Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) bpx válasza dr.bubo (#400) üzenetére


bpx
őstag

hmm, és tényleg.
pedig már jártam itt és láttam hogy csak a tripla kedvezménnyel ennyi, de elfelejtettem... :)

(#402) csibor


csibor
őstag

A 1221 hívása mobilról pénzbe kerül?Idáig ~40 percet beszéltem velük,mert anyáméknak nem bírják bekapcsolni a telefont.Inkább csak 5 percet beszéltem,a többi a már csak 10 percet kell várni,és kapcsolunk valakit.

(#403) bpx válasza csibor (#402) üzenetére


bpx
őstag

elvileg nemhogy mobilról, még a vezetékesről is pénzbe kerül (helyi hívásnak minősül)

[ Szerkesztve ]

(#404) csibor válasza bpx (#403) üzenetére


csibor
őstag

Kapják be.
Ők bénáznak,én fizetek.

[ Szerkesztve ]

(#405) Linkh


Linkh
tag

Ezerrel reklámozzák hogy új előfizetőknek 3hónapig ingyenes a net,nekem pont október végén lejárt a hűségnyilatkozatom,november 2-án mentem át az ADSL bronze csomagba,amit neten csak úgy lehet megoldani ha az "új előfizetőknek" fülre kattintok. Gondoltam is naívan hogy majd 3 hónapig nekem is ingyen lesz a net,de tévedtem. Ügyfélszolgálatnál azt mondták hogy én módosítottam,és a 3hónap ingyenesség azoknak jár akik tök új előfizetők.
Ti mit gondoltok erről? Én voltam láma,vagy nem egyértelmű a reklám?

(#406) mulika2


mulika2
csendes tag

BUÉK!

Üdv!

Mostanában tapasztalt valaki olyat mint én? Nevezetesen úgy szakad meg a kapcsolat, hogy egyszerűen nem jön adat a UPC felöl kb 1 percig, naponta többször is, ez akkor szar főleg ha pl rapidról vagy hasonló tárhelyről töltök le mert ugye ilyenkor megszakad a letöltés és folytatni nem lehet ezekről a tárhelyekről.
Este, főleg 20-21 óra között meg olyan pingek vannak az online játékban, hogy nem lehet játszani. (WoW és Call of Duty)
A zügyfélszolgálatot nem hívom már, mert mindíg a víruskeresőmmel meg a routerem (nincs routerem)+ a lerázós dumát nyomják.
Ja Vecsés és 8 Mbit net. :U

[ Szerkesztve ]

(#407) bpx


bpx
őstag

nah január 31-én lejár a UPC-s hűség
lemondtam a telefont + netet, és leadtam a megrendelést T-home-nál, mert így dupla kedvezménnyel, havi 3-4000Ft-al kerül kevesebbe, mint UPC-nél ugyanaz
UPC meg nem igaz, hogy nem tud (nem akar :) ) árat csökkenteni, vagy hogy nincs semmilyen akció
új előfizetőknek van 3 hónapig 0 Ft-os havidíj, akik meg már évek óta előfizetők, azoknak semmi, ráadásul még többet is kellene fizetni mint eddig, mert csak drágább csomaggal lehetne hűségszerződést hosszabbítani

kíváncsi vagyok T-nél milyen lesz a szolgáltatás

[ Szerkesztve ]

(#408) orkester válasza bpx (#407) üzenetére


orkester
senior tag

Mit mondtak T-nél mikorra kötik be? Mert már mi is gondolkoztunk rajta és nem lenne jó túl korán lemondani bekötés előtt, bár az Ip tv ami igazán érdekelne ha lenne, mert ahogy látom a kábeles készülékük nem felvevős és minőségileg sem dícsérik nagyon fórumokon.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#409) bpx válasza orkester (#408) üzenetére


bpx
őstag

még semmit, neten rendeltem hétvégén, azt írta, hogy majd hívnak egyeztetni, hogy mikor vagyok itthon

oldalukon ezt találtam:

"A Kábelnet szolgáltatás átlagos kiépítési ideje 10 nap. (Az Általános Szerződési Feltételek szerint a kiépítésre a megrendelést követően 30 nap áll társaságunk..."
(szereld magad DSL 4-7nap, szerelő 8-9 nap)

Ismerősnél a net + TV megvolt pár nap alatt, de a telefon sokáig tartott.

