú kijött a vonalszerelő.Ő laptopra rákötötte a netet voilá jó lett.
Namost a router mikor még megvolt és leesett a sebbesség azt kiiktatva megjavult a sebesség.Ezért hittem az a rossz de nem megint belassult.
Upc telekom van itt is hála az égnek várok bármilyen jó ötletet.Szerelő szerint nincs korlátozva a netem.Windows nem eredeti viszont a frissítés tiltva van.Öcsém számítógépén is dettó ez volt a max. sebesséh.

Üdv:ludasmatyi

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#516) orkester válasza ludasmatyi (#515) üzenetére


orkester
senior tag

Mennyire használjátok a netet? Mert ugye van egy nehezen elérhető határ ami felett korlátozhatják. Ha jól emlékszem 300GB/hó.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#517) ludasmatyi


ludasmatyi
tag

Használva van de mint mondtam ha a vonalszerelő rátolta a laptopot nála jó volt.Tehát korlát kizárt.Nameg utána vissza lett dugva a net a gépembe és a sebesség helyrejött.Ha korlátozva lennék nem állna vissza a 12Mbit-re.Valami más ötlet kéne.Esetleges windows csere sem lendít a dolgon mert azt már próbáltam 2x is. :O :O

Búcsúbeszéd a villanyszerelő temetésén:- Jó vezető voltál!- Mindig nagy volt körülötted a feszültség!- De most hogy kiverted a biztosítékot!- Földelünk!

(#518) BITBOYS válasza orkester (#514) üzenetére


BITBOYS
addikt

"Vajon piacvezetőként érdekelni fogja őket a körzetünk fejlesztése?"

Valakinek fejlesztenie kellene mert szinte a nullával egyenlő a 29-es körzet internet, kábeltévé szolgáltatása. Cserébe viszont drága.
Eddig se fejlesztettek csak beszedték a pénzt, most akkor ezután is ez lesz?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#519) orkester válasza BITBOYS (#518) üzenetére


orkester
senior tag

Talán hatna rájuk ha több ezer panaszos levelet kapnának azzal, hogy történjen már valami, vagy irány egy másik szolgáltató. De sajnos az ismerőseim között is a megszokás az úr. Ez van már x éve, tv megy, net megy, eszükbe sem jut, hogy máshol olcsóbban jobb a szolgáltatás. Sőt vannak akik a digitális tv-től is ódzkodnak, mert milyen már, hogy külön dekóder kell tv-nként, meg egyébként is hülyeség. Sőt egyiküknél nem is olyan rég még drágábban neteztek 5Mbiten, mint mi 8Mbiten, mert lusták voltak átváltani a régi csomagot az újra, hiába mondtam és biztos nem ők az egyetlenek. Ilyen érdekeltséggel várhatunk a jobbra.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#520) rapchee válasza orkester (#519) üzenetére


rapchee
csendes tag

fogyasztóvédelmet nem lehetne ráizgatni a témára? monopolhelyzettel való visszaélés meg ilyesmi? rákerestem a témára (bár azt hiszem rossz szavakkal próbálkozom), de csak kisebb fórumokat találtam.
meg igazából nem is értem hogy miként alakult ez ki. máshol jöttek a kis alternatív szolgáltatók, akik valahogy tudtak a matáv alá menni, ezért ők is normális szolgáltatásra kényszerültek. valaki akkora májer a 29-es körzetben hogy nem adja ki az irányítást a kezéből, még egy upc-nek sem?

10 féle ember létezik: aki ismeri a bináris számokat, és aki nem

(#521) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Egy kis vigasz a 29-es körzetben lakóknak

Kérdés hogy nekik hol kezdődik a széles sáv, remélem a 20mb+ a minimum... bár külföldön még lehet több és akkor itt se lenne kevesebb mint máshol, és drágább se reméljük...

Egyébként, itt nagykátán, a városban elég sokszor látom a UPC-s autót nem a kicsit, hanem a nagyobbat, nem bánnám ha fejlesztenének :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#522) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok !

Pár hete az up -om fixen a 200K értéken tanyázik (bronz csomag).
Reklamálni nem lehet ugye , mivel a szerződésben lévő garantált értékek* szerint csak kussolhatok.
Az viszont érdekelne, hogy egyedül engem részesítettek ebben a kegyben, vagy csak én vagyok földhözragadt és ez valójában nem is error , hanem egy új feautre :F :D

*garantál értékek = vicc topic ...

