Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 19:38:18

LOGOUT.hu

29-es körzet: internet, TV, telefon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Zolás


Zolás
addikt

Maglódon most dobozolnak a jómunkásemberek. :DDD A UPC meg menjen a susnyásba.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1102) Dictator^ válasza Zolás (#1101) üzenetére


Dictator^
veterán

Na, végre, hol láttad őket?
(Szorólapot kaptatok már?)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1103) kabelmania27 válasza Gubek-Einste (#1098) üzenetére


kabelmania27
félisten

Gazdasági Versenyhivatal nem engedélyezi hogy az adott településen mindkét hálózata legyen egy szolgáltatónak, amikor a Fibernetet megvette az Invitel, azokon a településeken,a hol már jelen volt továbbértékesítette az Upc-nek az adott hálózatot.
Ha Upc átvenné a Digit, azokon a településeken, ahol már jelen van tovább kellene értékesítenie a hálózatot olyan cégnek, aki még nincs jelen az adott területen.

[ Szerkesztve ]

(#1104) leviske válasza dr.bubo (#1074) üzenetére


leviske
veterán

Ha ez igaz, akkor miért akart a DIGI a 4. mobilszolgáltatóvá válni? A UPC-s román ügyletet is én olyan nézőpontból ismerem, hogy nem bírták a versenyt és ezért vonultak ki, ami logikus, mert egy bizonyos havidíj alatt már gondolom nem éri meg fenntartani a hálózatot, a DIGI meg diktálja az iramot rendesen.

(#1105) Zolás válasza Dictator^ (#1102) üzenetére


Zolás
addikt

A központi CBA oldalában a téren, sréhen szembe az iskolával. 10 körül jöttek egy kis utánfutós autóval, és akkor tették fel az első dobozt.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#1106) Dictator^ válasza Zolás (#1105) üzenetére


Dictator^
veterán

Na szafa, legalább újra elkezdték.. viszont, az Aradi utca még kábelezés téren, mindig le van maradva.. Meg egy jó pár utca, ahova nem értek el, vagy esetleg, nem lesz minden utcában elérhető?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1107) Dictator^


Dictator^
veterán

Na megnéztem, tényleg dobozoltak ma. Itt a Luther utca már be van dobozolva.
Viszont a lakásunktól 2 oszlop távolságig nincs doboz, tehát se az elöttünk lévőn, se az utána lévőn, csak az azutánin van.. hogy huzzák be ide igy a netet? Legalább 3-4 lakás van itt.. Légvonalba nem mehet át a kábelük.. vagy ha megrendelem, akkor fognak egy dobozt is idehozni?

Tehát gyakrolatba igy néz ki:

oszlop - dobozzal, oszlop, oszlop, lakásunk, oszlop, oszlop, oszlop-dobozzal.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1108) enginev3.0 válasza Dictator^ (#1107) üzenetére


enginev3.0
félisten

szerintem tudják hogy te nem akarsz váltani :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1109) SirKero válasza Dictator^ (#1107) üzenetére


SirKero
őstag

Nálunk csak minden ötödik oszlopra tettek dobozt. Az utca közepéről a sarokig húzták a kábelt a dobozig.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1110) Dictator^ válasza SirKero (#1109) üzenetére


Dictator^
veterán

És a dobozból húztak ki kábelt, az oszlopok át a házatokig?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1111) SirKero válasza Dictator^ (#1110) üzenetére


SirKero
őstag

Pontosan.
Nálam úgy van,hogy a sarki oszlop + két oszlop és onnan vagyok bekötve.De a szomszédom már sarki + három oszlop-ra van.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1112) Dictator^ válasza SirKero (#1111) üzenetére


Dictator^
veterán

Pff :) Mind1, gondolom semmi galiba nincs belőle.. kiszaladok mindjárt hozzájuk, hogy egy dobozt rakjanak már ide :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1113) dnyl válasza gaben75 (#1100) üzenetére


dnyl
csendes tag

A lehetséges pontok keresés folyamatban van.

(#1114) Gubek-Einste válasza kabelmania27 (#1103) üzenetére

Az Invitel-nek azért kellett eladni bizonyos területeket mert azok a saját primer körzetei voltak, UPC-nek meg csak a 29-es van.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#1115) Dictator^ válasza SirKero (#1111) üzenetére


Dictator^
veterán

Gondolom semmit nem befolyásol ez?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1116) Bencsi89 válasza Dictator^ (#1115) üzenetére


Bencsi89
csendes tag

Nem hiszem, hogy ez bármit befolyásolna, attól meg nem igazán kell félni, hogy gyengébb lesz a jel, mert nem 5 méterre van az oszlop, hanem mondjuk 100-ra, ez optika nem rézkábel. :)
Amiben én nem látok logikát az az, hogy miért van az, hogy egy utcába behúznak egy oszlopnyi kábelt, felrakják a dobozt, de a következő oszlopig már nem viszik...
Ez a helyzet itt mifelénk is Maglódon a Mendel Károly utcában a Kölcsely utca - Kinizsi utca közötti szakaszon: Kölcsely utca felől behúzva a kábel 1 oszlopnyira a Mendelbe, oszlopon doboz, következő oszlopon (Kinizsi utca irányába), se kábel, se doboz, következő oszlop detto, majd a Kinizsi utca végig kábelezve és dobozolva...