(#410) csibor


csibor
őstag

Az hogy szüleimnél működjön UPC telefonja 1800Ft-ba került,mert ők elírtak 1 mac számot,legszívesebben rájuk borítanám az asztalt.

(#411) orkester válasza bpx (#409) üzenetére


orkester
senior tag

Nekünk még márc.31-ig tart a hűség, ha addig nem nem győznek meg valamivel, hogy maradjak és a T-nél lesz merevlemezes készülék kábelen is, akkor váltok. A netet+telefont szinte biztos.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#412) bpx válasza bpx (#409) üzenetére


bpx
őstag

9 nap telt el, se egy telefon, se e-mail vagy valami
10 napja írtam ügyfélszolgálatnak más témában, arra sem jött válasz...
marha jó lesz ha jan 31-ig nem csinálják meg, mert a upc addig tart...

(#413) orkester válasza bpx (#412) üzenetére


orkester
senior tag

Emailes kapcsolattartásban a Upc telekom sem jobb. Legalábbis tapasztalataim szerint sajnos. Egyébként én Jan. 7-én küldtem Tnek emailt, persze válasz még nekem sem jött.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#414) mulika2 válasza bpx (#412) üzenetére


mulika2
csendes tag

ÖÖÖ...A T-home egyáltalán jelen van itt a UPC telekom felségterületén (gyarmatán)? Idáig úgy tudtam, hogy azért tudják ilyen bődületes drágán adni a szolgáltatásukat mert nincs versenytársuk.

(#415) bpx válasza orkester (#413) üzenetére


bpx
őstag

upc telekomnak vasárnap írtam, hogy lemondanánk a telefont+netet, hétfőn már hívtak is telefonon

egyébként mikor ide írtam korábban, aznap délután már jött t-home-tól a telefon
de az még csak az ügyfélszolgálat volt, hogy feldolgozták a rendelést, a szerelő majd hív/jön 1-2 héten belül

(#414) mulika2: pedig már itt van, talán 2009 eleje óta, nem emlékszem pontosan

(#416) orkester válasza bpx (#415) üzenetére


orkester
senior tag

Akkor egész sokat gyorsultak. :)

Remek, hogy az átállásra ennyit kell várni. :((

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#417) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

itt az upc koronagyarmatán mi van még jelen a trékomon kívül?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#418) mulika2 válasza Mr.Csizmás (#417) üzenetére


mulika2
csendes tag

Asszem a Digitv+Diginet. És elég jók az áraik is! :U

(#419) bpx válasza mulika2 (#418) üzenetére


bpx
őstag

digi a upc telekom területen? szép is lenne
de itt főleg kis/közepes településekről van szó, tele családi házakkal, itt nem lesz se digi, se gyors kábelnet, se optika, még egy jó hosszú ideig :)
egyébként én más szolgáltatóról nem tudok (upc telekom + t-home)

t-home téma: 10-én rendeltem meg, még mindig semmi, és nem is hiszem hogy ezen a héten már meglesz, szóval az bőven 20+ nap... (jó, eddig upc-s DSL meg hagyományos telefon volt, és helyette kábelnetet + kábeltelefont rendeltem, de akkor is)

[ Szerkesztve ]

(#420) orkester válasza Mr.Csizmás (#417) üzenetére


orkester
senior tag

Radiolan elérhető netre, de elvileg nem mindenhol. Én néha látom a wifi kapcsolatukat, ugyanis vezeték nélkül sugároznak. De drága és ahhoz képest még lassú is:[link] :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#421) mulika2 válasza bpx (#419) üzenetére


mulika2
csendes tag

2006-ban Gyálon már volt Digitv az biztos mert azt néztük, amikor felszerelték a parabolát és a beltéri egységet rákérdeztünk az internetre, akkor azt mondta a szerelő, hogy folyamatosan építik ki, csak időközben Vecsésre költöztünk. Utánna kell nézni! :)

