Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) dr.bubo válasza Dictator^ (#1300) üzenetére


dr.bubo
őstag

Beteszik a Parlament TV-t. ;] :DDD

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1302) Dictator^ válasza dr.bubo (#1301) üzenetére


Dictator^
veterán

És várod, hogy mikor történik már valami? :DDD

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1303) SirKero válasza Dictator^ (#1302) üzenetére


SirKero
őstag

Ezmiez :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1304) Dictator^ válasza SirKero (#1303) üzenetére


Dictator^
veterán

Gif, amiben nem történik semmi.. lehetne akár a Parlament TV is :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1305) fody73 válasza Dictator^ (#1300) üzenetére


fody73
tag

De jó. Akkor lehet, hogy maradok náluk! :N Most már talán kérhetek 12 megás netet is?! Tavaly még leráztak azzal, hogy nálunk sajnos nem elérhető, de érdekes módon a 150 méterre lakó rokonomnál ott be tudták kötni! :W
Jöhetne már bekötni a Digi, mert tudnám másra is költeni azt a kb 12000Ft-ot amennyivel most többet fizetek a upc-nek! :)

[ Szerkesztve ]

(#1306) Dictator^ válasza fody73 (#1305) üzenetére


Dictator^
veterán

Én is így vagyok vele, nem tudom meddig tökölnek már, bár a bekötéseknél is nagy lesz a sor.. 4 város azért.. De a kapacítás bővítésbe még beleesünk :)
Csak vigyázzatok, nehogy rátoktukmáljanak egy 1 éves hűséget, az emelt sebességel (már ha az lesz:) )

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1307) Dictator^


Dictator^
veterán

Árpád vezér, Sallai, Móricz-on már jött Digi-s levél, üzletkötő nevével.

Sallaiból elhoztam, de nem lehet para, hogy az ottani üzletkötőt hívom fel? Pl az Árpádba más van, a Sallai meg a Móriczba megy ugyanaz.. (Hozzánk meg még nem jött)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1308) .:LoMAX:. válasza Dictator^ (#1307) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Nálunk már két ünnep között is jött Digi-s levél üzletkötős névvel, meg pár hete is dobtak be.
(Gyömrő)

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#1309) bpx válasza .:LoMAX:. (#1308) üzenetére


bpx
őstag

azt mondjuk nem tudom mire tudnánk kötni, mert egyelőre még semmi nincs úgy láttam

egyébként mi az idén költözünk (maradunk Gyömrőn), jó lenne ha az új házba már nem kellene a T-t bekötni "feleslegesen"

(#1310) bigdady


bigdady
nagyúr

Felháboritó ez a jelenlegi helyzet. Lejárt a hűségem és köthetek újat de akkor megnő az ár. Beszarok. :)
29-es körzet másik feléből van vki? Itt sincs semmi alternativa mi? Dabas, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Örkény, Hernád stb

Mi lesz febr 2-től?

[ Szerkesztve ]

(#1311) smog86 válasza bigdady (#1310) üzenetére


smog86
senior tag

Wifis szolgáltatókkal lehet felétek próbálkozni csak.

(#1312) Dictator^ válasza .:LoMAX:. (#1308) üzenetére


Dictator^
veterán

És felhivtátok? Mit mondtak?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1313) bigdady válasza smog86 (#1311) üzenetére


bigdady
nagyúr

kik azok?
Anno ócsán volt ilyen, de honlapjukon ma a btel jön be, az nem 200 Ft-tal olcsóbb azért nem irok alá 12 hónapot.

[ Szerkesztve ]

(#1314) Dictator^ válasza bigdady (#1310) üzenetére


Dictator^
veterán

UPC oldala szerint kapacítás bővítés lesz az ADSL részlegen Feb.2-án. Azaz 0:00kor kezdödik és 6:00órakor már vége, de ne kérdezd, hogy ez konkrétan mi..
Voltak felvetések, hogy tényleg sebességet nővelnek, mert a Digitől be vannak szarva, illetve irl ismerös is hasonlót mondott, de egyáltalán nem biztos.

