- bambano: Bambanő háza tája
- Gurulunk, WAZE?!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Argos: Szeretem az ecetfát
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- zebra_hun: Hűthető e kulturáltan a Raptor Lake léghűtővel a kánikulában?
-
LOGOUT
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HookR
addikt
A HP EliteDesk 800 Mini-be nem 16GB RAM a maximum?
"- ami szamit, az a teljesitmeny es a zaj"
És zajos, vagy csendes legyen?Ha jól értem dVGA nem szükséges, úgyhogy részemről egy Jonsbo/Cooltek U1 + Alpenföhn Atlas kombinációt terjesztenék elő megvitatásra, amihez remélhetőleg a többiek mondanak valamilyen csendes SFX tápot. Jól is néz ki és mindössze 8,5l. Persze méretben ez sem vetélkedhet az EliteDesk 800 Mini-vel, de az szerintem egy egészen 'másik kávéház', zaj és teljesítmény szempontjából is.
(#30062) Goose-T: A Chieftec FI-01B-U3-be azokra az ASRock alaplapokra a Big Shuriken 2 nem jó, mert mindkettőn nagyon a szélen van a CPU-foglalat.
-
kisza25
félisten
CHIEFTEC FI-01B-U3 250W
ASROCK H170M-ITX/DL vagy ASROCK H170M-ITX/ac
ADATA 16GB DDR4 2133MHz CL15 AD4U2133W4G15-Q x2
proci ízlés szerint
CPU cooler height (max.): 65mm ebben a többiek segítenek
viszonyítvaegy midi toronyhoz
-
Pista0001
addikt
A végével egyet értek. A noti -a netbook meg főleg- alkalmatlan eszköz. Vagy mobil és gyönge, vagy erős de nem mobil, vagy erős és mobil de drága. Egy Brazos-os netezős/szerver/média lejátszó meg egy táblagép az ideális összeállítás. Esetleg aki játszik annak jöhet egy brutál játszós is, bár Llanoval HCF-el a Brazos és a brutál játszós elhagyhatónak/összevonhatónak tűnik. Rendszer szintű vezérléssel a diszkrét kari teljesen lekapcsolható, az energiagazdálkodásnak hála alapon (torrent+net vagy film) alig fogyaszt, viszont ha kell akad grafikus teljesítmény "bőven". Nagyon kíváncsi leszek a tesztekre. Ha ezt tényleg tudni fogja akkor tökéletes platform lenne kocagémereknek.
-
kisza25
félisten
ebből nekem megvan a brutal asztali és home szervernek és hurcolosnak egy netbook 6-8 órás aksival 7-21W fogyival és egy crystal HD kártyával kiegészítve, hogy minden film (fullHD/flashHD is simán menjen rajta)
most arra gyűjtök, hogy ezt az asztalit áttegyem egy itx/dtx házba(eddig lian li q08 tűnik megfelelőnek) egy corsar H60 blokkal,
de szerintem a netbook cserélve lesz egy subnotira, mert én megőrülök a sebességétől, asszonyt meg sajnálom, hogy azt kell használnia, bár lehet veszek hozzá egy moncsit és rászerelem a hátuljára plusz egér plusz bill.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Okos Otthon / Smart Home
- EAFC 25
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- A Fehér Házban marad a Starlink Trump és Musk rossz kapcsolata ellenére
- Kerti grill és bográcsozó házilag (BBQ, tervek, ötletek, receptek)
- Macron betiltatná az EU-ban a közösségi médiát a 15 év alattiaknak
- Elfelejtettem a film címét
- Vezetékes FEJhallgatók
- eBay
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! 2TB Samsung 980 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- AKCIÓ! GIGABYTE B360 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 7600 8GB Rampage SHIVA Zalman 600W
- Samsung Galaxy A23 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest