Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) spirit007 válasza enginev3.0 (#800) üzenetére


spirit007
senior tag

Jahh, a jó k*@&# anyjukat! :((

(#802) Dictator^ válasza SirKero (#798) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem látod, hogy mocorognának nálatok a Digisek? Pécelen elvileg tényleg le vannak fedve már.. nem igaz, hogy hozzám nem jönnek be 2km-re? :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#803) SirKero válasza spirit007 (#799) üzenetére


SirKero
őstag

Nekem kb. fél éve cserélték le ZyXEL P-600 típusra a régit eddig semmi gond vele.

(#802) Dictator^

Nálunk az utca másik oldala Bp. nem két kilóméter és mégis ennyi éven keresztül ki voltunk szolgáltatva a néhai MTT jelenleg UPC kénye kedvének.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#804) TCr válasza SirKero (#803) üzenetére


TCr
veterán

A meglévő ügyfél ADSL árak mennek felfelé, a dabasi ügyf.szolgálaton meg csak hitegetnek, hogy "menjek be 1-2 hónap múlva, hátha lesz vmi akció".
Jelenleg a 8 megás ADSL solo-ért fizetek 8500 Ft-ot havonta.
Nevetséges... :(((

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#805) SirKero válasza Dictator^ (#802) üzenetére


SirKero
őstag

Most már elkezdtek "mocorogni" :K
Húzzák a gerinc vezetéket egy csomó utcában a román munkavállalók :))
Ugyan arra az oszlopra teszik amin a UPC kábele van.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#806) Dictator^ válasza SirKero (#805) üzenetére


Dictator^
veterán

Kérdezz már rá, maglódra nem -e akarnak jönni.
Tudnak angolul is jópáran :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#807) NetED válasza SirKero (#805) üzenetére


NetED
csendes tag

Nálunk most húzták a vezetéket a "vendégmunkások", természetesen faágakat, meglévő kábeleket nem kímélve. Már készültem, hogy be kell avatkoznom... :DDD
Viszont nálunk nem a UPC-s, hanem az ELMÜ-s oszlopra rakták, kb. 20 centivel a T-Home-os vezeték alá...

(#808) orkester


orkester
senior tag

Vecsésen is dolgoznak a kábelesek, azt ugyan nem láttam, hogy kinek az emberei, mert autó sem volt náluk. 1-1 csapat egy hatalmas kábeldobbal, meg létrákkal a város több pontján.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#809) enginev3.0 válasza orkester (#808) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagykátán is mozognak sok kábellel, égetik le róla a felesleget ;] :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#810) SirKero válasza orkester (#808) üzenetére


SirKero
őstag

Vecsésen tuti a Digi emberei vannak mert a kis dobozos kocsikon ott a felirat láttam :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#811) orkester válasza SirKero (#810) üzenetére


orkester
senior tag

Ok, én valamiért azt gondoltam a maglódi munkálatokról számolsz be. :B

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#812) NetED válasza orkester (#811) üzenetére


NetED
csendes tag

Én szintén Vecsés, csak nem írtam bele... :)

(#813) fux0r


fux0r
csendes tag

Valakinek feltűnt egy kis gyorsulás? Munkából hazatérve a következőt tapasztaltam:

Mi 8192 / 768 kbit/s fizettünk eddig, lehetséges egy kis emelés vagy csak pillanatnyi "baki"? :)

(#814) enginev3.0 válasza fux0r (#813) üzenetére


enginev3.0
félisten

nalam semmi valtozas, szerintem nalad sem lesz sokaig :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#815) fux0r válasza enginev3.0 (#814) üzenetére


fux0r
csendes tag

Sajnos nem tartott sokáig az öröm, modem újraindult magától és visszaállt az eredeti sebességre. UPC...

(#816) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ezek olyan viccesek, hogy szakadok a nevetéstől "xD" nem is tudom hogy milyen smilieval kéne kifejeznem a nevetésemet...

Eddig a csodanetért havi 4600-at fizettünk, most lejárt a szerződés, és küldtek egy hihetetlen ajánlatot, hogy KEDVEZMÉNYES havidíjért elfogadjuk-e ugyan ezt a csomagot havi 4807Ft-ért :DDD Olyan jópofák nem?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#817) SirKero válasza NetED (#807) üzenetére


SirKero
őstag

Igazad van elnéztem nálunk is az Elmü oszlopára teszik a Digi vezetékét.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#818) smog86 válasza enginev3.0 (#816) üzenetére


smog86
senior tag

Írd már nekik vissza, hogy nem kell, mert jön a Digi és 4700Ft-ért 80/25-ös netet adnak. :DDD

(#819) enginev3.0 válasza smog86 (#818) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csekkel küldték, és ha befizetem a csekket akkor az azt jelenti a papír szerint hogy elfogadtam az ajánlatot.

