Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11951) Vangelis válasza stefi68 (#11950) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én is pont azt írtam... másik topikban

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11952) fezsoo


fezsoo
aktív tag

Szépek ezek az Új Állami csomagok díjai :DDD
Ám erről tudtok valamit? Most találtam. Írtam nekik. kíváncsi vagyok mit ajánlanak.

Samsung Galaxy A70; Hp 8440p; HISENSE 58A7100f

(#11953) Dluinet válasza stefi68 (#11950) üzenetére


Dluinet
nagyúr

vagy elírták sorrendet

de szerintem ezek nettó árak, de úgy is elfogadnám

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11954) LógaGéza válasza Vangelis (#11948) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ezeket kik kaphatják egyáltalán meg? Az itt felsoroltak?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#11955) Vangelis válasza LógaGéza (#11954) üzenetére


Vangelis
nagyúr

ÉN biztos nem...... fogalmam sincs,,.,, gondolom azok akik rosszú keresnek :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11956) stefi68 válasza fezsoo (#11952) üzenetére


stefi68
addikt

Ha valamit megtudsz megírhatnád...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#11957) Dluinet válasza fezsoo (#11952) üzenetére


Dluinet
nagyúr

ja, írd meg, hogy milyen ajánlatokat kaptál

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11958) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok, Elvileg holnap hozná a MF-os futár a dpi sim karit meg a szerződést., de szállítási címet még nem egyeztettünk. Mi ennek a menete? Futárral egyeztetek holnap, vagy MF fog hívni, ma próbáltam hívni Őket, de nem veszik fel a telefont.

(#11959) NorbiG2 válasza Vangelis (#11948) üzenetére


NorbiG2
tag

Ezeket kik igényelhetik?
http://mobilarena.hu/dl/upc/2014-01/09/13884_sxti3feolcsokoz2_allami.jpg

Magánszemélyek nem, csak akik ebben az állami cégekben tevékenykednek és azok családtagjaik?

(#11960) Vangelis válasza NorbiG2 (#11959) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Intézmények dolgozói.

Én pl nemeti parknál dolgoztam. De ott is csak a véglegesített doglozók kaptam faxa csomagot.
2500+áa volt és korátlan volt minden irányba.......... hasonló lehetett mint a katonai xarság.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#11961) Zeki válasza LógaGéza (#11954) üzenetére


Zeki
nagyúr

Úgy nézem, a többszörösen hátrányos helyzetű, bérminimumos kórházi dolgozók nem igényelhetik.

(#11962) LógaGéza válasza Zeki (#11961) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én meg azt néztem, hogy önkormányzatok sincsennek benne... Azok nem állami intézmények? :F

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#11963) Dluinet válasza LógaGéza (#11962) üzenetére


Dluinet
nagyúr

önkormányzat, ön=saját, tehát nem állami

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11964) pozsipeti


pozsipeti
tag

Sziasztok!
A DPI-s csomag mellé lehet olyan sim kártyát kérni, amin csak mobilnet van?

TALAJ

(#11965) harcosparej válasza pozsipeti (#11964) üzenetére


harcosparej
tag

Lehet, de akkor külön előfizetést kell kötnöd. DPI 2. oldal. Úgy érted, hogy rendes (pl dpi alap) tarifához rendelt mobilnetet akarsz külön sim kártyán az sajnos nem lehet. Tudtommal nincs net osztó sim.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11966) harcosparej válasza Peter.70 (#11958) üzenetére


harcosparej
tag

Lejelentett (rendes, szerződésen szereplő) lakcímedre hozzák, délelőtti órákban. Nekünk is így volt.

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11967) pozsipeti válasza harcosparej (#11965) üzenetére


pozsipeti
tag

Nem net osztó sim kell nekem.

TALAJ

(#11968) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Egy középiskolában dolgozom, ami Klebelsberg Intézményfenntartó Központ (Klik) üzemeltet. Én is igényelhetek ilyen állami előfizetéses sim kártyát?

