Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Nem is értem, hogy ilyen érdekes/hasznos topik miért nem pörög ezerrel. :) Én nem is ismertem a miniPC-ket, Minisforum topikban ajánlottak párat. Dell Optiplex 30xx, Lenovo Thinkcentre Mxxx, HP EliteDesk/Prodesk Asus PBxx, Minisforum, ASUS VivoMini PC PN50.
Idős embernek vettem 17,3"-as laptopot, alig bírta kinyitni, a kijelző fényereje is kevés, pedig ez a jobbak közül van. Szinte biztos vagyok benne, hogy ha valaki a laptopját az asztalon tartja, nem fontos a mobilitás, akkor jobb választás a miniPC+monitor. A fent linkeltek közül szerintetek melyik a legjobb? Valakinek van tapasztalata miniPC-kel? Én az ASUS VivoMini PN50-re gondolnék, idén is majdnem pariban van a Intel NUC 11 i7-el, fogyasztása kevesebb, fontos lenne a halkság, mondjuk terhelésnél van hangja, tavaly jobb volt a NUC-nál. Böngészésre, képek, FHD videók Youtube, Netflix kellene. Mit ajánlotok?

Tényleg fura, hogy enyém csak a 20. hozzászólás, Androidos boxok nekem nagyon bejöttek, az a fórum nagyon megy. Csak arra tudok gondolni, azért nincs érdeklődés a miniPC iránt, mert ár/érték aránya nem jó. Mondjuk az is igaz, hogy Androidos boxot tudok venni 15k-ért, Windowsos miniPC-t meg nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.