(#523) spirit007 válasza enginev3.0 (#521) üzenetére


spirit007
senior tag

Bocs, de némi vigasz az lenne a számunkra, ha pl. ilyen szalagcím jelenne meg :

"Kivonul a UPC Telekom a 29-es körzetből , mert nem tudja tartani a lépést a szám szerint tizenhét konkurensével akik, mind minőségileg mind technikailag magasabb színvonalat nyújtanak negyedannyi pénzért ..."

:)

(#524) titano


titano
csendes tag

Tegnap óta rakoncátlankodik a net és a telefon (hol van, hol nincs). Másnál is előfordult ez a probléma az utóbbi időben (főképp Gyál és környéke érdekelne)?

(#525) orkester válasza titano (#524) üzenetére


orkester
senior tag

Vecsésen minden rendben.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#526) enginev3.0 válasza titano (#524) üzenetére


enginev3.0
félisten

Engem nem érdekelne ha 1-2hétig haldokolna, de csak ha utána meglenne a 120mbit :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#527) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mit lehetne tenni a nagy ping ellen? css-ben 75pingem van, ami nagyon nagyon zavaró, pedig dunawebes wirelless netnél nem volt ekkora és az 1.5mbit le és 128kb fel volt ez meg 1/0.2mbites :(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#528) ShadowK


ShadowK
tag

Ti gondolkoztatok már rajta hogy váltotok T-Home-ra?
Én erősen gondolkozok rajta... Olcsóbbnak jóval olcsóbb...

(#529) enginev3.0 válasza ShadowK (#528) üzenetére


enginev3.0
félisten

Igen, de sajnos felénk nincs, így csak fárasztottam az agyam :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#530) ShadowK válasza enginev3.0 (#529) üzenetére


ShadowK
tag

Hol vagy? Remélem nem Vecsésen :D

(#531) orkester válasza ShadowK (#528) üzenetére


orkester
senior tag

Első körben hívd az ügyfélszolgálatukat, hogy mi érhető el a címeden. Mi utcánkban Vecsésen pl. csak kábeles szolgáltatások lehetnek. :(

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#532) Dictator^ válasza titano (#524) üzenetére


Dictator^
veterán

Maglód környékén is.. Előszőr 691 majd kb 5 perc után fellép..
Modem reset stb.. ugyanugy szar, majd megoldódik.

UPC 29es digiboxos adás egyszerűen förtelem... akad a kép folyamatosan az egész városban.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#533) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Mi lesz ha lejár a UPC ADSL start solo szerződés? Most kötöttük hogy 3hónap ingyenes volt, és csak októberig van szerződés, növelik a sebességet? vagy valami ilyesmi számíthatunk?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#534) Dictator^ válasza enginev3.0 (#533) üzenetére


Dictator^
veterán

Nővelik? Miért is nővelnék? Bekötöttél egy 1Mbites netet, ami 3 hónapig ingyen van, utána 4400FT és ugyanugy 1mbit.

UPC
Maximális sebesség
Letöltés / Feltöltés 1024 / 256 kbit/s

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#535) Zolás


Zolás
addikt

Ehh micsoda topik :DDD
Maglód City rulez. Gagyi net power. ;]
Jöhetne valami másik szolgáltató aki esetleg költene is valamit a beszedett pénzért mert ami most van az rettenet...

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#536) Dictator^ válasza Zolás (#535) üzenetére


Dictator^
veterán

maglód... nálam is szar a napokban :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#537) Zolás válasza Dictator^ (#536) üzenetére


Zolás
addikt

Nálam folyton szar dehát nincs is mit elvárni. Csak fizetünk és semmi változás.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#538) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Most fogunk váltani(ma rendeltem meg :) ) a upc kábeltv-ről és netről, T-home IPTV-re és net-re (15Mbit/s), már, ha t-home is igy akarja, mert bekötés elött leellenörzik, hogy lehet-e (elvileg lehet), majd hivnak, hogy mikor jön a szerelő vagy mégsem lehet és akkor ajánlanak más csomagokat.
Az iptv családi csomag felvevős boxal, 2 minicsomaggal +a 15Mbit/s net: 11520Ft/hó fog kerülni :) Mindez Vecsésen :)
Bye-Bye UPC (csak nehogy elkiabáljam), amúgy a szolgáltatásuk minőségével, mind internet és digitálisTv elégedett voltam, csak az ár miatt váltunk.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#539) Dictator^ válasza dr.bubo (#538) üzenetére


