Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82251) roti86 válasza szmolcsi (#82250) üzenetére


roti86
őstag

Az nem a szoftvertől függ, hogy kommunikál e Win10-el? Itt van pl. egy OBD szoftver, aminek van Win10-es kiadása. Az OBD USB-vel csatlakozik a netbookhoz?

(#82252) szmolcsi válasza roti86 (#82251) üzenetére

Aha.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82253) mycso válasza szmolcsi (#82250) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Én win11-el használok OBD (ELM327) kütyüt, bluetooth-on. Működik.
Inkább a felhasználói szoftvertől függ, hogy w7/w10/stb...

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82254) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Sziasztok.
Ha valaki ilyenre vágyik éppen akkor szóljon:)
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#82255) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok. Szükségem volna egy nagyobb méretű PC házra.. nagy normál méretű alaplaphoz.

Teljesen mindegy, hogy milyen szinte.. csoki sör aprópénz :) VAgy , ha valakinek a helyet foglalja... :)

Köszi

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#82256) bnorci71


bnorci71
addikt

Tudtok olyat aki Miskolcon behozott autó honosítással foglalkozik vagy behozatallal?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82257) nézzbe válasza bnorci71 (#82256) üzenetére


nézzbe
aktív tag

0670\9444832 , miskolc cement utcán , kpm-el pont szembe, faternak 35-be volt a teljes ügyintézés

[ Szerkesztve ]

(#82258) storm4 válasza Vangelis (#82255) üzenetére


storm4
aktív tag

Üdv!

Nekem van (helyileg Ózdon), akár kettő is,amiben még benne vannak a dolgok is... :DD
Csak a helyet foglalja... :DD

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#82259) Sunsetjoy


Sunsetjoy
tag

Ingyen (vagy ahogy mondani szokták tábla csokiért) elvihető tőlem egy "félgép" e6600-as procival (van talonban e6300 is), két hozzávaló procihűtővel, régi alaplap (amit nem tudtam anno tesztelni, hogy a lap halt el, vagy csak a videókártya nem ment az x16-os csatiban. Alaplap (taláán asus p5b deluxe), elvileg memória is van benne (asszem ddr2). Ház (dvd-író?), egér, billentyű hozzá, stb.
Ha érdekel valakit komolyabban megnézem, megbontani nem szeretném, ha pl. csak egy számítógépház kell neked, vagy proci, vagy ilyenek. Ez alatt azt értem, hogy a ház belsejében lévő dolgok, ha nem kell periféria, segond.

[ Szerkesztve ]

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#82260) szmolcsi válasza Vangelis (#82255) üzenetére

- Tegnap dobtam ki 7-et mert már egy db ezresért se kell a fekete ház , régen meg verekedtek érte .... :F és eleget kerülgetem őket !!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82261) cocka válasza szmolcsi (#82260) üzenetére


cocka
veterán

Nekem a régi színezések sokkal jobban tetszettek. Fehér ház, fehér egér, fehér billentyűzet, fehér monitor.

Most meg valósággal nyomozni kell, hogyan lehet NEM FEKETE házhoz, egérhez, billentyűzethez vagy monitorhoz jutni. Az jutott eszembe: ennyi felesleges korom vagy fekete festék, (amit tudtommal szintén FEKETE kőolajból állítanak elő) van a világon?

[ Szerkesztve ]

(#82262) cocka válasza szmolcsi (#82260) üzenetére


cocka
veterán

És veszel még át elektronikai hulladékot vagy mehetek "gyömöszölni" a MediaMarktba?

Anno Auchanban volt, hogy elcipeltem a cuccot és dugig volt az elektro hulladékos nyílás... na mondom erről ennyit. Még szerencse, hogy kocsi nélkül vittem oda. :DDD

(#82263) szmolcsi válasza cocka (#82262) üzenetére

Nekem nem kell még ingyen sem , nekem is az volt a szerencsém hogy most lomtalanítottak itt szemben a 4-esekben , így meg tudtam a konténereket rakni , régen kiraktam az ajtó elé bármit azonnal elvitték , most semmit , sőt volt rá jópár példa hogy még vissza akarták hozni eladni , "nem érdekel tessó vádi új .... mondom én dobtam ki !!

