Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) hirvadász válasza Dictator^ (#1200) üzenetére


hirvadász
csendes tag

Pont azért kérették be a Digi képviselőt mert Vecsésről halottak "problémákat" megkérdeztem mik azok a problémák azt monták hogy a helyi W. tv kábel hálozathoz való csatlakoztatásával volt probléma!
Bár azt a kutya sem nézi de nekik kell (önkormányzat), elvégre mi vagyunk értük és nem ők mi értünk ;)

(#1202) Dictator^ válasza hirvadász (#1201) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezekszerint, akkor lehet belőle valami, bár nem értem, ha nem kerülne be a Williams, akkor nem fogadják el a felkérést a hálózat építésre? Érdekes.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1203) SirKero válasza Dictator^ (#1202) üzenetére


SirKero
őstag

Mekkora tragédia lett volna ha a w.tv.-t nem lehet fogni Vecsésen. :O
Horribile dictu ( még kimondani is szörnyű ) :Y
Az a pár idős ember aki nézi úgy sem vált szolgáltatót nézheti továbbra is a upc-nél. :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1204) kabelmania27


kabelmania27
félisten

Adsl internet kapacitás bővítés lesz a 29-es körzetben:)

[ Szerkesztve ]

(#1205) SirKero válasza kabelmania27 (#1204) üzenetére


SirKero
őstag

Akkor már lehet,hogy lesz 15Mbit/s is :DDD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1206) enginev3.0 válasza kabelmania27 (#1204) üzenetére


enginev3.0
félisten

végre letépik a kábeleket az oszlopokról? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1207) smog86 válasza kabelmania27 (#1204) üzenetére


smog86
senior tag

Kezdete: 2012.02.02. 00:00
Vége: 2012.02.02. 06:00
6 óra alatt nem olyan sok mindent lehet csinálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1208) berbatov2 válasza kabelmania27 (#1204) üzenetére


berbatov2
senior tag

Na és ez mit jelenthet?
Csak én gondolom úgy, hogy még véletlenül sem sávszél növelés?

(#1209) Anonymus X válasza enginev3.0 (#1206) üzenetére


Anonymus X
tag

Ja, biztos megsértődtek a DIGIre és a UPC "rage quit"-ot hajt végre a 29-es körzetben :DDD.

6 óra karbantartási idő alatt kapcsoljanak át FiberPowerre és akkor talán tárgyalhatunk :DD

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#1210) sketchifun válasza Anonymus X (#1209) üzenetére


sketchifun
senior tag

Tolják be a Fiberpower-t, és szia :D

Amúgy el is felejtettem mesélni.
Multkor feltűnően gyors lett a netem. (Csévharaszt.)
Nyomtam egy speedtestet, aszerint 93 mbit/s le és 92mbit/s fel.
És a mérés alatt elment a tv-n az adás. Korrekt?

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#1211) SirKero válasza sketchifun (#1210) üzenetére


SirKero
őstag

Analóg hálózaton 93Mbit/s :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1212) poli27 válasza kabelmania27 (#1204) üzenetére


poli27
veterán

Gondolom beraknak még csigákat a rendszerbe amik cipelik az adatot :D

[ Szerkesztve ]

(#1213) poli27 válasza SirKero (#1211) üzenetére


poli27
veterán

Az adsl is digitális nem? Benne van a nevében ! De 93mbit az tényleg lol adsl-en :D

(#1214) enginev3.0 válasza smog86 (#1207) üzenetére


enginev3.0
félisten

WoW tényleg, 6 óráig fog tartani a téma
ráadásul éjféltől reggel hatig, akkor minden dolgozójuk alszik, vagy is nem csinál semmit, mint ahogy a nap többi részében sem.

akkor mire számíthatunk?

nekem eddig 27mbit volt a max, tartott kb 2 percig
és emlékszem, mikor bekötötték, felmentem egy cs source szerverre, és 0-1ms pingem volt :DDD azóta 50alá nem megy

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1215) Dictator^ válasza SirKero (#1211) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja :D Kemény. Nálam is volt ilyen, de mivel fizikálisan csak 24mbitet bír kb az ADSL2+ így aztán kamu :)

Nem tudom tényleg mit csinálnak, mert vannak UPC-sek Maglódon, de mit akarnak már? A legolcsóbb Digis kábelnet is gyorsabb mint az Ő max sebességű netjük.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1216) SirKero válasza Dictator^ (#1215) üzenetére


SirKero
őstag

Akármit csinálnak ettől több ezzel a hálózattal több úgy sem lesz :DD

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1217) Dictator^ válasza SirKero (#1216) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, annex m tud 28mbitet, akkor lehet azt kötöm be a Digi topnet helyett! :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1218) smog86 válasza Dictator^ (#1217) üzenetére


smog86
senior tag

Annex M is csak 24-et tud, az ott elírás. :)
Szerintem csak a pingen tudnak javítani, letöltési sebesség úgyis a DSLAM távolságtól függ.

