Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) SirKero válasza orkester (#850) üzenetére


SirKero
őstag

Hát attól nem kell félni,hogy túl sokan kötnének rá egyszerre. Az üzletkötő csaj akinél az előszerződést kötöttem azt mondta,hogy sok helyen ki sem jönnek. Az idősebbeket a net nem érdekli csak a tv miatt meg nem akarnak váltani. Alig tudott egy pár előszerződést megkötni.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#852) sketchifun


sketchifun
senior tag

Bezengték már, hogy építkezik a Digi.
Csévharaszt/Monor-t is eléri ez a forradalmi újítás?
Esetleg a teljes 29-es körzetet?

Jó lenne már nem az UPC-vel szopni, baromi drága, és baromi szar.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#853) enginev3.0 válasza sketchifun (#852) üzenetére


enginev3.0
félisten

szrabb lesz, jön a portszűrés ;]
bár szerintem akkor a ping javulni fog

És nem, nincs szó Digi-ről, legalább is az egész körzetben, de még monornál sem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#854) sketchifun válasza enginev3.0 (#853) üzenetére


sketchifun
senior tag

Franc essen beléjük.
De itt meg más nincs, csak az a csodasebességű Mobilnet.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#855) NetED válasza sketchifun (#852) üzenetére


NetED
csendes tag

Bár az infóm már régebbi és a T-Home bejövetele kapcsán volt róla szó:

A UPC nem engedi, hogy Monorra és környékére más szolgáltató bejöjjön. Csak a közvetlen Pest melletti településekre, így Üllőtől lejjebb már nincs esély... :(

UI: Ismétlem ez már két éves infó, azóta lehet változott a helyzet!
(Bár nem hinném...)

[ Szerkesztve ]

(#856) sketchifun


sketchifun
senior tag

És asztalt borigatni ér, hogy vagy beengedik a konkurenciát, vagy hálózatot fejlesszenek?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#857) enginev3.0 válasza sketchifun (#856) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem hiszem

és NetED-nek igaza van, vagy is én is tudok olyanról, hogy itt mindenhez kb a UPC "engedélye kell" nem véletlen nincs itt más, kicsit durva fogalmazás, de "minden az övék" . Nem tudom jobban megfogalmazni.

Egyébként írtunk megint emailt hogy van-e valami egyéni kedvezmény, mert régóta előfizetők vagyunk, és hogy az inviteltől kaptunk jobb ajánlatot. de nem írtak semmi értelmeset vissza, szóval nagyívben le... még ilyenkor is, hogy megtartsák az ügyfeleket

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#858) sketchifun válasza enginev3.0 (#857) üzenetére


sketchifun
senior tag

Invitel szolgáltat itt?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#859) enginev3.0 válasza sketchifun (#858) üzenetére


enginev3.0
félisten

nálunk van wifis nete (volt dunaweb)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#860) hirvadász


hirvadász
csendes tag

Szerintem hülyeség hogy a upc-kaka engedélye kell ahhoz hogy 1 másik szolgáltató szolgáltasson egy adott területen, 1: a monopólium már régen megszűnt Magyarországon 2: a upc-nek ahhoz semmi köze hogy az elektromos művek megengedi hogy a digi az oszlopára rakja a kábelét!

(#861) enginev3.0 válasza hirvadász (#860) üzenetére


enginev3.0
félisten

De akkor szerinted milyen okból nem jön ide senki? Kb az összes szolgáltató tudja, hogy az előfizetők 70-80%-a átmenne hozzájuk internet miatt (legyen az bárki aki hiper, szuper, mega giga netet ad). Max mindenki megvárná míg lejár a hűség.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#862) SirKero


SirKero
őstag

Szerintem is csak akkor kell engedély a UPC-től ha az ő hálózatát használja az új szolgáltató. A digi saját hálózatot épít miért kéne engedély még az oszlopot is az ELMÜ-ét használja.
Valószínűleg a románok olcsóbban ki tudják hozni mint a többiek és ezért megéri nekik sajátot építeni.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#863) smog86


smog86
senior tag

Nem kell semmilyen UPC engedély, ez hülyeség.
Azért nincs más szolgáltató, mert nincs panelrengeteg arrafelé, így lassabban térül meg a beruházás.
Másik hogy annyira nem kellene románozni a DIGI-t, mert "A cég tulajdonosa a RCS&RDS konzorcium, melynek többségi tulajdonosa Teszári Zoltán, romániai MAGYAR vállalkozó."

