Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) stahanov válasza mulika2 (#446) üzenetére


stahanov
csendes tag

Szerelő vagyok Vecsésen egy pár UPC és "t-és netet is javitottam .HA kell holnap át ugrom .

nincs idö várni!!!MI NON-STOP Válalunk telefon & internet gyógyítást A 18 kerületbe

(#452) sirdond válasza dr.bubo (#449) üzenetére


sirdond
őstag

és ez a t home adsl mennyire megbízható?

egyébként még mindig megcsinálni a netemet...

(#453) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Lehet Digi-re kéne váltani, ott a legjobb a ping!

Amúgy egy valamit mondjon meg nekem valaki.
Miért van az, hogy mikor az UPC kidob egy jobb internetcsomagot akkor mért nem teszi bele azokat az embereket akik ugyanannyit fizetnek vagy kicsit többet egy régebbi internetcsomagért?
Én már jártam így náluk. Volt mikor növeltek sávszélességet, de volt olyan is, hogy nekem kellett változtatni, hogy ugyan már miért fizetek ezért a sz...ért mikor most féláron van ennél jobb. ;]

Live poor, die ritch.

(#454) velvia


velvia
csendes tag

Hello Srácok!

A következő kérdésben szeretném a segítségeteket kérni. Jelenleg UPC Fiber Power 30 előfizetésem van, amit anyagi megfontolásokból szeretnék Fiber Power 15-re csökkenteni. Elvileg azt mondták a UPC ügyfélszolgálaton, hogy azzal csak 1 gépet lehet a hálózatra kötni. Viszont wireless router-ről megy egy pc és egy macbook. Ezt így lehet, az új csomaggal szerintetek? Vagy a UPC-nél látják, korlátozzák a router használatot?
Hálás lennék, ha valaki tudna ebben segíteni.
Előre is köszi

PS: Ja, és még csak annyit a UPC-ről, hogy ezer éve előfizető vagyok és új helyre költözés miatt át akartam rakatni a szolgáltatást erre a kisebb csomagra. Új előfizetőknek 4750 és nekem, mint régi előfizető 8e-ért akarták felszámítani (már lejárt a hűségem). Röhejes. Ha lenne digi, akkor nem gondolkoznék.

[ Szerkesztve ]

(#455) kali válasza velvia (#454) üzenetére


kali
legenda

router használatával - szükség esetén mac adress klónozással - bármelyik csomag esetén használható több munkaállomás is!
sajnos a legtöbb szolgáltató esetében igaz, hogy amíg van érvényben lévő hűséged, addig adott ilyen - olyan kedvezmény, de amint nem függsz már tűlük, azonnal listaáron akarnak adni mindent, hogy hátha aláírsz újabb 1 év hűséget, cserébe a további kedvezményekért...

gyáliSanyi; ami nem érdeke a szolgáltatónak, és még csak nem is származik haszna belőle, azt miért erőltesse? egy talpraesett ügyfél figyelemmel követi az esetleges jobb lehetőségeket, és alkalomadtán él azokkal! ;)

[ Szerkesztve ]

(#456) gyáliSanyi válasza kali (#455) üzenetére


gyáliSanyi
őstag

Jogos. Persze én néztem is. Csak akit nem annyira érdekel azt jól lehúzzák!

Live poor, die ritch.

(#457) velvia válasza kali (#455) üzenetére


velvia
csendes tag

Köszi a választ, akkor kötök egy új szerződést a kisebb csomagra. A régit pedig lemondom.

(#458) dr.bubo válasza velvia (#457) üzenetére


dr.bubo
őstag

Arra figyelj, hogy ha régi előfizudat lemondod, akkor 3 hónapig arra a cimre nem köthetsz új szerződést, ha jól tudom. olvasd el az ASZF-t. És neked ez a topic a megfelelő: [link] :)

UPC feltételek:
"Az akcióban nem vehetnek részt azon előfizetők, akiknek fennálló díjtartozásuk van, vagy az akcióban érintett szolgáltatásuk/kiegészítő szolgáltatásuk 2010. január 1. után szűnt meg, és a megszűnttel azonos szolgáltatási címre kérik a szolgáltatást, vagy azt korábbi előfizetővel egy háztartásban élő hozzátartozó igényli."

