Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) Oly válasza detroitrw (#18500) üzenetére


Oly
senior tag

Majd írd meg, hogy mit mondtak, amikor érte mentél... :))

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#18502) KukkSteve


KukkSteve
aktív tag

Kukkants BE :[link] ! :R:R:R

A számom az adatlapomon. ;)

(#18503) wwhy


wwhy
veterán

Eladó egy alig 6 hónapot dokkolóról használt Dell Latitude D630, ennek megfelelően gyakorlatilag gyári állapotban, összes doboz, CD-k, DVD-k, jogtiszta Vista Business English.

Konfig: CORE 2 DUO T7100, 2x1GB 667-es RAM, 120 GB HDD, 14.1'' WXGA (1280X800, matt), X3100 integrált VGA, dokkoló, + tatyó, a külső bill., egér.még bontatlan.

Kifogástalan állapotú, garanciális 10-12-es Dell/HP/Lenovo NETbookot beszámítok!

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#18504) WildBoarTeam válasza detroitrw (#18500) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Hát erre én is kíváncsi leszek. Szerinted kiadják? :U

blabla

(#18505) detroitrw válasza WildBoarTeam (#18504) üzenetére


detroitrw
addikt

ki kéne, ilyen már volt ha jól emlékszem a fórumon
ott 5k-ért ütött le egy srác az ipon-ba egy 50k-s alaplapot :U
és megkapta a cuccot

[ Szerkesztve ]

(#18506) jFox


jFox
őstag

Ha így maradna az idő, ergo nem esne az eső, holnap megtartsuk a szalonna sütést?

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#18507) ronson válasza WildBoarTeam (#18504) üzenetére


ronson
őstag

Nem fogják. :N

A kereskedőnek is van joga a szerződéstől való elállásnak. :K

[ Szerkesztve ]

(#18508) detroitrw válasza ronson (#18507) üzenetére


detroitrw
addikt

de azért pofátlan leszek :DDD

más:
PS3 nincs valakinek eladó?

[ Szerkesztve ]

(#18509) ABnormal


ABnormal
őstag

Hali,nagyhirtelen kellene 2*1GB ( vagy 1*2 ) DDR2-es memória,hibátlan és olcsó legyen,ha kérhetem :D esetleg,ha az eladó jár felénk az csak hab a tortán,ma vagy holnap lenne a legjobb

(#18510) bnorci71 válasza ronson (#18493) üzenetére


bnorci71
addikt

Igazad van mert javíthatatlan tényleg nincs :)
viszont amit olaj nélkül járattak és besült azt nem nagyon érdemes javítani

detroitrw

na kíváncsi vagyok annyiért oda adják-e
:F

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#18511) WildBoarTeam válasza jFox (#18506) üzenetére


WildBoarTeam
aktív tag

Persze, szerintem holnap is közel 20°C lesz, ha nem esik az eső. Pont ideális a szalcsipörgettyűre :DDD

(#18507) ronson
Persze, hogy van...sajnos. Bár ilyenkor beírhatsz a "nagy könyvbe"? :F

(#18508) detroitrw
Legyél is! :K

blabla

(#18512) ququry


ququry
csendes tag

Hali
Keresek új vagy nagyon keveset használt (max. 1 éves) Samsung 500Gb HDD. Lehetőleg garanciálisat.
Előnyeben lenne, ha valakit érdekel valami a kínált alkatrészeim közül illetve beszámítana 1 Segate 120GB 2,5" noti HDD min. 6.000,-Ft értékben.
Lehetőleg priviben kérem az ajánlatot.
üdv.

“Élj úgy, hogy ne vegyenek észre ott, ahol vagy, de nagyon hiányozzál onnan, ahonnan elmész.”

(#18513) sly105


sly105
tag

Na ámberek!

Ha marad az idő ilyen akkor holnap du.15:00 -tól találkozó komlóstetőn a megbeszélt szalonnasütő helyen.
Jfox és én várunk mindenkit sok szeretettel csaLÁDOSTÓL .

(BOCS meghülyült a billetYŰZETEm.)