Mellesleg azonkívűl, hogy amilyen volt az ADSL a UPCnél, annyira már nem sz@r. Igaz vannak hibái, de pl nálam a sebesség fix, nem sokat volt, hogy nem ment maxon.

Újhartyán van asszem T-home ADSL, de hogy az árban mennyire jó, az passz. Nézz utána.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1315) TCr válasza Dictator^ (#1314) üzenetére


TCr
veterán

Nekem sincs gondom a UPC ADSL-lel, csak az árát kifogásolom.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1316) Dictator^ válasza TCr (#1315) üzenetére


Dictator^
veterán

Szintúgy, bár voltak gondok vele, de szerintem minden szolgáltatónál van.

Az ADSL kapacítás bővítésről ezt az infót kaptam a UPCtől:

Ezek az üzenetek a hálózatunk karbantartásáról, bővítéséről, javításáról adnak tájékoztatást. Jelen esetben olyan hálózati eszköz csere történt, ami a 29-es körzet egészére vonatkoztatva stabilabbá és kiegyenlítetté teszi az ADSL szolgáltatásunkat a kapacitása bővítésével.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1317) TCr válasza Dictator^ (#1316) üzenetére


TCr
veterán

Ha sávszél növelés nem is lesz, azért egy ping felezésnek örülnék. :U

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1318) sketchifun válasza TCr (#1317) üzenetére


sketchifun
senior tag

Attól függ milyen neted van.

Nekem itthon is, és barátnőmnél is 50-es ping körül szaladgál.
Itthon 8/1 ADSL UPC, náluk meg 80-as Digi.

Tehát nem csak a net sebességétől függ.

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#1319) bigdady válasza Dictator^ (#1314) üzenetére


bigdady
nagyúr

t home oldala szerint sajnálják de nincs internetszolgáltatásuk újhartyánon :(

(#1320) fody73 válasza Dictator^ (#1307) üzenetére


fody73
tag

Ma sikerült elkapnom a Digi szórólapos srácot. Gyorsan ki is kérdeztem, hogy mikor kezdik a bekötéseket. Azt mondta egyelőre a telefonos igényfelmérés alapján az előszerződéseket kötik, és utána márciustól kezdenek (Maglódon) bekötni. Valószínűleg ő volt az üzletkötő is mert elég jól tájékozott volt és elkérte a telefonszámomat is. Így legalább megspóroltam egy telefonálást. :)

(#1321) Dictator^ válasza fody73 (#1320) üzenetére


Dictator^
veterán

Fasza, jobb mint az Április.. még egy felesleges hónap amibe 18000 körül kasználba belőlünk a UPC :)

Közbe válaszolt a UPC megint, hogy a kapacítás bővítés mi.., illetve a lényeg, hogy sávszélnővelés lesz-e.

"Jelenleg nem növekedett ettől a sávszélesség."

(#1319) bigdady : akkor passz, környéki szolgáltatókat kéne megkérdezni, de ha adsl nincs, akkor nem hiszem, hogy egy Wifis szolgáltatás menőbb lenne mint ez (árakat leszámítva).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1322) TCr válasza sketchifun (#1318) üzenetére


TCr
veterán

8 Mb ADSL.
Játékhoz (PS3) nem a legjobb még az 50-es ping sem (nekem is ekörül van).

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1323) bigdady válasza Dictator^ (#1321) üzenetére


bigdady
nagyúr

ezt hogy érted? szar a wifis minősége?
Upc nálam pár éve stabil nincs vele gond, csak drága.