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#459) Dictator^


Dictator^
veterán

Nem szokott mostanság Maglód környéke felöl szarakodni a UPCtelekom?
Elég sokszor dobált már le mostanság, és van amikor egy nyamvadt oldalt kb 1 perc alatt nyit meg a szokásos pár mp helyett.

Továbbá a mediaboxnál is 50%os a jel, akadozva mennek az adások néha.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#460) Dictator^ válasza Dictator^ (#459) üzenetére


Dictator^
veterán

up?

ma is disconnect kb 10percig.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#461) orkester


orkester
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek most, hogy május 3-án megszűnik a Upctelekom és mi is UPChez fogunk tartozni, vajon a szolgáltatásokat is megkapjuk(mint pl. 30Mbites net a mostani 8Mbites áráért), vagy ugyanúgy külön területnek fogunk számítani a UPC márkanév alatt is? :U

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#462) MTbc válasza orkester (#461) üzenetére


MTbc
senior tag

Üdv,nah igen én is ezt várom,de nem kergetek vad álmokat. :W

(#463) orkester válasza MTbc (#462) üzenetére


orkester
senior tag

Emailen érdeklődtem már, de még egyik szolgáltatótól sem kaptam választ. Lehet ez a váltásig nem nyilvános információ...pedig jó lenne tudni.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#464) orkester válasza orkester (#463) üzenetére


orkester
senior tag

Végre kaptam levelet, nagyon hosszú úgyhogy nem másolom be, a lényeg, hogy jelenleg műszakilag nem megoldható, hogy mindenhol egységes szolgáltatások legyenek, de törekednek az ár és szolgáltatások egységesítésére. A levél többi részében leírást kaptam körzetünk műszaki állapotáról(a kábelhálózat ebben a körzetben csak televíziós jeltovábbításra használható) és arról mire lenne szükség.
Tehát ebből arra számíthatunk, hogy a néven kívül semmi nem fog változni. :W

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#465) MTbc válasza orkester (#464) üzenetére


MTbc
senior tag

Szuper :W

(#466) Dictator^ válasza orkester (#461) üzenetére


Dictator^
veterán

Mi kaptunk levelet, de csak arról, hogy egy két csomag megváltozik, de az, hogy megszünik nem volt benne.. ezt honnan veszed?

Közlemény!

Ezúton értesítjük Tisztelt Előfizetőinket, hogy a UPC Magyarország Kft. 2010. május 3-i hatállyal módosítja Általános Szerződési Feltételeit (ÁSZF).

A UPC Magyarország Kft. ezúton értesíti Tisztelt Előfizetőit, hogy a körülményekben bekövetkező lényeges változás miatt 2010. május 3. napjától módosítja Általános Szerződési Feltételeit az alábbiak szerint:

Már látom.... szuper

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#467) D@ni88


D@ni88
addikt

hali, valaki fel tudna világosítani arról hogy működik most a upc forgalomkorlátozása?
vagy hogy ki lehet e ezt játszani?

(#468) BITBOYS válasza orkester (#461) üzenetére


BITBOYS
addikt

Úgy néz ki a 29-es körzet marad a középkorban. De utálom én ezt a monortelt :(((

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#469) MTbc válasza D@ni88 (#467) üzenetére


MTbc
senior tag

Milyen korlátozás? Van korlátozás nálunk? :F

(#470) D@ni88 válasza MTbc (#469) üzenetére


D@ni88
addikt

300gb felett nem?

(#471) MTbc válasza D@ni88 (#470) üzenetére


MTbc
senior tag

Havi 300Gb felett van nálunk korlátozása ha igen elég kis réteget érint.Ez azért nem rossz szerintem.

(#472) D@ni88 válasza MTbc (#471) üzenetére


D@ni88
addikt

valaki akkor hogy van vagy nincs korlát?

(#473) MTbc válasza D@ni88 (#472) üzenetére


MTbc
senior tag

Én nem tudom csak kérdeztem :)

(#474) Dictator^


Dictator^
veterán

Most akkor májustól, már maga a csomagváltásért is fizetni kell? és nincs hűségidő?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#475) MTbc válasza Dictator^ (#474) üzenetére


MTbc
senior tag

Hol olvastad?Van hűségidő és évi egy váltás ingyenes.