(#864) hirvadász


hirvadász
csendes tag

És vajon ki jönne ide még szerinted? kik azok a "nagy " szolgáltatók? upc itt van t-home itt van már csak a digi hiányzik! :C

(#865) enginev3.0 válasza hirvadász (#864) üzenetére


enginev3.0
félisten

igen itt vannak, és milyen szolgáltatással? :N

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#866) spirit007 válasza hirvadász (#864) üzenetére


spirit007
senior tag

T-home.... jó vicc.
Kb. egy éve nyomják, hogy itt (Üllőn) elérhetőek a szolgáltatásai.
Pár napja próbáltam meg szerződni velük mivel úgy gondoltam ennyi idő tutira elég, hogy valóban minden kiépüljön valamint a UPC hűségem is lejár. Nekiálltam az online szerződés kitöltésnek - minden adatot megadtam, majd a végén közli hogy a megadott címen sajnos nem tudják a szolgáltatás nyújtani!
De feljegyzik az igényemet és adjak meg egy mail címet ahol értesítenek, ha változás áll be (anyátok!)
Tehát hiába pontos címmel kezdtem az ajánlatokat átnézni, CSAK a szerződéskötéskor derül ki, hogy ló****t se tudnak adni!
k.k.: Akkor végül is hány ELÉRHETŐ szolgáltató van?

(#867) orkester válasza spirit007 (#866) üzenetére


orkester
senior tag

Próbáld telefonon megrendelni. A netes rendelőjük nem az igazi. Nekem anno engedett mindent rendelni, majd hívtak, hogy nem elérhető nálunk. Aztán mikor már tényleg elérhető volt minden, csak telefonon tudtam rendelni, mert a netes oldalon nem voltak meg a szolgáltatások a címemre. Van kavar náluk.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#868) smog86


smog86
senior tag

HWSW cikk részlet:
"A cégvezetőt megkérdeztük arról is, hogy az egykori Monortel-területen, vagyis a 29-es körzetben mikor várható a nagy sávszélességű kábelnet-hálózat bevezetése: a vezérigazgató kifejtette, a 29-es körzet "problémáival" tisztában van a UPC, és folyamatosan keresi a megoldást arra, hogyan tudná kiterjeszteni hálózatát a térségre, ugyanakkor nincs még erről készült pontos forgatókönyv a távközlési szolgáltató tarsolyában."

(#869) sketchifun


sketchifun
senior tag

Olvastam valahol, hogy EU-s rendelet, miszerint 2014-re minden EU tagállam minden településén szélessávnak kell lennie.
Ennek lehet valami alapja?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#870) enginev3.0 válasza sketchifun (#869) üzenetére


enginev3.0
félisten

És tudod mi számít szélessávnak? Mert nekik lehet hogy már az 5mbit is az, az pedig megvan

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#871) Dictator^


Dictator^
veterán

upc oldala:

* a 4. hónaptó 500 Ft
** a 13 hónaptól 500 Ft

A nögyedik hónapó öccá :D

http://www.upc.hu/29-es-korzet/internet/

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#872) smog86


smog86
senior tag

Egy másik fórumon azt olvastam, hogy Maglódon is lesz DIGI.
"Maglódiak figyelmébe: a Digi megegyezett a maglódi önkormányzattal, legkésőbb januárban építik a hálózatot, a tervben a teljes település bekábelezése szerepel... "

[ Szerkesztve ]

(#873) Dictator^ válasza smog86 (#872) üzenetére


Dictator^
veterán

Tudod linkelni ezt? Valami belső fórum, vagy kivülről olvasható?

Közben meglett HWSW-n, holnap rákérdezek bent (rokoni kapcsolattal valószinűleg ki is derül).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#874) smog86 válasza Dictator^ (#873) üzenetére


smog86
senior tag

Igen HWSW :)
Reméljük igaz és a UPC egy újabb területet veszt el.

(#875) Dictator^ válasza smog86 (#874) üzenetére


Dictator^
veterán

Ahogy tudom megkérdezem, csak jelenleg nem alkalmas, de szerintem a napokba sikerül megtudnom.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#876) SirKero


SirKero
őstag

A maglódi témához találtam a Digi Facebook oldalán.
[link]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#877) Dictator^ válasza SirKero (#876) üzenetére


Dictator^
veterán

Nekem a sablon jön az ügyf. kollegától:

Köszönettel vettük DIGI KÁBEL szolgáltatásaink iránti érdeklődését.

Jelenleg nincs információnk arról, hogy mikor lesznek elérhetőek kábeles szolgáltatásaink (kábel tv, internet, telefon) az Ön címén.
Hálózatunk folyamatos bővítés alatt áll, amennyiben kiépítésre kerül sor lakókörnyezetében, szórólapokat fognak kapni.
Érdemes figyelemmel kísérni oldalunkat: http://digi.hu/

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#878) SirKero válasza Dictator^ (#877) üzenetére


SirKero
őstag

Ez ugyan az más megfogalmazásban, :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#879) Dictator^ válasza SirKero (#878) üzenetére


Dictator^
veterán

Igen, azt akartam írni, hogy, ugyanaz a sablon jött. Csak mire visszakerestem az én levelemet, azt elfelejtettem beleírni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#880) enginev3.0


enginev3.0
félisten

tehát 2 nap, és jön a portszűrés? mesés, alig várom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#881) SirKero válasza enginev3.0 (#880) üzenetére


SirKero
őstag

És akkor most mi is fog történni?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#882) enginev3.0 válasza SirKero (#881) üzenetére


enginev3.0
félisten

passzolom, kíváncsian várom...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#883) kabelmania27 válasza enginev3.0 (#882) üzenetére


kabelmania27
félisten

Tavaly albérletben voltam, internet 15 csomagunk volt. Tökéletesen működött semmi gond nem volt vele. Nem kell aggódni:)

(#884) enginev3.0 válasza kabelmania27 (#883) üzenetére


enginev3.0
félisten

de tavaly nem volt portszűrés, most már lesz :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#885) SirKero válasza enginev3.0 (#884) üzenetére


SirKero
őstag

De honnan jött egyáltalán ez az info hogy lesz port szűrés. És akkor mi lesz tiltják a torrent oldalakat vagy mi?

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#886) Dictator^ válasza SirKero (#885) üzenetére


Dictator^
veterán

én se vágom ,ez ki találta ki.
de érdekesnek hangzik.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#887) kabelmania27 válasza SirKero (#885) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szerintem az a portszűrés, hogy a smtp.upcmail.hu-n keresztűl lehet leveleket küldeni, más kiszolgálón keresztül nem, de ezt ki lehet kapcsolni.

(#888) SirKero válasza Dictator^ (#886) üzenetére


SirKero
őstag

Na most már egyre kíváncsibb vagyok Én is.
Az extrém használat ( 300 GB/hó felett ) eddig is tilos volt a szerződés szerint de sohasem figyelte ezt senki.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#889) smog86 válasza Dictator^ (#873) üzenetére


smog86
senior tag

Na megtudtad kérdezni a maglódi dolgot?

(#890) enginev3.0 válasza Dictator^ (#886) üzenetére


enginev3.0
félisten

Senki nem talalta ki, lejart a szerzodesunk ebben a honapban, es a kapott levelben volt benne, hogy dec 1tol lesz port szures, de delutan belinkelem nektek a hivatalos infot

itt van
[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#891) Dictator^ válasza enginev3.0 (#890) üzenetére


Dictator^
veterán

Két böngészőbe probáltam, mindkettő 404-es hibát dob rá.