(#422) dr.bubo válasza mulika2 (#421) üzenetére


dr.bubo
őstag

Nem szolgáltat netet a upctelekom területén a Digi. Az más, hogy a digi "tányéros" tv-je bárhol vehető az egész országban.(Gyálon is ;], sőt Vecsésen is). A szerelő igazat mondott, hogy folyamatosan épitik ki, csak éppen nem a 29-s körzetben. :(
A Digi leginkább, a könnyen kiépithető helyeken szolgáltat netet, lakótelep, nagyobb társasházak ill. néhol (azt, hiszem Tatabánya környékén kertesházaknál is). :) Itt láthatod, hol szolgáltat a digi: [link]
Csak rendesen utána kell nézni. ;]

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#423) orkester válasza orkester (#420) üzenetére


orkester
senior tag

Ma a NetEasy Wifi jeleit is megtaláltam és el is érhető, szintén jó drágán:[link] :W

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#424) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

köv. kérdés

drága upcnél eddig 1 m-s net volt, rendeltünk 8-ast, online. mennyi idő amíg átállítják?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#425) orkester válasza Mr.Csizmás (#424) üzenetére


orkester
senior tag

Nekünk telefonon szinte azonnal átváltottak mikor kértük, online biztos lesz legalább 1-2 nap mire feldolgozzák.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#426) dr.bubo válasza Mr.Csizmás (#424) üzenetére


dr.bubo
őstag

max. 30nap :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#427) orkester válasza dr.bubo (#426) üzenetére


orkester
senior tag

Azért annyi csak nem lesz, ez bevétel, gyorsan elintézik. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#428) Mr.Csizmás válasza orkester (#427) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

reméljük

köszi a válaszokat :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#429) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#430) orkester válasza KERO_SAN (#429) üzenetére


orkester
senior tag

Ilyen szélsőséges nem szokott lenni... :F

mod: Látom Budapest, akkor ez nem az a topik.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#431) Mr.Csizmás válasza KERO_SAN (#429) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lol :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#432) bpx


bpx
őstag

no megtörtént a váltás

előtte, UPC:

most, T-home:

feltűnő különbség a ping (aki online játszik, tudja mennyit jelent :) )

online rendeltem meg, az online megrendelés feldolgozása tartott 9 napig, akkor az ügyfélszolgálattól hívtak, és azt mondták 1-2 héten belül hívnak, hogy mikor jöhetnek szerelni
az 1-2 hetet ki is használták, pont 2 hét múlva hívtak, hogy másnap jöhetnek-e

ez így összesen kb. 25 nap, szóval aki váltáson gondolkodik, az lehet jobban jár személyes megrendeléssel valamelyik t-pontban :)

(#433) orkester válasza bpx (#432) üzenetére


orkester
senior tag

Ezt is jó tudni.:)
Kábeleket húztak be, vagy a Telekomét használják?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#434) bpx válasza orkester (#433) üzenetére


bpx
őstag

eddig hagyományos telefon + ADSL volt, most kábelnetet + telefont rendeltem, szóval adott volt, hogy új kábelt húznak be
de a DSL/hagyományos telefon szerintem a upc kábelén jött volna

az utca egyik oldalán a "telefonoszlopokon" megy a upc 2 kábele (telefon/net + kábeltv), a másik oldalon a villanyoszlopokon pedig egy kicsit alacsonyabban 1 szál kábel, azon a t-home-é (kábel-net,-telefon,-tv)

[ Szerkesztve ]