(#476) enginev3


enginev3
csendes tag

Én is most lettem 2hónapja Telekomos Nagykátai vagyok, aztán olvastam a levelet, remélem az ár nem fog változni.... most a legkisebb 1megás van, de viszont, ha nem lehet 15-30megás net, és valaki megrendeli majd a upc.hu-n itt a telekomos területen akkor mit kap helyette? :) egyébként, itt szerintem egy ideig nem fog ilyen lenni, mert olyan elavult erre a rendszer, hogy az nem igaz, kb erre a 29-es körzetben a legdrágább és leglassabb a net egész Magyarországon...

Nekem hál Istennek 3hó ingyenes, és csak 2010 nov 30ig van hűség, után növelik a sávot ugyan ennyiért vagy hogy van akkor? :) :R

Az ÚJ nevem enginev3.0 (Panther) beleegyezésével, kérem a termékeim iránt azon a neven érdeklődjenek! Köszönöm a megértésüket

(#477) orkester


orkester
senior tag

Megrendeltem a T-home családi internet+alap telefon csomagját havi 7700Ft-ért, a Tv egyelőre marad, de csak amíg nem lesz ott is rögzítős kábeltv. Remélem probléma mentes lesz az átállás!
Egyébként rendelés előtt néztem meg a május 3-tól érvényes internet ÁSZF-t itt, ami csak megerősíti, hogy itt bizony változás nem lesz, viszont lesz külön 29-es körzet a UPC-n belül. :(

enginev3: Sávszélesség emelés akkor lesz ha a T emel, aztán majd egyszer megteszi a UPCTelekom is, hogy valamennyire felzárkózzon, bár most le van maradva, mégsincs gyorsulás.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#478) BITBOYS válasza orkester (#477) üzenetére


BITBOYS
addikt

"viszont lesz külön 29-es körzet a UPC-n belül."

Bámulatos, ezek az utolsó emberig kitartanak :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#479) Dictator^ válasza BITBOYS (#478) üzenetére


Dictator^
veterán

ezt hogy érted?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#480) orkester válasza orkester (#477) üzenetére


orkester
senior tag

Na persze...hiába van az Adsl szolgáltatás listán Vecsés, ennek ellenére csak kábelen tudják adni a netet, meg a telefont is. Ok, legyen. Na de a netet cafeteriaban fizeti a munkahely, ha külön számlán jön. Upctelekomnak ez nem gond, de kedves T csak akkor ad dupla ill. tripla kedvezményt, ha minden 1 számlán és csekken van, különben csak listaáron kérhető a szolgáltatás. :W
Úgyhogy köszönjük T, hogy nem engedtél minket elszakadni és hétfőtől mi is részesei lehetünk a "változásnak"! :C

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#481) BITBOYS válasza Dictator^ (#479) üzenetére


BITBOYS
addikt

Mindegy, nagyon nem szeretem őket.

orkester: Én is most próbálkoztam a T-nél és hiába szerepel maglód a dsl szolgáltatási területen, nem tudják szolgáltatni a zinternetet. :F
Nem értem, ott van kereken leírva mit-hol tudnak prezentálni. Most akkor mi van?

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#482) enginev3


enginev3
csendes tag

Itt a 3.-a, upctelekom.hu még mindig él, upc rendelési résznél még nem vagyunk benne, szóval sokra még nem jutottak, és a sebesség is változatlan :DDD

Legalább az oldal átirányítana, a sima upc.hu-ra ha már úgy volt, hogy megszűnik :(((

[ Szerkesztve ]

Az ÚJ nevem enginev3.0 (Panther) beleegyezésével, kérem a termékeim iránt azon a neven érdeklődjenek! Köszönöm a megértésüket

(#483) orkester válasza enginev3 (#482) üzenetére


orkester
senior tag

Dolgoznak már, megjelent a "29-es körzet" menüpont. Kiemeltek lettünk, milyen jó érzés is ez. Hiába a nagy UPC bekebelezés, nem adjuk meg magunkat. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#484) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Új név kellene a topikna, 29-es körzet névvel :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#485) orkester válasza BITBOYS (#484) üzenetére


orkester
senior tag

Jó ötlet, kérvényeztem is. :)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#486) BITBOYS válasza orkester (#485) üzenetére


BITBOYS
addikt

Számomra érthetetlen miért maradtunk meg mint 29-es körzet. Eléggé rendhagyó ez az egész :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#487) orkester válasza BITBOYS (#486) üzenetére


orkester
senior tag

Nincs meg a technológia egyelőre, hogy itt is minden szolgáltatás elérhető legyen sajnos. Reméljük tényleg tenni fog valamit azért a UPC, hogy ez ne maradhasson így túl sokáig. Mondjuk egy árcsökkentés, vagy netnél sávszélesség emelés nem lett volna rossz kompenzálásként.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#488) Dictator^


Dictator^
veterán

Most akkor Maglód , ugyanugy, ugyanazzal a sebességgel fog menni mint eddig? ...

Legnagyobb zsi...ság.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#489) bpx


bpx
őstag

(#486) BITBOYS: egyszerű, DSL vs. kábel, más technológiák más lehetőségekkel, amit nem lehet egy kalap alá venni

(#487) orkester: mégis hogy emeljenek sávszélt? te magad is leírtad, hogy nincs meg a technológia :) (DSL) árcsökkentés meg? na az itt nem létezik :D

(#490) orkester válasza bpx (#489) üzenetére


orkester
senior tag

18MBites csomagjuk most is van, úgyhogy ahhoz elég, hogy a kisebb előfizetéseket megemeljék egy kicsit. De akár a 18-ast is mivel a mostani adsl2+ elvileg 24MBitig bírja. Az árcsökkentés sem irreális, mert most is 200Ft-al olcsóbban hosszabbíthatnánk az előfizetést, mint 1 éve.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#491) BITBOYS válasza Dictator^ (#488) üzenetére


BITBOYS
addikt

District 29 :D tiszta Vatikán

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#492) Dictator^ válasza BITBOYS (#491) üzenetére


Dictator^
veterán

kérdeztem, egy upc-s csávótól, aztmondta, hogy ameddig nincs kiépítve, az optikai kábelezés, vagy koax-on lévő net, addig semmi változás nem lesz .. szerinte.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#493) betonfelhő


betonfelhő
tag

A délutáni vihar óta nincs netem. (mobilnetről lököm) többször megszakadt a kapcsolat, aztán úgy maradt. A modemen a status led néha villog, hogy szeretne adsl kapcsot létrehozni, de nem megy. Másoknál hogy áll?

(#494) orkester válasza betonfelhő (#493) üzenetére


orkester
senior tag

Vecsésen hibátlan. Te merre vagy?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#495) betonfelhő válasza orkester (#494) üzenetére


betonfelhő
tag

Táborfalva

(#496) betonfelhő válasza betonfelhő (#495) üzenetére


betonfelhő
tag

Ügyfélszolga küldött frissítést modemre (nem is tud csatlakozni, nyílván nem ért semmit). Egy másik holnapra rám küld egy teknikuskollégát. Fordult már elő hasonló párszor. Érdemes lenne egy új modemet vennem?

(#497) enginev3 válasza betonfelhő (#496) üzenetére


enginev3
csendes tag

Nem lehet, hogy a modemedet elvitte az áram? :DDD bár akkor nem villogna, nálunk is volt brutál kis eső de hál Istennek csak az áram ment el kétszer :K

Az ÚJ nevem enginev3.0 (Panther) beleegyezésével, kérem a termékeim iránt azon a neven érdeklődjenek! Köszönöm a megértésüket

(#498) betonfelhő válasza enginev3 (#497) üzenetére


betonfelhő
tag

Nem volt áramszünet/kimaradás/ingadozás. Többször ledobott a hálózatról pár percen belül, aztán úgy maradt. Nem tud a modem adsl kapcsolatot létrehozni.
Volt már hasonló anomália. De egy tech guy azt mondta hagyjam áram alatt a modemet, meg mókolják. egy nap után működött.

(#499) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Srácok, valami történt a monortelnél. Haverom 8 megás nete hirtelen 30 megabitessé változott. :U Lehet feltolták a sávszélt a névváltással?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#500) AnonymusX válasza BITBOYS (#499) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Túl szép lenne... Van valami bizonyítékod? Lehet csak a mérőprogram volt vicces kedvében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.