Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30851) jagada válasza gaben1117 (#30850) üzenetére


jagada
őstag

ahhoz mindössze 1 dekopír fűrészre meg egy ragasztó kinyomóra van szükséged és te is meg tudod csinálni 1 szobát akár 1 nap alatt még gyakorlat nélkül is, ha van 2 kezed...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30852) ikiviki válasza gaben1117 (#30842) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Ez miért kell neked?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#30853) cod74


cod74
csendes tag

Lenne egy pár hibás vinyó ha valakit érdekel:
Samsung hd250hj 3,5 sata elektronika döglött
Maxtor Diamond Plus 8 40Gb 3,5 ide rengeteg hibás szektor
Ibm travelstar 12Gb 2,5 ide döglött elektronika
Toshiba 60 Gb 2,5 ide rengeteg szektorhiba

(#30854) jagada válasza ikiviki (#30852) üzenetére


jagada
őstag

Gondolom a laminált parkettához, bár korábban nem írta, hogy hideg vagy meleg burkolathoz kell szaki...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30855) gaben1117 válasza ikiviki (#30852) üzenetére


gaben1117
senior tag

2-vel előtte írtam, laminált padlót kellene lerakni.

(#30856) Tottika


Tottika
tag

Ilyen laminált padlóhoz burkolót aki jó áron dolgozik engem is érdekelne:)

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#30857) Bull Boss válasza gaben1117 (#30850) üzenetére


Bull Boss
senior tag

nekem a pataki lakásomba (ami eladó is :P [link] ) 3 szobát 60ezerért lamináltak le ami baráti árnak számitott.. végignéztem mind a 3 szobát a végére úgy voltam vele, lehet meg tudtam volna csinálni én is.. de mindenesetre 2 emberes !!

(#30858) jagada válasza Bull Boss (#30857) üzenetére


jagada
őstag

én egyedül csináltam 25m2-es szobákat, szebben sikerült, mint amiket "szakemberek" csinálnak és nem kellett oda kettő ember..

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30859) szasanyi


szasanyi
félisten

Új, bontatlan valamint használt, hibátlan állapotú Blu-ray filmek.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#30860) Tottika válasza jagada (#30858) üzenetére


Tottika
tag

akkor elmondhatnád a technikáját:)Legalább nem gazdagítjuk a burkolókat ezentul:)

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#30861) jFox válasza gaben1117 (#30855) üzenetére


jFox
őstag

Unokanôvérem férje foglalkozik ilyesmivel. Ha kell a telefonszámát àtküldöm pü-ben.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#30862) Argos válasza ronson (#30843) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

és (#30847) wwenigma :

Szép sebesség, és az oké is, hogy ahol T-s optika van, ott a digi is nagyrészt megtalálható, de azt nem értem igazából, hogy ahol egyik sincs jelen, oda miért nem húzza ki valamelyik a gerinchálózatot?!
Nem lenne jobb "egyeduralom" egy adott körzetekben, minthogy árversenyeznek olyan helyeken, ahol mindkettő jelen van?
Így, az elmondottak alapján tényleg remek ár/érték aránya van a diginek, de én és még sokan mások, akik nem nagyvárosokban élnek, gyk. csak a nyálam csorgathatom, és fizethetek a T-nek többszörös árat, töredék sebességért..

Más.
A Budapesti útra, amennyiben megy fel valaki és megoldható, akkor lehet betársulnék, mint útitárs.

...elmúlik...

(#30863) jagada válasza Tottika (#30860) üzenetére


jagada
őstag

a praktikerben szokott lenni ilyen kis brossúra, ahol fotókkal is ilusztrálják az egyes fázisokat, meg szövegesen is le van írva mire kell figyelni+ a parketta csomagolásában is szokott lenni egy papír.