(#889) smog86: jelenleg nem tudom, volt egy kis probléma, megvárom amig kihül, utána kérdezem.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#892) enginev3.0 válasza Dictator^ (#891) üzenetére


enginev3.0
félisten

telefonnal nem jött össze a linkelés

tehát itt van

KÖZLEMÉNY

A UPC Magyarország Kft. ezúton értesíti Tisztelt El fizet it, hogy a körülményekben bekövetkezett változás
miatt módosítja Internet- és bérelt vonali Általános Szerz dési Feltételeit az alábbiak szerint:

2011. december 15. hatállyal

ÁSZF 2.1.6 A szolgáltatás igénybe vételéhez kapcsolódó egyéb feltételek - pontosításra kerül oly módon, hogy
az ADSL szolgáltatásra vonatkozóan is bevezeti a portsz rés alkalmazását és egyes portok forgalmának tiltását.
A hatálybalépés napjáig Tisztelt El fizet ink részletes tájékoztatására annak terjedelme miatt az új, egységes
szerkezet Általános Szerz dési Feltételek teljes szövegét ügyfélszolgálati irodáinkban, valamint a www.upc.hu
és a business.upc.hu honlapon közzétettük.

UPC Magyarország Kft.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#893) SirKero válasza enginev3.0 (#892) üzenetére


SirKero
őstag

Remélem Én már de.15-én Digi előfizető leszek :K
ByBy UPC :))

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#894) leviske


leviske
veterán

Kedves 29-es körzetiek.

Akiknél még nincs DIGI, azoknak jelezném, hogy elméletileg a Telekom az egész 29-es körzetet lefedte. Mint ahogy már többször említve is lett itt is, mobil üzletkötőkön keresztül folyik egyelőre az értékesítés, akit érdekel, meg is tudom adni az egyikük (Simon György) telefonszámát privátban.
Miután üllei' vagyok, csak a saját nevünkben tudok beszélni, de itt már a teljes kábeles palettát el lehet érni (IPTV, 80Mbps net, stb), ugye a UPC szolgáltatásainak az ára alatt jóval, szóval tudom javasolni az áttérést. :)

(#895) enginev3.0 válasza leviske (#894) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát én itt nem sok kábelhúzást láttam :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#896) leviske válasza enginev3.0 (#895) üzenetére


leviske
veterán

Ez ne riasszon vissza senkit, elméletileg már 1,5-2 éve megvannak a munkálatokkal. :)

(#897) Dictator^ válasza leviske (#896) üzenetére


Dictator^
veterán

Az annyit jelent, hogy Maglódra is elér ez? 29es körzet.
(Vagy a telekom alatt mit értesz?)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#898) leviske válasza Dictator^ (#897) üzenetére


leviske
veterán

Telekom = T-Home ugye, és miután a srác hozzánk Mendéről jött, ami messzebb is van és kisebb is, mint Maglód, így felteszem oda is elér.

Ha kell, privátban adom a számát az ügyintéző srácnak.

(#899) Dictator^ válasza leviske (#898) üzenetére


Dictator^
veterán

Igazából lehet az Ügyf. -esek semmit nem tudnak, de beugrottam az Auchanba (Maglódi) és megkérdeztem, hogy várható, hogy lesz-e valami itt nálunk.. Mert mellettünk lévő Gyömrőn már van. Hát kb. kiröhögtek és a válasz nem volt.

Szóval a Diginél adok esélyt, ha már a HWSW-n írták.

Az Ügyintéző srác sem tudhat ilyet, vagy igen?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#900) leviske válasza Dictator^ (#899) üzenetére


leviske
veterán

De tudhat, mert az ügyfélszolgálatosok ugyanazt az adatbázist használják elméletileg, mint az online felület, arra pedig mondta a srác, hogy felejtős.

Jóval pontosabb infót tud adni a srác.

Mi kb 2-3 éve próbálunk átugrani T-Home-ba, de folyton megkaptuk az ügyfélszolgálaton/telefonon/neten, hogy nincs lehetőség a satellite szolgáltatáson kívül más kiépítésére, aztán a srác meg jött és tájékoztatott róla, hogy valójában mióta volna lehetőségünk a váltásra...

Veszíteni nem veszíthetsz semmit, ha felhívod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.