Az állami flottába való jelentkezésnek mi a menete? Kit kell keresni ez ügyben? Milyen papírokat kell beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#11969) szm42


szm42
újonc

Sziasztok! Külföldi munka miatt DPI alapcsomagunk teljesen kihasználatlan.Lehet ezt a csomagot szüneteltetni, vagy szerintetek az itthon maradó fél - mivel keveset telefonál :C - át tud váltani kártyásra szolgáltatón belül? Vagy szüntessük meg és akkor szabad a szolgáltatóválasztás? Melyik szolgáltató kártyás telefondíjai a legjobbak manapság?

[ Szerkesztve ]

(#11970) Dluinet válasza szm42 (#11969) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Kártyásban: Blue Mobile mindig, mindenhova 33Ft

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11971) ktommy91 válasza Dluinet (#11970) üzenetére


ktommy91
addikt

Kivéve, ha van multipont kártyád és azon pontok. Ez esetben a MOL-mobile a nyerő.

Nincs kerítés.

(#11972) Dluinet válasza ktommy91 (#11971) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tudom, de a Blue mobilnál mindig 33FT, a mol-nál, meg ha van 50 multipontod és feltöltöd 4200Ft-tal, akkor kijön 5-Ft-al olcsóbban, de akinek nincs autója, annak nem opció.
Nekem van autóm, de ezért nem fogok a MOL-nál tankolni.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#11973) Zeki válasza Dluinet (#11972) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van autóm, és eszem ágában sincs a molnál tankolni. Itt az Auchan kút a nyerő, és még útba is esik.
De a tesco mobile is agybafőbe kavarós, és akkor kijöhet az olcsó percdíj.

(#11974) szm42


szm42
újonc

Köszönöm a válaszokat. A dpi előfizetés szüneteltetése és ez idő alatt valamilyen Telenor-os kártyahasználat, vagy szolgáltatón belüli kártyára váltás megoldható szerintetek vagy csak úgy hogy a dpi-ből kilép az ember?

[ Szerkesztve ]

(#11975) mokus1 válasza LógaGéza (#11954) üzenetére


mokus1
addikt

Rendőrök is megkapják ezeket a csomagokat?

(#11976) LógaGéza válasza mokus1 (#11975) üzenetére


LógaGéza
addikt

Azt se emliti a cikk. Nekem rendőrismerőseim egy része valamilyen BM-es csomagban vannak, majd rákérdek mik a kondiciok, vagy hogy mi lesz velük.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#11977) mokus1 válasza LógaGéza (#11976) üzenetére


mokus1
addikt

Köszi, ha publikus akkor beírhatnád :R

(#11978) harcosparej válasza szm42 (#11969) üzenetére


harcosparej
tag

Simán bemész egy Telenor üzletbe és ha nincs hűséged leviszed kártyásba a számodat. Ennyire egyszerű. Nem kell kilépned belőle. Te állsz közvetlenül szerződésben a Telenorral. Vissza lépés ugyan úgy működik. Le kell adnod újra az igénylésedet. Meggondolnám a helyedben lemondom e, szerintem megéri fent tartani. Azon a 3600ft havidíjon már nem múlik semmi (főleg ha külföldön melózol). Te tudod, azért gondold végig.

[ Szerkesztve ]

„Ami jön, fogadjátok, ami megy, engedjétek! Ennyi az egész.”

(#11979) MADcat válasza fezsoo (#11952) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

jött info? :))

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11980) szomoru válasza MADcat (#11979) üzenetére


szomoru
csendes tag

Be regisztráltam magam oda én is 2 napja azóta semmit nem válaszoltak! :F

(#11981) MADcat válasza szomoru (#11980) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

na ez is zsákutca lesz.... :U

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#11982) vénkalóz válasza szomoru (#11980) üzenetére


vénkalóz
csendes tag

Nekem válaszoltak, 2 év hüség + 10 000 kezelési költség és nem olyan jó mint a DPI.