(#1324) enginev3.0 válasza bigdady (#1323) üzenetére


enginev3.0
félisten

emberek, mindenki írja, hogy nincs gondja a nettel, mert általában stabil, és megvan a sáv, csak a ping rossz, és az ár, de az nagyon

annak érdekében nem lehet valamit tenni, hogy ha már nem is fejleszt a upc mert nagyban leszar minket, és nem lesz 120megás netünk, de akkor vigyék le az árat? ezért sem lehet semmit tenni? szerintem az emberek nagy része megelégedne ezzel, ha nagy mértékben csökkentené az árait nálunk a upc

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1325) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#1324) üzenetére


enginev3.0
félisten

vagy ha nem, akkor valaki nem ismer egy anonymus tagot? ;]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1326) Dictator^ válasza enginev3.0 (#1324) üzenetére


Dictator^
veterán

Homér blogon meg mindenhol volt már róla szó.
Tele van a net ezzel UPC - 29-es körzet!!! :( NE HAGYD TE SE.
De igazából max infóáradat megy.. más nem, szóval nem igen sikerült semmit tenni ellenük.
Homér blogon volt már hasonlóról szó, meg UPC fikázás.. de semmi..
Szóval itt szerencse a Digi, hogy jön.. de ahova nem épít ott is kéne valami alternatíva.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1327) kabelmania27 válasza enginev3.0 (#1324) üzenetére


kabelmania27
félisten

Apámat felhívták telefonon, most 2500Ft a megfelező és 3460Ft az adsl bronze:)

[ Szerkesztve ]

(#1328) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1326) üzenetére


kabelmania27
félisten

A Invitel (volt Fibernet) is azt csinálta, hogy ahol van alternatíva pl Kecskemét, ugyanazt a szolgáltatást olcsóbban adja, mint ahol nincs az adsl-en kívűl más lehetőség.
Sok olyan település létezik ahol se kábeltévé se adsl lehetőség nincs, max 56k-s mobilnet.
A szolgáltatási terület nagy részén max 10/2ami elérhető, sokan szeretnének digitális tv-t és 120/10et de csak pár városban érhetőek el ezek a szolgáltatások.

[ Szerkesztve ]

(#1329) Dictator^ válasza kabelmania27 (#1328) üzenetére


Dictator^
veterán

Már mind1, itt megvan az alternatíva, remélem még a héten előszerződést kötünk, aztán annyi.
De amugy szégyen, amit a upc annó itt csinált.

Most is fatert zaklatják, mert elmaradt 1 csekkel, majd összevonva küldték a 2.-al együtt.
Majd fenyegetőztek, mert 1 napos elmaradása volt, hogy felezik a net sebességet. Elmondta, hogy akkor Ő nem fizet be semmit, majd elkezdett agresszív lenni az ügyintéző, merthogy azt be kell, be kell!
Öreg mondta, hogyha úgyis felezik, mert a csekk se fog beérni, azaz nem fizeti be.. Majd végül megbeszélték, hogy ne küldjenek már összevont csekkeket, mert végülis kiderült, hogy feladta, 1 napos késéssel, csak nem ért oda, emiatt összevonták és küldték a kövi hónapot is :)

scumbag upc :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1330) TCr válasza Dictator^ (#1329) üzenetére


TCr
veterán

Óóó velem ezt hányszor megjátszották.
Szó nélkül kiküldték következő hónapban az összevont csekket, szintén ilyen 1 napos késések miatt.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1331) dr.bubo válasza Dictator^ (#1329) üzenetére


dr.bubo
őstag

Azért, most elég hülyeséget írtál. :( Mert, ha nem fizetsz be egy csekket fizetési határidőig (pl. adott hónap 22.), de a következő számlazárásig befizeted ( pl. köv. hónap 5.), akkor nem küldenek két csekket, de ha számlazárásig nem érkezik be az előző hónapi csekk, akkor küldik két csekket, hogy fizesd be az elmaradást, és arra majdnem 30 napod van-rá.
Tehát apádnál nem 1 hónap elmaradás lehetett. :U Ha már a szolgáltatás szintjét akarták csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1332) kabelmania27 válasza TCr (#1330) üzenetére