(#1117) SirKero válasza Dictator^ (#1115) üzenetére


SirKero
őstag

Semmit az ég világon. Ez optikai kábel nincs jelentősége a hossznak.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#1118) poli27 válasza Bencsi89 (#1116) üzenetére


poli27
veterán

Ezt a külföldi vendégmunkásoktól kérdezt, akik nem tudnak rajzot olvasni....... , vagy a tervezőtől aki nem tud tervezni !!
Van olyan tapasztalatból mondom, hogy 4-5 oszlopközt kihagynak, utánna rájöttek hogy kimaradt és 3-rom egymást követő oszlopon van ! Ráadásul ezt pl egy füves területnél volt ahol nem hiszem hogy bekötés lenne.....

[ Szerkesztve ]

(#1119) Bencsi89 válasza poli27 (#1118) üzenetére


Bencsi89
csendes tag

Nem, hogy doboz nincs, kábel nincs...

(#1120) Dictator^ válasza Bencsi89 (#1116) üzenetére


Dictator^
veterán

Azt én is láttam, sőt amikor jártam a környéket, emlékezetből egy térképen húztam egy nyilat, hol vannak már a kábelek, és hát van olyan utca, ahova be se ért, illetve ahol egy részen ki van maradva.

Pl: Luther utca vége nincs behúzva, illetve az Aradi sem, pedig ott van tőle, 20m-re az egyik oszlopon.. nem tudom, hogy oldották meg, légvonalba elvileg magánterület felett nem mehet át.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1121) Dictator^


Dictator^
veterán

Kimarad:

Szorólapokat kaptatok már Maglódon?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1122) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

mi van már megint ezzel a szar nettel? a letöltés az jó 2.6 mb de a feltöltés 0.17? eddig mindig stabilan jött az 0.50 kb nem tudom most mi van... DIGI GYERE! :W

(#1123) Dictator^ válasza galaxy mini (#1122) üzenetére


Dictator^
veterán

Melyik város?

Online játszok, skypeon beszélgetek, és közbe ment a teszt le.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1124) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

Tápiószentmárton 2,5 megás net

(#1125) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

Tápióbicskétől 5 km-re . Ja és felirnaátok Tápiószentmárton-t a listára? köszi :D
(Ja és ez falú a legközelebbi város Nagykáta)

[ Szerkesztve ]

(#1126) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#1127) Dictator^ válasza galaxy mini (#1125) üzenetére


Dictator^
veterán

Bemész az Önkormányzatra, vagy ismerősődet megkérded, aki ott melózik, hogy mondja már el, hogy kötöttek-e szerződést a Digivel. És ha megvan, felirod a listára :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1128) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

mér szerinted már most megkeresték okét?

(#1129) Dictator^ válasza galaxy mini (#1128) üzenetére


Dictator^
veterán

Nem, szerintem már múlt év végénél köthettek szerződést, ha köthettek.
Illetve nem tudom, hogy pályázattal, vagy anélkül, de a lényeg, hogy az infó, itt 2011. szept környékén már fix volt, köztudatra hivatalosan dec 20~ környékén adták.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1130) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

amúgy én kétségbeesésemben már a mobilinternetet is be akartam kötni... de ugye az nem korlátlan :O

(#1131) Dictator^ válasza galaxy mini (#1130) üzenetére


Dictator^
veterán

Ott akkor valami gebasz lehet. Gusztustalan a upc, még mindig aztmondom, de azért általába a sebesség, az biztosított. Tehát, ha nincs valami gubanc, az általába jó szokott lenni.. ha hosszú ideje ilyen nálad, akkor szerelőket hívj..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1132) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

eddig mindig jól működött . De azért gondoltam hogy inkább mobilinternet mert van a telenor-nak 21 megás nete.

(#1133) berbatov2 válasza galaxy mini (#1132) üzenetére


berbatov2
senior tag

Ha jól tudom az csak elméleti sebesség és kétlem hogy Bp és a nagyvárosokon kívül, ennek akár a töredékét tudja.

[ Szerkesztve ]

(#1134) Dictator^ válasza galaxy mini (#1126) üzenetére


Dictator^
veterán

megkerestem a csomagot, tényleg kb ennyinek kéne legyen.
üres állapotban:

viszont nálad valami bezavarhatott, a letöltési sebességed megvolt , viszont a feltöltés nem, mint ahogy az enyém sem (viszont én skypeoltam, meg játszottam interneteten, szóval nézd meg, hátha megy valamid a háttérben)

(#1135) smog86: ;]

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1135) smog86 válasza Dictator^ (#1134) üzenetére


smog86
senior tag

Biztos "fejlesztenek" épp. :DDD

(#1136) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

Köszönjük az érdeklődésedet!