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18514) ronson válasza WildBoarTeam (#18511) üzenetére


ronson
őstag

Hát én ebben az esetben, elküldeném a vásárlót a fogyvédhet és ott majd jól kiröhögik. :D
Persze nem a szemébe, hanem akkor amikor kiment.

Joga van a kereskedőnek a visszaigazolt megrendelés visszautasítására is. :K

A viccet félretéve azért elő szokott fordulni bőven, hogy a fogyvéd a kereskedő mellett foglal állást.

Ettől már csak az a durvább mikor vannak olyan emberek, akik pl. 3 év garos vga teljes árát követelik 2 év múlva (természetesen ehhez joga van), de a 2 éves 2GB-os memória esetén meg pislog mint hal a szatyorba, hogy ha visszakapja a memória árát és most, csak 1GB jön ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#18515) detroitrw válasza ronson (#18514) üzenetére


detroitrw
addikt

mindenesetre ha nem írnak hogy bocsi elrontottuk az árat akkor küldök egy levelet a fvf-nek és a gv-nek persze nem részletezve az ügyet ... :))

:R

(#18516) PLaci58 válasza sly105 (#18513) üzenetére


PLaci58
őstag

Holnap Forma1!
Nekem korai a 15 óra :D

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#18517) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Gamer pc eladó, csomó ajándékkal. [link]

(#18518) ronson válasza detroitrw (#18515) üzenetére


ronson
őstag

Ott is emberek dolgoznak.

"Legnagyobb cél pedig, itt, e földi létben,
Ember lenni mindig, minden körülményben."
(Arany János)

[ Szerkesztve ]

(#18519) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

tud valaki ajánlani olyan kártyaolvasót 3,5 vagy 5,25' helyre ami lakkfekete szinű? vagy csak fekete és nagyon elegáns ?

(#18520) detroitrw válasza ronson (#18518) üzenetére


detroitrw
addikt

nyilván
de ha már volt annyi gerinc bennük hogy az oldalukon a személyes adatlapomon eme termékre azt írták hogy teljesítve ....
"2010/09/10 Függő
2010/09/10 Teljesített"
ez már sumákolás!

ezt akár úgy is lehet értelmezni hogy nem kifogásolták a dolgot!
az átvétel meg nem jött létre ... :N

szerintem bőven elvárható egy sor :)
az ember egyik ismérve hogy képes felismerni hibázott s elnézést kér ;]

(#18521) ronson válasza detroitrw (#18520) üzenetére


ronson
őstag

Ahogy érzed.

(#18522) sly105


sly105
tag

ELADÓ!!

AIRIS T620-as pocket PC. Univerzális autóstartóval, usb kábellel.
GPS ,WI-FI, BLUETOOTH ,stb....

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18523) pc-user válasza sly105 (#18522) üzenetére


pc-user
aktív tag

Nekem is lenne egy eladó, megkímélt állapotú Fujitsu-Siemens Pocket Loox Pocket PC-m - tokkal, dokkolóval, adapterrel; 7e ft.

(#18524) WildBoarTeam


WildBoarTeam
aktív tag

Süt a nap ezerrel! :C
Jó lesz az a szalcsipörgetés, még a végén melegünk is lesz. :DDD

blabla

(#18525) sly105


sly105
tag

Na szép időnk van.Ha továbbra is marad a jó idő akkor du szalonnasütés! :C

VÁRUNK MINDENKIT !!!!!!!

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18526) sly105 válasza sly105 (#18525) üzenetére


sly105
tag

aKKOR HÁRMAN + család TUTI LESZÜNK.

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18527) PLaci58 válasza ronson (#18396) üzenetére


PLaci58
őstag

"1000db-os CD/DVD tartó kofferem "
Megvan még? Érdekelne.

Meddig lesz szalcsi pörgi? 5 felé még ott lesztek?

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#18528) stol válasza detroitrw (#18474) üzenetére


stol
addikt

Elírás volt, ár lemódosítva. :K

(#18529) stol válasza detroitrw (#18508) üzenetére


stol
addikt

de azért pofátlan leszek

Nem kéne...

