Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) wesaaa


wesaaa
aktív tag

Na ink kihagyom mert upcnél 2xer gyorsabb a feltöltés:) :R

OLDPH! wesaaa felhasználónak 74 pozitív értékelése van a fórumon! OLD PH!

(#752) smog86 válasza wesaaa (#751) üzenetére


smog86
senior tag

Az tuti elírás a 2Mbps-osnál, mert 1Mbps-nél "Elérhető le-/feltöltés: 1 024 Kbps / 256 Kbps", ugyanennyi a UPC-nél is.
Egy telefont szerintem megér.

[ Szerkesztve ]

(#753) dr.bubo válasza wesaaa (#749) üzenetére


dr.bubo
őstag

Sokkal jobbat ne várj tőle, hiszen ugyan azt az infrastukturát (réz drót, központ stb) használják, mint a UPC, csak olcsóbban adják neked ugyan azt a netet. (gondolom ők valami diszkont áron "bérlik" a upc-től a hálózatot)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#754) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Hali!
Azt nem tudja valaki, hogy mindig van-e olyan hogyha kiköttetem a telefont akkor át kell-e lépni eggyel nagyobb netes csomagba?

(#755) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Valaki próbálta már, hogy lejárt a szerződése és bement személyesen egy upc kuckóba és kért egyéni ajánlatot?!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#756) SirKero


SirKero
őstag

Hali.
Én tegnap előtt írtam alá az előszerződést a DIGI-vel Digi+ Tv ( 59/80 csatorna ) Tel + TopNET ( 80/25 Mbit/s ) = 5600 HUF 2 év hűség nyilatkozattal. Vecsésen december 31-ig vállalták a bekötését.

És megkérdezték a UPC-nél hogy miért akarom felmondani náluk az előfizetésem :W

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#757) smog86 válasza SirKero (#756) üzenetére


smog86
senior tag

Lassan ráfognak kényszerülni, hogy bevezessék a kábelnetet.
1, de max. 2 év a tippem.

(#758) Dictator^ válasza enginev3.0 (#755) üzenetére


Dictator^
veterán

erre én is nagyon kíváncsi lennék.
orrba-szájba kapják az akciót az új belépők, aki meg tizenéve velük van, az meg le van szarva (bár sok helyen így van).

SirKero: apropó, digi vecsésen? ne csináld már :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#759) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Írtam UPC-nek emailt hogy most jár le a hűség, és már régóta előfizetők vagyunk, örülnénk nagyobb sáv.nak változatlan ár mellett, most hívtak is, hogy ilyen nem van, de köv hónaptól 2-3 hét múlva lesz új akció, .... kíváncsi vagyok mi lesz az a hű de jó nagy megváltás :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#760) Dictator^ válasza enginev3.0 (#759) üzenetére


Dictator^
veterán

akció, vagy új csomagok? nem mind1.
asszem a max dsles csomag 12mbit..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#761) SirKero válasza enginev3.0 (#759) üzenetére


SirKero
őstag

Az UPC-nél a max. sebesség a 15 Mbit/s de ezt is csak bizonyos feltételek mellett tudja szolgáltatni.
Én is szerettem volna gyorsabbat de bemérték a vonalam és közölték,hogy max 12 Mbit/s amit el bír.
Magyarul még ha fizetnél is érte akkor sem tudnak ettől nagyobb sebességet biztosítani.
Többek között ezért is megyek el tőlük + az irreálisan magas árai miatt.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#762) enginev3.0 válasza Dictator^ (#760) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akció lesz, kérdeztem, hogy ugyan az mint mindig, hogy 3 hónapig félár, azt mondta hogy erről még nem tud semmit, szóval gondolom igen -.- :W

Ez a legnagyobb
18432 / 1536 kbit/s

SirKero @ nekem azért 2.5mbitnél tudnának gyorsabbat adni :) de azt mondta csak akkor ha az ár is nő vele, mondom az aztán nagy egyéni csomag :F
Viszont hozzánk max 8mbitet hoznak ki ha jól tudom, mert nagyon kint lakunk :DDD annyira viccesek, hogy hihetetlen.