kabelmania27
félisten

dijnetre kell regisztrálni és akkor egyszerűbb a számlafizetés és még 5pontot is kap az ember számlánként a shell pontgyűjtő kártyára amit le lehet enni a mekiben:D
Össze lehet kapcsolni az otp, cib és erste netbank rendszerekkel és így ingyenes az átutalás, illetve netes fizetésre alkalmas bankkártyával is ingyenes a befizetés:)
Albérletbe később fizettük be a netet küldtek, emlékeztetőt postán, de akkor még nem regisztráltam a díjnetre az albi netet.

[ Szerkesztve ]

(#1333) bpx


bpx
őstag

mi amikor a UPC-ről a T-re váltottunk, akkor is kitettek magukért

január 31-ig szólt a hűségszerződés, de mi már jóval korábban jeleztük, hogy nem kívánunk hosszabbítani, sőt ha majd lejár, akkor szeretnénk is megszüntetni

ilyenkor az ADSL modemet az előfizetőnek kell visszajuttatnia előfizetés megszűnésétől számított 8 napon belül

ehhez képest, a január végén érkező számlán fel volt tüntetve egy 8000 Ft-os tétel azzal a indokkal, hogy a modemet nem juttattuk vissza időben, és ilyenkor ki kell fizetni az árát

aztán január 31-e után pár nappal vittem Monorra a modemet meg a számlát, és ilyet szólnak hogy fizessük be, majd a következő számlán levonják... :)

[ Szerkesztve ]

(#1334) Dictator^ válasza dr.bubo (#1331) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem is írtam, hogy két csekket küldtek, szóval nem vágom mit akarsz :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1335) dr.bubo válasza Dictator^ (#1334) üzenetére


dr.bubo
őstag

A UPC 2 csekket küld, ha elmaradásod van, az egyik az adott hónapra szól a másik pedig a be nem fizetett re. Ahoz oda van írva, hogy elmaradásod van xxxFt-al, fizesd be (pl köv. hónap 5-ig), mert utána ejnye-bejnye lesz. De, ha közben befizetted ez a csekket, akkor mindez tárgytalan.

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1336) kabelmania27 válasza Dictator^ (#1329) üzenetére


kabelmania27
félisten

Örülj neki hogy te ilyen szerencsés helyen laksz, hogy van alternatíva:)

(#1337) Dictator^ válasza dr.bubo (#1335) üzenetére


Dictator^
veterán

hanyag ügyintézés és korlátozás - és szerintem 1 havi (illetve heti elmaradásról van szó)

írtam is, hogy 1 csekk jött, nem kettő, ÖSSZEVONVA... de látom már fölöttem is írják.
nem tudom miért nem lehet elhinni, nem fantasy történeket írtam le, hanem amit tapasztaltam a saját szememmel. tőlem védheted a upc-t ha ez megtörtént, megtörtént, hiába állítod, hogy nem, amikor már MEGTÖRTÉNT velünk!

(#1336) kabelmania27 : ja az alternatíva is 9 évvel azután jött be, hogy 56k-s modemmel elkezdtem netezni :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1338) TCr válasza dr.bubo (#1335) üzenetére


TCr
veterán

Dehogy 2 csekket küldenek. Úgy kiküldik az 1 db, 2 hónapi összevont csekket, mint a pinty.
Aztán meg rohangálhatsz, vagy telefonálgathatsz, hogy be van már fizetve a fele...

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1339) dr.bubo válasza Dictator^ (#1337) üzenetére


dr.bubo
őstag

Ez nem igaz. :( Én többször volt, hogy késtem 1 hónapot, és ahogy leírtam úgy kaptam a következő csekket. :) Majd előkeresem és bescannelem az egyiket.

szerk. UPC, de nem 29-es körzetben lévő előfizetés (lehet, hogy más a számlázási rendszerük) :F

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1340) kabelmania27 válasza TCr (#1338) üzenetére


kabelmania27
félisten

Nekünk is összevonva volt, aztán betelefonáltam és mondta az ügyintéző hogy beérkezett az átutalás rendben van:)
Az a lényeg, hogy ha később fizeti be az ember, átutalással érdemes mert akkor a pénz a következő munkanapnál már az Upc-nél van és hamarabb kerül rögzítésre.