@#18515

"mindenesetre ha nem írnak hogy bocsi elrontottuk az árat akkor küldök egy levelet a fvf-nek és a gv-nek persze nem részletezve az ügyet ..."

Öcskös! Vasárnap és szombat van. Tudod hova FVF/GVH-zál.... Te még nem tévedtél?
Nem szeretem a szándékosan alattomos embereket.

@(#18520)

Bocs, hogy Szombat este 10-kor nem rohanok be a boltba mailozni a cégesről....

[ Szerkesztve ]

(#18530) Lajkó válasza sly105 (#18525) üzenetére


Lajkó
őstag

Mentem volna én is, de az anyósjelöltnek ma van a névnapja.... :F Nem hiszem, hogy jó szemmel néznék, ha letaposnék! :(
Na majd legközelebb hátha....

(#18531) detroitrw válasza stol (#18529) üzenetére


detroitrw
addikt

:DDD
megy a vetítés :)

érdekes 9/10-én volt módosítva hogy teljesített
és tudtommal szombaton van nyitva tartás ...
azt meg nem hiszem el hogy nem tudjátok akár oda is írni hogy tévedés

tudod ki az öcskös (jó kis bolt ahol csak úgy le lehet öcskösözni a vásárlót...), Te szerencsétlen
mindent lehet csak akarni kell!!!

amúgy meg közöd nincs hozzá hogy mikor szólok a fvf-nek vagy a gv-nek, majd Te fogod megmondani nem?

amúgy meg ki mondta hogy egyből szólok!?

[ Szerkesztve ]

(#18532) stol válasza detroitrw (#18531) üzenetére


stol
addikt

megy a vetítés

Nem megy.

érdekes 9/10-én volt módosítva hogy teljesített
és tudtommal szombaton van nyitva tartás ...

HA precizek akarunk lenni:
Rendelés megérkezése: 2010/09/10 20:29:17
Módosítása: 2010/09/10 21:29:14

azt meg nem hiszem el hogy nem tudjátok akár oda is írni hogy tévedés

Laptop itthon is van, de céges TB meg a bolti gépen ;) És valamiért este nem vagyunk bent, még szombaton se.

tudod ki az öcskös (jó kis bolt ahol csak úgy le lehet öcskösözni a vásárlót...),

Látsz most előttem pultot? Most, mint magánember vagyok "jelen". És ekkor megint más szabályok vonatkoznak.

Te szerencsétlen

Kezdődik....

amúgy meg közöd nincs hozzá hogy mikor szólok a fvf-nek vagy a gv-nek, majd Te fogod megmondani nem?

Van köze a boltnak.

amúgy meg ki mondta hogy egyből szólok!?

Manapság senki se tudhatja.

Szerk: Mondat első betűje NAGY betű. Mondat végén írásjel.... Tanulj meg fogalmazni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18533) stol válasza stol (#18532) üzenetére


stol
addikt

Szerk.: Szombaton nem dolgoztam.
Legközelebb, csak hétfőn.

(#18534) Bull Boss


Bull Boss
senior tag

Weller WS81 páka szettet cserélnék kisebbre (WS51-re) vagy eladó is lehet,
konkrétan WS81trafó, WSP80 páka, tartó

(#18535) detroitrw válasza stol (#18532) üzenetére


detroitrw
addikt

:DD
egy internetes fórumot ne keverjünk már össze a nyelvtan órával ...

a cégnél vagy és ha a cég nevébe lépsz fel akkor miként is lehet ezt magánember megnyilvánulásnak tekinteni? ;]

ja s csak Te tudsz levelet küldeni? :DD

vicces vagy

(#18536) stol válasza detroitrw (#18535) üzenetére


stol
addikt

Az internetes fórumon is az írásod alapján és vagy fogalmazásod szerint fognak elsőre ítélni, nem a tartalma alapján.

a cégnél vagy és ha a cég nevébe lépsz fel akkor miként is lehet ezt magánember megnyilvánulásnak tekinteni?

Nincs munkaidőm a post megírásának időpontjában, valamint a pult sincs előttem és Te sem vagy a túloldalán.
Valamint, szerintem konkrét cégnevet se írtam postban, ha _jól_ látom, csak általánosságokat, ha már nagyon kötekedni akarunk a postokba.

ja s csak Te tudsz levelet küldeni?