Milyen szolgáltatóhoz mész? nálunk nincs semmi, csak invitel vezetéknélküli, btel (drágább) meg upc :(((

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#763) Dictator^ válasza enginev3.0 (#762) üzenetére


Dictator^
veterán

Woa, ezt még nem láttam.
Bár most akkor az akció érvényes lesz rád? Mert nekem is lejárt, de nem engednek semmit lépni visszafele sem, meg akciót se kapok, mert nem új előfizető vagyok..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#764) enginev3.0 válasza Dictator^ (#763) üzenetére


enginev3.0
félisten

tavaly mikor 1mbitről váltottunk 2.5-re akkor érvényes volt a félár, pedig ugyan így volt, bár akkor nem tudom hogy lejárat előtt vagy után növeltünk, de hát a faszi mondta hogy várjuk meg ezt a 2-3 hetet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#765) SirKero válasza enginev3.0 (#762) üzenetére


SirKero
őstag

Amikor telefonon Én érdeklődtem a gyorsabb net után az ügyfélszolgálatos nő mondta,hogy várjak egy kicsit be mérik a vonalat. Utána közölte,hogy nem alkalmas a gyorsabb nethez. Magyarázott ,hogy azért mert Vecsés messze van Monortól meg az elosztó ( vagy mi a fene ) pontok is levesznek a sebességből. :U
A DIGI-hez megyek ( most kötik be Vecsést ) már megkötöttem velük az elő szerződést max. december 31-ei rákötési határ idővel. A UPC-nél nov.30-ig szerződésem van.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#766) enginev3.0 válasza SirKero (#765) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ja igen, kicsit közelebb vagytok pesthez :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#767) SirKero válasza enginev3.0 (#766) üzenetére


SirKero
őstag

Az utca másik oldala + 20 év :DDD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#768) Dictator^ válasza SirKero (#765) üzenetére


Dictator^
veterán

Tényleg nem értem, hogy oda, hogy képes kimenni.
Panelba laktok?
Mert Maglód is itt van pest mellett 5km és nem képesek idáig kihúzni.

szerk: ja várj, mühold, vagy kábel?

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#769) SirKero válasza Dictator^ (#768) üzenetére


SirKero
őstag

Családi ház no panel.
Az mondta az üzletkötő csaj ( jártak házról házra mint a jehovák ) hogy Pécelen már kész vannak meg még egy Pest közeli települést mondott ahol most csinálják Vecsésen kívül.
Nem műhold optikai kábel. 80/25 Mbit/s lesz a netem :DDD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#770) kabelmania27 válasza SirKero (#769) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szerencsések azok akiknél van választási lehetőség.

(#771) smog86 válasza SirKero (#769) üzenetére


smog86
senior tag

UPC :o

(#772) enginev3.0 válasza SirKero (#769) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem inkább kabbe :D
hihetetlen, itt meg semmi nincsen, de figyeld meg, nálatok van/lesz DiGi akkor a UPC is kiépíti seperc alatt a fiber power-t ...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#773) Dictator^ válasza SirKero (#769) üzenetére


Dictator^
veterán

Emlékezz tesó, nem Maglód? :) Cska azért mert gyakorlatilag mi közrezárunk titeket :)
Pécel és Vecsés között vagyunk :)
De itt rohadtul nem házaltak..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#774) SirKero


SirKero
őstag

(#770) kabelmania27
Hány évig kellett erre várni és fizetni a pofátlanul magas árakat.
(#772) enginev3.0
Azért nem olcsó dolog egy optikai hálózatot kiépíteni.
(#773) Dictator^
Nem akarok hiú reményeket ébreszteni de lehet,hogy Maglódot mondott. Az a legegyszerűbb ha fel hívod a 1272 számon az ügyfélszolgálatot és egyből meg mondják neked.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#775) kabelmania27 válasza SirKero (#774) üzenetére


kabelmania27
félisten

Mennyit fizettél az internetért? Milyen csomagba vagy most? Milyenbe voltál korábban? Azért mennyit kellet fizetni?

(#776) SirKero válasza kabelmania27 (#775) üzenetére


SirKero
őstag

Most 12288 / 1536 kbit/s + telefon előfizetés összesen 10 500HUF. Ha jól tudom de az asszony fizeti a számlákat :DDD
Ehhez van mégy egy digital gold tv. előfizetés + 6000 HUF.
Most a diginél ugyan ez csak 80/25 nettel két év hűség nyilatkozat aláírásával 5600 HUF.összesen. :C

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#777) kabelmania27 válasza SirKero (#776) üzenetére


kabelmania27
félisten

nekem 6/1 3990, 36csatornás családi tv 3790, telefon 690, mivel mindhárom szolgáltatás elő van fizetve. Diginek a digitális tv szolgáltatása más, más a csatornakiosztása, pl nincs comedy, filmmúzeum, viva, mtvhungary. Van a diginek digitális kábeles topicja.
Tavasztól upcnél lehet csak kártyát kérni digitális fórumba írta az upc on-line.
Én a tévét nem vinném át a digihez, sok ismerős panaszkodik hogy van gond vele, sokszor recseg a hang.