Dióhéjjban:
- az első sornál levágod a fal felöli oldalaknál a pattintós részt (a panelek fal felöli hosszú oldalán és az első és uccsó panel fal felöli rövid oldalán is)
- összepattintod a rövidebbik oldaluknál a parkettaelemeket míg kapsz egy szép hosszú "szálat"
- a fal mellé lerakod vigyázva, hogy maradjon dilatáció cca 1-1,5 cm, nem szabad közvetlenül a falhoz rakni
- a következő sornál az első elemet elvágod félbe, hogy kötésbe kerüljön az előző sorral, ahogy a téglát rakja a kőmíjjes is
- az első és utolsó elemnél a rövidebb oldalon itt is levágod a pattintós részt (ha van) és hagysz dilatációt a faltól
- összerakod megint hosszú szálba, középre cancikálsz, 45°-ba megdőtöd és összepattintod az előző sorral a szép hosszú száladat és így haladsz (eleinte kell kicsit ügyeskedni, de nem ördöngős, rá lehet érezni)
- a legmacerásabb az uccsó sor, mert lehet, hogy ott minden elemet szabni kell, meg szépen össze kell hozni az ajtónál a burkolatváltást
- én speciel egyúttal az összes küszöböt kihajítottam és burkolatváltókat építettem be
- ha kész van felragasztod a szegőlecet aszt csókolom, lehet kapni jaó kis sarokelemeket is hozzá, nem kell a gérbevágással xarakonnyi.

Szerintem van kisfilm honlapokon meg youtuben is, én speciel megvettem a parkettát és autodidakta módon magamtól tanultam meg a technikáját. Lehet, hogy az első nem lesz tökéletes, de egyrészről bontható kötés, ki lehet cserélni a hibás elemeket, másrészről a második szoba már biztosan jobban sikerül. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30864) gaben1117 válasza Bull Boss (#30857) üzenetére


gaben1117
senior tag

Gondolom ez csak a munkadíj, ugye?

(#30865) gaben1117 válasza jagada (#30863) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ilyen egyengető folyadékot, ami hamar megköt vagy micsodát te tettél alá?

(#30866) Bull Boss válasza gaben1117 (#30864) üzenetére


Bull Boss
senior tag

persze ;)

(#30867) jagada válasza gaben1117 (#30865) üzenetére


jagada
őstag

én padlószőnyegre raktam alátét fóliát és arra ment a parketta. ha egyenletes az aljzat pl pvc, parketta, hidegburkolat vagy szőnyegpadló van rajta és nem akarod fölszedni, ami hazavágná az aljzatot nem kell önterülő aljzatkiegyenlítő, elég a fólia amit egyes helyeken ingyé adnak hozzá a parketta vásárlásakor

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30868) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Eladó Gamer Pc
Asrock p55 extreme(4 hónap garis még )
i7 870+Mugen 2
Corsair Vengeance 2X4 GB KIT White 1.35V CML8GX3M2A-1600C9W(11,5 hónap)
Thermaltake Element T (2 12cmes thermaltake hűtő piros ledes 1 12cm-es fekete): 13k
Chieftec 550ABA
Muskin MKNSSDCL60GB-DX (100/100)
Samsung HD103SJ (100/100-as) (1,5 gar)
Ajándék Logitech billentyűzet+egér!

Ára 120k!

VGA is van Sapphire 7850 2 gb 1 hónapos : +60k

Memória nélkül is mehet. Csak akkor bontom ha mindenre van vevő. Érdeklődni privátban.

Miskolcon található.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#30869) cod74


cod74
csendes tag

Eladó:
Hercules Dualpix HD webkamera 3,5k
http://www.hercules.com/uk/webcam/bdd/p/20/hercules-dualpix-hd-webcam

(#30871) WildBoarTeam válasza jagada (#30867) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Bár, ha a padlószőnyeg vastag, az nem túl jó, mert ha szekrénysort pakolsz rá (vagy bármi nehéz bútort), akkor az lenyomja azon a helyen a padlót, így az illesztések feszülhetnek (lépésnél még nyikoroghat is). Ha sokat mászkál ezen a "megfeszült útvonalon" az ember, hamarabb meggyengülhet (főleg, ha még nedvességet is kap->felmosod) és egy idő után látható lesz az illesztés helye (akár el is távolodhat egymástól milliméterekre).