Írnám én ha igaz lenne :(((

Most néztem az invitel wifi netét ami korábban dunaweb volt, volt olyanunk pár évig, és szörnyű... de most így hogy invitel lett lehet hogy azért minőségibb szolgáltatás, minden esetre olcsóbb és gyorsabb. Csak nem tudom hogy megint lenne netszakadás napi szinten stb... :F

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#820) smog86 válasza enginev3.0 (#819) üzenetére


smog86
senior tag

Nincs náluk próbahónap?
Amúgy Invitel cégeknek eddig is szolgáltatott wifin keresztül, tehát nem most kezdték.
Az más kérdés, hogy azon a területen a régi emberek maradtak-e vagy Inviteles emberkék vették át.

(#821) enginev3.0 válasza smog86 (#820) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem írja hogy lenne :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#822) spirit007 válasza enginev3.0 (#816) üzenetére


spirit007
senior tag

Pontosan ilyen levelet kaptam ...és pontosan ezt a f@szt szopom én is.
Viszont még hozzáfűzték, hogy dec.1-től ADSL-en is működni fog a portszűrés.
Tehát drágább és szarabb lesz.

(#823) enginev3.0 válasza spirit007 (#822) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ez komoly? még drágább és még szarabb?

És mit takar a portszűrés? p2p?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#824) spirit007 válasza enginev3.0 (#823) üzenetére


spirit007
senior tag

Nyilván.
Egyébként nézd meg a számládat, mert neked is rajta kell legyen az ASZF módosítás: 4.2.5 pont és 2.1.3.4 pont :((

(#825) enginev3.0 válasza spirit007 (#824) üzenetére


enginev3.0
félisten

Rajta van, kezdem igen nehezen elhinni.
Akkor invitel wifi net? hmm :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#826) dr.bubo


dr.bubo
őstag

Jelentem Vecsés-Kertekalján sok utcát bekábelezett már a Digi. :)
Bár én most hosszabbítottam a t-nél iptv (családi), extra kábelnet +telo = 2990Ft/hó :D
Jó, hogy jön a konkurencia, a T-home azért legalább próbálja az ügyfeleket megfogni olcsóbb árakkal. Mit fog lépni a UPC? :F

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#827) NetED válasza dr.bubo (#826) üzenetére


NetED
csendes tag

A net+tv+telefon együtt 2990Ft?
Hogy csinálod mester? :D
Csak a net 2990Ft, és ez is csak a Digi bejövetele miatt akciós (különben 6500Ft)...

(#828) dr.bubo válasza NetED (#827) üzenetére


dr.bubo
őstag

Üzletkötőn keresztül és 2 év hűséggel :B van. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#829) NetED válasza dr.bubo (#828) üzenetére


NetED
csendes tag

És ennek az üzletkötőnek van valami elérhetősége? :)
Én kb. két utcával arrébb a többszörösét fizetem ennek... :((
Ennyiért még 3 évet is aláírnék... :)
Amúgy a telefon az milyen csomag nálad?

[ Szerkesztve ]

(#830) dr.bubo válasza NetED (#829) üzenetére


dr.bubo
őstag

Alap a telefon csomag (még sosem telefonáltam rajta, nincs is telo rá kötve csak a kedvezmény miatt kellett a telo, mert a 3 szolgáltatás így olcsóbb, mint a kettő).

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#831) enginev3.0


enginev3.0
félisten

vajon mit fog takarni ez a portszűrés?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#832) TCr válasza dr.bubo (#826) üzenetére


TCr
veterán

Monopólium van, úgyhogy semmit.
Nincs más elfogadható alternatíva, úgyhogy nem kell meggyőzniük az ügyfeleiket.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#833) TCr


TCr
veterán

Jut eszembe, 2 napja 8 Mbit helyett kb. 1 Mbit van otthon, 200-as pinggel.
Valaki tapasztal hasonlókat?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#834) Dictator^ válasza TCr (#833) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, modem reset után megjavult.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#835) TCr válasza Dictator^ (#834) üzenetére


TCr
veterán

Modem reset, vagy csak áramtalanítás?
Utóbbi megvolt már...

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#836) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nah gyerekek akkor mit ajánlotok, kellene a gyors válasz mert mindjárt ideje számlát fizetni :)

Invitel wifi net
3072/512kbit/s
Havi 4490Ft
Sajnos mikor Dunaweb-volt akkor sokszor alig lehetett használni elvileg most már fejlesztve van, de a ping az jobb volt mint a mostani adsl, és nincs korlátozás

UPC
2560 / 512 kbit/s
Havi 4807Ft
Mindig stabil nálam, mostanában azonban 60+ ping általában, jobbik esetben is legalacsonyabb 45körüli, és p2p korlátozás lesz úgy látszik, sőt biztos bár nem tudom mit fog takarni ez a korlátozás

Más alternatíva? NINCS!