Dictator^
veterán

hát grat. de a t-homenál nincsenek gondok? én úgy hallottam, hogy a netük fos. csak amiatt félek váltani.. de elvileg Maglódról is már elérhető.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#540) orkester válasza dr.bubo (#538) üzenetére


orkester
senior tag

3 házzal arrébb és 3 hónappal ezelőtt csak kábel szolgáltatást tudnak nyújtani, hiába volt a netes rendelőjükben elérhető az adsl, meg iptv. Mi is váltani akartunk. :((

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#541) dr.bubo válasza orkester (#540) üzenetére


dr.bubo
őstag

Pár hete dobáltak be iptv-s szorólapokat. Nem ADSL-en, hanem kábelneten jön. Docsis3 már képes az iptv szolgáltatásra. Elöször nekem is azt mondta, az ügyintéző, hogy nem lehet, de amikor mondtam, hogy dobtak be szorólapot, akkor már felvette megrendelésre. Ettől függetlenül még hivhatnak, hogy nem lehetséges.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#542) orkester válasza dr.bubo (#541) üzenetére


orkester
senior tag

Nem is figyeltem. Ez jól hangzik. :K Majd írd meg, hogy alakult.

Más...Olvastátok, az e havi számlán, hogy szept.1-től 1000Ft HDMI kábel havidíjjal egészül ki az előfizetés? Ez valami vicc? Gondolom, hogy csak annak, akinek adnak a boxhoz, de akkor is nevetséges. :F

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#543) orkester válasza orkester (#542) üzenetére


orkester
senior tag

Megkaptam a hivatalos választ a Hdmi gondra:
"Sajnálatos módon adminisztrációs hiba miatt elozo számlájukon kapott tájékoztatástól eltéroen nem HDMI kábel, hanem egy SD (standard) mediabox kerül bevezetésre, mely HDMI kimenettel rendelkezik.
Önöknek természetesen semmilyen plusz költséget nem kell fizetniük."

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#544) Linkh


Linkh
tag

Olyan jó,hogy a UPC 29es körzete lettünk,így legalább mi kimaradunk akciókból.
Az már elég durva hogy a FiberPower30as csomag annyiba kerül,mint nekünk az ADSL bronze.

(#545) dr.bubo válasza Linkh (#544) üzenetére


dr.bubo
őstag

Jaja. a 29-s kimaradt. :(
Bár mikor kb. 2 hete a Gyáli ügyfélszolgálaton voltam, lemondani az előfizetéseket és vissza vittem az stb-t, modemet, Akkor a mellettem lévő ügyfelek valamit rendelni akartak és az ügyfélszolis mondta nekik, hogy ne most rendeljék meg, hanem várjanak szeptemberig, mert akkor lesznek akciók. :F
Én már T-home-os lettem, IPTV, Extranet(25M), telo, és majd nem 10ezer Ft-al :Y kevesebbet fizetek, mint a upc-nél. :D

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#546) enginev3.0 válasza Linkh (#544) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja és nézd meg az ADLS solo-t mennyibe kerül, egyszerűen komolyan mondom hogy felfoghatatlan, az ország igen nagy részén milyen netek vannak, de ez a 29-es körzet egyszerűen förtelmes, elfelejtettek minket vagy nem tudom, de hihetetlen hogy mit ... nem... csinálnak :O

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#547) kresiii


kresiii
csendes tag

hát nem bánnám ha picit maglódot is összetúrkálnák optikai kábel fektetés ügyében :) Az idő még jó,úgyis felvan túrva maglód eleje (+ körforgalomnál is fel volt)...jövöre csak elkezdenek valamit csinálni. Reménykedjünk..

(#548) orkester válasza dr.bubo (#545) üzenetére


orkester
senior tag

Meg is jöttek az akciók, csak valamilyen érthetetlen oknál fogva a 29-es körzetet kihagyták belőle.
De az is lehet, itt egy hatalmasabb akciót szerveznek és várnak vele néhány évet, hogy nagyobbat üssön. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#549) dr.bubo válasza orkester (#548) üzenetére


dr.bubo
őstag

Majd szeptemberben :) 2043 szeptember :DDD
IPTV-d hogy áll?

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#550) orkester válasza dr.bubo (#549) üzenetére


orkester
senior tag

Végül is azt biztos nem mondták melyik szeptember. :)

Amúgy régen nem úgy volt, mikor először bejött a T, hogy a monoriaktól bérelt kábeleken keresztül szolgáltatott? Nekem valami ilyesmi rémlik. Most miért nem teszi meg a UPC, hogy amíg nincs kiépítve a kábelhálózat, ő bérelje azt a T-től? :F

Volt 1 hét műszaki hibájuk, nem tudtak beregisztrálni, de tegnapelőtt végre megjött a szerződés, várjuk a szerelőket.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.