[ Szerkesztve ]

(#1219) SirKero válasza Dictator^ (#1217) üzenetére


SirKero
őstag

A upc-t ismerve lazán elkérne érte annyit amennyiért a digénél egy negyed évre fizetek :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1220) smog86


smog86
senior tag

Az jutott most eszembe, hogy lehet emelnek mindenkinek egy kis sávszélességen ingyen, cserébe meg majd kérnek 1-2 év hűséget.

(#1221) Dictator^ válasza smog86 (#1220) üzenetére


Dictator^
veterán

Erre nem gondoltam, de ja, lehet van benne valami, egyszerűen azon filóztam, hogy emelni fog, és kész, hátha maradsz, de ha még hűséget is kér.. na az már durva :)

(#1219) SirKero: ez a gond, hogy aki normális, az digit köttet, szóval hiába nyomja már a upc
a sz@rságait..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1222) .:LoMAX:. válasza Dictator^ (#1221) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

egyetértek, upc-t választani hülyeség

de aki így akar dönteni, jöjjön hozzám üzletelni, digivel szerződés kötés, és a különbséget meg fizetheti nekem, ami upc fele menne ;]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#1223) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1221) üzenetére


kabelmania27
félisten

Szerintem lesznek akik maradnak.
Akinek nem felel meg a Digi csatornakiosztása (nincs comedy) vagy nem számít a sebesség, nem szeretnek változtatni (nem régen volt festés) nem fognak átmenni.
Ahol voltam albérletben, ott sem állt át mindenki a Digire, a lépcsőházban, kb 3-4en álltak át, többiek maradtak Upc-nél. Nem volt 100%-os átállás, tudom hogy kábelmodemes terület más.
Egyik ismerősöm ( nem 29-es körzetben lakik) lakóhelyén elérhető a digi, mégis maradtak upc-nél, mert a digi kiosztásában nem volt espn, filmmúzeum, pax, comedy. Nem akartak még egy számlát kapni. Digital gold, 50/5net, telefon bronze tökéletesen működik:).

[ Szerkesztve ]

(#1224) SirKero válasza kabelmania27 (#1223) üzenetére


SirKero
őstag

A 29-es körzetben UPC hálózatában hol van 50/5 net? :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1225) dr.bubo válasza kabelmania27 (#1223) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ismerős sem áll át Digire a UPC digtálról, mert hiába olcsóbb a digi, de kevés kényelmi szolgáltatás van pluszba ( megállítható, vissza tekerhető adás, 2 felvesz 1 adást néz közben, mert a upc box 3 tuneres). A diginél nincs felvevős box, ha olyat venne, ami 2-3 tuneres box az 100 000Ft felett kapható. Egyedül csak a diginet hozta lázba.
Neki még alternatíva a T-s IPTV, kábelnet (most kapott a T-től is kedvező ajánlatot nem sokkal több, mint a digié és még az áram és gázszámlán is spórolhat, ha T-hez viszi azt is).

SirKero: " ( nem 29-es körzetben lakik )"

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1226) smog86 válasza dr.bubo (#1225) üzenetére


smog86
senior tag

Miért a UPC-nél milyen kényelmi szolgáltatás van a 29-es körzetben? semmi... ebben a topicban meg erről a körzetről van szó...

(#1227) dr.bubo válasza smog86 (#1226) üzenetére


dr.bubo
őstag

29-es körzetről írtam. :)
Kényelmi szolgáltatás: megállítható, visszatekerhető adás, felvevős 3 tuneres box.
Amin nincs a az a videotéka.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1228) smog86 válasza dr.bubo (#1227) üzenetére


smog86
senior tag

Ezeket a szolgáltatásokat egy 40ezer forintos felvevő is tudja.
Internet meg olyan lassú, hogy agyvérzést kap az ember...