(#11983) Sayuar


Sayuar
őstag

Digi Mobil Románia, Lakossági előfizetés, forintosított árak (eredetileg eurós)

Csomag neve:
Digi Mobil Optim 2
Árak ÁFÁ-val terhelve
Havi díj 600 Ft
Havi díjban foglalt percek: 200, érvényes - Románia minden belföldi normál díjas hívásra (mobil és vezetékes) illetve EU vonalas irányába + USA mobil és vezetékes + Kanada mobil és vezetékes + Kína mobil és vezetékes
Havi díjban foglalt adatforgalom: 500 MB
Digi Mobil hívása: 0 Ft, korlátlanul
Digi vezetékes hívása: 0 Ft, korlátlanul
A 200 perc fölötti forgalom díjai:
Más (nem digi) romániai vezetékes: 1,86 Ft
Más (nem digi) romániai mobil: 3,72 Ft
EU-s vonalas irányba: 3,72 Ft
EU-s mobil irányba: 7,44 Ft

Digi Mobil Optim 10
Árak ÁFÁ-val terhelve
Havi díj 3000 Ft
Havi díjban foglalt percek: 1500, érvényes - Románia minden belföldi normál díjas hívásra (mobil és vezetékes) illetve EU vonalas irányába + USA mobil és vezetékes + Kanada mobil és vezetékes + Kína mobil és vezetékes
Havi díjban foglalt adatforgalom: 5 GB
Digi Mobil hívása: 0 Ft, korlátlanul
Digi vezetékes hívása: 0 Ft, korlátlanul
Az 1500 perc fölötti forgalom díjai:
Más (nem digi) romániai vezetékes: 1,86 Ft
Más (nem digi) romániai mobil: 3,72 Ft
EU-s vonalas irányba: 3,72 Ft
EU-s mobil irányba: 7,44 Ft

[link]

[ Szerkesztve ]

(#11984) Zeki válasza Sayuar (#11983) üzenetére


Zeki
nagyúr

B+!
:(

(#11985) Drenadar válasza Sayuar (#11983) üzenetére


Drenadar
veterán

lassan magyarok átállnak román hálózatra? :D Jah de gondolom a roaming úgyis drága :D

(#11986) vegyszer válasza Sayuar (#11983) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez off, mert nem flotta, és nem is magyar...
De kétségtelen, hogy tetszik az árképzés.
Csak az ország nem. :W

Bár lehet, hogy ha az EU megszünteti a rooming díjakat EU-n belül, akkor érdemes lesz ezt újra átgondolni...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#11987) Sayuar válasza vegyszer (#11986) üzenetére


Sayuar
őstag

a román diginek van egy szolgáltatása, "DIGI ORIUNDE" néven.

Egy applikációt kell telepíts a telefonodra, és állandó internet elérésed kell legyen (mobil internet vagy wifi).
Ezt követően a fent vázolt árakon biztosítják a szolgáltatást, bárhol a világon.

Jelenlegi állás szerint lehet, hogy a mobil internet vagy wifi megléte miatt korlátok adódhatnak de nekem pl. a munkahelyemen és otthon van wifi.

Ahogy írtad: 2014-07-01 lesz az érdekes dátum, mert akkor Magyarországon is leszerződhetsz egy külföldi szolgáltatóval.

Azért kíváncsi lennék, hogy ilyen lakossági árak mellett a románok mennyiért adják a flottás csomagokat?

(#11988) Zeki válasza Sayuar (#11987) üzenetére


Zeki
nagyúr

Uhh, ütős amit a digiék nyomnak.
Mert ugye a netes telefonálás voip. Így ezt be is fogom tenni a voip topikba.
Mert a voip topikban nem csak az a lényeges, hogy 3 - 8 Ft-e a telefonálás, hanem hogy milyen a minőség.

Ha a digit beengedték volna a magyar mobilpiacra... de a 3 nagynak ez nagyon nem érdeke.

Amúgy nem előfizetésben, hanem feltöltősben milyen árak vannak?
Mert ugye azt könnyebb volna itt használni.

[ Szerkesztve ]