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82264) bnorci71 válasza nézzbe (#82257) üzenetére


bnorci71
addikt

köszi, az elég baráti.
Már csak olyan kéne aki segít megvenni Bécsbe.
Az eladó elég, mufurc, fiam írt neki hogy küldjön már szervizkönyvet erre visszaírt, hogy el kel menni akkor megmutatja. Anyád nekem is 2*450Km meg a gyereknek is Innsbruckból. Hirdeti kerekedő is ugyan azt az autót. Írtam nekik is na azokkal is csak többen vagyunk.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82265) cocka válasza szmolcsi (#82263) üzenetére


cocka
veterán

És nem tessó be se lép a boltodba? :Y

(#82266) nézzbe válasza bnorci71 (#82264) üzenetére


nézzbe
aktív tag

mi berlin mellől hoztuk magánszemélytöl, teljesen segitőkész volt , kereskedők mind ilyen nyomim sajna

(#82267) szmolcsi válasza cocka (#82265) üzenetére

Most sokk alternatívát tudnék mondani de nem teszem , mert van a másik véglet a fillér b@szó baromi okos és tudálékos csak netes vásárló , aki büszke rá hogy sporólt pár százast vagy talán egy ezrest is , de ha beszarik posta oda vissza ha nem szünt meg a webárúház mint sok esetben. KB 2-hete vettem egy gépet kaptam hozzá egy 2.1-et ami dobozos garis /mély kicsapva/ írok a BP cégnek semmi gond aki vette az adja le személyesen BP , magyarul kuka. Kb így állnak hozzá a dolgokhoz a webáruházak vagy elérhetetlenek de jó mert olcsóbb volt !! :W

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82268) cocka válasza szmolcsi (#82267) üzenetére


cocka
veterán

Nekem az a kedvencem, amikor mondják, hogy Bp.-en itt és itt lehet személyesen elintézni valamit, de az belvárostól távol eső helyen van.

Most mondok egy olyan "határesetet", amit annyira nem csipáztam a belvárosból. Amíg még létezett a PCland, pár cuccot ott vettem. Lehel térig metró (ha éppen nem pótolták) aztán még vagy 6 megálló villamossal a Frangepán utcáig és még onnan gyalog vagy 500 méter. És ez a mutatvány alsó hangon fél óra, visszafelé újabb fél óra és huss máris elment 1 óra csak azzal, hogy Pesten belül oda kimentem meg vissza.

Úgyhogy a nagyobb körgyűrűn kívül nem megyek sehova kb. ez a 13. kerület is ilyen határeset volt.

(#82269) szmolcsi válasza cocka (#82268) üzenetére

" Pöstet nem nagyon vágom Miskóci va'ok " , itt már megszoktam az új árának a feléért vagy annak a feléért , újonnan és száz év garival , de ha nem jó holnap visszahozom és vissza adod a lóvét , na ez Miskolc de én így szeretem közel 20-éve a kereskedelemben !!
Béke !! ;)

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82270) cocka válasza szmolcsi (#82269) üzenetére


cocka
veterán

Akkor úgy tűnik a háborgásaid ellenére valahogy mégis tudod kezelni a hasonló helyzeteket. Én is miskolci vagyok, de 100 évente egyszer fordulok meg az Újgyőrin vagy még ritkábban. Egyszerűen még csak a közelében sem lakok, tehát nincs az, hogy majd villamossal simán odamegyek, mert a villamosig is buszozni kell csomót. (nekem az túl nyugatra van már LOL)

(#82271) Rendo84


Rendo84
senior tag

Sziasztok!

55" TV-hez VESA 300x300-as falra szerelhető fali konzol van valakinek eladó?
Használt, vagy új is akár.

(#82272) LaciMc82


LaciMc82
aktív tag

Az itteni fórumozóknak kicsit engedek az árából :)
[link]

Tiszta hülye aki nem normális

(#82273) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Eladó mobilklíma és párátlanító készülék Kazincbarcikán:

[link]

(#82274) alufelni


alufelni
tag

Sziasztok , nem lenne esetleg valakinek Intel (1151) vagy erre való gyári hűtése ( alsó tartó lemezzel a csavaros kivitel) , ha lenne keressen , köszönöm :R

(#82275) elistvan


elistvan
senior tag

Sziasztok!
Anyós laptopja az utóbbi időben az alábbi hibajelenséget produkálja. Böngészik, más nem fut a háttérben és Firefoxnál és Chrome-nál is egy kis idő után fogja a böngésző is kilép az adott oldalról legyen az bármilyen (statikus oldal mint egy levelezés vagy videó) teljesen véletlen időközönként van amikor 5 perc van amikor 1 perc után. Újratelepítése a böngészőnek megvolt. A hd sentinel nem jelzett hibát a rövid öntesztnél. Takarítva is volt szervízben. Egy 4. gen i3 acer aspire gép 500-as vinyóval win 7-tel.