[ Szerkesztve ]

(#778) SirKero válasza kabelmania27 (#777) üzenetére


SirKero
őstag

Tudom,hogy a DIGI-nél "gyengébb" a csatorna kínálat de amennyit Én nézem a tv-t. Filmet meg azt szed le az ember a netről amit akar főleg egy ilyen sebességgel.
Nem tudom külön megrendelni mert csak így csomagban adják ennyiért.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#779) kabelmania27 válasza SirKero (#778) üzenetére


kabelmania27
félisten

Csak ez a csomag rendelhető meg?

(#780) SirKero válasza kabelmania27 (#779) üzenetére


SirKero
őstag

Itt a választék

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#781) smog86 válasza kabelmania27 (#777) üzenetére


smog86
senior tag

"Én a tévét nem vinném át a digihez, sok ismerős panaszkodik hogy van gond vele, sokszor recseg a hang."
Nekünk több mint 2éve van DIGI, soha semmi baj nem volt a tévével. Se Analóg adásban, se Digitálisban.

(#782) kabelmania27 válasza smog86 (#781) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szerencsés vagy, nekem több ismerösőm is mondta, különböző városokból, hogy sok gondjuk van a tévével.

(#783) smog86 válasza kabelmania27 (#782) üzenetére


smog86
senior tag

Nekik nem műholdas van? Mert azzal tényleg vannak gondok (esőben/hóban), de hát abból is a DIGI a legolcsóbb.

(#784) kabelmania27 válasza smog86 (#783) üzenetére


kabelmania27
félisten

Kábeles van az ismerősöknek.
Műholdast használam hundai dual kétkártyás beltérivel, nagyon sok gondom volt vele. Sokszor lefagyott, újra kellet kerestetni az adásokat. Sokszor be sem kapcsoltam mert sose tudtam nézni, natgeo mindig megszakadt.

(#785) orkester válasza SirKero (#765) üzenetére


orkester
senior tag

Remek, hogy lesz Digi, az már kevésbé, hogy most írtunk alá újabb 1 évet a T-nél. :( Bár távszámla fizetéssel az sem olyan rossz...na majd jövőre körbe nézek.:)

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#786) kabelmania27 válasza orkester (#785) üzenetére


kabelmania27
félisten

3 szolgáltató közül tudtok választani, nehogy már panaszkodjatok:D
Az ország nagy része örül, ha a lakhelyén normális kábelszolgáltató van, stabil a net és nem szemcsések az adások.
Szerintem nem jársz rosszul a t-vel sem, 1év alatt kiderül hogy milyen megbízható a digis net, mennyiszer szakad meg stb.

[ Szerkesztve ]

(#787) orkester válasza kabelmania27 (#786) üzenetére


orkester
senior tag

Nem panasz, csak a Digi anno szimpatikus volt. :B

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#788) kabelmania27 válasza orkester (#787) üzenetére


kabelmania27
félisten

Nekem is szimpatikus volt ,amíg nem szakadozott az adás:D

(#789) dr.bubo válasza SirKero (#776) üzenetére


dr.bubo
őstag

Vecsésen van már látszatja, hogy a Digi kábelezi az utcákat? :F Mert 2 hónap alatt nem igen fogja az egész várost bekábelezni.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#790) smog86


smog86
senior tag

Csak összehasonlításképp:

UPC

T-Home

ADSL Start 1MBit 4167Ft

ADSL Bronze 2,5MBit 6250Ft

ADSL Alap 5MBit 5550Ft

ADSL Silver 8MBit 11458Ft

ADSL Gold 12MBit 15625Ft

ADSL Családi 15Mbit 7950Ft

Telefonvonallal, hűségidő nélkül, csekkes fizetésnél.