Én felszedtem a szőnyeget, felcsiszoltam a régi ragasztást, nyomtam alá aljzatkiegyenlítőt, leterítettem a fóliát és pakoltam sorba az elemeket, ahogy már Te is írtad. Lehetett volna szebb is, de első próbálkozásra nem lett rossz, bár nálam is akadnak olyan részek, ahova kívánt volna még aljzatkiegyenlítést, de ugye ez már csak a bútorok bepakolása után derült ki.. :)

blabla

(#30872) jagada válasza WildBoarTeam (#30871) üzenetére


jagada
őstag

Nekem egy ócska "rövidszőrű" még az eredeti házgyári panelba rendszeresített padlószőnyeg van alatta, a te általad is leírt túl nagy rombolással lehetett volna csak eltávolítani, helyreállítani az aljzatot és nem bántam meg, hogy kitisztításon kívül nem nyúltam hozzá, így is tökéletes pedig már pár éve tapoggyuk a parkettát. "Szétmászni" általában nem a bútorok és a mászkálás miatt szokott a parketta, hanem azért mert vagy túl bő vízzel mossák fel vagy túl nedves a közeg ahol van, vagy a görgős székeket használnak. Igazándiból a felső kopó réteget leszámítva papírból van az egész, az meg nem szeresse a vizet. Lerakás előtt 1-2 napot ugyibár abban a helyiségben kell kicsomizva tárolni a parkettát ahová le akarjuk rakni, had aklimatizálódjon.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30873) kicsitrash válasza Argos (#30862) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

hmm. Mikor mennél?
Lehet, mondjuk jövő hét végére szervezek egy pesti utat. 1 nap jönnél-mennél, vagy mondjuk egy szombat oda vasárnap vissza ?
Ha összejön, akkor tudok csomagokat is vinni.

[ Szerkesztve ]

(#30874) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Olcsó asztali konfigokat tessék [link] [link]

(#30875) sly105 válasza ronson (#30834) üzenetére


sly105
tag

Na látom sikerült egy kisebb vitát kiváltanom.
Na ami a lényeg most 120-as fiber 6000 + vonalas telefon(anyám ragaszkodik hozzá :W ) 5500 ft =11000 magyar pénz :O . Most tegnap felhívtak t-home-tól hogy 80 -as net + a mostani telefon csomagom 6600 ft összesen.Tv-m van más szolgáltatótól amiről semmi pénzért nem mondanék le.

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#30876) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Olcsó, kétmagos intel konfig eladó. A héten csak 45K

Alaplap: Gigabyte EP31-DS3L
Processzor: Intel Core 2 Duo E5200
Memória: Kingston 2*1GB DDR2 800Mhz KIT
Videókártya: Sapphire Radeon HD4830 DDR3 512MB
Winchester: WD 500GB SATA II 16MB 100/100%
Táp: 400W
DVD íróval!
+ház

Ajándék bill+ egér!

[ Szerkesztve ]

(#30877) cod74 válasza cod74 (#30869) üzenetére


cod74
csendes tag

Akció:
Aki még ma elviszi a HD webkamerát annak 2,5k.

[ Szerkesztve ]

(#30878) Argos válasza kicsitrash (#30873) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog

Küldtem egy PÜ-t. :R

...elmúlik...

(#30879) kicsitrash válasza Argos (#30878) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

a válasz sem váratott magára sokáig :)

(#30880) vepe válasza cod74 (#30877) üzenetére


vepe
senior tag

Ez hd kamera?

(#30881) pajibá válasza ronson (#30843) üzenetére


pajibá
tag

Bocsi, hogy belekottyantok, de érintett voltam a a témában.
Ezt írtad:
"Mivel a fórumtárs a T-s optikait kérdezte, így azért is írtam, mert ahol az van miskolcon ott általában Digi is van."
Ez például a Martinkertváros nagy részére sajna nem igaz, sőt pont azért mert a drága thom behúzta az utcánkba a kábelét, amin senki nem csüng, és így már a upc-vel együtt, elfoglalta az émász oszlopon lévő 2 helyet.
Emiatt nem tudok én sem rácsatlakozni a digire, vagyis a digi nem tud bejönni az utcánkba.
Marad a baromi drága upc.