(#435) dr.bubo


dr.bubo
őstag

A digitalis csatornák között megjelent 2 új csatorna. :)
A 73-s program helyen az OzoneNetwork és a 100-son pedig a LifeNetwork látható, még teszt üzemben.
Bővithetnék a kinálatot néhány HD adóval is.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#436) bpx


bpx
őstag

ugye az a szabály, hogy a hűségidő lejárta előtt legalább 15 nappal jelezni kell, ha le akarjuk mondani az internetet
január 31-én járt le a hűségidő, 11-én meg is történt a lemondás

van egy másik szabály, miszerint a szerződés megszűnése után 8 napon belül az előfizetőnek vissza kell küldenie a berendezéseket (dsl modem + szűrő)

ehhez képest ma jött egy levél január 29-ei dátummal, hogy nem szolgáltattuk vissza időben a berendezéseket (modem + szűrő), és hogy rajta lesz az áruk a végszámlán (a szerződés meg 31-ig szólt)

vannak ám itt érdekes dolgok...

(#437) mulika2 válasza KERO_SAN (#429) üzenetére


mulika2
csendes tag

Nekem tegnap (02.04 este ) 0.5 MB/sec volt a letöltési sebességem. Komolyan mondom sorozatban alulmúlja önmagát a UPC. Ügyfélszolgálat: javítjuk javítjuk!
Ma reggel:
Egyébként 8 MB az előfizetésem! :((( És ugyanúgy véletlenszerűen nem jön adat időnként :((( :((( :((( , persze ha játszom, a szerver meg lelök losing key packets hibaüzenettel!

[ Szerkesztve ]

(#438) orkester válasza mulika2 (#437) üzenetére


orkester
senior tag

Nálam teljesen hibátlan, mióta beírtad rendszeresen nézegetem, de az eredmény mindig hasonló: A ping néha nagyobb. Vecsés melyik részén laksz?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#439) mulika2 válasza orkester (#438) üzenetére


mulika2
csendes tag

Most valamit csináltak vele, délután egyáltalán nem volt net. Egyenlőre 8.2 Mb\s, és nincs adatkimaradás. (kopp-kopp) A focipályánál lakom egyébként. :)

(#440) mulika2


mulika2
csendes tag

Egyenlőre még mindíg jó:

8Mbitet még nem is mértem, pedig több mint egy éve fizetem. :Y :)

[ Szerkesztve ]

(#441) sirdond válasza orkester (#427) üzenetére


sirdond
őstag

akkor nálam ez lehet a gond?
2 hete felhívtam őket,hogy a "mostani" adsl medium+tel helyett szeretnék másikat,mivel az adsl medium+tel 14400 ebből lejön valami kedvezmény és így 11k-t fizetünk, adsl gold-dal 1500-2000 forinttal olcsób viszont a sávszélesség az előző csomag duplája
szóval mikor először hívtam az ügyfélszolgálatos azt mondta 2 nap. azóta persze nincs meg a régi netem se (most 2,5m/0,5m a max néha)
1 héttel később megint felhívtam,hogy mi tart eddig? ügyfélszolgálatos annyit mondott,hogy max pár nap,de megsürgetheti, na ez a lol...

most akkor hívjam fel őket megint,vagy nincs értelme?

(#442) orkester válasza sirdond (#441) üzenetére


orkester
senior tag

Telefonon nekünk rögtön átállították, úgyhogy sürgesd csak őket, ha van kedved.

Más:
Azt hiszem a szolgáltatónk végleg eldöntötte, hogy váltunk. Ugyanis megint pontosan az történt, mint legutóbb mikor nem volt netünk, hogy náluk volt a hiba, de semmit nem tettek érte(ja, küldünk egy szerelőt 3 nap múlva és 2500Ft lesz, ha nálunk van a hiba, amiben szinte biztosak voltak), hanem nekünk kellett a kábeles ismerőst a vecsési net elosztó dobozhoz küldeni, ahol egy sima újraindítás megoldotta a hibát. Ők meg persze minket néztek hülyének és 20 perc Win7-es gépen történő telefonos hibakeresés után közlik, hogy ok, akkor most dugjuk rá a modemet egy Xp-s gépre, mert a Win7 általános hibakódot ad... :W Nem akarok mindent leírni, mert sok lenne, de tényleg már csak azt nem mondták, hogy húzzam ki a hosszabbítóból és dugjam közvetlen a falba. Hiába mondtuk, hogy már volt ilyen, nem foglalkoztak vele, nehogy már én jobban tudjam.