(#1229) SirKero válasza dr.bubo (#1227) üzenetére


SirKero
őstag

Valóban ezt benéztem ( nem 29-es körzet )
Ettől függetlenül a upc 29-es körzetében a jelenlegi árak:

ADSL Platinium 18432/1536 kbit/s = 14 850 Ft.
digital bronz 41 csatorna = 4400 Ft.
Telefon normál díjcsomag = 1530 Ft.
Összesen : 20 780 FT.

Ehhez képest a digi kínálata:

Ez nálam nem űbereli a kényelmi szolgáltatás. :N És menekül is mindenki a upc-tól aki tud :K

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1230) dr.bubo válasza smog86 (#1228) üzenetére


dr.bubo
őstag

Nem is az internetről írtam, hogy über f@sza a upc-nél. :U Csak, azt írtam vannak, akik ilyen okból nem váltanak digi (tv)-re.
Ha tudsz 40ezer Ft-os dvb-c (2-3 tuneres) boxot linkeld már be nekem. :F :R

SiKero: Csak a tv szolgáltatásban lenne vissza esés (kényelmi szolgáltatások), vannak akik ezt is figyelembe veszik a szolgáltató választásnál, főleg, ha 3-4 éve használják és megszokták.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1231) smog86 válasza dr.bubo (#1230) üzenetére


smog86
senior tag

[link]
Ez 40 volt még fél éve, amikor az euro/forint árfolyam még nem volt ilyen fos, visszanézheted az árdiagramnál.
UPC: 7300Ft boxal, 69 digitális csatornával. (1 év hűséggel)
Digi: 2800Ft box nélkül, 74 digitális csatornával. (hűség nélkül)
4500Ft a különbség havonta, abból veszek részletre 1 év alatt.
"Egyszerű a választás."

[ Szerkesztve ]

(#1232) dr.bubo válasza smog86 (#1231) üzenetére


dr.bubo
őstag

Amit linkeltél cucc az csak 1 tuneres (és, ha jól láttam nem is dvb-c), tehát nem is jó a digihez, ha csak nem analóg csatikat akarsz felvenni.
A diginek az ára jó. (Ismerőst is megpróbáltam rábeszélni, de neki fontosak azok a funkciók, amiket előbbiekben leírtam. Ha lenne megfizethető áru box, azonnal váltana. Digis üzletkötővel is beszélt, de ő sem tudott a felvevős boxról mást mondani, hogy esetleg 2-3 hónap múlva lesz.)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1233) Dictator^ válasza dr.bubo (#1225) üzenetére


Dictator^
veterán

Ja, csak az átlag ember, nem a kényelmi szolgáltatást nézi, hanem az árat..
Ha meg a kényelmit nézi, akkor meg kérem ne tessék szitkozódniuk, ahogy szoktak, hogy nincs pénz meg a többi..

Nekem is van ismerösöm, felvevős upc stb, 12mbites net, telefon, de mégsincs pénz.. akkor minek fizetsz 20e-ret csak a upcnek?
Ja mert kellett 3 adó.. hát akkor bzdmg..

A fiatalok közül, tuti, legalábbis a 29-es körzetes groupnál, ahol a upc-s szidják, mindeki átállna, már csak a net miatt.

Nekem is hiányozni fog a Comedy Central, de mit csináljak? Fizessek 2 adóért tovább 20e-ret? Vagy menjek az 5600as Digi csomagra? Nehéz a döntés..
Sokan fognak váltani szerintem nálunk, persze biztos lesz aki marad, de mivel szájról szájra terjed a Digi híre majd, sokan megfogják gondolni.. főleg kisebb város-faluban.

Nem 29-es körzet meg Digit ne itt hasonlítsátok össze. Hanem olyan helyen ahol van UPC Kábelnet, meg Digi kábelnet..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1234) dr.bubo válasza Dictator^ (#1233) üzenetére


dr.bubo
őstag

Nem szitkozódik, hogy nincs pénze rá. De nem akar a kényelmi szolgáltatásokból sem leadni. ezért most pár hónapot kivár. (Vagy t-home-ra vált) De 100%, hogy váltani fog upc-ről. :)

Az biztos, hogy a 29-es körzetben a upc nagyon sok ügyfelet elveszt a digi miatt.

