Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#471) zoltan24


zoltan24
csendes tag

Helló segitséget szeretnék valakitől kérni.
1 éve van vodás internetem eddig semmi bajom nem volt vele,nagyrészt megy éjjel nappal,magától szinte soha nem szakadt meg a kapcsolat,de kb 2 hónapja a kapcsolódási időm eléri a 24 órát néha még plusz 1 percet elmegy a net viszont nem bontja a kapcsolatot csak egyszerűen elmegy! Hiába várok nem jön vissza akkor én bontom ,kapcsolódom és 24 órán keresztül megint semmi gond vele.
A szolgáltató állítja hogy nekik ehez semmi közük nálam van a gond!!!Tűzfal,vírusirtó szokott ilyen problémát okozni mondják ők!
Újra telepítettem a rendszert, nem raktam vírusirtót,kikapcsoltam a tűzfalat és a hiba ugyan úgy fennáll.
Amikor megszűnik a kapcsolat az eseménynaplóba (Windows 7) ez olvasható:
Az NTP-ügyfél nem tudott manuális társat beállítani időforrásként, mert DNS-névfeloldási hiba történt a következőn: ''. Az NTP-ügyfél 3473457 percen belül újra fog próbálkozni, utána pedig kétszer olyan hosszú időt állít be az újrapróbálkozások között. A hiba a következő volt: A kért név érvényes, de nem található a kért típusú adat. (0x80072AFC)
Előtte meg még ez:A(z) TCP/IP NetBIOS támogató szolgáltatásnak sikeresen el lett küldve a(z) leállítás vezérlő.Ok: 0x40030011 [Operációs rendszer: Hálózati kapcsolat (Tervezett)]

Szeretném ha segítene valaki ha egyáltalán valóban nálam van a hiba!

https://hasznaltpc.eu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.