(#30882) cod74 válasza vepe (#30880) üzenetére


cod74
csendes tag

(#30883) jFox válasza pajibá (#30881) üzenetére


jFox
őstag

Főnökömnél Digi van a Martintanyán. Akkor ez hogy van?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#30884) AtHoS


AtHoS
nagyúr

80...160GB winyót keresek elfogadható áron.

Akinek van ilyen és eladná ne fogja vissza magát és árajánlattal, HDsentinel képpel lehet bombázni priviben :B

read-only mode on the forum

(#30885) vepe válasza cod74 (#30882) üzenetére


vepe
senior tag

ahogy látom ennek csak a neve hd..

(#30886) ronson válasza jFox (#30883) üzenetére


ronson
őstag

Nem tányéros?

(#30887) pajibá válasza jFox (#30883) üzenetére


pajibá
tag

Azért lehet, mert ahol csak egy szolgálató van az oszlopon, oda a digi bekötött.
Én februárban írtam alá az előszerződést, és rá több. ,mint egy hónapra jött vissza, hogy technikai okok miatt lemondják a szerződést. Itt tartunk.

(#30888) jFox válasza ronson (#30886) üzenetére


jFox
őstag

Nem. :N Optika megy a lakásba és ott válik szét net/telo/TV.

pajibá: akkor már utca szinten megy a háború a szolgáltatók között? :DDD

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#30889) pajibá válasza jFox (#30888) üzenetére


pajibá
tag

Igen, így is lehet mondani. Sajna törvény van rá, hogy milyen távolságban, magasságban, szögben, meg mittudomáén miben kell lennie a kábeleknek, és sajna több emiatt már nem fér el az oszlopon. :))

(#30890) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Üdv!
Keresek valami újabb, de low videókártyát. pl. Nvidia 5450 vagy HD6450 stb.
Nem kellenek tartozékok, garancia is elég a kipróbálási, csak minél olcsóbban.
Akinek van hasonló kártyája --> pü. :R

(#30891) satomee


satomee
senior tag

Üdv,
Tud valaki ajánlani Miskolcon vagy a közelében olyan helyet ahol alufelnit tudnék görgőztetni és persze minél olcsóbban? :F

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#30892) jFox válasza satomee (#30891) üzenetére


jFox
őstag

Hadik Autrószervíz a Lórántfy-n. Árakat nem tudok, de nemrég voltam ott és elég sok javított alufelni volt a gumis részlegben. Gondolom leversenyezték őket. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#30893) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Eladó Thermaltake Element T fekete házikó 2 db fekete(12cm) Thermaltake és 1 db piros ledes(20cm) Thermaltake-ventivel.
Ára: 13k

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#30894) sutykuru


sutykuru
tag

Eladó

HDD caddy.
HP 5150 nyomtató

(#30895) gaben1117 válasza .:Kristian:. (#30890) üzenetére


gaben1117
senior tag

Ment egy pü!

(#30896) cod74


cod74
csendes tag

Eladó:
LG W2243S full HD monitor
Garancia: 2013.04.01-ig a Media Marktba
1db kék pixelhiba a képernyő tetejétől 1cm-re nagyából középen
Doboz, táp, vga kábel
Ár:22k fix

[ Szerkesztve ]

(#30897) pajibá válasza satomee (#30891) üzenetére


pajibá
tag

Martintanya, Szirma között, a benzinkút háta mögötti csapatnál.

(#30898) Jarod1


Jarod1
addikt

Független Huawei 8120 , töltővel headsettel, tartalék kijelzőfóliával, övre akasztható tokkal,dobozában.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#30899) jagada válasza Jarod1 (#30898) üzenetére


jagada
őstag

A link-el valami gond vagyon

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#30900) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Gyerekek ennyire nincs ára a konfigoknak? :Y [link] [link] :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.