Vecsésen a digi a Kispatak és Katica lakóparkban nem épít ki hálózatot, mert légvezetéket oda nem vihetnek, földtúrásra pedig az önkormányzat nem adott engedélyt. :( akik ott laknak azoknak marad a tányéros tv, upc adsl, tv, t-home).

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1235) Dictator^ válasza dr.bubo (#1234) üzenetére


Dictator^
veterán

Maglódon, hírtelen nem tudom melyik lakópark lesz, de ami ott van a 31-es mellett, még szerintem az engedélyek sincsenek meg , csak a földút van kitúrva, meg az elmüs oszlopok betéve és oda húzott a Digi kábelt..

erről van szó

az "utcák" ki vannak alakítva, (ez régi kép a gmapsnál), és legalább 4x4 utca lesz, mindegyiknél ott a digikábel.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1236) dr.bubo válasza Dictator^ (#1235) üzenetére


dr.bubo
őstag

A Kispatak-, Katica lakóparkban az elmű és a upc is földbe vitte a kábeleit, tehát csak lámpa oszlopok vannak, oda pedig nem engednek légvezetéket tenni.
A lakópark már kiépült, mikor a t-home föltúrta az utcákat és földben vezette el a cuccait. az ott lakok, akkor is anyáztak a széttúrt járdák, füves, beültetett területek miatt.
Maglódon más a helyzet, mert ott mehet az elmű oszlopon a digi kábel.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1237) Dictator^ válasza dr.bubo (#1236) üzenetére


Dictator^
veterán

Visszatérve a TV-re, 29-es körzetben csak az veszi fel a küzdelmet a Digivel.
És csakis a csatornák miatt, a képminősége a jó, de állandóan akad, szaggat, nincs jel van, több éve.. és nem csak nálam, a legtöbb ismerösömnél ez megy..
De SD Box 750ft bérlés? Diginél 300.. HD meg nem tudom, 1500 talán? Diginél meg 1000..
Szóval nálunk is lesz olyan adás (nekem a Comedy, többieknek a családba passz), ami csak a UPC-n van, de a net, az nagyon megdobja, ha most csak a TVről lenne szó, meg mondjuk 1000ft+ havidíjról akkor filóznék, de a net meg az ára, dobja a legtöbbet..

Én csak örülök, hogy a UPCnek betesz a Digi most..

Bár most kitalálták ezt a nagy fejlesztést Február elejénél, biztos kemény dolog lesz, biztos megéri majd maradni náluk :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1238) dr.bubo válasza Dictator^ (#1237) üzenetére


dr.bubo
őstag

Úgy látszik ez terület függő, mert itt Vecsésen, amíg upc-is voltam nem volt gond a tv adással, nem szakadozott (ismerőseimnek sem).
Az a gond, hogy a Monortel a '90-es években nem ilyen szolgáltatásokra tervezte, építette ki a hálózatát ( hol volt még adsl, digitális tv :U ). Szerintem itt a UPC-nek az egész hálózatot cserélnie kéne, ezzel pedig már nagyon elkéset, hisz itt vannak a konkurensek az olcsóbb áraikkal, jobb szolgáltatással.

A digénél a felvevős box hiányzik, remélhetőleg lesz nekik is. :)

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1239) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1233) üzenetére


kabelmania27
félisten

Koliban Upc kábeltévé van bekötve, a másik koliban Digi. Párszor voltam megnézni az adás minőségét. Analóg adás eléggé szemcsés és kockás volt, (digisport) pedig az ajzat és a tévé között 3x árnyékolású koax volt. Szerintem a tévét hagyd meg. Hiába fizetsz kevesebbet, ha a kedvenc műsorodat nem tudod nézni. Viva és Mtv sincs a Diginél ha jól tudom. Beszéltem ismerősökkel, van aki panaszkodik hogy Upc kábelnethez képest a digis többször szakad meg, a tévére is panaszkodnak hogy nem jó a kép minősége.
Amíg nem volt digi tányéros tv, drága volt a családi csomag.
Persze fontos az ár.
Én is használtam adsl-t t-home területen, tudom milyen. Nax 1megabitet tudott a központtól való távolság miatt, ennél egyértelműen jobb a 20/10 főleg hogy optika jön be a házba.
A mostani szolgáltatónál 10/2 a max
Mi a véleményed, véleményetek ezekről a csomagokról?

