Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-02-22 13:50:59

LOGOUT.hu

A TOPIK CSAK A HARDVERAPRÓ.HU-S KÁROSULTAK RÉSZÉRE VAN!
Ha csalás történt, akkor elsőként a Hardverapro.hu-s hirdetésben megtalálható "Jelentem" gombot használd, ez itt nem "ügyfélszolgálat", csak egy topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Crassus


Crassus
csendes tag

Sziasztok! elsőnek "bocsánat",hogy ide írok,de nincs "jelentem" gomb az illető neve mellett aki az általam feladott "keres" címszó alatt privátban megkeresve jelezte a vásárlási szándékát, meg is egyeztem vele tegnap délután majd a pénzátutalást követeően egyszerűen felszívódott és nem kaptam meg a vásárolt terméket/ezesetben egy Diablo 4 NVIDIA rtx4070-es szoftver kulcsot/ IGEN tudom,hogy nem utalunk előre,DE! ez az illető nem 2 napja regisztrál- 2012-04-30 20:02, azaz 4039 napja - csendes tag- van 147 pozitív értékelése és mindössze egyetlen jelentéktelen negatív..... "matrix2012" néven fut, tegnap még volt egy használt laptopos hírdetése amit ma már nem látok! Miután leesett,hogy át lettem verve,gyorsan csináltam egy mini nyomozást és elküldtem egy figyelmeztető emailt az összes hozzám hasonlóan Diablo 4 kulcsot kereső fórumtársamnak....ketten vissza is írtak.hogy szintén üzletben vannak a megnevezett "MATRIX2012" illetővel ,de sajnos hozzám hasonlóan az egyik srác már szintén utalt és szintén nem kapott semmit és ő is ignorálva lett azonnal....a másik srácot bementettem az utalástól illetve ketten még nem írtak vissza! Megadtam a lehetőséget ma 12-ig a pénz visszautalásának ellenkező esetben megyek a rendőrségre feljelentést tenni! kérem az ADMINOK-at intézkedjenek,AZONNAL vegyél fel velem és a többi sértettel a kapcsolatot minél előbb! Köszönöm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.