(#1341) Dictator^ válasza dr.bubo (#1339) üzenetére


Dictator^
veterán

Oké, tudod mit neked van igazad, csak úgy történnek a dolgok , ahogy veled történtek.
Majd legközelebb megpróbálok nem hazudni, mert az már nem trendi.
Téma lezárva.

Szerk: Azért látom, már 3 írják az összevonva volt, de látom, még mindig neked van igazad!

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1342) TCr válasza Dictator^ (#1341) üzenetére


TCr
veterán

:C

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#1343) dr.bubo válasza Dictator^ (#1341) üzenetére


dr.bubo
őstag

Közben kijavítottam az előző hozzászólásomat. :R

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#1344) Dictator^ válasza TCr (#1342) üzenetére


Dictator^
veterán

Ilyenkor mindig egy szóharc jut eszembe, amikor nem lehet valakit meggyőzni az ellenkezőjéről. (Az első fél akit nem lehet megyőzni, a másik, aki mégis megprobálja, de felesleges)

"Ravasz az agy és két füstölgő puskacső-ből"

-Rohadt északi köcsögök!

-De utálom ezeket a déli buzikat!

:D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1345) bigdady válasza kabelmania27 (#1327) üzenetére


bigdady
nagyúr

azt hogy sikerült? Amúgy mennyi lenne?

(#1346) kabelmania27 válasza bigdady (#1345) üzenetére


kabelmania27
félisten

Lejárt november végén a hűségnyilatkozat, nem foglalkoztunk vele.
Aztán januárban hívták telefonon, felajánlották 1éves hűségért ugyanazt olcsóbban:)
megfelező 2946,40 Ft volt, adsl bronze pedig 4246,88 Ft

[ Szerkesztve ]

(#1347) bigdady válasza kabelmania27 (#1346) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nekem is akkor járt le, de nem hívtak :)

(#1348) kabelmania27 válasza bigdady (#1347) üzenetére


kabelmania27
félisten

Telefonálj be lemondás menüpontot kiválasztva, lehet te is megkapod ezeket az árakat:)

(#1349) .:LoMAX:. válasza Dictator^ (#1312) üzenetére


.:LoMAX:.
aktív tag

Apum személyesen beszélt az összekötővel, és már akkor is lehetett előszerződni, de apum még kivár, előbb látni akarja, hogy megvan a kábel a ház előtt :D
De amúgy váltás lesz az biztos :))
Ja és amerre megszoktam fordulni arra szépen kábeleznek Digiék, utcánkat mai nap csinálták meg :)
(Gyömrő)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#1350) Dictator^ válasza .:LoMAX:. (#1349) üzenetére


Dictator^
veterán

Maglódon is szerintem emiatt nem indul a szolgáltatás, mert Gyömrő nincs kész.. sok utcátok hiányzik?

Amugy igen, Gyömrőre elöbb jöttek ezek a digis levelek, a kötésről, mint Maglódra.

(Ecser, Maglód kb sztem 90-95%os állapotban van, ha még tényleg jönnek folytatni, ahogy a többiek írták, ha nem akkor 100% és itt már végeztek.)

Mellesleg, itt azt is mondták, hogy azok nem szerződhetnek elő , akik előtt nincs kábel, de elvileg Maglód egész részét kábelezik, szóval elvileg meglesz nekik is.. de hát érdekes, akkor miért nem köthetnek előszerződést.

Aztmondták Áprilisba indul hivatalosan, de lehet már előtte is beröffentik.

Forrás: FB (UPC 29-es körzet group)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.