(#1240) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1237) üzenetére


kabelmania27
félisten

Lehet régiek az osztók, kábelek nálad. Ha kicserélnéd a kábeleket és az osztókat újabbakra lehet megszűnne a hibajelenség.
Ismerősömnél (nem 29körzet) kicseréltük a kábeleket, osztókat újakra, utána jobb lett a digitális vétel. 80%-os lett a jelszint, megszűnt az akadás, kockásodás.

[ Szerkesztve ]

(#1241) SirKero válasza dr.bubo (#1238) üzenetére


SirKero
őstag

Hát nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom a upc tv szolgáltatásával Vecsésen.
Már tele volt a tököm azzal,hogy minden nap 3-4-5-6 csatorna helyén ( mikor mennyi ) csak a kék képernyő és a nincs jel feliratot láttam. Ennyi suskáért :W
Abba meg bele fáradtam,hogy hívogassam őket az idióta ügyfélszolgálatosaik csak a húzza ki dugja be és a hangolja be újra a beltérit betanult szöveget ismételgetik :C

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1242) kabelmania27 válasza SirKero (#1241) üzenetére


kabelmania27
félisten

Lehet régiek a kábelek és az osztók nálad, a csere sokat segítene ezen a problémán.

(#1243) SirKero válasza kabelmania27 (#1242) üzenetére


SirKero
őstag

Nem mert mikor meg fenyegettem őket akkor pár napig-hétig jó lett aztán minden kezdődött előröl.
De már egyébként is tárgytalan mert már a Digi szolgáltatását használom ez idáig teljes megelégedéssel. :DD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1244) smog86 válasza kabelmania27 (#1239) üzenetére


smog86
senior tag

Nem analóg adást fog nézni, hanem digitálisat, ergo nem érdekli az analóg adás minősége.

(#1245) Dictator^ válasza kabelmania27 (#1240) üzenetére


Dictator^
veterán

Már kicseréltek mindent a UPC-sek,10 telefonhívás után már megunták, cserélték az összes kábelt, zajszűrőt, meg a tökömse tudja mit, elosztokat stb.. jó volt 2 napig, utána megint szar lett. Szóval már muternek is elege van belőle, ha a Digi feleennyire lesz jó, akkor már megérte.

Itt a boxunk amugy nem tudom mennyi ideje, szerintem több analog adást néztünk mint digitálisat..

Másik már csak az elv, hogy egy forintot se kelljen fizetni a UPC-nek..

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1246) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1245) üzenetére


kabelmania27
félisten

Nehogy azt hidd, hogy azzal nem lesznek gondjaid. Nem minden router bírja megosztani a Digis netet.
Azért kíváncsi leszek, hogy egyszerre olyan sokan előfizetnek hogy fogja bírni a terhelést csúcsidőben. Nekem ezek az elérhető csatornák. Nincs Comedy, Filmmúzeum, Mtv.
Mi a véleményed, véleményetek erről a kiosztásról?

[ Szerkesztve ]

(#1247) smog86 válasza kabelmania27 (#1246) üzenetére


smog86
senior tag

Nálunk 3éve van DIGI és sosem volt gond... :))
(2 évig analógon néztük, 1 éve digitálisan)

[ Szerkesztve ]

(#1248) kabelmania27 válasza smog86 (#1247) üzenetére


kabelmania27
félisten

Örülj neki. :)
Egyik ismerősnél folyamatosan rossz az net, állandóan megszakadt, tévé adással is gondjai vannak.
Vak akinél a net tökéletes, tévével vannak gondok.

[ Szerkesztve ]

(#1249) SirKero


SirKero
őstag

Egyébként az igazsághoz az is hozzá tartozik,hogy míg a régi beltérink volt azzal nem volt semmi probléma csak amikor lecserélte a upc az új kártyás témára onnan kezdődtek a gondok a szolgáltatás minőségével.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1250) smog86 válasza kabelmania27 (#1248) üzenetére


smog86
senior tag

Hát ez mindegyik szolgáltatónál előfordul, de nem mind1 milyen arányba... na meg hogy milyen havidíj mellett...
UPC: 7300Ft boxal, 69 digitális csatornával. (1 év hűséggel)
Digi: 2800Ft box nélkül, 74 digitális csatornával. (hűség nélkül)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.