Megtudtam azt is, hogy 18-asával vannak az előfizetők valami alapján csoportokba kötve a hálózatra, így előfordulhat, hogy a szomszédnál van net, nálunk meg nincs.

Bízom benne, hogy a következő 30 napban nem lesz már gond, aztán "könnyes" búcsút veszünk tőlük.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#443) sirdond válasza orkester (#442) üzenetére


sirdond
őstag

most felhívtam őket harmadszorra is, és kiderült,hogy semmit nem csináltak eddig,csak felvették a kérelmet,hogy változtatni szeretnék
most ez mi a fenén múlik,hogy nem tudnak vele foglalkozni?

(#444) orkester válasza sirdond (#443) üzenetére


orkester
senior tag

Nem tudom most hogy van, de mikor UPC telekom lett, akkor hol a volt Monortel ügyfélszolgálatra, hol a központi UPChez kapcsoltak. Előbbiek adtak pl. ingyen előfizetést HBOra, ha szolgáltatót akartál váltani, utóbbiakat nem érdekeli mit csinálsz. Lehet most már minden hívás a központba megy be Pestre és onnan továbbítják majd a kérést...ha lesz kedvük. Én múltkor hónap közepe előtt kértem, hogy külön küldjék a net számlát, ehhez képest egybe jött megint. Rákérdeztünk, a válasz persze az volt, hogy szerintük külön megy.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#445) sirdond válasza orkester (#444) üzenetére


sirdond
őstag

szánalmas :(
és ilyenkor nem lehet tenni semmit, mi?
legfeljebb,ha ott dolgozik egy ismerős...
magyarország én így szeretlek

(#446) mulika2 válasza sirdond (#445) üzenetére


mulika2
csendes tag

"Magyarország én így szeretlek" LOL :C

Jelentem nálam is elromlott ismét a net! Az előfizetett 8 Mbit\s helyett hetek óta csak 4,1-4,5 Mbit\sec mérhető. Ügyfélszolgálat már csak azt mondja, hogyha nem lesz meg a garantált minimum akkor szóljak. :( Remélem a számla is csak fele akkora lesz, mint a sávszél! Ja és a ping ismét az eget veri esténként. :(

(#447) orkester válasza mulika2 (#446) üzenetére


orkester
senior tag

Nálunk sosem esik le így a sávszélesség. Vagy max., vagy semmi. Nem túl szimpatikus ez a garantált sebesség meghatározás, de sajnos ez más szolgáltatónál is így van. Jó lenne, ha így kezelnék a számlákat, vagy pl. lenne olyan, hogy ha csak x mennyiségben terhelem a hálózatot akkor adnak némi kedvezményt. :K

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#448) Rics22


Rics22
tag

hali

tudok ajánlani valami másik szolgáltatót?
4800ft az 1.2Mbit-es net...ping 0-25 50-100 közt van
szakadni nem nagyon szokott...viszont a sebesség mitt telefoáltam,vagy újra kötöm vagy marad ez :((
lejárt a hűségnyilatkozat...
T home-ot lehet külön rendelni?

Kösz előre is

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#449) dr.bubo válasza Rics22 (#448) üzenetére


dr.bubo
őstag

Lehet. [link] A t-home ADSL-je a 29-es körzetben mindenütt elérhető, a kábelnetjük csak néhány településen (vecsés, gyál stb.) :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#450) orkester


orkester
senior tag

Remek...kábelszakadás miatt 6 településen nincs kábel Tv. Várhatóan éjszaka is fog tartani a javítás. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.