A cégnél többen dolgoznak, mindenkinek más a feladata. Utólagos adminisztráció véget egy helyről mennek a céges levelezések. Pláne, hogy hála az égnek, nem csak Te vagy az egyetlen webshopos vásárlónk.

A mostani árfolyamok mellett mindenkivel előfordulhat ez, valamint az elírás ténye is, de még nem volt precedens ilyen mértékű hátbatámadásnak, mint most _ez_ amit Te csinálsz _szándékosan_!

Kifordítva: OTP-nél, takarító nem tehet hitel ajánlatot, pedig Ő is az OTP alkalmazottja nem? :K

[ Szerkesztve ]

(#18537) detroitrw válasza stol (#18536) üzenetére


detroitrw
addikt

:C

(#18538) DISC4U válasza detroitrw (#18535) üzenetére


DISC4U
csendes tag

szerintem túlreagáljátok mind a 2-en kicsit. :B
nem anyázással kellett volna kezdeni senki részéről , a bolt részéről pedig "ne haragudj tévedtem(tünk)" vagy vmi hasonló és akkor talán könnyebben megemésztenéd te is :R

(#18539) detroitrw válasza DISC4U (#18538) üzenetére


detroitrw
addikt

ennyi :R

(#18540) Bull Boss válasza detroitrw (#18539) üzenetére


Bull Boss
senior tag

itt a vevő büszkeségén van a hangsuly. Egyébként ezt a namostmár ideadjátok ennyiért dolgot azért nem szeretem, mert általában ha egy ilyen dolog meg is valósul, nem a cég fizeti ki, hanem azzal az alkalmazottal fizettetik meg aki elirta véletlenül.. Ha tescoba rosszul adnak vissza monjuk 5ezresből visszakapsz 15öt akkor azt nem a tesco nyeli be, hanem a pénztáros :(

(#18541) stol válasza DISC4U (#18538) üzenetére


stol
addikt

Persze, holnap elsők között megy a forma e-mail, de még ma vasárnap van és még éjfélig az is marad.

Itt a szándékos és alattomos hátbatámadáson és GVH/FVF-es fenyegetésen van a hangsúly.
Ez olyan..... hogy is mondjam..... Hungarikum? Mármint hátba támadni a másikat és háta mögött lejáratni.

Van a kereskedőnek most a válságban épp elég kínja, nem kell még neki ilyesmi oktalan hátbatámadás és fenyegetőzés/áskálódás.
Pont elég, hogy a magyar fogyasztói törvény a kereskedőt két tűz közé szorítja a vevő és gyártó között, ahol minden esetben a vevőé az igaz, a gyártó tesz a magyarokra, a boltos meg pislog, mint pók a lucernásba és bukja be a pénzét rendesen.

Mennyivel emberibb lett volna egy mail, hogy "fiúk, ezt elírtátok nem?!", amire hétfőn kap egy köszönő mail-t. (nem egy ilyen volt már, nekik köszönjük ezúton is.)
Neeeem... ez abszurdisztán. Megrendeli (ahol még igazából nem is jött létre a szerződés maga), majd azonnal pampog, fenyegetőzik, szarozik, lejárat, ha árváltozás és vagy elírás van. Nem látja át, hogy azt a 4ezer terméket karbantartani/árazni napi szinten nem kis emberi munka és mivel mi is emberek vagyunk, a tévedés megengedhető (Bármennyire gondolja az ellenkezőjét ennek a kedves 11-kor árról érdeklődő telefonáló).
Nem mellesleg, mintha ez vagy ilyesmi ki is lenne írva a főoldalon... :F

[ Szerkesztve ]

(#18542) detroitrw válasza stol (#18541) üzenetére


detroitrw
addikt

(#18543) stol válasza detroitrw (#18542) üzenetére


stol
addikt

Igen, tudok. (Nagybetű, vessző, pont. Ahogy illik ezt egy tagolt mondatnál.)