[ Szerkesztve ]

(#791) SirKero válasza dr.bubo (#789) üzenetére


SirKero
őstag

Fogalmam sincs hol tartanak de merem remélni,hogy nem csak a levegőbe ígérgették a max. december 31-i bekötést.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#792) dr.bubo válasza SirKero (#791) üzenetére


dr.bubo
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. De a digi már hirdeti magát a Vecsési tájékoztatóban is, de ott sem írnak semmi konkrétumot a bekötési időkről. Csak azt, hogy hívd az ügyfélszolgálatukat.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#793) Ghandi válasza dr.bubo (#792) üzenetére


Ghandi
aktív tag

És a végén kidrül hogy a Digi árai is hirtelen a duplájára nönek ebben a körzetben?
Én a mai napig nem értem hogy ha a 29-es körzet is UPC akkor itt miért vannak magasabb árak?
A hangzatos reklámban erröl nincsen szó csak hogy ez a legjobb és hogy ennyibe kerül.Akkor ha épp itt nincs is olyan gyorsaságú net amit országszerte reklámoznak mindenféle helybeli korlátozás nélkül,akkor a lasabb csomagok miért sokkal drágábbak mint máshol?
Valaki világositson már fel,mert én nem értem.

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#794) enginev3.0 válasza Ghandi (#793) üzenetére


enginev3.0
félisten

senki nem érti
vagy is mindenki érti
kb egyedüli szolgáltató az egész körzetben, egy két helyen van valami más, persze ugyan ezen a szalmaszálon, így ha 10ezret kérne is az 1 mbites netért sokan fizetnék... mert nincs más
max mobilnet ami hát ugye

jajj na meg persze "drága a hálózat fenntartása" :F :W

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#795) Ghandi válasza enginev3.0 (#794) üzenetére


Ghandi
aktív tag

Legszivesebben elmennék a fogysztóvédelemhez,és ha más nem is,de annyit jó lenne elérni hogy a reklámban láthatóan jelezzék hogy ez a szolgáltatás vagy szolgáltatás díja nem vonatkozik a 29-es körzetre.
Persze azzal tisztában vagyok hogy ebben az országban a fogyasztóvédelmet kiröhögik az ilyen cégek,és nem történne semmi,vagy a fél életemet és a munkaidömet feláldozva ugrálhatnék addig amig mindenki elküldene a sunyiba,de akkor sem lenne változás.
Nagyon idegesítő az egész,föleg az hogy nem tehetek semmit,ebben az országban pont az ügyfelet nem érdekli senki...................

Elmélet és gyakorlat közt nincs különbség elméletben

(#796) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez mi??? Milyen árak vannak már megint?? :W :W :W
És annak a balfaszbobnak akivel beszéltem telefonon, ez az a hű de jó várjunk még mert kihagyhatatlan akció lesz. Ez, hogy 1 hónapig ingyenes ez a szr? utána meg fizessél többet mint egy éve, és többet mint kb bárhol máshol

Istenem miért nem robbannak már fel?

Na meg ez a kép is, hány éve van már kezdés ezeknél? meg az a két állat rajta... húú de felidegesített most, kár volt felnézni :W

...
Btel-nél sincs csak 1-2-8 megabit, miért nincs 4-5-6 vagy valami, a kettő érték között? :(

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#797) smog86 válasza enginev3.0 (#796) üzenetére


smog86
senior tag

"Btel-nél sincs csak 1-2-8 megabit, miért nincs 4-5-6 vagy valami, a kettő érték között?"

Ők ugyanazt adják tovább amit a UPC kínál, csak ők nagykereskedelmi áron kapják, így némelyik csomagot olcsóbban tudják adni.

(#798) SirKero válasza enginev3.0 (#796) üzenetére


SirKero
őstag

Jó lenne ha a Digi is elkezdene már mocorogni mert 30.-án lejár a hűség nyilatkozatom a upc-nél és amíg nem hosszabbítok akkor a teljes árat kell nekik fizetni. :O
Hogy lesz így december 31-ig bekötés :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#799) spirit007


spirit007
senior tag

Sziasztok!
Újabban elég sokat szarakodik a modemem (Zhone) , ezért arra gondoltam, hogy vennék egy router+modem kombót.
Visszaolvastam és:

#261 "Ne vegyél másik modemet, mert nem tudod és nem is engedik használni, már próbáltam."

Ez vajon még mindig áll :F

(#800) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez az új UPC reklám, valami vicc, szidják benne az ADSL-t, hogy megkeseríti az életünket, hát meg rendesen... :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.