Jelenleg nincs tervezett kiépítés Tápiószentmártonon.
Azonnal jelezni fogjuk a lakosok felé, ha elkezdődik a kábelhálózatunk kiépítése a megadott területen.
Műholdas TV illetve mobil internet szolgáltatásunk az ország egész területén elérhető. Bővebb információért kérlek keresd fel a honlapunkat (http://digi.hu/), vagy hívd a 1272-es telefonos ügyfélszolgálatunkat, ahol kollégáink készséggel válaszolnak a kérdéseidre.

Üdvözlettel,
DIGI :O

(#1137) Dictator^ válasza galaxy mini (#1136) üzenetére


Dictator^
veterán

Mondtam, hogy Önkormányzaton kérdezz rá..

Maglódra is ugyanezt a sablon szöveget írták, amikor a fél város már be volt kábelezve..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1138) leviske


leviske
veterán

Nah, remélem senkit nem ér felháborodás, hogy egy kicsit belenyúlkáltam a listába. Be lett rakva az első hozzászólásba, már csak frissen kell majd tartani.

(#1139) enginev3.0 válasza galaxy mini (#1125) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagykáta, valahonnan ismerős :U

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#1140) poli27 válasza leviske (#1138) üzenetére


poli27
veterán

Vecsés itt nem csak lesz, hanem már van ! Egy csomót bekötöttem már , tehát megy !!

(#1141) leviske válasza poli27 (#1140) üzenetére


leviske
veterán

Elnézést, azt hittem, hogy már át lett rágva a lista. Más településsel kapcsolatban nincs pontosabb infód?

(#1142) poli27 válasza leviske (#1141) üzenetére


poli27
veterán

Nincs Vecsés az ami megy ezekből és nem menni fog egyenlőre ! :)

(#1143) Dictator^ válasza poli27 (#1142) üzenetére


Dictator^
veterán

Hirtelen nem ugrikbe, te Digi-t kötsz ugye?
Maglódról nincs konkrét infód? Azt olvastam, hogy kb 2 hét.. dobozolások mennek.

csak azért kérdem, mert Maglódon dobozolnak, kábel elvileg 90%-ban ki van húzva , és Gyömrőről meg azt olvasom (szomszéd város), hogy már köthetőek a szerződések.. ami érdekes, mert sztem a kábelezés sincs kész.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1144) poli27 válasza Dictator^ (#1143) üzenetére


poli27
veterán

Előszerződést tudsz sztem mindenhol kötni, nem egy olyan cím van ahol pl a XV. kerben októberben megkötöttek, még a hálózat se volt meg, de találkoztam ilyennel Vecsésen is. Mindenhol előszerződés volt a papírra írva!

(#1145) Dictator^ válasza poli27 (#1144) üzenetére


Dictator^
veterán

És mennyire felejtenek el, ha megkötöm?

Más cégnél volt olyan, hogy kötöttünk előszerződést, majd amikor a szolgáltás már élt, a legtöbb ismerösömnek előbb kötötték be , mint nekem, holott Én már kb fél évvel előtte megcsináltam ezt.. majd kiderült, hogy bent a cégnél "elfelejtettek".

Illetve, számít-e valamit? Előbb kötik-e be a Digit, ha megcsinálom előszerződésbe..? Mint aki csak a szolgáltatás megjelenése után csinálná.-

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1146) poli27 válasza Dictator^ (#1145) üzenetére


poli27
veterán

Erree nem tudok válaszoolni sajnos :S

(#1147) explorer68


explorer68
tag

Én voltam bent decemberben a digi váci úti üszin és ott azt mondták, hogy amíg nem üzemel a hálózat addig nem reklámozhatják és nem kötnek sem elô-, sem pedig rendes szerzôdést. Ha elkészül a hálózat akkor a csapból is a digi fog folyni szórólap, reklám formájában. Én maglódi (Gábor Áron u.) vagyok, ki van húzva a kábel és nagyon várom már

[ Szerkesztve ]

(#1148) Dictator^ válasza explorer68 (#1147) üzenetére


Dictator^
veterán

Az egész klenova rész be van húzva? Körülettetek lévő, Jókai, stbstb?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1149) galaxy mini


galaxy mini
csendes tag

Beszéltem velük ! Még nem keresték meg őket a digi ! ak most szerintetek nem is lesz? :O :(

[ Szerkesztve ]

(#1150) Dictator^ válasza galaxy mini (#1149) üzenetére


Dictator^
veterán

Lenni lehet lesz, de lehet nem a mostani képépítős tervben van.. elvileg most lesznek kész pár hónapon belül a 4. várossal.
És ezeket a szerződéseket, a múlt év végén csinálták.. legalábbis, azt, hogy elindulnak.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.