Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-12-02 17:15:42

LOGOUT.hu

Program letöltése:
- Google Sketchup hivatalos letöltési oldal

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1206) imibogyo válasza TESCO-Zsömle (#1205) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát na igen, erre mondtam a konvertálási lehetőséget. Szóval "nem zárták el a csapot", csak sok újabb modell nincs fenn egy-kattintásos módon a Warehouse-ban. De szerintem elég egyszerűen át lehet konvertálni más modellekből. Én például egy ingyenes FreeCAD-el végeztem ezt a feladatot a Fury-n. Kb. 5 perc volt, csak mivel szenvedtem a ventivel, ezért volt egy kicsit több. De ha nincs gond, akkor pár perc alatt meg van az egész. ;)

Egy féle impact biztosan van fenn GrabCAD-en. Tehát talán ez is adott, már ha az ITX-es kell. Meg jópár EK (Intel és AMD lefogatós) blokk is van fenn, valahol láttam fenn az ITX-es full-cover blokkot is (bár ezt lemodellezni sem túl sok idő).

És ugye most csak egy oldalt néztem meg. Lehet más oldalakon még több neked kellő hardver van fenn, ahonnan lekapod ami kell átkonvertálod és boldogság. :D

Amúgy irigyellek. Én egy tervemnél sem tudtam ennyire belemerülni a dologba, hogy kifejezetten csak az az egy valami feleljen meg. Ha kellett egy mATX alaplap, akkor használtam a rá legjobban hasonlítót és kész. Én sem szeretek "szürke dobozokkal" dolgozni, de azért ami már "szinte ugyanolyan" az mindig megfelelt tervezési célra. Kivéve persze ha "rendelésre" ment a tervezés, akkor sokszor volt, hogy szinte mindent magam modelleztem le, ami csak kellett, de ez meg ugye másik történet, mert ott van ellenszolgáltatás. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.