De már a feltételezés fáj annak ellenére, hogy emlékeim szerint ki van írva, hogy telefonon/személyesen érdeklődni illik az árakról a jelenlegi deviza árfolyam változások miatt.

A hátbatámadáson van a lényeg.

(#18544) detroitrw válasza stol (#18543) üzenetére


detroitrw
addikt

:DD

(#18545) Tottika


Tottika
tag

Mi van akkor itt olcsóért eladó,mert veszek én is:D
Ha valakinek van itt Miskolcon karcmentes Htc Hd telefonja és kell a pénz neki kb 50K-ért megválna tőle az küldjön egy privátot.

[ Szerkesztve ]

T0ДTI™ - ★http://audi100.blog.hu★http://mdream.web44.net★www.landmrally.ini.hu★

(#18546) sly105 válasza PLaci58 (#18527) üzenetére


sly105
tag

Estig,ájulásig gyere várunk.!! :C

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18547) sly105 válasza Tottika (#18545) üzenetére


sly105
tag

Vegyél tölem AIRIS T620-as POCKET PC-t!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18548) jFox válasza stol (#18541) üzenetére


jFox
őstag

Mondjuk én is jártam már úgy a Tecsóban, hogy ki volt írva egy termék a polcon x Ft ért a pénztárban x+y Ft volt az ára, mentem az vevőszolgákhoz, hogy "ilyenkor mi van, ennyit nem szánok rá", és megkaptam annyiért ami ki volt írva. Igaz nem ekkor mértékű tévedésről volt szó hanem csak 1eFt.

Szerintem nem a vevőnek kell utánajárni, hogy valóban annyiba kerül-e a termék, ami ki van írva, hanem a kereskedőnek kell pontosan kiírni. Egy orvos sem mondhatja azt, hogy: "sorry, van elég gondom ne várják el hogy pontosan operáljak." (Tudom nem ugyanaz a súlycsoport, de mint látjuk egy kereskedő is tévedhet tetemeset. )

Mondjuk 100eFt -ot tévedni az már gáz és az aktuális vevő sem gondolhatja komolyan, hogy megkapja annyival olcsóbban, szerintem detroitrw is csak kíváncsiságból kattintott a vásárlásra, hogy: komolyan gondoljátok-e?

Egyébként ezt a "hungarikum"-mal nem értek egyet. Én is magyar vagyok és nem érzem magam ilyennek. :N

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#18549) sly105 válasza Bull Boss (#18534) üzenetére


sly105
tag

Elég csak szerintem a pákát lecserélned kisebbre mert kompatibilis. :K

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

(#18550) sly105 válasza stol (#18541) üzenetére


sly105
tag

Bocs nem akartam beleszólni a vitátokba de nem bírom ki. ;]
Az a gond ezzel az egésszel hogy egy kicsit túlreagáltad detroitrw hozzászólását.
Meggyőződésem hogy ő se gondolta komolyan hogy megkapja a terméket annyiért amennyiért. Nem védeni akarom hisz személyesen nem is ismerem csak innen a fórumról.
Viszont amiben biztos vagyok, hogy ezen hozzászólásaiddal több vevőt is elveszítetek vagy legalábbis elgondolkodnak rajta hogy ezek után vásároljanak-e tőletek akár magánemberként vagy sem, írtad ezen soraid.
Helyesírási hibákon lovagolni már ne haragudj de nevetséges.Itt senki nem azt nézi melyik fórumozó hogy tud helyesen írni.Ha nincs kedvem én se írok mondat elején nagybetűvel stb....
Abban igazad van hogy mindenki a fogyasztóvédelemmel fenyegetőzik és megértem a kereskedők álláspontját is , de amikor te vagy a vásárló és a pult másik oldalán jársz gondolom te is megköveteled a neked járó jogokat.

Nem akarlak megbántani se vitába bocsátkozni csak az én személyes szuverén véleményemet írtam le , de lehet hogy ez sem ér semmit , de jó tudni vannak emberek akik másként gondolkoznak.

Bocs hogy beleszóltam. :R

[ Szerkesztve ]

Én sem vagyok tökéletes.Belőlem is hiányoznak a hibák! :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.