(#11989) club1 válasza Sayuar (#11987) üzenetére


club1
veterán

Most is le lehet szerződni külföldiként külföldi szolgáltatókkal csak ugye ott a roaming díj...
A július 1.-étől sokat ne várjatok. Jelen állás szerint a szolgáltatóknak csak olyan csomagokat kell készíteniük, amivel EU-n belül mindenütt ugyanannyiba kerül a percdíj akár otthon, akár az EU-n belül külföldön tartózkodnak (mobilnetről pedig még nincs szó). Ráadásul nem lesz maximalizálva a havidíj és a percdíj sem. Ezt pedig egyszerűen meg tudják tenni: Kihoznak egy "csak neked" havidíjas csomagot, havi előfizetési díja nem lebeszélhetően "csak" 5000 Ft, a percdíjak pedig 60 Ft körül alakulnak. Egy ilyen csomaggal a mostani környezetben (értsd jelenlegi összekapcsolási és barangolási díjak mellett) is tudják a szolgáltatást biztosítani, hiszen otthon extraprofitot hoz nekik a csomag, külföldön pedig kicsivel lesz olcsóbb rajta telefonálni mint most. Persze itt az a kérdés, hogy a román, osztrák, szlovén, szlovák, horvát, stb... szolgáltatók ugyanezt a "Csak neked" csomagot mennyivel fogják olcsóbban vagy drágábban adni. Ez utóbbi teremthet versenyt, ám azt nem árt tudni - mielőtt mindenki elkezd álmodozni 10-20 Ft-os publikus hazai percdíjakról - , hogy az EU-n belül kb. 5 nagyobb távközlési cég kezében van a piac 90%-a, azaz hogy ha ez az egész megvalósul, nem lesz érdekük, hogy ezek a csomagok jóval olcsóbbak lehessenek, mint ha pl. a nemzeti csomagjaikkal roamingolnak az ügyfeleik.

(#11990) club1 válasza Zeki (#11988) üzenetére


club1
veterán

A Digi jelen van a hazai vezetékes-voip piacon és nézd meg, hogy milyen mobil percdíjaik vannak. Gyakorlatilag 100% árréssel dolgoznak mobil irányba.

[ Szerkesztve ]

(#11991) Zeki válasza club1 (#11989) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem meg igenis lesz verseny.
Pont azért, mert már az egész Unióból szerezhet magának előfizetőket.
És mindig lesz olyan cég (akár a Digi), aki nem ül le paktumba a többivel, hogy ne legyen verseny, dagonyázzunk csak itt a langyi sárban.

Amerikában a T-mobil már a másik szolgáltató hűséges ügyfeleit is átveszi, és fizeti helyettük a lelépési díjat.

(#11992) Zeki válasza club1 (#11990) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen, látom hogy 30Ft/perc a mobil irányba.
De a többi voip cég is kb ennyiért adja itthon.
Ennek szerintem más oka lehet.

(#11993) Drenadar válasza Zeki (#11988) üzenetére


Drenadar
veterán

ez nem így működik... ha itt is jelen lennének ilyen formában, akkor azt néznék, hogy ha a magyar ember kifizet 30-40ftot egy percért, akkor ők jó fejek lesznek és adják a percdíjat 28-29-ért... :D

(#11994) Zeki válasza Drenadar (#11993) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nézd, a 33Ft-os bluemobil sem lett éllovas.
Ez még kevés a sikerhez.

Na majd kiderül mit hoz nyáron a szabályozás, ki akar tarolni. Okostelefonja lassan már mindeninek van a nagyszülőkön kívül.

(#11995) bohoc71 válasza Drenadar (#11993) üzenetére


bohoc71
aktív tag

Szerintem letörnék az árakat. Gondolj bele, milyen tévé előfizetési díjak voltak (UPC, T-Home), míg meg nem jelent a Digi? Bejöttek a 3000 ft-os díjcsomaggal, azóta is tartják ( igaz a csatornák változtak), a többi is kényszerült csökkenteni. De ez igaz a kábeles részlegükre, meg az ott elérhető internetre, telefonra is.

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#11996) Zeki válasza bohoc71 (#11995) üzenetére


Zeki
nagyúr

A t-home még mindig nevetségesen drága.

(#11997) vegyszer


vegyszer
addikt

A dpi kontakt válaszolt, én meg az adatokat elküldtem neki. Hétfőn. Azóta semmi reakció. Ez mindég ilyen lassú folyamat?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#11998) Drenadar válasza vegyszer (#11997) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem.

Van mikor lassabb.

(#11999) szomoru válasza vénkalóz (#11982) üzenetére


szomoru
csendes tag

Akkor az felejtős nem érdemes vele foglalkozni! :N

(#12000) szomoru válasza Sayuar (#11983) üzenetére


szomoru
csendes tag

Hogyan lehet ezt az előfizut megkötni mint magyar állampolgár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.