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#837) smog86 válasza enginev3.0 (#836) üzenetére


smog86
senior tag

Egy próbát megérne az Invitel, ha probléma van, ők legalább foglalkoznak vele.
Mondjuk hóesésben lehet gáz lesz, de az nem tart örökké. :)
De persze ez az egész függ attól is, hogy milyen messze van tőled a torony és milyen antennát kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#838) kabelmania27 válasza smog86 (#837) üzenetére


kabelmania27
félisten

Csak ha pont akkor kell egy beadandót elküldeni amikor nincs net, az elég kellemetlen tud lenni:D

(#839) smog86 válasza kabelmania27 (#838) üzenetére


smog86
senior tag

Net az van, csak olyankor lassú. Legalábbis nálam ez volt.

(#840) kabelmania27 válasza smog86 (#839) üzenetére


kabelmania27
félisten

Van akinek egyáltalán nem működik a wifis net pl zivatarban nagy hóesésben

[ Szerkesztve ]

(#841) enginev3.0 válasza smog86 (#837) üzenetére


enginev3.0
félisten

antenna kb 1; 1.5km-re van, csak kicsit parázok hogy ha nem lesz jó akkor megbolondulok 1 év hűség mellett

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#842) SirKero válasza Dictator^ (#806) üzenetére


SirKero
őstag

Ma megálltam mellettük és rákérdeztem a Maglód témára. Sajnos arra nem mennek innen Bp. az irány.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#843) Dictator^ válasza SirKero (#842) üzenetére


Dictator^
veterán

Francba.. azért kössz!
Levelet írtam annó, de nem válaszoltak.
Pedig nem lenne rossz, a majdnem 20e-res UPCs számlát elégetni a fenébe és a Digiset nyomni helyette..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#844) TCr válasza Dictator^ (#834) üzenetére


TCr
veterán

Modemcsere lett.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#845) hirvadász


hirvadász
csendes tag

Sziasztok

Pont emiatt beszéltem több emberrel (digi)
Digi azt monta Vecsés decemberre kész lesz, kollégám barátja elműnél dolgozik azt monta hogy december végéig Ecser, Üllő, és talán még Maglód be lesz kábelezve a legjobb minőségű lan cuccal!

Remélem segítettem

(#846) spirit007 válasza hirvadász (#845) üzenetére


spirit007
senior tag

"azt monta hogy december végéig Ecser, Üllő, és talán még Maglód be lesz kábelezve a legjobb minőségű lan cuccal!"

A próféta szóljon belőled!

(#847) orkester válasza SirKero (#810) üzenetére


orkester
senior tag

Ma én is láttam az autóikat, már az utcánk sarkánál jártak d.e. . Mind román rendszámmal és az RCS & RDS cég logóival volt ellátva. Digi feliratot egyedül az egyik munkás autóban hagyott kabátján láttam.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#848) Dictator^ válasza hirvadász (#845) üzenetére


Dictator^
veterán

A Maglód mindig csak egy talán... pedg aztán sztem a meglévő előfizetőkből tuti több mint a fele váltana.. a Maglódra nem tudsz rákérdezni? :) Jövö év is oké, csak legalább tudnám, hogy megéri várni, vagy hüséget újra megkötni (amit nem igen akarok)..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#849) SirKero válasza orkester (#847) üzenetére


SirKero
őstag

Ma itt melóznak megint előttünk Halmy Besztercei sarok ( pár napja már egyszer voltak itt gondolom most kötik össze amit eddig felraktak ) a melósokon mindegyiken kék kabát van Digi felirattal meg sárga sisak.
Kíváncsian várom már akinek bekötik mik a tapasztalatok. Nov. 30-ig van hűségem a UPC-nél elsején menjek be és mondjam fel? :U És addig nézem a falat? :))

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#850) orkester válasza SirKero (#849) üzenetére


orkester
senior tag

Én csak akkor mondanám le, ha már él a másik előfizetés. Ki tudja mennyien váltanak és terhelik le a Digi embereit, aztán a végén még a karácsonyi Bud Spencer filmekről is lemaradsz.:)
A UPC úgyis napi bontásban fogja elszámolni a havidíjat (a túlfizetést visszaadják), így maximum azt a pár napot fogod mindkét szolgáltatónál fizetni.
A kábel tv-t 8 napon belül kötik ki szerződésbontásnál, a tel.-t, internetet azonnal zárják.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.