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82276) mezis válasza elistvan (#82275) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Próba egy live Linux-al. (Az op rendszert cseréld, nem az anyóst! ;] :D )

mezis

(#82277) szmolcsi válasza elistvan (#82275) üzenetére

Nekem is opredszer szagú a hiba !! :K

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82278) elistvan válasza mezis (#82276) üzenetére


elistvan
senior tag

:D

Minőségi angol humor magyar felirattal: http://goo.gl/5kvyBr

(#82279) Atesz08


Atesz08
tag

Sziasztok ! Eladó bontatlan 24GB SSD : [link]
valamint 64GB pendrive : [link]

[ Szerkesztve ]

(#82280) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Sziasztok! Hűtőszekrényt keresnék. Van esetleg valakinek? :U

(#82281) Vangelis válasza Bull Boss (#82280) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#82282) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

2x Patriot Viper 4 16GB (2x8GB) CL16 DDR4 3400MHz PV416G340C6K

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82283) storm4


storm4
aktív tag

Sziasztok!

Esetleg valakinek egy konyhai sarok ülő?

Bocsássunk meg ellenségeinknek,de nevüket soha ne felejtsük el! A sebek a múltra emlékeztetnek,de nem kell meghatározniuk a jövőt.

(#82284) szmolcsi

Hy , nem botladozik valaki egy normális de egyszerű házban otthon m-atx is jó , sulinetes és kukába való vackok kizárva !!
Thx.

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82285) WildBoarTeam válasza Bull Boss (#82280) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Van eladó hűtő: [link]

blabla

(#82286) Atesz08


Atesz08
tag

sziasztok ! van esetleg valakinek jelképes áron porosodó, számára már felesleges 8 - 16 GB -os pendrive ?

(#82287) jFox válasza szmolcsi (#82284) üzenetére


jFox
őstag

Egy ilyen van, ha megfelel:
[kép] [kép]
:R

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#82288) szmolcsi válasza jFox (#82287) üzenetére

Thx de hasonlókat dobáltam ki , kicsit csecsásabb kéne azé ... :DDD
:R

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82289) Zola007 válasza Rendo84 (#82271) üzenetére


Zola007
veterán

Vogel 4000 kb 6e Ft újonnan és nagyon stabil

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82290) Zola007


Zola007
veterán

Valaki szokott járni Horvátországba?

mennyire szükséges ez az ENC kütyü?
tényleg nem lehet ezt az nyomorék autópálya használatot online fizetéssel megoldani?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#82291) HookR


HookR
addikt

Milyen állapotban van a szebb napokat látott Juno Hotel? - youtube

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#82292) Jarod1 válasza Zola007 (#82290) üzenetére


Jarod1
addikt

Jövőre vezetik ki a fizetőkapukat, most csak azért a részért fizetsz amiket használsz.

(#82293) cocka válasza HookR (#82291) üzenetére


cocka
veterán

Ja ezt láttam. Asszem ez a csávóka mászott fel a MOL Campus egyik toronydarujának tetejére, utána kvázi elkapták, aztán ment a "szégyen a futás, de hasznos", mert már rendőrt hívtak volna rá. Na így mászogassál toronydarukra! :DD

Gondolom 5862 volt a pulzusa! :D

[ Szerkesztve ]

(#82294) Jarod1 válasza cocka (#82293) üzenetére


Jarod1
addikt

hát azért arra rozsdás cuccra tetején nem mászttam volna fel,
A franció pókcsávó is leesett 68. emeletről, valahol ázsiában.

(#82295) bnorci71 válasza Zola007 (#82290) üzenetére


bnorci71
addikt

azzal nem. Ők ilyenek. Én biztos vennék, főleg most szezonba sokkal gyorsabb a kapun átjutás és a Zágrábi nagy kapu tud rendes dugót csinálni. Én áprilisba voltam Zábráb környékén a WRC futamon. A 5-6. fizetés után beszéltük a fiammal érdemesebb ENC kütyüzni.

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#82296) zetecR válasza szmolcsi (#82284) üzenetére


zetecR
addikt

Fractal Design Node 804?

Egyszerű és gyönyörű.

(#82297) szmolcsi válasza zetecR (#82296) üzenetére

- Már rendeltem az volt a legegyszerűbb ... :R

**Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

(#82298) mycso


mycso
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, huawei telefonba való Nano memóriakártyája nem lenne valakinek eladó?

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#82299) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Szerintetek honnan lehetne megtudni hogy egy panellakásban az elektromos hálózat hogy van kialakítva, merre vitték a kábeleket?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#82300) Wiz Khalifa válasza wwenigma (#82299) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha régebbi építésű akkor minden esetben abba a helybe fut be amit ha minden szinten kinyitsz a csövezést látod. Oda meg mindig a legrövidebb úton megy. Lidlben lehet kapni gyakran kábelkeresőt, azzal meg tudjátok nézni merre megy.

Smoke some weed nigga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.